לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2006, 21:13
  nelik8 nelik8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אשכול NBA"

על הניצחון של דאלאס לפנות בוקר:

כולם דיברו על עצירת משחק המעבר של הסאנס כמפתח לניצחון מבחינת דאלאס, וזה מה שקרה - הגנה מצוינת, בעיקר ברבע הראשון והרביעי, הובילה את המאבריקס לניצחון 98:105 בדאלאס, בכדי להשוות את הסידרה ל-1:1. ביום ראשון תעבור הסידרה לפיניקס ל-2 משחקים.

דאלאס הצליחה להשאיר את פיניקס ברבע הראשון על שיא שלילי של 17 נקודות, נתון שהשתפר רק במעט ברבע האחרון - בו קלעו הסאנס 21 בלבד. דירק נוביצקי עם 30 נקודות, 12 ברבע האחרון, ומהלכים מכריעים ב-2 הדקות האחרונות היה שם בשביל דאלאס בצד ההתקפי. "אני חושב שהפעם היה לנו אתגר מיוחד בהגנה", אמר אייברי ג'ונסון בסיום.

ג'וש הווארד היה בספק גדול למשחק בגלל פציעה בקרסול, אבל הוא עלה לשחק ונתן ערב מצוין של 29 נקודות, והיה רחוק נקודה אחת משיא קריירה. כשהווארד קולע מעל 20 נקודות, דאלאס לא יודעת להפסיד - המאזן שלה העונה הוא 0:22 כשהווארד בזון. "הרגל כאבה אבל החלטתי לשחק", אמר הווארד. "למעט כמה תנועות הרגשתי טוב כל הערב".

הסאנס הפסידו בפעם השלישית ברציפות את משחק מספר 2 בסדרות הפלייאוף שלהם. בוריס דיאו עם 24 נקודות ו-10 ריבאונדים הוביל את פיניקס, בעוד שון מריון, שהיה מעט פצוע לפני המשחק, נתן 19 נקודות ו-19 ריבאונדים. טים תומאס הוסיף 20, בעוד סטיב נאש קלע 16 וחילק 11 אסיסטים.

הסאנס נאלצו להסתדר ללא ראג'ה בל הפצוע, שעדיין לא ברור אם יוכל לחזור לקראת משחק מספר 3. "עכשיו ניסע למדבר", אמר טים תומאס בסיום, "בשביל לנסות לעשות זאת מהתחלה".

קלעו לדאלאס: נוביצקי 30, הווארד 29, ג'ייסון טרי 18, סטקהאוס 11, האריס 9, דיופ 4, ואן הורן וגריפין 2 כל אחד.

קלעו לפיניקס: דיאו 25, תומאס 20, מריון 19, נאש 16, ברבוסה 8, האוס 7, ג'ונס 3.

היום מיאמי-דטרויט במיאמי אם אני לא טועה ב 2 וחצי לפנות בוקר.(שידור ישר ב espn)
חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 07:22
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
מיאמי בדרך לגמר עם 1:3 על דטרויט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אשכול NBA"

נ.ב.א: ההיט גברו 78:89 על הפיסטונס במשחק השני בבית והם רחוקים רק ניצחון אחד מהעפלה לגמר. 31 נקודות לווייד, 21 לשאקיל - סגנית האלופה בצרות
אחרי שהאלופה סן-אנטוניו כבר סיימה את העונה, אחרי הלילה (בין שני לשלישי) זה נראה שגם סגניתה הולכת הביתה מוקדם מהצפוי.
מיאמי ניצלה גם את המשחק הביתי השני שלה כדי לנצח 78:89 את דטרויט ולעלות ליתרון מבטיח של 1:3 בגמר המזרח.
להיט חסר רק עוד ניצחון אחד בשלושת המשחקים שנותרו בסדרה (אם יהיה צורך בשלושתם כמובן) על מנת להדיח את הפינאליסטית ולעלות לגמר הנ.ב.א.
הפיסטונס לעומת זאת בצרות. בתחילת העונה זה היה נראה כאילו הם הולכים לשייט אל עבר התואר בקלות, למרות חריקות לקראת הסיום הצליחה דטרויט לסיים את העונה עם המאזן הטוב בליגה.
עכשיו חניכיו של פליפ סונדרס צריכים לעשות את מה שעשו רק 7 קבוצות בהיסטוריה (כולל פיניקס מול הלייקרס השנה), לחזור מפיגור 3:1 לניצחון 3:4.
דוויין ווייד קלע 12 מ-31 הנקודות שלו ברבע האחרון כדי להוביל את מיאמי לניצחון על אלופת המזרח בשנתיים האחרונות. שאקיל אוניל, שאין דבר שהוא רוצה יותר מטבעת רביעית (הפעם בלי קובי בראיינט...) הוסיף 21 נקודות ו-9 ריבאונדים.
אודוניס האסלם סיים את המשחק עם 16 נקודות ו-5 ריבאונדים, ווקר וג'יימס פוסי הוסיפו 7 נקודות כל אחד למנצחת.
5 שחקנים אצל דטרויט סיימו עם דאבל פיגרס, אבל אף אחד מהם לא קלע יותר מ-15 נקודות (טיישון פרינס). צ'ונסי בילאפס קלע 14, ראשיד וואלאס הוסיף 12 וריצארד האמילטון הסתפק ב-11 נקודות.
הסדרה תחזור לדטרויט שם ינו הפיסטונס להתאושש בבית על מנת לנסות לחזור למיאמי כדי להשוות, ההיט לעומת זאת ינסו לסגור עניין כבר בלילה שבין רביעי לחמישי.

מתוך www.one.co.il

חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 22:59
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "קשה מאוד להתעלות על מיאמי"

דטרוייט היא הקבוצה האולטימטיבית. רק חבל שרק עכשיו רואים מה בראון עשה שם.
כי קודם אמרו שעם קבוצה כזאת אפשר לשחק בלי מאמן... .
אני שמח שבגר השנה אין אף קבוצה משנה שעברה, ואם אני לא טועה קבוצה מזה כמה שנים.
מיאמי אף פעם לא הייתה בגר ה NBA. ואני לא זוכר שדאלאס או פיניקס היו בזמן האחרון.
את המשחק לפנות בוקר (משחק 6 בין מיאמי לדטרוייט) , ראתי חלק קטן, איזה רבע אחד אני חושב.
ואז נרדמתי.
אבל ממה שאני זוכר. את כל ה 10 (+-) נקודות הראשונות של מיאמי קלעו ג'ייסון ויליאמס ו הסלם, אף נקודה לוויד ושאקיל.
וזה ברור, כשהם טובים (וויד ושאקיל) דיי קשה לעצור אותם, אבל אפשרי.
אבל כשיש עוד כמה שחקנים שעושים תעבודה, כמו ג'ייסון ויליאמס, הסלם, אנטואן ווקר, ועוד שחקן גבוה, שעושים את העבודה, ועוזרים לככבים, אז הם פשוט תותחים.
אבל גם בדאלאס לא חסר עומק, דווקא בפיניקס כן חסר.
ואני אומר שכדי שהפיניקס ינצחו את דאלאס בשני המשחקים הם צריכים בערך5 שחקנים טובים, בכושר טוב:
סטיב נאש , ראג'ה בל/ברבוסה, טים תומאס, בוריס דיאו/שון מריון ועוד שחקן שלא נחשב טוב במיוחד, אבל שיקלע ב דאבל פיגרס (מעל 10 נקודות). כמו אדי חאוס.
בהצלחה לפיניקס היום בלילה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר