לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2006, 22:31
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
איך אתם מתאמנים על ספרינטים? (לאלה שמתאמנים לגיבושים)

התחלתי לעבוד על ספרינטים לפני יומיים, לאחר שכבר חודשיים אני עושה רק ריצות ארוכות בשילוב עם אימוני האיגרוף שלי וחד"כ. מעניין אותי לשמוע איך אחרים עובדים על ספרינטים לבד, או בקבוצות של הכושר קרבי.

אני אישית עובד כך:
בידיעה שבגיבושים לא נותנים זמן לדופק לרדת, אני עושה ריצת 80-100 מטר, על מדרון בשיפוע סביר ולא גדול מדי, חוזר בהליכה את הדרך לנקודת ההתחלה, ומיד יוצא לעוד ספרינט. באימון הראשון עשיתי שבעה כאלה, כל אחד ב100% יכולת שיכולתי באותו הרגע. אח"כ גם הוספתי מעט סקוואטים כדי לסבול יותר...
מיותר לציין שכרגע הרגליים שלי מרגישות כמו אבנים, ואתמול המצב היה עוד יותר גרוע xD
מקלחת חמה ומשחה לשרירים עוזרים, אבל זה כמובן עניין של להתרגל לסוג האימון כמו כשרק מתחילים לרוץ ריצות ארוכות.
המטרה שלי היא לנסות להגיע למצב שאוכל לעשות לפחות 30 ספרינטים כאלה באימון. אני לא מתיימר להישאר במצב שאני יכול לרוץ ספרינט בכולם, אבל לפחות לשרוד 30 כשהיותר אחרונים הם כבר בריצה קלה או אפילו הליכה מהירה. אף אחד לא יכול באמת לעשות כ"כ הרבה ספרינטים ולהישאר במהירות של ספרינט...

הייתי מוסיף גם עבודה חזקה על רגליים בחד"כ, אבל בגלל שיש כבר אימוני איגרוף וריצות ארוכות פעמיים בשבוע אני לא מעז לנסות לדפוק לעצמי את הרגליים עד כדי כך. :-X
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2006, 22:42
  KAHOL KAHOL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "איך אתם מתאמנים על ספרינטים? (לאלה שמתאמנים לגיבושים)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Israeli
התחלתי לעבוד על ספרינטים לפני יומיים, לאחר שכבר חודשיים אני עושה רק ריצות ארוכות בשילוב עם אימוני האיגרוף שלי וחד"כ. מעניין אותי לשמוע איך אחרים עובדים על ספרינטים לבד, או בקבוצות של הכושר קרבי.

אני אישית עובד כך:
בידיעה שבגיבושים לא נותנים זמן לדופק לרדת, אני עושה ריצת 80-100 מטר, על מדרון בשיפוע סביר ולא גדול מדי, חוזר בהליכה את הדרך לנקודת ההתחלה, ומיד יוצא לעוד ספרינט. באימון הראשון עשיתי שבעה כאלה, כל אחד ב100% יכולת שיכולתי באותו הרגע. אח"כ גם הוספתי מעט סקוואטים כדי לסבול יותר...
מיותר לציין שכרגע הרגליים שלי מרגישות כמו אבנים, ואתמול המצב היה עוד יותר גרוע xD
מקלחת חמה ומשחה לשרירים עוזרים, אבל זה כמובן עניין של להתרגל לסוג האימון כמו כשרק מתחילים לרוץ ריצות ארוכות.
המטרה שלי היא לנסות להגיע למצב שאוכל לעשות לפחות 30 ספרינטים כאלה באימון. אני לא מתיימר להישאר במצב שאני יכול לרוץ ספרינט בכולם, אבל לפחות לשרוד 30 כשהיותר אחרונים הם כבר בריצה קלה או אפילו הליכה מהירה. אף אחד לא יכול באמת לעשות כ"כ הרבה ספרינטים ולהישאר במהירות של ספרינט...

הייתי מוסיף גם עבודה חזקה על רגליים בחד"כ, אבל בגלל שיש כבר אימוני איגרוף וריצות ארוכות פעמיים בשבוע אני לא מעז לנסות לדפוק לעצמי את הרגליים עד כדי כך. :-X

מה זה סקוואטים?חחח מצטער שאני הורס את האשכול עם השאלה..
ישן 27-05-2006, 23:15

כמה השגות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי jinji שמתחילה ב "בקשר לסקווטים."

כל תרגיל מבצעים בזמן שמייעדים לו. עבודה טובה היא עבודה איטית ככל האפשר, אך לכל מני צריכים קיימות גם שיטות של עבודה מהירה, בין אם לעבודה על כוח מתפרץ על זריזות בתנועה מסוימת. התרגיל עצמו אכן נחשב אחד המורכבים ביותר שקיימים, והכי קשים לביצוע עם משקל. זה לא פוסל מלעשות אותו יותר מפעם בשבוע, אך רוב האנשים לא יעשו זאת. התרגיל שוחק את הברכיים רק כשיורדים עם התחת מתחת לקו מסוים. עד אותו קו ביחס לגוף אין שחיקה של הברכיים. כמו כן, השחיקה המדוברת היא מינימלית ביותר כאשר עובדים במשקלים קלים או ללא משקל. יש הרבה סוגים של סקאווטים, אגב.

בעמוד הבא תוכל למצוא את רובם:

http://www.exrx.net/Lists/ExList/ThighWt.html
ישן 27-05-2006, 23:20

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "ומישהו יכול להסביר לי..."

עליה פתאומית ודרסטית בדופק יכולה לגרום לכך. הסבר מפורט על הלחצים שמופעלים על הגוף והקיבה שמביאים לכך אינני יודע לתת במפורש. אני כן יכול לומר שזו הסיבה. עוד יכולה לתרום העובדה שאתה לא מורגל בעליה פתאומית כזו בדופק, בטח שלא תוך כדי פעילות מאומצת...
אני מציע שלא תנסה כאלה דברים אלא אם האימון שלך בנוי כך בכוונה, ובד"כ הוא יהיה בנוי כך לצורך התקדמות בספורט מסוים. אתה יכול לעבוד בראש שקט על ספרינטים בנפרד. אם אני הייתי דופק פתאום ספרינט לקראת סוף ריצת ה6 קילומטר שלי אני חושב שהייתי מתעלף ^_^
אה, וזה שהרגשת סחרחורת - הסבר הגיוני יהיה שאולי המוח לא קיבל מספיק חמצן כי שאר הגוף שאב בכמויות עקב העליה בדופק ואי היכולת שלך לספק אותו.
ישן 27-05-2006, 23:22
  KAHOL KAHOL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "עליה פתאומית ודרסטית בדופק..."

ציטוט:
עליה פתאומית ודרסטית בדופק יכולה לגרום לכך. הסבר מפורט על הלחצים שמופעלים על הגוף והקיבה שמביאים לכך אינני יודע לתת במפורש. אני כן יכול לומר שזו הסיבה. עוד יכולה לתרום העובדה שאתה לא מורגל בעליה פתאומית כזו בדופק, בטח שלא תוך כדי פעילות מאומצת...
אני מציע שלא תנסה כאלה דברים אלא אם האימון שלך בנוי כך בכוונה, ובד"כ הוא יהיה בנוי כך לצורך התקדמות בספורט מסוים. אתה יכול לעבוד בראש שקט על ספרינטים בנפרד. אם אני הייתי דופק פתאום ספרינט לקראת סוף ריצת ה6 קילומטר שלי אני חושב שהייתי מתעלף ^_^
אה, וזה שהרגשת סחרחורת - הסבר הגיוני יהיה שאולי המוח לא קיבל מספיק חמצן כי שאר הגוף שאב בכמויות עקב העליה בדופק ואי היכולת שלך לספק אותו.

חחח כן אה באמת לא מנסה את זה יותר
ולמה בעצם צריך להתאמן על ספרינטים?אם יש לך כושר לרוץ 5 קילמוטר יהיה לך קל לעשות ספרינט של 50-100 מטר..(אני טועה?)
ישן 27-05-2006, 23:33

אתה טועה ואסביר למה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "[QUOTE=The_Israeli]עליה..."

ריצה ארוכה = פעילות אירובית.
ריצה קצרה = פעילות שהיא כמעט אנאירובית.

אירובי = עם חמצן.
אנאירובי = בלי חמצן.

פעילויות אנאירוביות בודקות את יכולתו של הגוף לבצע פעולות לזמן קצר ללא עזרה של חמצן בשרירים כמעט כלל. למשל, עבודה בחדר כושר בטווחים של פחות מ30 חזרות, או ריצה קצרה, בה אין לגוף עוד הזדמנות להזרים כמעטו חמצן לשרירים.

פעילות אירובית בודקת את היכולת של הגוף לבצע פעולות ארוכות טווח כמו ריצות ארוכות כאשר הגוף מזרים הרבה חמצן לשרירים.

שני סוגי הפעילויות שונים בתכלית, כאשר פעילות אנאירובית דורש מסת שריר יותר גדולה "ומנופחת" ומפתחת אותה ביעילות, ואילו פעילות אירובית בונה ומפתחת בעיקר סיבולת שריר ארוכת טווח וסיבולת לב-ריאה.

ריצות ארוכות לא יפתחו לך מסת שריר גדולה שתעזור לך לבצע ריצות קצרות במהירות גבוהה יותר. כמו כן, הריצות הארוכות מתבצעות בדופק בינוני, ואילו הקצרות בדופק מאוד גבוה.
ישן 27-05-2006, 23:53
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
שלום
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "אתה טועה ואסביר למה"

הסבר יפה,אך לא לגמרי נכון,זה לא יהיה נכון לומר שריצה ארוכה לא תשפר ריצות קצרות,הגוף מתרגל למאמצים זה דבר אחד,וכמה שהריצה קצרה,אתה עדיין תוכל לתת תפוקה גדולה יותר[כן כן באותה ריצה קצרההה]אומנם היכולת סיבולת לא נמדדת בריצות קצרות,אך עדיין האפקט של השרירים שהם מאומנים לריצה אומנם ארוכה,אך עדיין מאומנים לכך,ייתנו את 'התרומה' שלהם,כמובן שאי אפשר להשוות בין זה לבן אדם שמתאמן על ריצות קצרות נטו יעני...

ציטוט:
ריצה ארוכה = פעילות אירובית.
ריצה קצרה = פעילות שהיא כמעט אנאירובית.

אירובי = עם חמצן.
אנאירובי = בלי חמצן.

פעילויות אנאירוביות בודקות את יכולתו של הגוף לבצע פעולות לזמן קצר ללא עזרה של חמצן בשרירים כמעט כלל. למשל, עבודה בחדר כושר בטווחים של פחות מ30 חזרות, או ריצה קצרה, בה אין לגוף עוד הזדמנות להזרים כמעטו חמצן לשרירים.

פעילות אירובית בודקת את היכולת של הגוף לבצע פעולות ארוכות טווח כמו ריצות ארוכות כאשר הגוף מזרים הרבה חמצן לשרירים.

שני סוגי הפעילויות שונים בתכלית, כאשר פעילות אנאירובית דורש מסת שריר יותר גדולה "ומנופחת" ומפתחת אותה ביעילות, ואילו פעילות אירובית בונה ומפתחת בעיקר סיבולת שריר ארוכת טווח וסיבולת לב-ריאה.

ריצות ארוכות לא יפתחו לך מסת שריר גדולה שתעזור לך לבצע ריצות קצרות במהירות גבוהה יותר. כמו כן, הריצות הארוכות מתבצעות בדופק בינוני, ואילו הקצרות בדופק מאוד גבוה.

ישן 27-05-2006, 23:28

זוכרים אגב שסיפרתי שהייתי רץ עם משקל?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "איך אתם מתאמנים על ספרינטים? (לאלה שמתאמנים לגיבושים)"

ובכן, לאחר חודש וחצי הפסקתי (לפני שבועיים בערך).
הסיבה היתה כאב מוזר בכף הרגל באזור הפלטפוס, שהיה חשד מצידי שנגרמה מהמשקל. אין זה היה המשקל בהכרח, כיוון שאני עובד על הרגליים חזק מאוד גם באיגרוף, והתנועה שם לא טבעית ובעייתית לעיתים. אילץ אותי לנוח חמישה ימים עד שהנפיחות ירדה (אחרי יומיים עם קומפרסים של קרח חצי שעה כל יום) והרגשתי שאשר לחזור לפעילות בראש שקט.

בכל מקרה, הרי התוצאות של האימון הזה:
בסה"כ אני מרוצה. חבל שנאלצתי להפסיק, אבל אולי זה היה מספיק.
לאחר שהורדתי את המשקל (תיק 20 קילו) יכולתי לרוץ יותר רחוק ויותר מהר.
הרגליים הפכו להרבה פחות מעמסה מבעבר. האימון יותר קליל ונחמד.
אפשר שזה אימון שטוב לתקופה מסוימת, אבל כל אחד והגוף שלו ולא נעשה הכללות.
זה גם עשה לי תאומים גדולים אחושרמוטה D:
ישן 27-05-2006, 23:58
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בפסח כשהייתי חוזר מאנשהו בלילה ולא הייתי נרדם

הייתי הולך למגרש הכדורגל הקרוב לביתי (ממש בשעות הדמדומים מה שנקרא) לוקח כדור ורץ משער לשער בספרינט, מכניס גול, אוסף במהירות את הכדור לשער השני בספרינט ושוב גול, וחוזר חלילה 10 פעם ואז הפסקה...ואז עוד סט עד שהגעתי ל10 סטים כאלו. זה מאוד מעייף וקשה מאוד (בסט השביעי זה היה כבר ממש Mind over body, אם אתה מתאמץ באמת כמובן) אבל בעיקר גם נהנתי כי שילבתי את שני אהבות גדולות שלי שזה ריצה וכדורגל (שזה בערך אותו הדבר...) כך שזה לא היה נטו ''מטלה''.
אז זהו זו הדרך האישית שלי שבחרתי לעבוד על ספרינטים

ישן 28-05-2006, 05:08
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
אתה מגזים אבל ברמותתת

אתה שם על עצמך יותר מדי עומס ...וזה חבל כי כשתגיע לגיבוש תסיים ותעבור אותו ...ואחרי זה כשתגיע ליחידה אתה פשוט תמוטט פיזיתי כי הגוף שלך לא יעמוד בזה ויהיה לך יותר שברי מאמץ מבן 80 ! ולא משנה כל המדיכים שלך שהיו באגוז הם אומרים לך דברים עכשו שהכל כבר מאוחרהים ....חוץ מזה לא הייתי ממש מאמין לחבר'ה מגולני ...
בקיצור תעשה אימונים רגילים מקיסמום 3 פעמים בשבוע ואתה עדין תעבור תגיבוש ותתקבל לאן שאתה רוצה חוצמזה שגיבושים הם מאוד מנטללים !! אני מכיר מישהו בדיוק כמוך שהתאמן המון לפני גיבוש יחטיות ונשר בשלבים די מוקדמים של הגיבוש ...אז אין טעם לקרוע ת'עצמך מניסיון !!
ועכש אני מתלבש ויוצא לבסיס אם אתה רוצה להגיב תגיב לי בפרטי אני סוגר שבת אז אני אענה לך רק בעוד שבועיים ....יום טוב ובהצלחה ....

ישן 28-05-2006, 13:02
צלמית המשתמש של vodka4us
  vodka4us vodka4us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vodka4us

סעמק עזבו אותכם ספירנטים משקלים הכי טוב לקום ב 6 בבוקר לפתוח ערוץ 5 והופפפפ יש שם איזו תוכנית על כושר חחחחחחח אני כל בוקר עושה חחחחחחח

עכשיו בתאכלס כל השרירים הגדולים וכל הידיים הגדולות לא עוזרות בגיבושים!! אולי רק בקשר לבנות זה עוזר אבל בגיבושים ממש לא!! אחרי כמה קילומטרים כל הסקוטים שעשית או כל הסטים לידיים שעשית ממש לא יעזור....ותשאר רק אם הראש שלך ועוד כמה אנשים שיש להם ראש כמו שלך!!

אולי כל האימונים של הספרינטים יעזרו לך ביום סיירות כי שם באמת זה משהו אחר ואין לך חמצן!!

אז תתאמנו!

ישן 28-05-2006, 20:53
  vish vish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vish
אני לא אתן לך עצות

על איך להתאמן כי אני לא מדריך כושר. וזאת בדיוק הנקודה, גם אתה לא...
אני על בשרי חוויתי את ההשפעות של אימון יתר. זה נראה נורא מגניב לרוץ כל יום ולקרוע את עצמך - ודוגרי זה גם אחלה הרגשה כי אתה רואה את עצמך משתפר די מהר ואתה מרגיש ממש טוב עם עצמך כי אתה יודע שאתה משקיע המון בשביל לעבור את הגיבוש או מה שאתה לא מתאמן אליו...

אבל לפעמים אתה בכלל לא מודע כמה אתה פוגע בעצמך. אני דפקתי לעצמי את הרגליים באופן כל כך חמור שסיכוי טוב שאני בכלל לא אוכל להיות קרבי. אז אני רק יכול להציע לך לתת לעצמך מנוחה גם אם אתה מרגיש שאתה לא כל כך צריך את זה - כי הגוף צריך את זה. והגוף יכול לשקר לך, אתה תרגיש שהכל סבבה אבל בעצם אתה חייב לנוח בשביל הבריאות.

קיצר קח את זה לתשומת לבך, אני סך הכל בדיוק כמוך פלוס שנה - אז אל תשתגע עם האימונים.

ישן 29-05-2006, 22:25

אל תדאג לי יותר מדי
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "בונ'א אחי אתה תגיע לגיבוש יחטיות עם אימון יתר"

שחקני כדורגל לא מתאמנים כל יום פעמיים ביום ויותר קשה ממני?
המתאגרפים המתחרים מהמכון שלי לא מתאמנים פעמיים ביום כל יום ויותר קשה ממני?
הם בני אדם בדיוק כמוני, במיוחד המתחרים באיגרוף. המתאגרף הכי טוב במכון שלנו, אלעד שמואל, שהתחיל לעשות כבר קרבות בעיקר בחו"ל כי אין לו מתחרים בארץ, הוא שנה אחת מבוגר יותר ממני. כולו בן 19. הגיע לאיגרוף ילד שמנמן (ככה המאמן סיפר). היום בכושר ברמות שאתה לא יכול לדמיין... לקח לו משהו בסביבות שלוש שנים אם אני לא טועה להגיע לזה ממצב של אפס כושר, והוא כמובן לא התחיל להתחרות ולהתאמן כל יום מיידית. בטוח שלפחות רוב השנה הראשונה הוא עבד במתכונת של לא יותר משלושה אימונים בשבוע.

זה בסדר, אני כבר במצב שהגוף יחסית מתרגל יפה לעומס הזה. אני ממעיט בפעילות חוץ מזה. יושב הרבה בבית על המחשב, קורא, אצל החברה או שהיא אצלי, עם חברים... גם ישן כל יום לפחות 8 שעות, ולרוב יותר. סה"כ עובד קשה עם הגוף, אבל לא מגזים יותר מדי. יש לי עכשיו עוד חודשיים ומשהו ככל הנראה עד הגיוס. אני מתכוון להגיע לשם בכושר הכי מטורף שאפשר. לא עושה לעצמי פשרות והנחות.
ישן 29-05-2006, 23:39

תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי *Kuizo* שמתחילה ב "טוב באמת שאין לי מושג לגבי..."

אני בהחלט מתכוון להביא דין וחשבון ארוך לגבי תוצאות האימונים שלי עוד כמה חודשים. אחזור לספר איך הלך לי בגיבוש, ואיך האימונים השפיעו על המשך השירות בין אם בגדודים או בסיירת. לא אשכח גם בתור לוחם בסיירת (איזה חלום רטוב) לחזור לפה ולספר כמה שאוכל למלש"בים, כי כידוע זה מאוד מתבקש ואהוב ואני גם תמיד נהנה לשמוע ולקרוא מסיפוריהם של לוחמים אחרים.

אפשר שגם אני מנסה לנצח משהו. אולי זה בעיקר את עצמי אפילו. כשהייתי ביום סיירות, פרשתי אחרי הבר-אור. הוא דווקא הלך לי מצוין. אחריו היינו באוהלים יותר משעה כי הטמפרטורה היתה 4 מעלות וירד גשם (בחיי שאני לא ממציא, אני חושב שזה היה היום הכי קר בשנה). בכל מקרה, כשקמנו והתחלנו לרוץ קלטתי שבגלל שכמו מפגר כל השעה ומשהו האלה ישבתי עם חברה והרצתי דאחקות, הרגליים שלי נתפסו לגמרי. עכשיו, הסיטואציה היתה כזו - הרגשתי באותו רגע, פיסית ונפשית, שאני כלל לא מסוגל לרוץ ספרינטים. עשיתי את העליות והירידות בכמעט הליכה מהירה. המפקד ראה את הקטע ושאל לדבר ואמרתי לו מה אני מרגיש, והוא שלח אותי לרופא להשתחרר רפואי. אף אחד מהרופאים לא רצה לשחרר אותי רפואי על "רגליים תפוסות". כולם הגיבו בלגלוג וזלזול, לא רצו אפילו לבדוק אותי, ושלחו אותי לחזור לרוץ. ניסיתי גם לחזור לרוץ אבל לשווא. בסוף פרשתי בגלל זה. אמרתי שחבל לבזבז יום שלם שאני רק אלך כשכולם רצים... בדרך החוצה פגשתי איזה מטכ"ליסט. טיפוס קטן כזה, בחיים לא הייתי חושב שהוא מישהו ממטכ"ל. סינג'רו אותם משום מה לשמור עלינו. מוזר. הוא דיבר לליבי ועודד אותי, ושיכנע אותי להמשיך להיאבק ולנסות להגיע ליחידה מובחרת.
אחרי כל זה היתה לי תקופה שהייתי שבוז איזה חודש. שהרגשתי שאני פשוט לא מתאים להיות לוחם חי"ר, וזה יצא לי מהראש. היתה לי ממש טראומה קטנה מכל העסק. בתקופה זו גיליתי את הפורום, והתעניינתי פה המון בנושא חיל השריון. כל הזמן הזה אבא שלי ירד עליי על זה שפרשתי. אני טיפוס שהרבה פעמים מתעצל כי נוח (למרות שהרבה פעמים גם קורע ת'תחת על פרויקטים ודברים שחשובים לי, כמו כשעבדתי בתור מדריך מחשבים בקייטנות 3 שנים ובאמת עבדתי שם מאוד מאוד קשה 8 שעות ביום ולא ארחיב כי זה לא הנושא). אבא שלי שיכנע את עצמו שלא רק שהייתי יכול להמשיך עם הרגליים, אלא גם שכל הקטע עם הרגליים זה תגובה של הגוף לשוק הפסיכולוגי שלכאורה חטפתי מהגיבוש. זה, מיותר לציין, עוד יותר השביז אותי.
עבר ככה חודש, ואז התחלתי לחשוב על הכל מחדש ולעודד את עצמי. החלטתי שאני לא באמת כזה לוזר, שאני יכול להילחם. רבאק, שרדתי עד אז 5 חודשים באימוני איגרוף כשאף אחד מהמתאמנים החובבנים לא מחזיק כ"כ הרבה זמן, ושרדתי גם דברים יותר גרועים. אז נשבעתי, שאני הולך לעשות הכל, אבל הכל, כדי להגיע לפלס"ר גולני. מאותו יום התחלתי להתאמן רציני, עד היום הזה. אפשר שכל הקטע הפסיכולוגי חילחל לתוכי. כל מה שאבא שלי הכניס לי לראש, כל ההשפלה של המבט הבזוי בעיניים של החובשים ביום סיירות שעשו לי פרצוף כאילו אני איזה חתיכת ילד מושתן שלא שווה יריקה וכמעט צחקו לי בפנים. שאולי בעצם לא הייתי מספיק מוכן, ולמרות שהייתי בכושר סביר הייתי יכול להתגבר על העניין עם הרגליים ולהמשיך... אלה בהחלט דברים שהשפיעו עליי עמוקות. בכמה שבועות האחרונים יצא לי לחלום לפחות שש פעמים על הגיבוש. בכל פעם היה יותר מגעיל ויותר קשה, והתייחסו אליי יותר חרא, וסירבתי לפרוש. לפני שאני הולך לישון, אני חושב מעט על חברה שלי, ואז כל השאר מוקדש לזה. אם אני לא נרדם בלילה, כל המחשבות הן על הגיבוש. "אני לא פורש, אני לא פורש...". ככה זה גם באימונים.
זהו. אני בחיים לא הולך לתת למה שקרה לי ביום סיירות לחזור. אם הם ירצו אותי בחוץ, שיוציאו אותי בכוח על אלונקה. אני רוצה לדעת שגם אם אני לא עבור, או שיכריחו אותי לפרוש, זה קרה אחרי שבאמת עשיתי את המקסימום שלי שיכולתי.

נערך לאחרונה ע"י The_Israeli בתאריך 29-05-2006 בשעה 23:42.
ישן 01-06-2006, 09:38
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
חתירה

http://www.rowing.co.il
הצבא גילה בשנה האחרונה את הספורט הזה...מאז כבר יצא לנו לפגוש שם יחידה שלמה של שלדג(הם הגיעו עם המאמן שלהם והורדנו אותם בסירות) וכמה חברה שסיימו קורס טייס שהוציאו אותם בתור "צ'ופר לחיזוק עבודת צוות"(זה הרג אותנו)...

בספורט הזה מה שטוב זה, שאתה מבצע את אותה הפעולה המורכבת המון פעמים באימון
ואתה משקיע בה גם כוח, תוך כדי שאתה שומר על איזון בסירה הצרה(הסירה מאוד צרה וקלה..אבל היא די ארוכה..)
ככה נראת התנועה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו כל זה טוב ויפה כשאתה לבד...אנחנו עושים מדי פעם אימונים של 8 - 4- 2 אנשים בסירה(יש סירות של 8 אנשים אפילו) ואז כולם צריכים לעקוב בדיוק אחרי מה שמי שיושב מקדימה עושה..אי אפשר להכניס את המשוטים שלך למים לפניו..לא אחריו..לא בזווית שונה..לא להעמיק עם ההכנסה של המשוטים וכו' וכו'...צריך לקבל תמונת מראה מושלמת(מה שאצלנו לא הולך ברוב המקרים עכשיו..)

בצה"ל גילו את הספורט הזה מעניין בכיוון העבודת צוות החשובה שנעשית שם..וגם בגלל עזרה קטנה של כמה ממפקדי חיל הים וקצינים בכירים בחיה"א שחותרים אצלנו במועדון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:01

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר