לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2004, 16:03
  גבעתי לעד גבעתי לעד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "יחטיות.... שאלות.... אני חייב עזרה.... בבקשה..."

וואי אני מבולבל רצח.....!!!!.... שאלתי אנשים כל אחד אומר לי משהו אחר.....

בקשר לגולני:
1.אם אני הולך לגולני אני צריך לעבור את הגיבוש של גולני?
2. נגיד ואני הולך לגולני ועברתי את הגיבוש של גולני.... ואז אני הולך לגיבוש יחטיו"ת... ואני רוצה אגוז... ישר שולחים אותי לאגוז?..... או שאני צריך לבקש?....
3. נגיד ואני הולך לגולני.. עברתי את הגיבוש של גולני..., עברתי גיבוש יחטיות.... ונפלתי בגיבוש של אגוז... לאן אני נופל?..... כאילו אם זה גדודים אפשר להגיד לי מה הם עושים?.... ( בערך)....
4. יש דבר כזה פלס"ר גולני?...

בקשר לגבעתי:
1.אם אני הולך לגבעתי אני צריך לעבור את הגיבוש של גבעתי?....
2. נגיד ואני הולך לגבעתי.. עברתי את הגיבוש של יחטיות... אני הולך לפלס"ר גבעתי... ואני נופל בגיבוש של פלס"ר גבעתי לאן אני נופל?.... , אם זה לגדודים איזה גדודים?...
3. נגיד עברתי גיבוש יחטיות וגיבוש גבעתי ואני רוצה פלס"ר גבעתי ... אני צריך לבקש פלס"ר גבעתי?....

תודה רבה על התשובות....

אני פשוט מבולבל כבר... כל אחד אומר לי משהו אחר.......
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2004, 19:17
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
יאללה תשובות:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "[size=3][b]וואי אני מבולבל..."

בקשר לגולני:
1. אני לא יודע על שום גיבוש לגולני (חוץ מהגיבוש יח"טיות), אני כן יודע על מבחן כושר לא ארוך בתחילת הטרום טירונות שנועד לסנן את בעלי הכושר המוגבל והפרופיל הבעייתי.

2. אתה מבקש אגוז, אבל זה לא אומר שיתנו לך, האנשים של אגוז בוחרים את החיילים שיגיעו ליחידה, ויכול להיות מצב שתבקש אגוז ותמצא את עצמך בפלחה"ן או בעורב.
אין דבר כזה גיבוש של אגוז, גיבוש יחטיות הוא גם לאגוז

3. מה הגדודים עושים? הכול... שטחים, עזה, גבול הצפון, רמת הגולן, אימונים...
מעצרים, מארבים, מחסומים, כל מה שאתה רק חושב.

4. כן, פלס"ר גולני=סיירת גולני. "יחידת העילית" של גולני, פלוגה ברמה גבוהה ביותר שנמצאת בשורה הראשונה של הסיירות בצה"ל (אל תתבלבל- התכוונתי סיירות לא יחידות מיוחדות כמו שייטת, שלד"ג ומטכ"ל) כדי להגיע לפלס"ר (פלוגת סיור) צריך לעבור גיבוש יח"טיות.

בקשר לגבעתי:
1. לגבעתי אין גיבוש

2. גדודי גבעתי- "צבר", "רותם", ו"שקד". לפלס"ר אין גיבוש נוסף, גישוב יחטיות הוא לכל היחידות.

3. אתה צריך להגיע לגיבוש יחטיות ושם לציין שאתה רוצה להגיע לפלס"ר (שוב, אין גיבוש נוסף לפלס"ר).

אני מקווה שעכשיו סידרתי לך כמה עניינים...

ישן 23-12-2004, 19:25
צלמית המשתמש של ZBH
  ZBH ZBH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אתה באמת מבולבל רצח...!!!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "[size=3][b]וואי אני מבולבל..."

בקשר לגולני:
1. אין דבר כזה גיבוש לגולני!!!
כדי להגיע לגולני אתה צריך לסמן בשאלון העדפות שתקבל הביתה את גולני בעדיפות ראשונה ולקוות שהצבא ישים אותך שם (בסופו של דבר הצבא שם אותך איפה שהוא רוצה...)
2. אם אתה הולך לגולני אתה יכול לעשות גיבוש יחטיו"ת, הגיבוש ממיין ל-אגוז, פלס"ר, פלח"הן ופלנ"ט.
בתחילת הגיבוש אתה מתבקש לסמן את העדיפויות שלך (לאיזה יחידה אתה הכי רוצה להגיע...)
אם תהיה טוב בגיבוש תתקבל למה שרצית אבל יכול מאוד להיות שתתקבל גם ליחטי"ת אחרת...
3. אין דבר כזה גיבוש אגוז!!! יש גיבוש יחטיות ודרכו מגיעים גם לאגוז... אם אתה לא עובר את הגיבוש יחטיות (כלומר לא מתקבל לאף יחידה) אתה תגיע לאחד הגדודים.
4.כן, יש דבר כזה פלס"ר גולני!!! וזה לא אותו דבר כמו אגוז, אלה שתי יחידות שונות!!!!

בקשר לגבעתי:
1. אין דבר כזה גיבוש לגבעתי!!!! (הדרך להגיע לגבעתי היא אותה דרך כמו לגולני)
2. אם אתה עובר את הגיבוש יחטיות לפלס"ר אתה לא צריך לעשות עוד גיבוש!!!
אם אתה לא מתקבל לשום יחידה בגיבוש יחטיות (פלס"ר, פלחה"ן או פלנ"ט) ישימו אותך באחד הגדודים של גבעתי...
3. אם תתגייס לגבעתי (לא צריך לעבור שום גיבוש בשביל זה!!!) תוכל לעשות גיבוש יחטיות וכמו בגיבוש יחטיות של גולני תצטרך לרשום בתחילת הגיבוש לאיזה יחידות אתה רוצה להגיע (בגבעתי, בניגוד לגולני, אין אגוז!), כמובן שלא בטוח שתגיע ליחידה שתרצה... זה תלוי איך תהיה בגיבוש...

החטיבה היחידה שצריך לעבור גיבוש כדי להגיע אליה היא- חטיבת הצנחנים!!!
כדי להגיע ל- גולני, גבעתי, נח"ל, שיריון, הנדסה, תותחנים לא צריך לעשות שום גיבוש!!!
אחרי שאתה מתגייס לאחת מהחטיבות האלה (כולל צנחנים) אתה יכול לעשות גיבוש יחטיות ודרך הגיבוש הזה להגיע לאחת היחטיות...

אני מקווה שעזרתי לך וסידרתי לך קצת את הבלגן...!

נערך לאחרונה ע"י ZBH בתאריך 23-12-2004 בשעה 19:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר