לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2006, 01:08
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
אני מציעה שתרגע עם הטון הזה, ורצוי שכמה שיותר מהר.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "קודם כל בהצלחה..."

למיטב ידיעתך- העבודה שעושים בלשכת הגיוס קובעת גם את העתיד שלך. תתפלא לשמוע שדווקא מאוד חשוב לאנשים שם מה קורה עם מלש"ב זה או אחר, וזה חשוב באופן אישי! כן כן, יושבת מישהי, ומכירה אתכם, ומטפלת בתיק שלכם באופן אישי. אתם שומעים רק צד אחד של הענין, וזה פשוט לא הוגן.

ובכלל, הגישה הזו של "אני ואפסי עוד" לא בריאה. לא לצבא ולא לחיים אחר כך. המחשבה שה"ג'ובניק" הזה שיושב בלשכה/ קריה/ משרד לא עושה כלום היא פשוט לא נכונה. להזכירכם- הצבא לא קם ונופל רק על לוחמים, הוא חייב להיות בנוי מהרמוניה. גם של ג'ובניקים וגם של קרביים. אין דרך אחרת.

כדאי שתתחילו לכבד כאן כל אדם באשר הוא ובאשר תפקידו.

ושיהיה גיוס נעים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 01:52
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני מציעה שתרגע עם הטון הזה, ורצוי שכמה שיותר מהר."

???? ואיך תסבירי את זה שהיא סתם זרקה לי תשובה?
שמעתי אותה שואלת מישהי אחרת ישר אחרי שהתעקשתי אם יש תשובה.
גם תמיד זורקת תתשובה אחרי שניה שואלת מה השם וישר ...
זה לא יתכן.

ואין פה הרבה מה להסביר, האנשים האלה לא עושים תעבודה שלהם וזה כבר מלא זמן ככה.
חודשים אני מחכה למשהו שאפשר לקבוע בשניה..
את המכתב לא לוקח יותר מ5 דקות ואני מודע שיש תהליכים ולא הן קוראות אותו אבל בכל זאת ראבק חודשים אני כבר מחכה.
אנשים לא עצבנים סתם את יכולה להיות בטוחה.

ישן 30-05-2006, 02:14
צלמית המשתמש של chatulim

Tאויש.. מנפלאות הבירוקרטיה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "???? ואיך תסבירי את זה שהיא..."

זה נחמד שיש לך כ"כ הרבה אנרגיה...

כפי שאתה עצמך ציינת- לאו דווקא היא קובעת אם תקבל גיבוש חוזר או לא, ולכן אם אין לה את המידע יהיה לה קשה לענות לך...

ובנוגע לגישה- קח בחשבון, שעם כל הכבוד, את המלים שיש לך להגיד אומרים עוד מאות מלש"בים ברחבי הארץ, וזה טיפה מעייף... אין לה המון מה לעשות עד שיהיו לה תשובות... וכמו שראית- תשובה אמיתית לא קיבלת בכל מקרה, כנראה כי פשוט אין לה מה לחדש לך.

ובנוגע לגישה שלכם- כדאי שתכבדו כל אדם בלי קשר לתפקיד שהוא עושה. תהיה בטוח שבלי הפקידה הזו שהיית יכול לנג'ס לה ולהתקשר 40 פעם בשבוע, כנראה שהיית נשאר עם התסכול ולא היה לך אפילו את מי להאשים...

ישן 30-05-2006, 07:51
  מצוק מצוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
גברת חתול
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "Tאויש.. מנפלאות הבירוקרטיה..."

גברת מיאו הנכבדת,

אפשר להפוך הטייה אלף פעם ולדון בחשיבותם האדירה של לוחמי לשכת הגיוס לבטחון המדינה , אבל בבקשה לא להתעלם מהעובדות -

יש קו מוביל וברור של זלזול מחפיר במלש"בים בכלל ובכאלו שעושים מאמצי על להגיע למקומות הטובים והמסוכנים ביותר,בפרט. אין ש ו ם הצדקה לכך שפקיד שמנמן יעכב תשובה או גרוע מכך - יזרוק סתם תשובה לאויר כדי ש"הנודניק" יירד ממנו. זו פשוט שערוריה. מנסיוני המועט עם המנגנון הנ"ל אני חייב להסכים בצער עם כל מה שרשמו קודמיי. לא היתה פעם אחת שהתקשרתי (תמיד ,אגב , בנימוס מוחלט ובאדיבות) ונעניתי בלבביות וברצון לתמוך ולסייע. תמיד ענה לי קול מנומנם ש"נזף" בי על כך שהעזתי להפריע למנוחת הצהריים שלו... וחמור מכך - לא פעם קבלתי תשובה בנוסח שליפה מהמותן ,שכללה יחס מזלזל ומידע שגוי(!!!) בנוגע לסטטוס,תאריכים וכדומה. במקרה הטוב ניתן להגדיר זאת כ"עייפות החומר" או סתם תפוח רקוב אחד במערכת , במקרה הרע - זו פשוט הפקרות פושעת . אשמח מאד אם את,בתור בכירה במערך המדובר , תרימי טלפון ליחידתך ו/או תדברי עם כמה פרסונות , שיבינו את המרמור והתסכול בקרב המלש"בים . במקרה זה,תלונות המלש"בים מוצדקות לחלוטין . תנסו להבין את הצד השני , זה כשלעצמו יביא את השינוי.

שיזכרו הפקידים המתוסכלים שכולנו מאותו צד של המתרס וכולנו פועלים עבור אותה מטרה ואותו הדגל.

ישן 30-05-2006, 08:26
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
לגברת חתול....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "סתם שתבינו איזה מניאקים במדור צוות אוייר."

זה שאת מנסה ''ליפייף'' תמצב לא משנה אותו כל כך...
הפקידות והפקידים מפגינים זילזול ואלה עובדות!!
לא יכול להיות שיש כל כך הרבה מלשבים שחושבים ותומכים בדעה הזאת סתם כי משעמם להם והם רוצים לצאת על מישהו. ממה שראיתי כשהגעתי לצו הראשון שלי לא ידעתי עם לצחוק או לבכות..
כשמלשב צעיר מתקשר ורוצה לברר או להתייעץ מחובתם של הפקידים לענות ולעזור ולהקדיש לו את כל הזמן שבעולם, לשם כך הם שם!! אל תגידי לי שעוד 40 כאלה מתקשרים ושואלים את אותם השאלות
ככה זה ואין מה לעשות זאת העבודה שלהם לענות לשאלות אפילו עם השאלה נישאלת 1001 פעם.
כשמתקשר מישהו ששלח מכתב לפני חודש חודשיים ואפילו יותר והוא מתוסכל כי הגיוס קרב ובא והוא צריך תשובה דחוף ואחד הפקידים ה''שמנמנים'' כמו שאמרו פה (ובצדק) מנתק לו בפנים כי הוא לא סיים את ארוחת הבוקר שלו בזמן....זה בעניי זילזול וכאלה אנשים צריכים להענש!! בדיוק כמו כל עבודה אחרת
עם דרישות משלה.עם הוא היה אזרח פשוט היו מפטרים אותו!!
וכשאני שואל שאלה ואין לפקידה או לפקיד תשובה......היא\הוא צריכים להפנות אותי לגורמים הקשורים כדי לעזור לי. ולא לענות לי בחוצפה ''זה שאתה מתקשר כל יום לא עוזר לך כל כך''.
וזה שאת אומרת שצריכים להסתכל על כל בנאדם בשוויון זה נכון את צודקת..אבל לא בצבא!!
אני אישית לא יכול שלא להתעצבן (ואני חושב שיסכימו איתי הרוב) כשאחד שהולך לשמור על התחת של כל הפקידים האלה והולך לטחון אבנים 3 שנים מקבל יחס מזלזל פשוט עושים צחוק מבנאדם.
לעומתם שחוזרים כל יום הבייתה ואוכלים תאוכל של אמא ומתקלחים....אני אישית חושב שיש הבדל ענקקקקקקקק בניהם לבין חייל קרבי. מה שהולך שם זה פשוט תת רמה.
ואחרי ה''עבודה הקשה'' שהם עושים הם עוד מקבלים צ'ופרים למינהם פחחחחחחחח על מה ולמה?!?!

ישן 30-05-2006, 19:53
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
כשתהיה להם תשובה תהיה להם!!! ובינתיים אין להם!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "סתם שתבינו איזה מניאקים במדור צוות אוייר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
שלחתי ערעור לפני חודשים ועדין אין תשובה ואני מתקשר כבר כמעט כל יום.
לפני חודש התקשרתי אמרו לי עד סוף השבוע!!

קיצור נמאס לי לפני יומים אני מתקשר אומרים כרגיל "אין תשובה עוד כמה ימים".
התעצבנתי אני אומר מזה איך יכול להיות כבר חודשים אומרים לי את זה וזה.
בקיצור פתאום אני שומע אותה שואלת "מה לגבי הערעור יש תשובה?" היא בכלל סתם אמרה לי!@!!!!
ואז שאלתי שוב אם הפקס הגיע והכרחתי אותה לבדוק.
מסתבר שהגיע אבל עדין לא ענו איזה מניאקים מעכשיו אני יתקשר 3 פעמים ביום!!!$#@##@$#@$

הם חייבים לך משהו חביבי? עוד לא התגייסת וכבר אתה מציק לצבא החמוד שלנו..
תפעל קצת בהגיון.. יש פקידה שעונה לטלפונים שלך והיא תתן לך את אותה התשובה כל יום 3 פעמים ביום מן הסתם כי התשובה לא ממש תשתנה רק כי אתה מהמציקים.
אם הם קיבלו את הערעור שאתה חולם עליו הם קיבלו
ואם לא אז לא

בכל מקרה תגלה את התשובה בגיוס שלך

חלאס להציק לצה"ל מלש"בים.

ישן 30-05-2006, 20:57
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כשתהיה להם תשובה תהיה להם!!! ובינתיים אין להם!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
הם חייבים לך משהו חביבי? עוד לא התגייסת וכבר אתה מציק לצבא החמוד שלנו..
תפעל קצת בהגיון.. יש פקידה שעונה לטלפונים שלך והיא תתן לך את אותה התשובה כל יום 3 פעמים ביום מן הסתם כי התשובה לא ממש תשתנה רק כי אתה מהמציקים.
אם הם קיבלו את הערעור שאתה חולם עליו הם קיבלו
ואם לא אז לא

בכל מקרה תגלה את התשובה בגיוס שלך

חלאס להציק לצה"ל מלש"בים.

תגיד לי מי אתה חושב שאתה?,אתה מגן על חלק מן המערכת בגלל שאתה שייך לאותם פקידים "שמנמנים" שמטעים מלש"בים רק מתוך עצלנות.
אתה יודע מה הבעיה שבכל שלושת הפעמים שסנדה התקשר או שאני התקשרתי או גיא התקשר אולי קיבלנו תשובה רק אולי,בפעמיים הראשונות ההמתנה למענה אנושי ארכה יותר מ20 דקות וזה אני חותם לך,ואם עונה לך מישהי זאת אחת שהאופן שבו היא עונה ומתנהגת מעיד עליה כבן אדם,התנהגות דוחה שלא מתאימה לשום בן אדם נורמלי.
ואנחנו לא מציקים,האמן לי ביום שנקבל תשובה שלא אחרי המתנה ותשובה מדוייקת וקצרה לא נתקשר יותר מפעם אחת בחצי שנה,כי אחרי הכל את הקול הצפצפני או הקול של הפקיד הבולס המבורגר בזמן שיחה לא מעניין אותי.

ישן 31-05-2006, 06:14
צלמית המשתמש של D FORCE

כמה שטויות אתה יכולה לזרוק.....
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "רבותיי, קצת כבוד!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
מאין לכם מי הם אותם פקידים "שמנמנים" כדבריכם? ומהי בכלל נימת הזלזול הזו? זה מזעזע בעיני.

אני לא אגן פה על המערכת (ולא, אין לי חברות במדור כבר ואני לא עוסקת בכך יותר- ומכל מקום- שהייתי בלשכת הגיוס היתה חודשים ספורים בלבד)
אבל הגישה....

כל אדם שנמצא בקריה/בקו"ם/לשכת גיוס/ משרד הוא פסול בעיניכם מלכתחילה!! אתם לא רואים את החשיבות בשום דבר שאיננו קרבי!

אתם, רבותי, אינכם טובים יותר מאנשים ששופטים אוכלוסיות שלמות ע"פ צבע העור שלהן!

ושיהיה בהצלחה.

קודם כל תראי לי איפה מישהו כתב לך שכל אדם בקריה/בקו''ם/לשכת גיוס/משרד הוא פסול??
אני לא ראיתי שמישהו פה כתב את זה....מדברים פה על לשכת גיוס על מדור צוות אויר בכללי כל הפקידים והפקידות שיושבים על הטלפונים מזלזלים ולא מכבדים ורואים את זה לפי התשובות שלהם.
כשמישהו מתקשר לשאול שאלה והיא אומרת לו לחכות ובנתיים מעבריה דאחקות עם החבר'ה זה בעניי זילזול!! וכמו שאמרתי פה לא מעניין לי תתחת ששואלים אותם\ן את אותם שאלות 1001 פעם בשביל זה הם שם!! והם מנפנפים אנשים על ימין ועל שמאל במקום להרים תתחת מהכסא הנוח וללכת אישית לרופא או למפקד ולשאול ככה וככה מה עם התשובה......תאמיני לי לאחד שעובד בשק''ם יש יותר כבוד לחיילים ומלשבים אחרים מאשר למישהו מהלשכת גיוס!!!

ישן 31-05-2006, 07:05
צלמית המשתמש של chatulim

ילד, אני עוד יכולה ללמד אותך דבר או שניים על המערכת הזו.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "תשובה הגיונית למישהו שאין לו יותר מה לענות והוא יודע שטעה!"

אז כדאי שתוריד את האף. ותתחיל לכבד כל אדם. הגישה הזו מתאימה ל"מלך הכיתה", לא למישהו שרוצה לתרום ולהשקיע. הצבא היא מערכת בירוקרטית, וככזו יש לה עוד הרבה ללמוד ולהשתפר. אני יכולה להביא לך מנגד, מאות אם לא אלפי סיפורים של אנשים שמרוצים מאוד מהמערכת ואף טרחו לבוא ולהגיד באופן אישי.

לא כל דבר הוא נגדך באופן אישי, תתחיל להבין שכדור הארץ לא מסתובב סביבך. וכן, גם אם יש בעיות (ואין מערכת שאין לה), לא צריך לכנות באופן כולל כל מי שמשרת בתפקיד. יש שם אנשים עם לב זהב שיתנו את הנשמה כדי שמלש"ב כפוי טובה כמוך ייצא מבסוט.

ישן 31-05-2006, 07:23
צלמית המשתמש של D FORCE

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "ילד, אני עוד יכולה ללמד אותך דבר או שניים על המערכת הזו."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
אז כדאי שתוריד את האף. ותתחיל לכבד כל אדם. הגישה הזו מתאימה ל"מלך הכיתה", לא למישהו שרוצה לתרום ולהשקיע. הצבא היא מערכת בירוקרטית, וככזו יש לה עוד הרבה ללמוד ולהשתפר. אני יכולה להביא לך מנגד, מאות אם לא אלפי סיפורים של אנשים שמרוצים מאוד מהמערכת ואף טרחו לבוא ולהגיד באופן אישי.

לא כל דבר הוא נגדך באופן אישי, תתחיל להבין שכדור הארץ לא מסתובב סביבך. וכן, גם אם יש בעיות (ואין מערכת שאין לה), לא צריך לכנות באופן כולל כל מי שמשרת בתפקיד. יש שם אנשים עם לב זהב שיתנו את הנשמה כדי שמלש"ב כפוי טובה כמוך ייצא מבסוט.

אני פשוט לא מאמין על כמות השטויות שיוצאת לך מהפה........''מלך הכיתה'' ''העולם סובב סביבי''
''להוריד תאף'' מעניין שלא אני היחיד שכותב ומגיב פה בנושא ועם תשימי לב כל מי שכתב פה מסכים איתי ! ומה הקשר מלך הכיתה?? את מודעת לזה שאת לא קשורה לחיים?? וגם עם יש כאלה עם לב זהב כמו שאת אומרת זה לא משנה כל כך תמצב כי הרוב המוחלט הוא ההפך המדויק ממה שכתבת...
הזילזול יצא משליטה הם עושים מה שבא להם ועוד מקבלים על זה צ'ופרים למינהם וזה שאת באה להגן עליהם ועוד בתגובות מפגרות כמו שלך זה רק מוכיח כמה אני ועוד כמה אנשים שחושבים כמוני צודקים!!

ישן 31-05-2006, 07:51
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "רבותיי, קצת כבוד!"

צר לי חתולים זה הרושם שקיבלתי מן המערכת,זה לא אומר שכל המערכתרקובה מיסודה אך ממה שאני זכיתי להכיר התרשמתי שהמערכת קרה לעיתים אף אנטיפתית,לטלפונים לוקח להם לענות הרבה זמן ולעיתים אחרי 55 דקות של המתנה הפקידה אומרת לך תתקשר מחר,נו באמת זאת רמה?

אני לא מבין מאיפה את כ"כ ששה להגן על אותם פקידים שאת עבודתם לא עושם נאמנה וגורמים למלש"בים עצבנות,דיכאון מאחר ולמעשה המפתח לעתיד של המלש"ב נמצא בתשובה של אותו פקיד.
בטוחני שישנם אנשים טובים במערכת ואחת מהן הייתה המראיינת שלי בלשכ"ג אך האחרות בקושי השיבו השיבו לבוקר טוב שאמרתי להן מתוך נימוסין,בכלל הבחורות של הבחינות הפסיכוטכניות גרמו לי לעצבים רבים וזה לא נגמר לצערי.

ישן 31-05-2006, 07:59
צלמית המשתמש של chatulim

אני לא אגן על אף אחד שלא עושה את עבודתו כראוי,
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

והאמן לי- בהיותי מפקדת של מספר לא מבוטל מהחיילים האלו, גם גרמתי לכך שהדברים יזוזו ולכן אני בכלל מרשה לעצמי להביע דיעה.

כל חייל, בכל תפקיד שהוא, בין אם הוא ג'ובניק או קרבי, בין אם הוא אוכל אבנים בשכם או יושב במשרד ממוזג- צריך לעשות את תפקידו כפי שמצפים ממנו.

א-ב-ל, לכל כלל יש יוצא מן הכלל, וכמו בכל מסגרת, גם במשרד וגם בשטח, יש עוד דברים מעבר למענה מיידי לתושבים (תסכים איתי שגם במחסום, העבודה השוטפת של החייל חשובה יותר ממענה לרגע לאחד התושבים). אני לא אומרת שלא צריך להיות מענה, ומענה חיובי, אבל להקים קול צעקה כזה, נראה לי קצת מוגזם.

בכל מקרה- נחמד לראות שלפחות יש מישהו שמגיב פה בהגיון ולא בהתלהמות מגוחכת.

ואני אחזור על זה שוב- יש כאלה ויש כאלה, ואני לא מתיימרת לקחת תחת חסותי את כל מערך המיון ולשכות הגיוס של צה"ל, אבל כפי שאני הכרתי ומכירה את המערכת- ברוב המקרים (רובם הגדול) מלש"ב מקבל מענה, גם אם זה דורש המתנה. אל תשכח שאותה חיילת שעונה לך לטלפון (ופה אני מדברת על החיילות בחוליה) ממהרת באותו רגע להתחיל מבחן מותאם מיוחד למלש"ב אחר, שגם הוא מחכה לה, ואולי היא צריכה למהר להתחיל מבדקי צוות אוויר? או לבדוק אבחון למישהו כדי שיוכל להבחן באותו יום ולא יצטרך לחזור ללשכת הגיוס? אולי היא צריכה להכנס לראיון? בקיצור, אני מבינה את התסכול, אבל תנסו לחשוב גם על הצד השני..

כמו שלא הייתם רוצים שישפטו אתכם בזמן הראיון, ויכתבו "בן אדם לחוץ, היסטרי, רועד ועונה בצורה מבולבלת" רק כי טיפה התרגשתם, בואו נשמור את הדברים בפרופורציה.

ישן 31-05-2006, 10:26
צלמית המשתמש של D FORCE

טוב אז ככה.....
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "ובקיצור, אני פה סיימתי את הבעת הדעה שלי"

אולי טיפה הגזמתי בתגובות שלי ולא הייתי מנומס מספיק...
אבל עדיין לא שיניתי את דעתי לגבי כל הסיפור!
נכון צריך להתחשב גם בצד השני ולנסות לשים תעצמך במקומם...
כמה שאני מנסה אני לא רואה שום סיבה לבלאגן הזה שהולך בלשכת הגיוס.
מנסיון אישי....כשהייתי בלשכת גיוס ראיתי 5 חבר'ה יושבים במסדרון ומחכים למשהו...
כשהתעניינתי למה או למי הם מחכים ..ענו לי שאחת הפקידות נכנסה לפני חצי שעה בערך והייתה אמורה לצאת עם צו זימון לכל אחד מהם לבדיקות כלשהם....מתוך סקרנות נכנסתי למשרד ומה אני רואה להפתעתי הרבה?!?!?!
הפקידה יושבת לה בכיף מזגן כוס קפה עוגיות ומנשנשת לה להנאתה.
כששאלתי מה קורה עם הצו זימון שלי (כי הייתי אמור לקבל גם) ענתה לי בזילזול..
''חכה בחוץ יקראו לך,אסור לך להכנס לפה בכלל'' כשאמרתי לה שאני מחכה כבר חצי שעה..
ענתה לי ''לא נורא, אתה לא הראשון ולא האחרון יש עוד הרבה כמוך''
וזה רק אחד מ1000 המקרים...אז תסלחי לי בלי להעליב אבל המערכת הזאת שניקראת לשכת גיוס
היא הרבה יותר מסתם רקובה!!! ואני מצטער עם אני מכליל כי יש באמת כאלה שעוזרים ומשתדלים.
אבל הרוב המוחלט פשוט נמצא שם כדי להעביר תזמן עושים טובה שהם עוזרים לך@

ישן 01-06-2006, 10:36
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
את כל כך יפת נפש בנושא הזה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "ובקיצור, אני פה סיימתי את הבעת הדעה שלי"

נכון, את צודקת בזה שצריך גו'בניקים כי בלעדיהם הצבא לא יתקיים, כמו שבלי הלוחמים.
אבל הקטע הוא שאותם פקידים שעונים לטלפונים ברובם הגדול פשוט מחפפים, ומחפשים לא לעשות כלום.
ואל תגידי שזה לא נכון ושהם משקיעים את כל כולם בשביל לעזור לאותם צעירים שמתקשרים וכו'.
זה לא ככה, הרי זה מובן מאילו, כשאתה בא לצבא ואתה רוצה להשקיע במשהו, לעשות משהו מועיל כביכול, אתה לא אומר לעצמך, "אני אהיה פקידה".
אני לא מזלזל בפקידות וכו', כי הן גם עושות הרבה עבודה, אבל הרבה פעמים הן גם יושבות בחוסר מעש.

כשהג'ובניקים האלה שלך, שאת מפקדת עליהם, יתחילו לעבוד ולהשקיע כל יום מ8 בוקר עד 12 בלילה, אני אגיד לך שהם באמת תורמים כמו הלוחמים וכמו אנשים אחרים, אבל עד אז, כשהיום עבודה שלהם הוא מ8 בבוקר עד 4 בצהריים, וכשאלפי מלשב"ים מתלוננים שפשוט מזלזלים בהם ולא עונים להם על השאלות כמו שצריך, אז אני אומר להם שזו חבורה של אפסים שלא תורמים בכלל לצבא ורק חושבים על עצמם. וזה לא אדם אחד או שניים שמתלוננים, זה הרבה יותר מזה, וכנראה שזה לא סתם, אז כדי לך לבדוק את זה קצת יותר.

ואני לא יודע איך את עובדת, אבל אני דיי בטוח שאת ישנה יותר מ6 שעות, לא?

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 01-06-2006, 10:51
צלמית המשתמש של chatulim

אתה צודק. אני ישנה לפחות 9 שעות בלילה
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "את כל כך יפת נפש בנושא הזה"

וזה מהסיבה הפשוטה שאני משוחררת כבר קרוב לארבע שנים

א. אתה יוצא מנקודת הנחה שפקידה היא מטומטמת. יכול להיות שהצבא פספס אותה? יכול להיות שהיא פשוט התרגשה במבחנים ולא הלך לה? יכול להיות שנסיבות החיים הביאו אותה לידי כך שיש לה נתונים נמוכים יחסית? (לא משנה שאני דווקא לא מדברת על פקידות, אבל נניח לזה) יכול להיות, חלילה, שהצבא שיבץ אותה כי זה מה שהוא היה צריך???

ב. ה"ג'ובניקים האלה" הם לא שלי, אני כבר מזמן לא מפקדת, ולפחות אלו שאני פיקדתי עליהם בצעו ימי עבודה של 12 שעות ולפעמים יותר.

כל טוב לך. במידה ואתה מלש"ב, אני מאחלת לך לבלות קצת גם בתחומי הג'ובניקיות למען תרד גאוותך הלא ברורה.

ישן 01-06-2006, 11:53
צלמית המשתמש של samurai

עצוב:
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אתה צודק. אני ישנה לפחות 9 שעות בלילה"

היית יכולה פשוט לכתוב תגובה הרבה יותר עניינית ופחות מחכמת ומתנשאת.
לא מעניין אותי כמה זמן את ישנה באזרחות, הרי זה מובן מאילו שהתכוונתי לתקופתך בצבא.

באשר לפקידות, הרי כתבתי שאני לא מזלזל, ושהן גם עושות עבודה חשובה, אבל יש כאלו שיותר ויש כאלו שפחות, ותאמיני לי, שהרוב הגדול של הפקידות הן חבשניות, ואני מרשה לעצמי להכליל כי ראיתי הרבה, וזה היה מספיק.

באשר למלש"ב, לא אני לא אחד כזה, בקשר לג'ובניק, אממ, אפשר לומר שכן, תומך לחימה לפי הגדרת השלישות, ג'ובניק אם בא לך.
אבל ראיתי מספיק אנשים שהגיעו לתפקיד מסויים, נכנסו לחפיפה, ראו שהם צריכים ללמוד ולקרוא בערך 4500 עמודים(A4), ללמוד מפות ושמות, ויותר מזה, להבין את כל זה בסופו של דבר, ללמוד לדעת לעבוד עם זה. אנשים שפשוט ראו את זה, התחילו את זה, החזיקו מעמד אולי שבוע גג, ואז התלוננו וביקשו לעבור תפקיד, פקידות וכו'. וזה הרי לא כזה נורא, שאתה לומד מ8 בבוקר עד 10 בלילה, ויש לך הפסקה בין 6-8 בערב ובין 1:15-2 לארוחת צהריים. זה סתם שטויות, כי כשאתה נכנס לתפקיד, ולא לוקח את אותה ההפסקה בערב והולך לישון ב2-3 בלילה רק בגלל ש.. בגלל שאולי חסר לך סד"כ מסויים ויש לך הרבה הרבה אנשים במקומות אחרים שנהנים לעבוד 5 שעות ביום.

כן, אני ג'ובניק, אם אני גאה בזה? האנשים שעובדים איתי גאים, כן, כי מרגישים שבאמת תורמים משהו, שמונעים פיגוע, מונעים חטיפה של חייל כזה או אחר. ישנים 3 שעות בלילה כי פשוט, פשוט יש יותר מדיי עבודה, ואז בסופו של דבר עייפים לאללה והולכים וישנים 7 שעות, וואו!!!
וזה לא שתגידי שאנשים חייבים, ביחידה אתה יכול לישון אפילו 10 שעות, הרי אתה יכול ללכת כבר ב10 בערב לעשות מה שבא לך, אבל האם מישהו באמת עושה את זה? אולי פעם בשבועיים, כי אתה עייף, לרוב אתה פשוט נשאר עד 2 כי, כי אתה יודע שאתה עושה משהו חשוב, שהוא הגזרה שלך, החולייה שלך, ושאפ'חד אחר לא יעשה את זה במקומך. הופלה, ישנים 6 שעות מטכ"לי, בדיוק כמו בטירונות :]

והסרטונים האלה שאת רואה בטליויזיה, של פיצוץ מכוניות כמו לפני כמה ימים, זה רק בגלל, רק בגלל שפשוט בא לך להתלהב קצת גם בתקשורת.
שאתה חוזר הביתה ורוצה לדבר על הצבא ועל כל מני דברים, ואתה לא באמת יכול, כל הזמן רץ לך בראש, סגול מצומם, כחול, שו"ס. מה לעשות, אתה בצבא אבל אתה לא מדבר עליו, כמו שצריך.

ואולי קצת סטיתי, אבל כן, גאה אני להיות גו'בניק.
ת'אמת, לא ממש. פשוט לא מסתדר לי, וכשאתה מתקשר כל יום לפני הגיוס שלך כדי שכבר יחיזרו לך תשובה עם התקבלת למקום מסוים, כדי שתדע האם לבקש דח"ש ולבקש לעשות גיבוש ולחתום ויתור כדי להגיע לשלדג, וכן פעם פשוט אומרים לך יתקשרו אלייך ויגידו לך. ואתה מגיע לבקום, אומרים לך שאתה במודיעין, לעזאזל אתה עושה 02, "בטח התקבלתי לתפקיד", ובזמן הטירונות אתה מזיין למפקד ת'מוח ואתה יושב איזה 40 דקות על הטלפון בשביל שיתנו לך תשובה מזורגגת, אבל לאפ'חד פשוט לא אכפת. ואז אתה מסיים טירונות, ואיזה רב סרן מפגרת חופרת לך שאתה פה ושם, מציעה לך לעשות יומייות(לעזאזל זה לא הגיוני) ואתה רק מנסה לברוח מזה, מגיע לתפקיד חשוב, אומר שאתה לא רוצה להיות שם, אבל יש שם סא"ל שיודע הכל, ואומר לך, "טופס 55? אתה חיי בסרט, עוד חצי שנה אתה תודה לי".
ועכשיו אני מאמין שהוא דיי צודק, שאני באמת אודה לו. קק"צ בטוח, הכל חתום, חו"דים מפוארים, ותפקיד טוב.
אבל מה? זה לא מה שבאמת רצית, ואיזה פקיד לא יכל פשוט לתת לך תשובה כשהתקשרת?

ובתכלס, אני לא מאשים אפ'חד, אולי צריך להתחיל להודות. כי אולי הכל בדיוק כמו שזה צריך להיות.
אז אולי להיות ג'ובניק עם אישור לאזרחי וכל מני שטויות כאלה, זה לא כזה רע.

גברת חתולים מפקדת הג'ובניקים.

ישן 01-06-2006, 12:56
צלמית המשתמש של samurai

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא הבנתי מה אתה רוצה, ואיך..."

זה קשור לתכנונים ותשובות.
בשביל שתוכל לעשות משהו שאתה מתכנן, משהו שמותנה בתשובה מגורם מסוים, אתה צריך לקבל את התשובה.
אני התקשרתי המון לפני הטירונות, ובזמן הטירונות, וזה פשוט מרגיז ששאלתי שאלה וכל הזמן פשוט אמרו לי חכה על הקו, ואז אמרו לי נחזור אליך עם תשובה.
מרגיז בהחלט. ובלי שום קשר לכך, בלי לשחק אותה ראש קטן, זה ידוע שיש שם הרבה חבשנים שלא עושים יותר מדיי.
כל שאר הדברים שכתבתי זה סתם שטויות שלא קשורות בכלל, ולא הייתי צריך לכתוב אותן.

בסופו של דבר אני חיי בדיעה של, כל אחד תורם בדרכו שלו לצבא. אבל אני לא חושב שעובדי רס"ר שעובדים חצי יום תורמים וכן כו' וכו'.

ראש קטן זה אחד הדברים שיותר פוגעים במערכת הזו, והחבשנות והחוסר רצון למעש כמו כן. :] ואני בטוח שאתה מבין אותי, כי מהודעות שלך, ברור שחונכת לערכים.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר