לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 17:30
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי zaki_levi שמתחילה ב "pilot 17 תודה רבה"

אתה לומד באיזה בצפר של חיל האוויר או משהו??

תראה,אם הצבא מיעד אותך לטכנולוגי אני לא חושב שיאפשרו לך להיות בפרויקט הזה של אחרי לגבעתי כי אז אתה בעצם לא תלך לטכנולוגי...אבל באמת הכי טוב שתברר את זה עד הסוף עם האנשים שאחראיים לכל הנושא...אם אתה יכול להתגייס לקרבי רק אם תיהיה בפרויקט הזה ואז תתגיס לגבעתי ואתה רוצה קרבי אז אני חושב ששווה לך...כי אני לא חושב שפשוט יוותרו לך ויתנו לך להיות לוחם והכל ככה שאם הפרויקט הזה הוא הפתרון בשבילך לדעתי כדאי..

עכשיו לפי מה שאני יודע אתה תקבל זימון ליום סיירות(בהנחה שיש לך נתונים מתאימים כמובן),אז אתה יכול לגשת לגיבושים ולקוות לקבל ראיון אגוז(אתה יודע,לסיים שני גיבושים והכל).אבל יכול להיות שבגלל שאתה מיועד למסלול טכנולוגי לא תקבל אז בקיצור תגיד לי אם אתה זכאי או לא וככה יהיה יותר קל..

ולjinji,הפרויקט הזה שנקרא"אחרי לגבעתי" הוא בעצם פרויקט שלוקחים חבר'ה לפני הגיוס,עושים להם אימוני כושר קרבי,מגבשים אותם והם יתגייסו לגבעתי ויהיו ביחד במחלקה או הכיתה....כאילו מכיתה י"א או י"ב ועד לסוף השירות הצבאי...יש את הפרויקט הזה רק לגבעתי...אין לחטיבות אחרות...זה אחלה רעיון למי שרוצה ממש גבעתי ומפחד שלא יקבל את זה במנילה או משהו וגם ככה אתה תכיר את החברה שיהיו איתך בשירות הצבאי והכל...

אם יש עוד שאלות תשאל...

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2006, 18:00
  גרגמל89 גרגמל89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zaki_levi שמתחילה ב ""אחריי גבעתי" .. כן/ לא ולמה.."

שלום אני חדש פה.. בקשר לאחריי גבעתי, אני חניך באחרי רחובות.
בסדרת חנוכה ופסח דיבר איתנו רכז אחריי לגבעתי, כמו שנאמר פה כבר, אתה מצטרף לפרויקט, אם אתה אמור להתגייס באוגוסט זה נדחה למרץ או נובמבר לא זוכר ומתגייסים כמחלקה, לפני הגיוס עושים מספר סדרות בנות מספר ימים.
אחריי לגבעתי לא מונע את אפשרותך להתמיין לסיירות או אפילו צנחנים, אחרי לגבעתי הוא מקום שתגיע אליו אם אתה רוצה כמובן במידה ולא תתקבל ליחידה מובחרת.
קיים גם אחרי לקרקל.
אפשר לצאת לגיבוש יחטיות עם תחילה הגיוס והרבה מתקבלים, בקשר לאם זה כדאי זו כבר בחירה שלך, אם אני יגיע לשם זה יהיה רק אם לא הגיע ליחידה מובחרת או שלא אעבור גיבוש צנחנים, אז אני מעדיף להתגייס לגבעתי משאר יחידות החי"ר.
אם יש עוד שאלות אז.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר