לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2006, 10:56
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "מתח זה תרגיל מצויין לחיזוק..."

גל מתכוון לתרגיל זוקפי גב.

בשכיבה על כדור 65 ס"מ,גוף נשען על הכדור ומתעגל בהתאם לכדור,ידיים צמודות לגוף,ככל שהכדור קרוב יותר לאיזור האגן התרגיל קשה יותר.
מבצעים עלייה איטית עד יישור הגב כמעט ויורדים לאט לאט בחזרה,להתחיל עם 15 חזרות.

ובנושא,
אם אתה מתאמן בחדר כושר יש תרגילי סקוואט על סמית' משין,תבקש מהמדריך שיעזור לך בהתאמת השלבים והמשקל.
עוד תרגיל שאפשר הוא מקרבי שכמות לגב העליון אפשר עם משקולות ואפשר עם פולי תחתון,עם משקולות ספה בשיפוע חיובי,מושב ספה חור 1 משענת ספה שלב 2,שוכבים על הבטן משקולות בשני צידי הידיים ומעלים באמצעות כפיפת מרפק את השכמות.
אפשרות שנייה ספה באותו מצב,אבל פולי תחתון שתי ידיות רגילות מתחברות,מצליבים כבלים כמו באותו מצב של שכיבה הבטן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 13:56
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
צריך מונה לכמות השטויות שנאמרו בהודעה הזו :-(
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "למה אתה רוצה לחזק את הגב?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sir Sebastian
מתח ומקבילים מחזק את הכתפיים לפי דעתי אני לא בטוח
ושרירי גב חזקים זה לא מה שימנע ממך בעיות בגב
לעבוד נכון עם הגוף להרים דברים בעזרת הרגליים ולא הגב, בכלליות לא לכופף את הגב
ולעבוד על לאריך את שרירי הגב במתיחות.
שרירי גב חזקים לא יעזרו לך בשום דבר, שרירי בטן חזקים יעזרו לך ליישר את הגב שאתה סוחב משקלים גבוהים.

אין שורה אחת אפילו בלי טעות.
דיי מזעזע.

"מתח ומקבילים מחזק את הכתפיים לפי דעתי אני לא בטוח"
לא. מתח עובד על הרחב גבי בסיוע של היד הקדמית ומעט סיוע של החזה. מקבילים מאמצים את סיבי השריר בחלק התחתון של החזה בעיקר, ועובדים חזק על יד אחורית.

"ושרירי גב חזקים זה לא מה שימנע ממך בעיות בגב"
לא נכון. זה יכול לעזור הרבה.

"לעבוד נכון עם הגוף להרים דברים בעזרת הרגליים ולא הגב, בכלליות לא לכופף את הגב"
ואיך תסביר תרגילים כמו deadlift במכון כושר שכל מטרתם היא "להרים עם הגב"?
שוב לא נכון.

"ולעבוד על לאריך את שרירי הגב במתיחות."
אורך השרירים הוא גנטי. גמישות היא לא לחלוטין וניתנת לפיתוח.

"שרירי גב חזקים לא יעזרו לך בשום דבר, שרירי בטן חזקים יעזרו לך ליישר את הגב שאתה סוחב משקלים גבוהים."
חייבים איזון בין קבוצות שרירים נגדיות בגוף כדי להימנע מפציעות. אסור להביא למצב של בטן חזקה וזוקפי גב חלשים ולהפך כי אלה קבוצות שרירים נגדיות. יש לעבוד על שתיהן. שתי קבוצות השרירים הללו אחראיות על ייצוב התנועה שלנו בעת הליכה, ריצה ונשיאת משאות. טרפזים חלשים ורחב גבי חלש יפריעו אף הם להרמה של משאות כבדים, ו\או להרמת משאות לאורך זמן.

לסיכום:
אני זז לבגרות במתמטיקה.
בבקשה לא להתחיל לדבר על דברים שאין לכם מושג קלוש לגביהם כאילו אלה עובדות.
ישן 29-05-2006, 14:39
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "צריך מונה לכמות השטויות שנאמרו בהודעה הזו :-("

אני השבוע ואני מדבר השבוע שמעתי שיחה על שמירה על הגב

באמת במתח לא הייתי בטוח וגם כתבתי

אבל התרגיל deadlift שאין לי מושג מה זה, אבל אם זה להרים את הגב זה דופק את הגב.
באמת אני לא יודע מה התרגיל הזה

שרירי גב ארוכים זה אחד הדברים הכי חשובים שיש
ואפשר לפתח את זה בעזרת מתיחות.

שסוחבים מסעות כבדים כמו אלונקה ושקים בניגוד ממה שזה נראה הגב לא אמור לסחוב.
הלחץ העיקרי אמור להיות על הרגליים.
אם פעם סחבתם שק או אלונקה אז לפעמים שניהיה קשה מכופפים את הגב כדי שהגב יסחוב וירד לחץ מהכתפיים והרגליים, דבר הרסני ביותר לעמוד השידרה( אפשר להשתדל לא לעשות את זה אפילו שקשה, או פשוט להכניס את הבטן שזה עוזר לשמור על גב ישר).

לשמור על הגב זה לא לשמור על שרירי הגב, זה לשמור על עמוד השידרה.
ישן 29-05-2006, 16:10

deadlift הוא תרגיל ספציפי לעבודה על גב תחתון
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "אני השבוע ואני מדבר השבוע..."

או במינוח יותר מקצועי "זוקפי הגו".
זה נכון שבעת הרמה של משקלים ברוב הפעולות שאנו מבצעים כמו נשיאת אלונקה אין אנו אמורים להשתמש בזוקי הגו כקבוצת השרירים העיקרית שעובדת, אולם היא בכל מקרה תעבוד על ייצוב התנועה ולכן היא חשובה וחשוב לעבוד עליה.

הנה איור של תרגיל הdeadlift עם מוט אולימפי:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.protraineronline.com/past/nov15/images/deadlift.jpg]

הוא דומה לסקוואט, אך העבודה נעשית בעיקר ע"י זוקפי הגו, והרגליים מייצבות את התנועה, בעוד בסקוואט זה להפך.

אין דבר כזה "להאריך" או "לקצר" שרירים. אתה יכול לשפר את יכולת הגמישות שלך בשרירים מסוימים, אך לא לשנות את גודלם. גודלו של השריר עצמו נקבע גנטית. גם שרירים מנופחים הם שרירים שסיבי השריר שלהם מנופחים, אך "גודלם" או יותר נכון "אורכם" הטבעי לא משתנה.

נערך לאחרונה ע"י The_Israeli בתאריך 29-05-2006 בשעה 16:13.
ישן 29-05-2006, 16:55

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "deadlift הוא תרגיל ספציפי לעבודה על גב תחתון"

אני לא יודע מה להגיד לך
לא עשיתי תואר בחינוך גופני
אני רק אומר לך מה שאמרו לי
"שבניגוד למה שהרבה אנשים חושבים בעיות גב לא נגרמים משרירי גב חלשים, אלא משרירי גב קצרים"

והתרגיל הזה הורס את הגב בצורה לא נורמלית

תחשוב על עמוד השידרה שלך, רוב העומס הוא על 5 החוליות התחתונות.
פריצת דיסק זה שיש עומס על החוליה מהצד והוא לאט לאט מעלה את הלחץ על החוליה.
וברגע שמכופפים את הגב בלי משקל, אז כל פלג הגוף העליון דוחף את החוליה.
תחשוב על זה תכופף את הגב ותרגיש את החוליות התחתונות בולטות. ובנוסף לכך אם תעשה את זה באופן ממושך אתה תרגיש כאב בגב. למשל לשטוף כלים או לשרוך את השרוכים בנעליים בעמידה.
אז בתרגיל הזה לא רק מוסיפים משקל על החוליות של הגוף אלא בנוסף גם את השקל של המשקולות.
ישן 29-05-2006, 22:35

זה בהחלט לא רק תרגיל למפתחי גוף
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "אתה צודק.."

אני לא מתכוון כלל להתווכח. רוב מאמני הכושר, ומצידי ששירתו במטכ"ל, לא מבינים מהחיים שלהם. כנס לפורום חדרי כושר בתפוז, שם תמצא מגוון גדול של מאמני חדרי כושר, רובם אקדמאיים ובעלי ידע בהיקף מדהים בתחום. הרבה מהם מתחום הביולוגיה, הרפואה, או שלמדו את התחומים האלה בתור תחביב לעומק יחסית. לא תמצא שם אחד שידבר בגנות התרגיל הזה, שנחשב לטוב ביותר לעבודה על זוקפי הגו ללא עוררין.

שום תרגיל סטנדרטי (וב"סטנדרטי" הזה כלולים למעלה מ200 תרגילים שונים בוריאציות שונות) הנהוג בחדר הכושר אינו תרגיל שפוגע בגוף בשום צורה כאשר הוא מתבצע בצורה נכונה. לא בגדילה, לא בגב התחתון, ולא בטיח. ההנפצות הכי גדולות לגבי חדרי הכושר עוסקות ב"נזק" שהוא יכול לגרום לך, והן נוצרו ברובן ע"י טמבלים שניסו להרשים אחרים "בידע" שלהם והעבירו את אותו "ידע" הלאה. רמת הבורות והתפישה של אנשים את מתודיקת האימון בחדרי הכושר בציבור הרחב בישראל היא מדהימה ומזעזעת כאחד, ואין זו כלל אשמת הציבור הנרחב, שבסה"כ מפיץ שטויות שלרוב נפלטות מפיהן של מאמני חדרי כושר טפשים ללא הכשרה ראויה שמתיימרים להבין משהו.

נכון אומנם הדבר שעבודה על זוקפי גו אינה מיועדת לתמיכה רצינית בנשיאת אלונקה למשל. היא יכולה לסייע בכך באם זו עבודת סיבולת, בכל שתעזור לייצוב הגוף בעת התנועה ותקל על נושא האלונקה, אולם האימון הכי וב כמובן לנשיאת אלונקה הוא נשיאתה, בדיוק כפי שהאימון הטוב ביותר לריצה הוא הריצה עצמה. אלה פעולות שמערבות את מרבית השרירים בגוף, ולכן עבודה ממוקדת על קבוצת שרירים מסוימת תסייע להן, אך הסיוע העיקרי הוא של כל השרירים כמכלול.
ישן 30-05-2006, 12:57

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "זה בהחלט לא רק תרגיל למפתחי גוף"

אני רוצה לחזק אותך שמכון כושר לא אמור לפגוע בגב בגדילה אם עובדים נכון, ואני מאוד מקווה שלמדריכי מכון כושר אכפת מספיק, לא בדקתי.

והנה המלצות איך לשמור על הגב

ללמוד כיצד לעשות שימוש חכם בגוף שלנו ולהימנע מבעיות גב.

עמוד השידרה - חינוך למקצוענות. מוגש ע"י יובל עילם.

לא סוג המקצוע (פקיד, לוחם או פועל בניין) קובע בהכרח את הסיכון לבעיות גב. המודעות, ההתנהגות הנכונה החכמה ומעל הכל הרצון למנוע - הם אלה שלרוב יקבעו מי יסבול מגבו !!!

גורמים עיקריים לבעיות גב ולנזקים:
1. יציבה לא נכונה (הליכה כפופה, או זרוקה - יציבות דרך הראש).
2. הרמה חפצים (כיפוף ברכיים, מרכז כובד, שרירי בטן, גב ישר).
3. נשיאת חפצים ( קרוב לגוף ולמרכז הכובד, תרמיל גבוה על השכמות, לא הדוק מדי).
4. נחיתות ובלימות מזיקות (מגובה - על הכריות, כיפוף ברכיים, בריצה - גילגול כף הרגל, נעליים, שטח הריצה, מדרסים).
5. שרירי עמוד-שדרה ומותן-כסל קצרים (פוטנציאל לבעיות גב).
6. שרירי בטן רפויים ו/ או לא מנוצלים (חוסר תמיכה לגב).
7. חוסר פעילות גופנית ושרירי רגליים חלשים (ולכן שימוש קלוקל בגוף).
8. בעיות מולדות (עקמת, כיפוף בשכמות, קער מותני).
9. טראומות - תאונות דרכים (בפרט בצוואר), פציעות ספורט וחבלות אחרות.

גורמים נוספים לבעיות גב:
1. שינה (שעות שינה, סוג התנוחה והמזרן).
2. סוג עבודה (אופיה, המתח שבה).
3. גיל (שחיקה ובלות).
4. הנעלה (סוג הנעל).
5. ביגוד (הגבלה בתנועה, לחץ).
6. תזונה (חסך וחוסר במינראלים סידן ומגנזיום).
7. השמנה (עומס גבוה על השלד, שרירי בטן רפויים).
8. מבנה כף הרגל (קשת גבוהה, רגל שטוחה, נטיה החוצה ופנימה).
9. ריהוט (סוג הריהוט, ריפוד, מיקום).
10. כלי ניקוי ביתיים (מטבח, מטאטא וכל השאר, גיהוץ).
11. מזג האויר - בקור (כיווץ שרירים) ובחום (מזגנים).

הפתרון: מודעות ויישום.
שינוי הרגלי התנהגות !!!

התנהגות יומית רגילה ונכונה מבחינת עמוד השדרה.

קימה בבוקר - לאט,דרך הצד (שעון מעורר...).
התלבשות - בלי כפיפה באגן.
רחצה - ציחצוח שיניים,מקלחת (מיקום חומרי הניקוי).
הכנת אוכל ושטיפת כלים (מינימום כפיפה).
נשיאת תיק נכונה.
במכונית (זוית 120 מעלות גב-ירך,מיקום מראה, משענת צוואר) .
באוטובוס - רגל אחת מוגבהת (אם עומדים).
במהלך היום - פעילות גופנית קלה.
בעבודה או בי"ס - ישיבה נכונה ושינוי תנוחות ישיבה.
חוזרים הביתה - פעילות גופנית מתאימה.
לפני השינה - מתיחות,תנוחת השינה וסוג המיזרן.
שימוש חכם ומושכל בכללי ההתנהגות הנכונה לגבי הגב.

ענפי ספורט בעלי פוטנציאל נזק,שאינם מומלצים: התעמלות והרמת משקולות - המזיקים ביותר. סקווש (פגיעות רבות) וטניס - אינם מומלצים.
גודו,קרטה,האבקות - עלולים לגרום נזק רב. שחיה - פרט לשחיית גב נכונה - איננה מומלצת.
ישן 30-05-2006, 13:30

יש לי הסתייגות רבה מהקטע האחרון
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "אני רוצה לחזק אותך שמכון כושר..."

הסכמתי לכל מילה שלו עד לשתי השורות האחרונות:
"ענפי ספורט בעלי פוטנציאל נזק,שאינם מומלצים: התעמלות והרמת משקולות - המזיקים ביותר. סקווש (פגיעות רבות) וטניס - אינם מומלצים.
גודו,קרטה,האבקות - עלולים לגרום נזק רב. שחיה - פרט לשחיית גב נכונה - איננה מומלצת."

אבא שלי משחק טניס כל חייו (היה בגילי מקום שלישי בארץ), אני שיחקתי טניס 5 שנים, ואחי הקטן משחק טניס כבר 4 שנים. אף אחד מאיתנו מעולם לא סבל מבעיות גב. מעולם אף לא שמעתי על בעיות גב אצל טניסאים. הבעיות העיקריות של שחקני טניס הן עם הברכיים והמרפקים בכלל. כנ"ל סקוואש. אני לא כ"כ מבין בספורט הזה, אך הוא דומה לטניס, וחבר שלי שעכשיו התקבל למטכ"ל היה בנבחרת ישראל בספורט זה. מיותר לציין שאין לו שום בעיות עם הגב.
לגבי שחיה, ג'ודו והיאבקות אינני יודע הרבה כך שלא אוכל לומר דבר.
קרטה היא אומנות לחימה, וכמו ברוב אמנויות הלחימה, יש בה תחרויות מסודרות עם קרבות. קרב הוא קרב, ויש פוטנצייל לפציעות מכל סוג שהוא. דווקא לפציעות גב לא הייתי מצפה, וממה ששמעתי מאנשים שמתאמנים בקרטה, רוב הפציעות הן כאלה ששנובעות מנפילה לא נכונה על הרצפה או תנועה לא טובה של הידיים\רגליים.
אני מניח ש"בהתעמלות והרמת משקולות" הוא התכוון לסוגי התעמלות בעיתיים כמו טבעות, והרמת משקולות בסגנונות אולימפיים או powerlifting. זה נשמע יותר הגיוני.

בכל מקרה כל הקטע האחרון הזה נראה לי דיי מופרך וללא סימוכין. אני מניח שיובל עילם הוא מבין הסמכויות הכי מובילות ומבינות בתחומו שלו, אבל הוא לבטח לא סמכות מובילה באף אחד מסוגי הספורט האלה שעליהם הוא מדבר, ואם יש סימוכין לדברים שאמר, זה בעיקר ממה שהוא שמע מאחרים ככל הנראה. אני יכול לקבוע בוודאות שלגבי טניס הוא פשוט דיבר שטויות.
[
ישן 30-05-2006, 18:23
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
גבר חכם בלילה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "צריך מונה לכמות השטויות שנאמרו בהודעה הזו :-("

תנסה שניה לחשוב ולא ישר לשלוף שאלות,נראה לי שהוא אמר להרים דברים בעזרת הרגליים הוא התכוון לא איך לפתח שריר זה או אחר אלא איך להמנע מכאבי גב[כמו שכתוב שמה "שרירי גב חזקים זה לא מה שימנע ממך כאבי גב" מה שלא נכון לגמרי אך מראה לנו על הכוונה שלו של המנעות מכאבי גב,ובנוגע להרמת דברים 'דרך הרגליים',הוא צודק לחלוטין.אני פעם הייתי מרים הכל 'רגיל' מתכופף ומרים,ובדרך גם התחילו קצת כאבים בגב.לא יודע איפה ראיתי איך להרים את זה דרך הרגליים ועכשיו כל הרמה של כל דבר אני מבצע על ידי הרגליים והגב בקושי משתתף בכלל בעומס.
סך הכל ניכר שיש לך ידע רב 'הישראלי',וזה טוב.אבל אל תרים ת'אף ותן לאנשים להתבטא,אפשר לתקן ולבקר,אבל בלי לזיין בשכל
בהצלחה בהמשך לך ולכל שאר האנשים שמתאמנים!
ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Israeli
אין שורה אחת אפילו בלי טעות.
דיי מזעזע.

"מתח ומקבילים מחזק את הכתפיים לפי דעתי אני לא בטוח"
לא. מתח עובד על הרחב גבי בסיוע של היד הקדמית ומעט סיוע של החזה. מקבילים מאמצים את סיבי השריר בחלק התחתון של החזה בעיקר, ועובדים חזק על יד אחורית.

"ושרירי גב חזקים זה לא מה שימנע ממך בעיות בגב"
לא נכון. זה יכול לעזור הרבה.

"לעבוד נכון עם הגוף להרים דברים בעזרת הרגליים ולא הגב, בכלליות לא לכופף את הגב"
ואיך תסביר תרגילים כמו deadlift במכון כושר שכל מטרתם היא "להרים עם הגב"?
שוב לא נכון.

"ולעבוד על לאריך את שרירי הגב במתיחות."
אורך השרירים הוא גנטי. גמישות היא לא לחלוטין וניתנת לפיתוח.

"שרירי גב חזקים לא יעזרו לך בשום דבר, שרירי בטן חזקים יעזרו לך ליישר את הגב שאתה סוחב משקלים גבוהים."
חייבים איזון בין קבוצות שרירים נגדיות בגוף כדי להימנע מפציעות. אסור להביא למצב של בטן חזקה וזוקפי גב חלשים ולהפך כי אלה קבוצות שרירים נגדיות. יש לעבוד על שתיהן. שתי קבוצות השרירים הללו אחראיות על ייצוב התנועה שלנו בעת הליכה, ריצה ונשיאת משאות. טרפזים חלשים ורחב גבי חלש יפריעו אף הם להרמה של משאות כבדים, ו\או להרמת משאות לאורך זמן.

לסיכום:
אני זז לבגרות במתמטיקה.
בבקשה לא להתחיל לדבר על דברים שאין לכם מושג קלוש לגביהם כאילו אלה עובדות.

ישן 30-05-2006, 11:44

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "יש לי שאלה.. איזה תרגיל מחזק..."

יש איזה תרגיל במכון כושר שעובד על זה, אני לא זוכר איך קוראים לו אבל זה בישיבה ומורידים מוט כלפי מטה, שבצד השני יש משקל.

יש גם עוד תרגיל שאפשר לעשות בזוגות.
אתה שוכב על הבטן עם היידים קדימה
בן זוג יושב לפניך ושם את הרגליים שלו על השכמות שלך(אמור להיות לך מבט ישיר על הבולבול של החבר שלך).
אתה נותן ידיים לבן זוג. ואז אתה מושך את היידים שולו לכיוון שלך, ככה 15 פעם 3 סטים, כמובן שזה תלוי כמה הבן זוג נותן התנגדות.

לפי דעתי הכי טוב זה לעשות 3 סטים של 10 מתח. גם אני וגם אתה לא יכולים לעמוד בזה, אז משתמשים בחבר שיעזור לך.
המטרה שלך זה להגיע ל 3 סטים של 10 מתח, פשוט תיקח בן זוג חזק מאוד, שיתמוך ברוב המשקל שלך, ככה שתצליח לסיים את זה. שלוש פעמיים בשבוע אחרי חודש אתה כבר תרגיש השתפרות מטורפת.
ישן 30-05-2006, 21:10

גרם זה בהחלט לא מספיק
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "הדבר העיקרי שבונה שרירים זה..."

אדם העוסק בספורט זקוק ל1.4 עד 1.8 גרם חלבונים ביום, תלוי בספורט, בתדירות האימונים, ובאינטנסיביות. קביעה מדויקת של כמות יכול לתת רק תזונאי ספורט מוסמך. 1.4 זה המינימום. גרם אחד לכל קילו משקל גוף זה מעט מדי. בגלל הדרישה הגבוהה לצורך הגעה לתוצאות התפתחה התעשיה של אבקות וחטיפי החלבון. אבקת חלבון היא פיתרון מצוין למי שלא מסוגל להכניס לגוף כ"כ הרבה אוכל, או שלא מסוגל לאכול כמויות מזון כאלה בלי שיכילו בתוכן יותר מדי שומן ודברים לא נחמדים אחרים. אני אישית ממש לא אוהב את הטעם של האבקות, ולכן מדי פעם מפנק את עצמי בחטיף חלבון (15-18 ש"ח >> יקר!) אחרי אימון, ומשתדל לעשות את ה100 גרם שאני צריך ליום דרך מזונות כמו קוטג', שלל גבינות אחרות ופרגיות.
ישן 30-05-2006, 23:25

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "חוץ מבשר יש עוד דברים?(לא אני..."

מוצרים המכילים חלבון בריכוז גבוה:

גבינות לבנות מומלץ עד 3% שומן ולא יותר!,גבינות קוטג' 3% ,גבינה צהובה טל העמק לייט 9% שומן כל פרוסה מספקת 6 גרם חלבון ,גבינה בולגרית 5% שומן רצוי לא לאכול יותר מדי בשל ריכוזי נתרן גבוהים,יוגורט 4% 225 גרם של גבינות שומרון.
אני אישית לא הייתי צורך סוייה בריכוזים גבוהים כיוון שהיא מכילה הורמונים הדומים לאסטרוגן הורמון המין הנשי,ישנם מחקרים הנוטים לכאן ולכאן אך לא הייתי מסתמך על זה.
דגים העשירים באומגה 3 ודלים בשומן,לא דגים כבושים או לקרדות למיניהן!,סלומון,מושט,בורי,טונה כחולה ואדומה,טונה במים בקופסת שימורים.
בשר בקר טחון לא מומלץ לאכול כיוון שהוא מכיל חלקים שונים מבשר הפרה לעיתים שומניים בממוצע מכיל בשר טחון 18% עד 25% שומן שזה נחשב גבוה מאוד,אם אתה אוהב בשר בקר בכל זאת ממליץ לך על גולש עגל חלב של טיבון וויל באריזת 800 גרם.
בשר עוף מומלץ לאכול בלי עור כיוון שהעור הוא מאוד שומני,צלוי בגריל רצוי חזה עוף כיוון שמכיל עד 1% שומן ולא יותר כל שאר החלקים מכילים יותר אחוזי שומן,יש להימנע מכנפיים שהם החלק השומני ביותר בעוף!.

מקווה שעזרתי לל"ט!.

ישן 31-05-2006, 00:11

יאללה יאללה
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

גם אני מכיר את ההמלצות האלה.
רק מה, אתה שוכח שכולנו בני 15-18.
למה לשים זין על תזונה נכונה? ^_^
כן חשוב מאוד לאכול מספיק מכל הדברים החיוניים - ברזל, חלבונים מסוגים שונים, סיבים וכדו'.
אבל מעבר לזה למה לא?
בנאדם אם אתה עושה הרבה ספורט, תהנה לך מהחיים בגילאי העשרה. אני טוחן מלוואחים, בורקסים... לא מכיר בכלל גבינות של פחות מ9% שומן D:
בחייך, צריך להנות גם מהחיים. ולמה לא אם במילא אתה בקושי עולה במשקל מזה?
כולסטרול טוב, כולסטרול רע, שומנים... עזוב אותך. בנאדם בגיל שלנו לא צריך לחשוב על דברים כאלה. אחרי הצבא אני אתחיל לחשוב על זה ברצינות ואשמור על עצמי. אבל למה עכשיו?
יחד עם כל הזבל אני טוחן גם הרבה דברים בריאים, ואוכל בכיף. יש לי לפני עוד עשרות שנים של אכילה בסבל עם מוצרי בריאים ודלי שומן. לא בראש שלי לסבול עכשיו...
ישן 31-05-2006, 08:28

תגובה...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "יאללה יאללה"

יש אנשים שמה לעשות לא יכולים להרשות לעצמם לאכול מלווח כי זה פשוט להכניס רעלים לגוף,גם בצק עתיר מרגרינה גם מטוגן ובנוסף לכל זה עשוי מקמח לבן.
זה שאתה לא לוקח את העצות זאת החלטה שלך וכל מה שנכתב כאן הוא בגדר המלצה ולא יותר,להבא אל תזלזל בדברים שלי,אתה יכול להכריז אני אוכל ככה וככה ולא ממש מקפיד אבל מפה ועד להתלהם לא חושב שזה המקום.

תמשיך לאכול את זה ובן אדם כמוני שמקפיד מאוד על תזונה יתפתח הרבה יותר ממך ובוא נשים לשנייה בצד את עניין הגנטיקה.
זה שאתה צעיר לא אומר שמעכשיו אתה צריך לפתח לעצמך מחלות,עודף סוכרים בדם והשמנה עתידית.
מה שאתה מביא על עצמך זה עודפים עצומים של נתרן,קיבה שהופכת לעצבנית בגלל הרעלים שהיא מקבלת ורמות סוכר בדם שנשמעות דימיוניות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר