לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2006, 17:26
צלמית המשתמש של Saba_k
  Saba_k Saba_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Saba_k שלח הודעה דרך MSN אל Saba_k
ביסל"ח וקלעים

טוב אז את השבוע הבא אני הולך להעביר בביסל"ח לעבור הסכמת מרגמות.
הייתי שמח לקבל קצת יותר פרטים, דברים, או כל סיפורי מור"קים של אנשים על ביסל"ח.
ומ-1 עד-10, עד כמה באסה לי שאני הולך לעבור הסכמה למרגמות.

ועכשיו בנושא הקלעים.
אין לי מושג מה למה ואיך, אבל קיבלתי פק"ל קלע.
גם יש לי משקפיים, גם לא רציתי בכלל את זה וגם אני לא מהתותחים של המחלקה בקליעה. הרבה תהיות עלו לי בראש בנושא אבל אני מניח שלא משנה מה, אני אהיה קלע ואת המטול אני כבר לא אקבל. אז לפחות שאני אדע קצת מה קורה כמה שאלות:
לאחר ההכשרה בשבוע פק"לים, כבר אז מקבלים את הציוד הווסאחניקי?
יש בכלל סיכה לקלעים?
לאחר ההכשרה בשבוע פק"לים, יש עוד הכשרות מסויימות, שבועות או ימים ספציפיים בנוגע לקלעים?
ועד כמה זה נכון שקלעים נשארים מאחור בתור חיפוי ולווא דווקא נכנסים לתוך הבתים באקט הוליוודי מטורף?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2006, 20:34
  omerxx omerxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Saba_k שמתחילה ב "ביסל"ח וקלעים"

תשובות לכמה שיותר שאלות....
אני קלע ומסיים עכשיו אימון מתקדם

את ההסמכה על הנשק והכוונות עוברים בצורה ראשונים בשבוע בטירונות לאחריו מקבלים פלאטופ עם טריג' ואקילה.
כן, יוצאים עם הטריג' הביתה למרות ששמעתי כמה הנפצות שביחידות מסוימות אסרו על קלעים לצאת עם אופטיקה הביתה ובינהם הטריג'... אקילה תמיד תישאר בבסיס היא עולה יותר מדי כדי שמישהו יעלה עליה מתש.

אין שום סיכה לקלעים... זה שטויות שהם תמיד נשארים לחיפוי, נכון שיש הרבה מצבים שצריך קלעים ברתק אבל באותה מידה קלעים (ונגביסטים) נחשבים "יעילים", ונמצאים בחוד המחלקתי/פלוגתי וכו'.
בתרגילים הם תמיד ילכו לפני הכח כדי לזהות איום.

ההבדל בין קלע לצלף הוא מאוד גדול. דבר ראשון קלע משתמש בכוונת מגדילה פי 4, ופשוט יעיל יותר בשטח.
צלף עובד קודם כל בצורה שונה לגמרי - מתוך מארבים והסוואה בלבד, הוא לא רץ עם הנשק.
צלפים עובדים עם נשר אחר וכבד - M24 או הבארט, בארט יורה כדורי 0.5 (ענקיים), שני הנשקים משתמשים בכוונות מגדילות פי 10.
כדי להיות צלף צריך קודם כל המלצות, אחר כך יש מבחני כניסה עם הרבה מתמטיקה, אם עובדים נכנסים לקורס של 3 שבועות, שאם אני לא טועה בארט עוברים במתקן אדם ו M24 בביסלח או הפוך.
בסוף הקורס נכנסים למחלקת צלפים ומקבלים סיכת צלפים... זהו

ישן 27-05-2006, 05:03
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
טוב אז תקשיב לי אתה...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

אני לא בא להתווכח איתך אבל כדי לך להוריד הילוך עם אתה באמת חושב שאתה יודע הכל אז יש לי חדשות בשבילך ...אתה לא!!! ולשבת בשקט תגיד לחברים שלך לא לי פה זה פורום כל אחד כותב ומגיב עם הוא מרגיש תצורך........

לגבי המקורות ...
המקור היחיד שיש לי זה אחי הגדול שמשרת בחרוב כבר קרוב לשנה ואתה לא תבוא ותספר לי סיפורים
כמו שאמרו פה אולי יש דבר כזה באחד הגדודים (ספק גדול ) אבל לבוא ולהגיד שכל חטיבה 900 זה ככה??
חחחחחחחחח נו באמת........
וזה שיש כאלה שאפילו לא יוצאים עם נשק הבייתה?? אתה בטח יודע שבחטיבה 900 יש גם ג'ובניקים
אולי הכוונה אליהם.
אז לפני שאתה כותב פה לאנשים לשבת בשקט ומראה כמה אתה ''חכם'' אולי קודם תבדוק ת''מקורות'' שלך!

ישן 27-05-2006, 12:53
  shaikn shaikn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי GuyB שמתחילה ב "אה סבבה.."

כן, מפחדים שיגנבו טריג'יקונים ויגיעו למחבלים ויהיה להם יכולת קליעה/צליפה עם הכוונת. בגלל זה האיסור על יציאה עם טריג'יקון.
ובקשר לאלה שיוצאים ללא נשק הביתה, ללא כוונת הנשק לא שווה כל כך, אלא אם כן אני יצטרך לירות ואני יהיה קרוב מאוד למחבל שאני לא יצטרך כוונת ואני יפגע. אז כנראה בגדודים מסויימים מעדיפים שבעלי הטריג' יצאו ללא הנשק(כי אז הוא לא יעיל). ומי שיגיד לשים או שיט ביחד עם הטריג'(זה לא מקצועי והטריג' רחוק מהעין) ואי אפשר לאפס לפני כל יציאה הביתה את האו שיט.
אבל הפקודה/הוראה נוגעת לגבי כוונת הטריג' בלבד ולא לגבי הנשק או כוונת אחרת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.net/services/getfree.php?date=26/07/2007]

ישן 26-05-2006, 21:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Saba_k שמתחילה ב "ביסל"ח וקלעים"

הסמכת מרגמות, אני משער מרגמה 60. קורס מאוד פשוט. ביסל"ח מקום די קשה מבחינת משמעת, אבל מאוד נוח. שק"מ רציני מאוד, הרבה בנות... אין מה להתלונן...

סיפורים על ביסל"ח יש מפה ועד הודעה חדשה - אז מה? יהיה בסדר, תהנה מהמש"קיות.

ציטוט:
ועד כמה זה נכון שקלעים נשארים מאחור בתור חיפוי ולווא דווקא נכנסים לתוך הבתים באקט הוליוודי מטורף?

אף אחד בגדוד שלך לא יעשה את זה. בכלל, אין "קטעים הוליוודיים מטורפים"...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 26-05-2006, 23:24
  דותן51 דותן51 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.06
בקשר לקלע
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "רק בתרגילים פלוגתיים ומעלה"

טוב רוב הדברים שאמרו לך פה נכונים, סיכה לא תקבל כי זה פק"ל ואין סיבה שתקבל סיכה על הסמכה גם בקשר להבדלים בין קלע לצלף אמרו כאן דברים נכונים... למה קיבלת קלע? אל תיפגע אחי אבל יש מצב שזה בגלל שאתה שבוז או משהו כזה...למרות שזה שאתה משקפיים דיי מגביל אני מאמין שהסמיכו אותך להיות קלע יום? ובטח אתה בקרק"ל או משהו בכיוון הזה או שפשוט כל המחלקה שלך עם משקפיים והמ"מ שלך לא רצה לבזבז את האפשרות להסמיך קלע..אפשרות שלישית זה שמי שהעביר לך את השבוע הזה ממש דפוק...אבל הפק"ל עצמו בן זונה אחי רק שתידע ש65% מהמחבלים ההרוגים נהרגו מאש של קלעים אז תשמח במה שיש לך זה פק"ל מצויין אחי...

ישן 27-05-2006, 03:12
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי דותן51 שמתחילה ב "בקשר לקלע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דותן51
טוב רוב הדברים שאמרו לך פה נכונים, סיכה לא תקבל כי זה פק"ל ואין סיבה שתקבל סיכה על הסמכה גם בקשר להבדלים בין קלע לצלף אמרו כאן דברים נכונים... למה קיבלת קלע? אל תיפגע אחי אבל יש מצב שזה בגלל שאתה שבוז או משהו כזה...למרות שזה שאתה משקפיים דיי מגביל אני מאמין שהסמיכו אותך להיות קלע יום? ובטח אתה בקרק"ל או משהו בכיוון הזה או שפשוט כל המחלקה שלך עם משקפיים והמ"מ שלך לא רצה לבזבז את האפשרות להסמיך קלע..אפשרות שלישית זה שמי שהעביר לך את השבוע הזה ממש דפוק...אבל הפק"ל עצמו בן זונה אחי רק שתידע ש65% מהמחבלים ההרוגים נהרגו מאש של קלעים אז תשמח במה שיש לך זה פק"ל מצויין אחי...

א.לא נראה לי שהבחור כ"כ שבוז כי אחרי הכל הוא היווה חלק מהרוח החיה של הפורום לפני הגיוס שלו,ואני מאמין שגם כעת הוא טוב במה שהוא עושה.

ב.הוא לא בקרקל מה שבטוח,הוא משרת בחטיבת הנח"ל-היתרון האנושי.

ג.סבע יהיה בסיידר אל תדאג,תצליח והכי חשוב עשה הכל בשקט ותהיה בטוח בעצמך!.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר