לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2004, 13:32
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
המאפיה בדרך אליכם השבוע! - המלצות!

המאפיה מגיעה עוד כמה ימים לחנויות!!

בואו אני יספר לכם קצת על האלבום, נכון כתוב בפסיי שופ על חוברת של 40 עמודים שמצורפת עם האלבום אז זה נכון אבל בחוברת יש רק בול שיט, אבל מצחיק מאוד!!
אבל מה משנה אם יש חוברת או לא, העיקר יש שם את הדיסק של השנה, טראקים ע-נ-ק-י-י-ם פשוט מדהימים! מלודיה, הארק קור, ישנם אפילו קטעים של דארק, בקיצור אלבום של השנה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://217.160.138.169/pic_b/che1cd005_b.jpg]

1. Psycho killer - טראק מלודי מאוד שהיה של וויד ועשו לו עיבוד שונה, מדהים פשוט מההתחלה עד הסוף שאחד מההרכב וויד צועק - PSYCHO KILLAH ומלודיה ענקית פשוט התחלה מצויינת לאלבום הזה.

2. World destruction - טראק שהוכיח שכמה זה טוב שילוב של כמה אומנים טובים, טראק אדיר של סקאזי, דובדב (בשירה) ואני חושב שגם Tube ו Beat On Fobia השתתפו בטראק הזה (הבעיה היא שהם לא כתבו מי עשה מה..), ובקיצור יצרו טראק אדיר, הכי טוב באלבום הזה פשוט משגע, ובסוף יש ירדה ואז דובדב שר לצידם של הגיטרות אדירררררר....

3. The violent years - טראק הכי בולט של Paranormal Attack (שזה טוב ), טראק מלודי מאוד, אחרי כמה ירידות ועליות קטנות, באה ירידה גדולה בסוף, ואז רואים את העליות המצויינות של Void ופשוט סוף מ-פ-ו-צ-ץ!!!

4. Pacemaker - הטראק מתחיל עם התחלה מלודית רגועה (יחסית) עד שמגיע ירידה באמצע, שומעים את המלודיה של Exaile ואז באה עלייה חזקה ו...משתגעיםםםםםם !!

5. Luck of the Irish - טראק מתחיל עם התחלה אפלה, רואים שאלה Psychotic Micro, טראק עם גיטרות, מלודיה של Void ואדיר פשוט אדיר!

6. Greedy - הטראק מתחיל עם סגנון של Exaile - גיטרות כמו בטראק Boost שלו, ואז מתחיל גיטרה חמודה כזאת של קוו-באויס לנגן וגיטרות חשמליות מלוות אותה פשוט מדהים..

7. Wasteland operation - הטראק מתחיל בסגנון דיי פשוט, משחקים קצת עם תופים ואז באמצע הטראק באה עלייה ומשתגעים , אחרי העלייה הזאת שומעים סוג של גיטרה עם אפקט שיוצר אותה סגורה כזאת, מוסיף הרבה מלודיה, ובסוף, העלייה האחרון באה חזקק עם סגנון של Damage ו- Void אם אני לא טועה, עלייה ארוכה יחסית... ומפוצצים!! פשוט סוף טראק מושלם איזה יופי!

8. Sleeping with the fish - התחלה פשוטה למדיי, באמצע הטראק יש ירידה מושלמת ועליה עוד יותר, שומעים את הסגנון של Skazi בטראק הזה וגם את Paranormal Attack אדיר אדיר אדירררר....

9. Gummi - טראק עם באסים דארקים, זה אומר ש Damage מופיע בטראק הזה וגם Psychotic Micro נשמעים בטראק הזה - עליות משוגעות!! פשוט טראק משוגע! מוזיקה מסחררת שפשוט גומרת אנשים! טראק מפוצץ לסוף אלבום, שזה הפתיע אותי מאוד, ציפיתי לטראק שקט יחסית וקיבלתי טראק לפנים!!! איזה יופי.

פשוט אלבום מושלם אני חייב להגיד בחיים לא יצא לי לאהוב את כל הטראקים!! חובה פשוט חובה לקנות אותו!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר