לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 19:41
  a_pilot a_pilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
בעיה רצינית!

יש לי חברה מאוד קרובה שבזמן האחרון מבלה אצלי הרבה בבית משום שאנחנו לומדות יחד למבחנים של סוף שנה. שנינו סגורות ובגלל זה אין לנו נושאי שיחה ורוב הזמן, כמו שאתם בטח מנחשים, אנחנו לא לומדות ואז יש מין שתיקה מעיקה כזאת ואני פשוט לא יודעת מה לעשות עם זה. היא חברה ממש קרובה שלי ובכל זאת אנחנו לא פתוחות מספיק כדי לדבר על כל מיני נושאים או פשוט לא להרגיש שהשתיקה היא שתיקה מעיקה.
ועוד דבר שממש קשה לי להגיד אבל אני אומר בכל זאת כי ממילא אין לי הרבה מכרים בפורום.
אני חושבת שאני מאוהבת בה! זה מפחיד אותי כל כך... עד עכשיו הייתי מאוהבת בכמה גברים ופתאום אני מרגישה שאני נמשכת אליה, חושבת עליה כל היום, מחכה שהיא תתחבר לאייסיקיו ומסתכלת על תמונות שלה.
אני לא חושבת שאני לסבית כי עד היום הייתי מאוהבת בכמה גברים וגם עכשיו גברים עושים לי את זה ובחורות לא ,חוץ ממנה...
ואז מה שקורה זה שאני לא מרגישה רק שאין לנו נושאי שיחה בתור חברות ,אני מרגישה שגם אנחנו לא יכולות סתם להתקרב אחת לשניה.

בבקשה תעזרו לי אני כבר משתגעת!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 23:00
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מעניין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a_pilot שמתחילה ב "בעיה רצינית!"

דבר ראשון, תמיד יש על מה לדבר. תמיד יש חוויות. הלכת ברחוב וראית איש שהצחיק אותך מסיבה כלשהי. זאת חוויה. זה לא חייב להיות דברים גדולים. ההפך. כל אדם מורכב מאוסף של דברים קטנים - ולא מספר קטן של דברים גדולים.

במקום לחשוב על מה לדבר - תדברי. החשיבה על החשיבה - תוקעת אותך.

בקשר למשיכה שלך אליה. יכול להיות שזה באמת ההורמונים. (וכן, גיל 17 זה עדיין מתבגר. אני בן 23 - ומניסיוני, רוב האנשים בגילי הם עוד מתבגרים) יכול להיות שזה מגבשת זהות מינית חדשה. לגיטימי לחלוטין.

ואוליי, שתי הבעיות קשורות? העובדה שאת לא מצליחה לפתח איתה את הקשר שאת רוצה והעובדה שאת נמשכת, ספציפית, אליה? (משהו שלא קרה לך עם אף בת - ואת עדיין נמשכת לבנים, כפי שאמרת)

מה שאני מנסה להגיד הוא: עד כמה נכון המשפט הבא, לסיטואציה הזאת?

"אנחנו רוצים - את מה שאנחנו לא יכולים להשיג?"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר