לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2006, 22:36
  yamason yamason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
קצת על הימ"ס.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "ימ"ס כמה שאלות .."

א-זו יחידת מסתערבים,הדרך היחידה להגיע זה להתגייס למג"ב.(וכל "המבינים" מוזמנים לחלוק עליי)
הדרך היחידה האחרת להגיע ליחידה הזו(לפי מה שאני ראיתי)זה להיות נפיל מסלול של יחידת עילית.
אף אחד פה לא יכול להגיד לך מה התוכן של הגיבוש מהסיבה הפשוטה שאין פה אף אחד שעבר את הגיבוש,אוליי יש פה מישהו שניגש לגיבוש ולא עבר ויכול להגיד לך על קצה המזלג מה יש בהתחלה
ב-היא כפופה למג"ב(מה שמסביר למה אי אפשר להגיע דרך שום חטיבה צהלית לימ"ס)
ג-אל תחשוב (ותחשבו,מה שממש לא נכון) שבסדיר שלך אותך לעצור מבוקשים..סיכויים ממש אפסיים,"הרוב" מבוצע על ידיי מילואימניקים.
ההכשרה מצריכה המון.(יחידת המסתערבים "שמשון"לא היו צריכים המון,עקב כך הם יצאו לפעילות בסדיר שלהם...הם היו נכנסים בתחפושות שהיו מספיקות לפעילות אחת.היום יחידות המסתערבים יותר מחודדות בגלל התחפושות שמחזיקות יותר זמן. אני לא יודע מה קורה עם דובדבן.)
..-היחידה אינה יחידה מטכלית מהסיבה הממש פשוטה שהיא לעולם לא יכולה להיות יחידה מטכלית.
ו-היחידה משתתפת לא רק במעצרים נועזים כמו שכלום חושבים אלא בכל הקשור בבטחון השוטף,כגון: ההנתקות..."חלק מהיחידה הייתה בהנתקות כחלק ממערך השמירה על הנעשה"
ז-אין כל קשר למוצע של החייל בין אם הוא אשכנזי או אתיופי.(כיום הרוב המוחלט של פלגת המסתערבים בדובדבן אשכנזיים,בניגוד לימ"ס)
ח-למג"ב יש הרבה יחידות מסתערבים(כמו גם מתיל"I) שפזורות עם הפלוגות בארץ...כך שלא תמיד תהיה במרכז ה"אקשן האמיתי".

בקיצור השירות מלא אתגרים בימ"ס...אבל כשתגיע לדבר האמיתי ביחידה הזו לא יהיה לך כוח ל"בולשיט"הזה שנקרה "אקשן"...אתה לבטח תהיה מילואימניק,זו גם הסיבה שאין פה הרבה מידע על היחידה ולא רק פה אלא בכלל...(בנוסף לכך גם הצנזורה מאוד מוערבת ביחידה הזו)

גוד לאק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2006, 23:22
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
נתחיל מזה שכמעט את רוב מה שכתבת כאן לא ממש הבנתי או יותר נכון לא ברור מה נסית לחדש
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי yamason שמתחילה ב "קצת על הימ"ס....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yamason
א-זו יחידת מסתערבים,הדרך היחידה להגיע זה להתגייס למג"ב.(וכל "המבינים" מוזמנים לחלוק עליי)
הדרך היחידה האחרת להגיע ליחידה הזו(לפי מה שאני ראיתי)זה להיות נפיל מסלול של יחידת עילית.
אף אחד פה לא יכול להגיד לך מה התוכן של הגיבוש מהסיבה הפשוטה שאין פה אף אחד שעבר את הגיבוש,אוליי יש פה מישהו שניגש לגיבוש ולא עבר ויכול להגיד לך על קצה המזלג מה יש בהתחלה
ב-היא כפופה למג"ב(מה שמסביר למה אי אפשר להגיע דרך שום חטיבה צהלית לימ"ס)
ג-אל תחשוב (ותחשבו,מה שממש לא נכון) שבסדיר שלך אותך לעצור מבוקשים..סיכויים ממש אפסיים,"הרוב" מבוצע על ידיי מילואימניקים.
ההכשרה מצריכה המון.(יחידת המסתערבים "שמשון"לא היו צריכים המון,עקב כך הם יצאו לפעילות בסדיר שלהם...הם היו נכנסים בתחפושות שהיו מספיקות לפעילות אחת.היום יחידות המסתערבים יותר מחודדות בגלל התחפושות שמחזיקות יותר זמן. אני לא יודע מה קורה עם דובדבן.)
..-היחידה אינה יחידה מטכלית מהסיבה הממש פשוטה שהיא לעולם לא יכולה להיות יחידה מטכלית.
ו-היחידה משתתפת לא רק במעצרים נועזים כמו שכלום חושבים אלא בכל הקשור בבטחון השוטף,כגון: ההנתקות..."חלק מהיחידה הייתה בהנתקות כחלק ממערך השמירה על הנעשה"
ז-אין כל קשר למוצע של החייל בין אם הוא אשכנזי או אתיופי.(כיום הרוב המוחלט של פלגת המסתערבים בדובדבן אשכנזיים,בניגוד לימ"ס)
ח-למג"ב יש הרבה יחידות מסתערבים(כמו גם מתיל"I) שפזורות עם הפלוגות בארץ...כך שלא תמיד תהיה במרכז ה"אקשן האמיתי".

בקיצור השירות מלא אתגרים בימ"ס...אבל כשתגיע לדבר האמיתי ביחידה הזו לא יהיה לך כוח ל"בולשיט"הזה שנקרה "אקשן"...אתה לבטח תהיה מילואימניק,זו גם הסיבה שאין פה הרבה מידע על היחידה ולא רק פה אלא בכלל...(בנוסף לכך גם הצנזורה מאוד מוערבת ביחידה הזו)

גוד לאק.

א , ידוע
ב , אין שום קשר ..
חייל צה"ל יכול לעבור למג"ב אם יגיש 55 ובהחלט יכול למצוא את עצמו בימ"ס אם יתאים ,
ומלש"ב שזומן לגיבוש צנחנים יכול למצוא את עצמו בימ"ס מג"ב
ג ,סדירים מבצעים מעצרים ופעיליות אחרות ..
המורכבות שלהם קשורה ומתאימה את עצמה בהתאם לנסיון הצוות והמשימה ,
ואל תעז להוסיף עוד מילה אחת על המילואמניקים - אתה נכנס לנושא שעדיין לא ידוע לשאר הציבור בנתיים
ד, בולשיט
בעיקר כול מה שכתבת על יחידת שמשון
ה ,כנ"ל , היחידה לא יכולה להיות מטכ"לית מכיוון שהיא משוייכת למ"י ולא צה"ל
מטכ"ל משמע מטה כללי , ומג"ב על כול יחידותיה אינה שייכת למטה הכללי של צה"ל
ו , בט"ש משמע בטחון - שוטף
איך זה מתקשר לימ"ס מג"ב. לא ברור?!
ז, שטות מוחלטת - פלגת דובדבן לא מורכבת ממה שאתה טוען
ואני הייתי מציע להפסיק את חלוקת תפקידי החיילים עפ"י עדתם
ביחידה זו קיימים אשכנזים ושאר העדות בדיוק כמו שבימ"ס מג"ב משרתים גם עולי חבר העמים
ח, לימ"ס מג"ב אין "הרבה" יחידות בארץ מכיוון שימ"ס היא יחידה אחת ..
אם התכוונת לפלגות ,אז כן , יש כמה וכמה בודדות ולא "הרבה" ואין לי מושג מה היא ההגדרה המספרית שלך למילה "הרבה "

- ברור לי שאתה מביא את דבריך כתוצאה מקירבה כזאת או אחרת למג"ב אם ככה זה בסדר גמור
תשתדל להבא לא להסחף - לא כולם כאן מלשב"ים !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 26-05-2006 בשעה 23:31.
ישן 27-05-2006, 11:35
  yamason yamason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
u...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא נמאס מכול השאלות על הימ"ס ?!"

אני ממש לא מבין אותך,אתה עסוק יותר בלנגח ולקטול מאשר לעזור למלש"בים.
מה שנמצא פה בפורום על יחידה הזו לא ממש מספק תשובות לשאלות שמעלים פה.
ולמה אתה כל הזמן מתעצבן או נכנס לאיזה טראנס ..כשמעלים שאלות על הימ"ס?..
וכל עוד יהיו שאלות על היחידה הזו שאין עליהם ממש תשובות אז ימשיכו לפתוח דיונים בנושא אני לא מבין מה זה בדיוק מפריע לך,מה שהצגת בתשובה האחרונה שלך זה מין סגירה על היחידה הזו וכאילו אתה לא רוצה לראות יותר אשכול שעוסק על היחידה.
אני מבין שאתה לא מלש"ב ואני נותן לך את כל הכבוד..אני סבור שאם תקרא שוב את מה שרשמתי ותתעמק אתה תראה שהתגובה שלך הייתה "טיפה" קיצונית.
ובקשר ליחידת שמשון..הדבר היחידי שרשמתי עליהם היה שהם היו נכנסים עם תחפושות שלא ממש היו מחזיקות זמן וזה בדוק.
ישן 27-05-2006, 13:35
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "אהה הבנתי..(עשיתי בסדר..."

כן עכשיו עשית בסדר..
לתת מידע על דוכיפת? בן דוד שלי עכשיו השתחרר מדוכיפת הוא היה סמל ראשון אז אני יודע כמה דברים דווקא עליה..
הם עושים קו ברמאללה (רק ברמאללה) ומה יש להגיד עוד.. הם כמו כל גדוד חי"ר רגיל בגולני וצנחנים.. עושים מחסומים שמירות מעצרים מארבים.. הכל..מה עוד אתה רוצה לדעת?
ובקשר למעצר של הימ"מ אני הבנתי מהכתבה שימ"מ עצרו אותו לא קראתי שום מידע על דוכיפת שהיו שם.. אבל אם הם היו שם אז הם בטח היו בתור כוח תיגבור שמסייעים במצב של הסתבכות או משהו כזה..

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 27-05-2006 בשעה 13:38.
ישן 27-05-2006, 16:05
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "שמעתי כמה פעמים בחדשות !! וגם..."

אני אף פעם לא שמעתי על זה שימ"מ מסתערבים.. יכול ליהיות שכן אבל אני לא יודע..
ועל זה שאתה אומר שהם מתחרים עם ימ"מ זה לא בגלל שימ"מ גם מסתערבים אז הם בתחרות, זה אולי מכיוון ששתי היחידות האלה עוברות הכשרת לוט"ר גבוהה מאוד ושתי היחידות האלה דומות אולי חוץ מזה שדובדבן לא מתמחת בחילוץ בני ערובה כמו שימ"מ מתמחת אבל בעיקרון הם דומות אז אולי בגלל זה הן מתחרות על היוקרה ועל המעצרים היותר נחשבים למרות שיש עוד כמה יחידות ש"מתחרות" עם דובדבן על אותם הדברים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר