לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2006, 22:17
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מידע אשכול הכרות 784

מזמן לא היה פה אשכול הכרות פעיל, אז נחזיר עטרה ליושנה.
אתם מוזמנים לספר לנו מעט על עצמכם, למען האווירה החברותית והנינוחה בפורום, וגם כדי להרגיש קצת יותר טוב עם הסביבה.

כרגיל, פותח האשכול יתחיל, אתם מוזמנים להעתיק את הנוסח, לשנות, לגרוע ולהוסיף סעיפים כאוות נפשכם.

כינוי: כאילו שזה לא ברור
מקור הכינוי: ראשי תיבות של השם בתוספת מס' אטומי של זהב.
שם: אסף אוזן (זה לא סוד, אבל מי שמעוניין להשאר אנונימי - בכיף, לזה האינטרנט נועד).
גיל\תאריך לידה: עוד מעט 26, בא בימים, בלילות אני ישן.
עיסוק: סטודנט לעיצוב אופנה בשנקר, שנה א'.
תחביבים: קריאה, כתיבה, הליכה, נשימה... סתם. יש הרבה כאלה, קריאה וכתיבה, כתרפיה בעיקר, כדורסל בערבי שישי, אם מתאפשר, צפייה בטלוויזיה - כשיש זמן, מדע וטכנולוגיה, אמנות בכלל ואיור בפרט, מציק לחבר שכותב מוסיקה (ורואים ירידה חדה באיכות השירים שלו בעקבות כך ), יש עוד הרבה, אפילו אופנה מעניינת אותי קצת
אמן אהוב (ודיר באלאק מישהו יכתוב "מעריץ" ): סלבדור דאלי, מעריך את פיקאסו, באופן כללי אוהב בעיקר סוריאליזם.
ספר אהוב: אין דבר כזה, לא אוהב אחד מסויים, אלא ספרים רבים. מבין הספרים שקראתי לאחרונה ונהנתי מהם אפשר לציין לטובה ספר בשם "טיק טוק" של ג'ון סלדק, (Tik-Tok/John Sladek), מדע בדיוני שעוסק בשלושת חוקי הרובוטיקה של אסימוב, ספר ביקורתי, ציני ומושחז על החברה. מומלץ לאוהבי הז'אנר. באופן כללי, גם דגלאס אדאמס (איך אפשר שלא), טרי פראצ'ט, אסימוב וגם קצת קרייטון, שאמנם יודע מה הוא כותב, אבל הספרים שלו נראים כמו תסריטים. יש לא מעט ספרים שאני אוהב, ובנוסף לספרי הקריאה יש לי הרבה ספרי העשרה, למען האמת רוב הספרים שלי הם ספרי העשרה. (אלבומים, אנציקלופדיות וספרי מידע יבשים ומשעממים )
סרט אהוב: כנ"ל, שום דבר מסויים. מבין האחרונים אפשר לציין לטובה את Inside Man של ספייק לי, סרט מאתגר שגורם לצופה לחשוב, משהו נדיר בימינו. שלשום ראיתי את V for Vendetta, שגם הוא סרט לא רע. מבין הסרטים המוקדמים יותר אפשר לציין את לוק סטוק, סנאץ', ובכלל סרטים מתוחכמים ומושחזים. לחילופין, אני נהנה לצפות בסרטי אקשן נטו, בלי בלבולי שכל מיותרים, וגם קומדיות. בקיצור - אני אוהב בלאגן.
מוסיקה מועדפת: בעיקר מטאל, אבל גם אלקטרוני, מוסיקה שקטה, לטיני, עברי ועוד. מישהי הסתכלה לאחרונה בערימת הדיסקים שלי ואמרה שהטעם שלי במוסיקה לא הגיוני, מה שגרם לה להסיק על סמך דברים נוספים שכולי לא הגיוני.
להקה או זמר אהוב: פה אני דווקא יכול למנות כמה מסויימים: Anathema, Dark Tranquillity, Theatre of Tragedy, Epica, כמובן שיש עוד הרבה, אבל תהנו מהספק. מבין העברים נכלול את עמיר בניון, (תמוה ככל שישמע, אני לא חסיד של סלסולים, אבל הוא עושה את זה טוב). עוד - אם אזכר.

מאיפה אני שואב השראה: מכל דבר שקורה סביבי או קורה לי אישית. זה יכול להיות מאמר מהעיתון, משהו שראיתי, שיר ששמעתי, או חוויה שעברה עליי. משפט שהצחיק או עניין אותי וכו'.
סגנון מועדף: דיו ועטי פיילוט, הציור הפשטני בשחור ולבן עושה לי משהו טוב שאני לא מצליח ליישם בצבע, בד"כ. גם עפרונות צבעוניים הם מדיום מוצלח מבחינתי.
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד, חבל שלא נשארו קירות למזכרת. האמת שעד גיל מאד מאוחר לא למדתי דבר באופן מסודר, וגם לא קראתי בנושא (מבחינת מדריכים וכאלה), אלא התפתחתי ולמדתי לבד, כך שהיסודות שלי (בציור) מעורערים לחלוטין (כמו הבריאות הנפשית). בכיתה ג' המורה שלי אמרה לאימי לשלוח איתי מחברת ריקה לציור, משום שהייתי מעטר את כל המחברות בציורים (במקום מלל ).

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא יודע, זה משתנה לפי עונות השנה. חשבתי עד לא מזמן שמעצב אופנה, אבל אין לדעת. לפני כן רציתי להיות רופא, וטרינר, חוקר, ארכיטקט, מהנדס חשמל ועוד כמה דברים שאני לא זוכר או שהדחקתי.

אוכל אהוב: מה שיש במקרר, אמא שלי מבשלת נהדר. אוכל הכל פרט לאורז ופלפלים (לכו תבינו, אני חצי פרסי, ואורז ופלפל קיימים כמעט בכל סוג של אוכל פרסי ).
שתיה: מים, בעיקר. או מיצים טבעיים וכאלה. שתייה חמה: תה, ממעט לשתות קפה. אלכוהול: מעט. (מי שגילו נמוך מ-18 מתבקש לא לכתוב ולא לשתות .
תכנית טלוויזיה: למי יש זמן לטלוויזיה?

איך הגעתי לפורום: דרך פורום צילום. לא זוכר איך הגעתי אליו.
למה נשארתי בפורום: משלמים לי הרבה בשביל זה (סתם, לא).
הציפיות שלי מהפורום: לראות אותו מתפתח ומגיע לגבהים חדשים. לעזור ולהעזר באנשים, לשמוע ביקורת עניינית ובונה. לראות אנשים מתפתחים, ויש פה כמה שעברו כברת דרך.

מה אני מאחל לעצמי: להיות מאושר, לא יותר, לא פחות, וגם לא ממש משנה באילו אמצעים. (שני דקלים וערסל על חוף בברזיל, אהבה, מליארד דולר בחשבון בנק וכו').

תמונה: היו מספיק תמונות שלי פה ושם, אז הנה משהו חדשני:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
באנג'י באקוודור, מגשר, 105 מטרים.

אתם מוזמנים להוסיף סעיפים משלכם.

אני מעדיף את הפונט הזה (ברירת מחדל) ואת הצבע השחור, אבל תשתוללו

כדי להשאיר את האשכול כפי שהוא נועד להיות - אשכול הכרות, נא לא להגיב על הכתוב, על אף שניתן יהיה לעשות זאת. בשלב מסויים תגובות שאינן עונות על הגדרות האשכול יימחקו כדי לשמור אותו נקי מתגובות חסרות קשר יציב. אל תעלבו

אתם לא חייבים לכתוב מגילות כמוני, ניתן להספתק בתקציר ממצה.

גם מי שלא ממש פעיל פה מוזמן לכתוב, אולי ההכרות עם אנשים תביא אותם להשתתף יותר, רובנו בני אדם

אז שלום, ממני.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 31-05-2006 בשעה 22:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 08:56
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אשכול הכרות 784"

אוקיי, אני אשמח להמשיך (:

כינוי: MSR כמובן אך יש המכירים אותי גם בתור MSROVICH או MR. MSR MSROVICH
מקור הכינוי: שם משפחה, שם פרטי ושם האב כמיטב המסורת הרוסית (: למרות שאיני רוסי
שם: YEAH RIGHT....
עיסוק: ממ... אפשר לומר שאני בנאדם מובטל, מקווה למצוא משו בחופש הגדול. אבל בנתיים אני מתעסק בעיקר עם כל מה שקשור בלהקה שלי, עוד מעט יש לנו הופעה אז אנחנו עובדים הרבה על הכל.
תחביבים: לחיות... אחלה תחביב הא ?
אבל בכללי אני אוהב לשיר, לנגן וכמובן לצייר (:
אמן אהוב: האמת שאלה טובה, אני אוהב כל כך הרבה אומנים שזה קשה אבל אני מניח שאני אבחר בסלבדור דאלי, פשוט בנאדם גדול.
ספר אהוב: כרגע זה יהיה כנראה "האומן ומרגריטה" מאת מיכאיל בולגקוב. ספר מאוד מומלץ.
אבל אני מעריך מאוד גם את העבודה של קינג, "העמדה" הוא אחד מהספרים הכי הזויים ומעניינים שיצא לי לקרוא גם כן, מאוד מומלץ.
סרט אהוב: אין לי שמץ... קשה.
מוסיקה מועדפת: הופה... אין כזה דבר, אני שומע הכל החל מבאך עד למטאלקור כמו לאמב אוף גוד.
להקה או זמר מועדף: גם כן, אין כזה דבר, העולם הזה מלא מידי בכישרונות.
שאיפת חיי: להתפרנס ממוזיקה.
מאיפה אני שואב השראה: מאיפה לא ?
סגנון מועדף: נופ... אין כזה. אני אוהב המון סגנונות והתנסתי בעצמי בהמון ואהבתי את כולם עד כה.
אוכל אהוב: לא'דע... חייב להיות איזה משו עם תפוחי אדמה... תפוחי אדמה זו המצאה גאונית.
שתייה מועדפת: בירה טובה

איך הגעתי לפורום: כמו שאני זוכר אז חיפשתי משו לבגרות בהיסטוריה והגעתי לפורום הזה. אחרי כמה עיונים במה שקורה פה הגעתי למסקנה שזה נחמד ושאני רוצה להישאר כאן (:
למה נשארתי: כי אחלה מקום.
מה אני מצפה מהפורום: לא'דע, שהוא יעזור לאנשים להתפתח.

מה אני מאחלה לעצמי: הצלחה ובריאות.
תמונה:

~O.G~

ישן 30-05-2006, 12:03
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz

כינוי: puzpuz
מקור הכינוי: סתם, עלה לי בראש...
שם: אנונימי
גיל\תאריך לידה: 12 וחצי
עיסוק: כרגע אני משתדל לגמור כיתה ז' עם תעודה טובה...
תחביבים: לקרוא, לצייר, לגלוש באינטרנט... הכי אני אוהב לקרוא...
אמן אהוב: איזה אומן ואיזה בטיח?! אני לא מכיר אומנים...
ספר אהוב: אם הייתי זוכר רבע מהספרים שקראתי הייתי שמח...
סרט אהוב: הסיפור שאינו נגמר - סרט ראשון + סרט שני
מוסיקה מועדפת: לא מכיר ת'שם של הסיגנון...
להקה או זמר אהוב: להקת "הכוורת"
מאיפה אני שואב השראה: סתם, לוקח דף ומצייר...
סגנון מועדף: כל סגנון...
ממתי אני מצייר: מגיל 0
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אני רוצה להיות רופא פנימי כללי (ארוך, אה?)
אוכל אהוב: הכל כמעט...
שתיה: כנ"ל...
תכנית טלוויזיה: למי יש זמן לטלוויזיה?
איך הגעתי לפורום: סתם, לפני שנה גלשתי בגוגל והגעתי לאתר "פרש". קראתי קצת ושכחתי את האתר. השנה נזכרתי באתר פתאום, והתחברתי. אני פעיל כמעט בכל הפורומים באתר... ספאמר...
למה נשארתי בפורום: היה נחמד להעביר ביקורת על ציורים של אחרים, ולראות סגנונות ואומנים חדשים. אני מקווה שבעתיד הקרוב אפרסם כאן ציורים שלי. אם לא, אז שתדעו שאתמול בבוקר פתחתי גלריה... בינתיים אין מה לראות בה, כי יש רק שתי "סקיצות", ואף לא ציור אחד... הנה: www.eyevo.deviantart.com
הציפיות שלי מהפורום: שימשיך להתנהל כמו שהוא
מה אני מאחל לעצמי: כל מה שטוב...
תמונה: אין ולא תהיה

זהו...
ישן 30-05-2006, 14:57
צלמית המשתמש של Y not?
  משתמשת נקבה Y not? Y not? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05

כינוי: Y-not?
מקור הכינוי: האות הראשונה מ- יעל והשאר..? מי יודע?
שם: יעל
גיל\תאריך לידה:22 וקצת
עיסוק:סטודטית למשפטים שנה א' במשרה מלאה, עובדת במשרה ממשלתית גם כן במשרה מלאה... כן, ואין זמן לצייר.
תחביבים:ה-מ-ו-ן. העיקריים כנראה, ציור, פיסול, מלאכת יד, לימוד שפות, אומנויות לחימה, קריאה...
אמן אהוב:הייתה תקופה שמאוד התחברתי לסגנון של קלוד מונה, אבל ממש לאחרונה יצא לי משהו בסגנון ג'קסון פולוק, כך ש- ממש תלוי בנסיבות. סגנון של פיקסו מרתק אותי.
ספר אהוב:קוראת הרבה אך לא כפי שהייתי רוצה, אחד האהובים: תמונתו של דוריאן גריי של אוסקר ווילד- מומלץ.
סרט אהוב:כפי שאסף ציין, גם אני מתחברת לסרטים שמאפשרים קצת חשיבה. נהניתי לאחרונה מסרט צרפתי מתוק בשם "אמלי" עם אודרי טוטו, "אפקט הפרפר"-תסריט משובח ועוד באמת באמת הרבה.
מוסיקה מועדפת:ממש תלוי ממצב הרוח.. הכל בעיקרון, חוץ ממזרחית כבדה
להקה או זמר אהוב:ה-corrs בסדר וגם ה-black eyed peas נותנים באווירה
מאיפה אני שואב השראה: קצת בנאלי להגיד מהכל, אבל זו האמת, כולנו , אני מאמינה, שואבים את ההשראה ממה וממי שסובב אותנו. וזה כל היופי ליצור ממשהו יומ-יומי משהו חד-פעמי.
סגנון מועדף:דיי הכל.גם שמן, גם אקריליק אך כנראה שהכי טוב זה צבעי מים
ממתי אני מצייר: מאז גיל צעיר מאוד. אף פעם לא ממש יצא לי ללמוד באופן מקצועי ברם זו בהחלט אחת השאיפות לעתיד, בתור תחביב.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול:להנות מהדברים הקטנים, להצליח ולעמוד ביעדים שהצבתי ולהיות מאושרת. כולנו לא..?
אוכל אהוב: אין כמו אמא! ו..סבתא
שתיה: משתדלת שהרוב יהיה מים
תכנית טלוויזיה: לאחרונה ממש התחברתי ל"ארץ נהדרת" שיצאו עם עונה מדהימה לדעתי, "משחק מכור" גם משחקים אותה, מדיי פעם צופה באופרה ווינפרי
איך הגעתי לפורום: הכוונה של ידיד שיצא לי להראות לו כמה מציוריי.
למה נשארתי בפורום: בגלל האווירה וגם בגלל האנשים. גם הרמה של המשתתפים הפתיעה אותי לטובה.
הציפיות שלי מהפורום:מאמינה שלכל אחד ואחת יש מה ללמוד ובהחלט גם ללמד. מאחלת לפורום לצמוח ולהתפתח מתוך ידידות הערכה וכבוד אחד לשני.
מה אני מאחל לעצמי: להמשיך לצייר, זה בהחלט סוג של תרפיה...

תמונה:
ישן 30-05-2006, 15:41
צלמית המשתמש של Ron87
  Ron87 Ron87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Ron87
ועכשיו אני

כינוי: Ron87
מקור כינוי: Ron זה השם שלי ו 87 לא יודע סתם מספרים.
שם: רון פורטנוי.
גיל/ תאריך: 12 מעט 13 17/08/93
עיסוק: בעיקר ציור.
תחביבים: ציור, לשמוע מוזיקה סתם לשחק במחשב..
אמן אהוב: לא ממש מעריץ אמנים ובקושי מכיר.
סרט אהוב: Lord Of The Rings
ספר אהוב: הארי פוטר כמובן.
מוסיקה מעודפת: אני יחשוב על זה.
להקה או זמר אהוב: red hot chili peppers, scorpions
מאיפה אני מקבל השראה: מכל דבר שאני אוהב..
סגנון מעודף: פנטזיה.
ממתי אני מצייר: מכיתה ו' התחלתי לקחת את הציור יותר רציני.
מה אני רוצה להיות כשאני גדול: אחד מהאנשים שיושבים ומציירים דמיות לסרטי פנטזיה.
אוכל אהוב: לא יודע.
שתייה: קולה כמובן.
תכנית טלוויזיה: אבודים.
איך הגעתי לפורום: ראיתי את אח שלי פעם נכנס לפרש אז בדקתי מזה.
למה נישארתי בפורום: כי זה פורום שעוסק בציור ואני אוהב את זה.
הציפיות שלי לפורום: שהיו הרבה אנשים פה, ופורום זה ישגשג ויצליח.
מה אני מאחל לעצמי: רק טוב.
תמונה:

ישן 30-05-2006, 15:45
  משתמשת נקבה wild wave wild wave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05

כינוי: כולם קוראים לי גלו גל\ גלו שמלו\ גלו בלו
מקור הכינוי: לא יודעת למה.. אבל כולם קוראים לי ככה......
שם: גל.. חח אם עוד לא הבנתם!
גיל+ תאריך לידה: 14.3.91 בת 15 בינתיים
תחביבים: לצייר, בעיקר אופנה.. וכל מה שקשור לטיפוח - איפור, לק, שיער
ספראהוב: אין לי ספר אהוב .. אבל קראתי את כל ההארי פוטרים!! *גאה*
סרט אהוב: יש המונים!! הכי אהבתי שר הטבעות, טרויה.. האלמנט החמישי..
מוסיקה מועדפת: מה שהולך... לא מתה על עברית אבל יש מיוחדים...
להקה אהובה: Blink 182 לעד!!!
אנישואבת השראה: מהעולם . . ... . . .
סגנון מועדף באומנות: בעיקר עיצובי אופנה, רישומים
מה אני רוצה לעשותכשאהיה גדולה: להגיע לרמה של איזה גוצ'י או פראדה
אוכל אהוב: עוגת גבינה ופשטידת בטטה
שתייה: קולה, מיץ תפוזים . . אבל רק של פרי-מור!
תכנית טלוויזיה: אני רואה את כל התוכניות של Yes weekend ומכושפות .. מכורה אמיתית
למה נשארתי בפורום: כי הוא כבר במועדפים..
מה אני מאחלת לעצמי:שהחיים יישארו יפים

קינוח: תמונה

ישן 30-05-2006, 18:03
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
כולי מתרגשת- אז זו אני- נעים להכיר(:

מקור הכינוי: השם המקוצר והתאריך לידה- לא לא שנת הלידה(: נולדתי ב19/03
שם: תמר
גיל\תאריך לידה: 19. 19/03/87
עיסוק: לוחמת- משוחררת על 24 רפואי זמני. בעתיד- סטודנטית לרפואה/לשיווק/פרסום/לעיצוב אופנה- אסף אני בדרך אלייך(:
תחביבים: קריאה, שחייה, רישום, מוזיקה, טכנולוגיה, מדע, מחקר מדעי החיים, רפואה על כל סוגיה, סרטים ובעיקר בעיקר- ספרים!!
אמן אהוב : סלבדור דאלי,אסיה ליב, דיויד גרוסמן.
ספר אהוב: יש ילדים זיגזג ומישהו לרוץ איתו, שניהם של דיויד גרוסמן, סופר מוכשר ללא ספק, וספרים מדהימים וסוחפים. מלך החומוס ומלכת האמבטייה- כולם בטח מכירים. ג'ון גרישם, יש כמה מועדפים שלו אבל אין לי כוח לפרט. אופטימיות ניצחית של לני רביץ- ספר פשוט משעשע בעל ראייה מעניינת לחיים. ההיסטוריה הסודית.
סרט אהוב: לפגוש את ג'ו בלאק, city of angels, לב אמיץ, חיילים היינו, ג'ון קיו, אספן העצמות, המסור 1+2, הסמוראי האחרון,כשהארי פגש את סאלי, שר הטבעות. והמון אימה!
מוסיקה מועדפת: כל דבר איכותי
להקה או זמר אהוב:Buddha bar VII kc choice, googoo dolls, coldplay, lifehouse, matchbox 20, scorpians, וכל הדומה לזה, ואגדות כמו ריי צ'ראלס, אריתה פרנקלין, מרי ג'י בליג' אלטון ג'ון וכדומה.
מאיפה אני שואב השראה: הרבה ממה שעובר עליי ביומיום, וכל זה משפיעה על המוזיקה שאני שומעת, כמעט לכל דבר שקרה לי בחיים ולכל רגע היה לי שיר שהתאים, אז מהמוזיקה המון, המון מהחיים, מחוויות, לטוב ולרע, מאנשים, גם המון תלוי במצב רוח.
סגנון מועדף: רישום רישום ורישום!!! כמה שיותר עיפרון ופחם! אבל אני נהנת גם מצבע(:
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד, בדומה לאסף.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אשת יחסי ציבור, או פרסום, או שיווק, או רופאה, או כלכלנית, או מעצבת אופנה(:

אוכל אהוב: ש-ו-ק-ו-ל-ד! ומי שטוען שזה לא אוכל יכול לקפוץ לי! הרבה ממה שאני מבשלת- או סבתא שלי שתזכה לשנים ארוכות(:, איטלקי!! מרוקאי!! ודרום אמריקאי!
שתיה: בירה שחורה או לבנה, קולה,קוסמופוליטן מוחיטו, יין לבן קצרין, מרלו או רוזה, קיר רויאל, והסווארים למיניהם(:
תכנית טלוויזיה: חברים!!!!! <והאלופה>

איך הגעתי לפורום: וואו, הזדקנתי מאז, איך אני אמורה לזכור? לאידעת אולי מה שבראש? לא זוכרת..
למה נשארתי בפורום: כי הייתי ילדה סתומה בת 15?(: פשוט כי הכרתי אנשים מקסימים שגידלו אותי כאן(:
הציפיות שלי מהפורום: לפתח, לקדם, ולעזור לכמה שיותר כשרונות צעירים, אני יודעת שלי זה היה מאוד עוזר בגיל מוקדם יותר. וכמובן ללמוד ולהעשיר את עצמי(:

מה אני מאחל לעצמי: לעולם לא להפסיק לצחוק ולחייך, וכמובן שזה בא מאושר(:

תמונה:אמממ...בעידודה של הגריש:

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 13-10-2006 בשעה 14:46.
ישן 30-05-2006, 18:18
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina

מקור הכינוי: אמא שלי קוראת לי ככה (:
שם:נֹעה
גיל\תאריך לידה:20.9.91
תחביבים: לצייר, לשמוע מוזיקה, לטייל, לישון,לחשוב ולחלום.
אמן אהוב: סלבדור דאלי.
ספר אהוב: זאת בחירה קשה מאוד, במיוחד כשקוראים ספר בשנה. אבל ממה שכן קראתי, הנסיך הקטן (:
מוסיקה מועדפת: רוק ומטאל בעיקר אבל גם שירים שקטים לפעמים זה מאוד נחמד.
להקה או זמר אהוב: Nightwish, Sonata Arctica, Anahema,Epica
מאיפה אני שואבת השראה: מכל דבר בחיים ומוזיקה משפיעה עלי גם.
סגנון מועדף: בשבילי, רישום. אבל מאוד אוהבת לראות גם עבודות בצבעי מים, דיגיטל ארט ושמן. לא אוהבת ציורי נופים וגם לא אבסטרקטים במיוחד, מעדיפה סוריאליזם, ריאליזם ודארק ארט.
ממתי אני מציירת: לא נראה לי שהפסקתי אי פעם.אז מהרגע שנתנו לי דף ועיפרון (או גירים, מה שזה היה).
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה: להיתפרסם בתור אמנית, ולעבוד בתור אנימטורית.
אוכל אהוב:פיצה,אבל אין על אוכל בייתי, מה שאמא מבשלת..
שתיה:מים, לימונדה ונס קפה.
תכנית טלוויזיה: בקושי רואה טלויזיה.
איך הגעתי לפורום: דרך בן דוד שלי שהראה לי את הפורום ותקופה אחרי זה חיפשתי מידע על עטים גראפיים והגעתי לכאן שוב וניזכרתי שראיתי את הפורום בעבר והחלטתי להיצטרף =]
למה נשארתי בפורום: כי נהניתי לשמוע ביקורת על העבודות וזה נתן לי מוטיבציה ועזר לי להיתפתח הלאה.
הציפיות שלי מהפורום: לראות כאן כמה שיותר אנשים מתפתחים.
מה אני מאחל לעצמי: אושר, בריאות ולהגיע למטרות שהצבתי לעצמי בחיים.

ותמונה :

נערך לאחרונה ע"י noalina בתאריך 30-05-2006 בשעה 18:24.
ישן 30-05-2006, 19:19
  nivssj nivssj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.05
now memememe

כינוי: nivssj
מקור הכינוי: עזבו סיפור ארוך זה קשור לסדרה דרגון בול
שם: ניב
גיל\תאריך לידה: 16
עיסוק: תלמיד תיכון אחלה עיסוק אה
תחביבים: לשחק במחשב לצייר בעיקר לבלות עם חברים ולשמוע מוזיקה
אמן אהוב: אין לי אבל אם צריך אז את הבחור ההוא שעשה את האדם הוויטרובי ואת כל הסקיצות למכונות והדברים האלה למרות שלא ממש אהבתי את הקטע עם האדם הוויטרובי שהוא הדוגמא לאדם האידיאלי אני חושב שזה היה ליאונרדו דה ווינצ'י
ספר אהוב: פנג הלבן אחלה ספר ממש אהבתי אותו אבל כבר לא מעניינים אותי ספרים פעם הייתי קורא הרבה
סרט אהוב: יש לי כמה: הסרטים של קיל ביל (כלול בהם מוות אלים אשר כרוך בייסורים רבים i like it ) לוק סטוק ושני קנים מעשנים וסנאצ' אחלה סרטים של אותו במאי איזה גאון
מוסיקה מועדפת: מטאל והרבה אני אוהב גם שירים אחרים אני לא קבוע על סגנון אחד אבל אני שונא את השירים האלה של בריטני ספירס וכול החרא הזה ארורים תיהיו system rulz
להקה או זמר אהוב: system of a down אבל לא מזמן התחלתי לשמוע גם כמהשירים של הscorpions ואני חייב להגיד שהם אחלה להקה יש גם את remmstien אבל זה רק שירים מסויימים
מאיפה אני שואב השראה: סתם מדברים מוזרים בדרך כלל אני סתם מתחיל לצייר רוב הציורים הטובים שלי באים באמצע השיעורים יש משהו טוב אחר לעשות חוץ מלצייר בשיעורים
סגנון מועדף: עיפרון עיפרון וגם בעט אבל רק אלה שעושים גוונים אני שונא צבע אני לא יכול להסתדר עם אקריליק וצבעי שמן זה פשוט משגע אותי הצביעה
ממתי אני מצייר: אני מצייר מאז שאני מכיר את עצמי
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אני רוצה להיות ווטרינר אני ממש אוהב חיות
אוכל אהוב: הכל חוץ מדברים מסויימים בעיקר בצל וכבד
שתיה: קולה הרבה הרבה הרבה קולה אני מכור אבל אני שותה גם מים ודברים אחרים ואני גם בעד השמדת המתחרים של coca cola בעיקר השמדת קריסטל חרא של דבר כל כך לא בריא
איך הגעתי לפורום: סתם הסתובבתי באינטרנט ואז הגעתי הנה והחלטתי להישאר
למה נשארתי בפורום: כי זה אחלה פורום וזה גם מעביר לי תזמן
הציפיות שלי מהפורום: אין לי ממש אבל שימשיך להיות אחלה פורום בעיקר
מה אני מאחל לעצמי: אושר כושר בריאות ויושר חחחח אה ושמנכ''ל קוקה קולה יוריש לי יום אחד את החברה שלו
תמונה:אין לי משהו אחר זאת מפורים אז אל תתיחסו לשער

ישן 30-05-2006, 19:36
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d

כינוי: כאילו שזה לא ברור ()

מקור הכינוי: תאמת, שהרבה זמן חיפשתי כינוי בתקופה ששמתי את זה, וזה פשוט היה הרע במיעוטו, למרות שזה דווקא כינוי בסדר.

שם: עידו, ותסתפקו בהרט בתור שם משפחה

גיל\תאריך לידה: 15,
11/2/91
עיסוק: כרגע, לסיים תחטיבה כבר. (אם אפשר לקרוא לזה עיסוק, כי אני מנסה כמה שפחות להתעסק בזה...)

תחביבים: אף פעם תאמת לא יצא לי ממש לחשוב על התחביבים שלי. אני מעריך להיות עם החברים שלי זה התחביב המועדף שלי. הנוע"ל (הנוער העובד והלומד), שם אני גם מבלה לא מעט זמן, בקרוב קורס מד"צים . לשמוע מוסיקה (ולהכיר מוסיקה חדשה), לקרוא (תחביב שפיתחתי לא מזמן תאמת, ברגע שהבנתי שפשוט אין לי דבר יותר טוב כבר לעשות בשיעורים, כאשר אני לא מצייר). וכמובן לצייר ולכתוב, בתור טרפיה או תחביב להעברת הזמן (אך לרוב אני לא עושה את זה באילוץ)

אמן אהוב אמן אהוב? המממ... אין כזה. יש השראות פה ושם מאתרי גרפיקה וציור, רמברנדט, דאלי, מיכאלאנג'לו (בעיקר), אך קשה לי באמת להגדיר אמן אהוב.

ספר אהוב: לא מזמן סיימתי לקרוא את הספר "התפסן בשדה השיפון", וללא ספק זהו הספר שהכי אהבתי לקרוא בחיי. אפשר להגיד שהספר הזה משקף מעט מראייתי על העולם, והתחברתי לספר הזה כמו שלא התחברתי לשום ציור\כתיבה אחרת בחיים שלי. כרגע קורא את "וורוניקה מחליטה למות", וזה גם ספר ממש לא רע.

סרט אהוב: לא רואה סרטים ממש בזמן האחרון (שנה אחרונה?) אז קצת קשה לזכור. אני יכול להגיד שמאוד אהבתי את "מגרש השדים" (הקלאסיקה ).

מוסיקה מועדפת: רוק ישראלי בעיקר, רוק בכלל, מטאל (אך מעט מאוד להקות שאני מתחבר אליהן), וכל מה שמשובח.

להקה או זמר אהוב: לא לפי סדר כלשהו: ארקדי דוכין, יוני בלוך, ברי סחרוף, איפה הילד, מוניקה סקס, מטרופולין, רוקפור, שוטי הנבואה, עברי לידר, אינפקציה, אביב גפן, כנסיית השכל, אפרת גוש, היהודים ואיזבו.
ועכשיו ללהקות מחו"ל: Guns N' Roses (ללא ספק הלהקה המועדפת), Led Zeppelin, From Autumn To Ashes, Oasis.

מאיפה אני שואב השראה: אני לא חושב שיש מישהו שיש לו מקור השראה ספציפי. כל מה שקורה סביבי, מחשבות (איך לא?), חברים, מוסיקה, סיטואציות כלשהן, הכל, פשוט הכל.

סגנון מועדף: הכלים שאני בדרך כלל משתמש בהם זה עיפרונות (וכל מה שמסביב..), ועט כדורי שחור. אין לי סגנון מועדף, אך הסגנון שאני מצייר לרוב (ואני לא מדבר על ציורים עם תמונות מקור, או כל דבר אחר שהוא מעט יותר מאולץ מאשר ציור מהראש) הוא גוטי. אני זורק את כל הכעס על הדף, את כל מה שבא לי לראש, מצייר דמות ופשוט רוצח אותה בכל דרך מקורית שאני מוצא לנכון. אחר כך יש הקלה וחשיבה יותר צלולה שזה מדהים.

ממתי אני מצייר: בצורה רצינית ואינטנסיבית אני מצייר מהחופש הגדול (של 2005), עוד מעט משלים שנה.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: וואו, זה רחוק. ממש לא יודע. אני מתעניין בכל הקשור לרפואה, אך לכו תדעו ואולי אני אצא מתנדב בנוע"ל או משהו בסגנון. אין לדעת. בכל מקרה, אני דיי בטוח שאני לא אעבוד במשהו שקשור באמנות בתור עיסוק ראשי, אני לא מסוגל לצייר מאילוץ.

אוכל אהוב: מה שאין במקרר. המקרר של השכן תמיד טעים יותר. (או שהאמא של השכן תמיד מבשלת טוב יותר, או בכלל מבשלת ).

שתיה: וודקה, ארק, וויסקי, טקילה וכו'... יאה רייט. אני יודע...? בטח איזה מיץ טבעי כלשהו או משהו בסגנון.

תכנית טלוויזיה: מה זה טלוויזיה?

איך הגעתי לפורום: מישהו פעם אמר לי שזה חרא פורום ושכולם פה בני ****ת, אז נכנסי והתאהבתי

למה נשארתי בפורום: למה לא?

הציפיות שלי מהפורום: ציפיות? המממ... אני מעריך שבגלל שזה פורטל שהוא לא רק של עיצוב\איור, אז אין ציפיות יותר מידי גבוהות של השתלטות על העולם או משהו בסגנון, אבל אני מייחל את כל הטוב שבעולם לפורום שרק ייגדל וייתפתח.

מה אני מאחל לעצמי
: להיות עצמי, ורק עצמי. להיות\להזדקק תמיד בחֶברה (זה הדבר שאני הכי מפחד ממנו כשאני אהיה גדול, שאני לא אזדקק לחברה, או שאני אזדקק ולא תהייה לי כזאת, לפחות לא אמיתית).

תמונה: אני אעלה עוד מעט אולי איזה משהו מאולתר....

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 30-05-2006 בשעה 19:40.
ישן 30-05-2006, 20:07
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "[b]כינוי[/b]: כאילו שזה לא..."

תמונות:
תמונה ראשונה- באחד הסמינרים של הקבוצה שלי בנוע"ל, עשיתי הדגמה לילדים הקטנים כיצד להסתוות בכדי לצוד את הספסיבות (חיה מאולתרת, שהילדים האמינו שהם חייבים לערוב ולצוד באותו יום )
תמונה שניה- אני וחברה שלי מפורים, זכיתי מקום שלישי בתחרות תחפושות (קרטון חלב ואיזה מלכת אנגליה מחורבנת עברו אותי... כל הבית ספר הזה פרוטקציות, סעמק הזייניקים האלה )

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://pic.hevre.co.il/Temp/orig_C850CF2E2BF94D77A080C35D161FE8E2.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.brono.com/ih/mepic1.jpg]

סליחה שאין תמונות קצת יותר עדכניות ועם יותר פנים, אבל זה מה שיש

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 30-05-2006 בשעה 20:21.
ישן 30-05-2006, 20:38
  Retreyn Retreyn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05

כינוי: מממ למעלה.
מקור הכינוי: חירטוש בצורה מוחלטת.
שם: אור.
גיל\תאריך לידה: 14
תחביבים: ציור, רישום, כתיבה (מידי פעם), חברה (אנשים), צופים, קריאה, ניתוח של דברים לא חשובים, לראות אנשים מתעצבנים ויוצאים מדעתם (בהנחה שאתה גרמת לזה).
אמן אהוב : מונק, מונה, ron mueck (ריאליסטיות מדהימה), דאלי, מגריט, פיקאסו.
ספר אהוב: הוביט, שק של עצמות, גרין מייל, מכתבים לתיאו, ועוד.. בעיקר אוהב את הכתיבה של סטיבן קינג.
סרט אהוב: יש הרבה, לא אתחיל למנות את כולם.
מוסיקה מועדפת: פאוור מטאל, מטאל, גות, גות מטאל, קלאסי, קלטי, אירי. אוהב במיוחד את השירים השקטים.
להקה או זמר אהוב: Masterplan, Nightwish,Stratovarius, Within Temptation, kamelot, Magnum, Iron maiden, Edguy, Dropkick Murphys,altaria, Angra, asian kung fu, Avanastasia, Blind Guardian. ועוד ועוד שאין מקום לכתוב אותם כרגע.
מאיפה אני שואב השראה: איזו שאלה מוזרה, זה פשוט בא לי, לא יודע מהיכן.
סגנון מועדף: סוריאליזם, מופשט, דארק.
כלי עבודה מועדפים:
שמן, מים, עפרונות, גירים, עפרונות צבעוניים, ומה שיש במגרה.
ממתי אני מצייר: התחלתי להתעמק בזה לפני שנה וחצי.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: להיות שמח בחלקי.

אוכל אהוב: אגרול?
שתייה אהובה: מיץ ץפוזים סחוט וטבעי מהחצר.
תכנית טלוויזיה: אני מאלה שהחרימו את הטלויזיה.

איך הגעתי לפורום: גוגל.

מה אני מאחל לעצמי: שמחה בעיקר.
תמונה: לצערי אני שונא להצטלם, וגם כשאני עושה את זה, זה תמיד יוצא שונה מהמציאות.

נערך לאחרונה ע"י Retreyn בתאריך 30-05-2006 בשעה 20:41.
ישן 31-05-2006, 12:51
צלמית המשתמש של Elilulay
  Elilulay Elilulay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.05
קוניצ'יווה

אני משתנה כמעט כל יום, אז אלו הפרטים נכון לעכשיו:

כינוי: Eliulay (השתמשתי בעבר בכינוי "רוח רפאים")
מקור הכינוי: חבר להקת רוקפור-חבר שלי בטירונות קרא לי כך ואימצתי אותו.
שם: אלי
שנת לידה: 1983
עיסוק: עוד מעט סטודנט
תחביבים: ציור, גיטרה, טבע וטיולים, ספרים וסרטים.
אמן אהוב: האייאו מיאזאקי
ספר אהוב: אבא גוריו
סרט אהוב: שמש נצחית בראש צלול
מוסיקה מועדפת: רוק ועיברי בעיקר
להקה או זמר אהוב: PINK FLOYD
מאיפה אני שואב השראה: מהכל
סגנון מועדף: אנימנגה וריאליזם ואם אפשר אז לשלב בין השניים ^^
ממתי אני מצייר: מילדות. התחלתי לצייר קצת יותר ברצינות לפני שנתיים בערך.

אוכל אהוב: אאוץ' (כואב מידי מכדי לדבר על זה)
שתיה: מיץ גזר
תכנית טלוויזיה: המומינים

איך הגעתי לפורום: דרך גוגל הגעתי לפורום פלאש, וכשהתחלתי להתעניין יותר בציור אז התחלתי לגלוש גם כאן.
למה נשארתי בפורום: אממ.. יש פה כמה אנשים שאני מאוד מעריך, את התגובות והביקורות שלהם.
הציפיות שלי מהפורום: שמשתתפי הפורום יקחו כל ביקורת באהבה וימשיכו להגיב ולבקר.

תמונה: בכדי שתוכלו לישון טוב בלילה לא צירפתי תמונה שלי, אבל במקום זה קבלו את בינקי וליצ'י (הקטן)

נערך לאחרונה ע"י Elilulay בתאריך 31-05-2006 בשעה 12:55.
ישן 31-05-2006, 18:09
  oshi oshi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.05
אז ככה:

כינוי: oshi
מקור הכינוי: בעברי עצבתי אתרים, והחלטתי שאני רוצה אתר משלי, הייתי צריכה כינוי בתור מעצבת, ומישהו הציע לי את זה, אז לקחתי, ומאז... oshi הוא הכינוי שלי, אגב, oshi בא מ osi , שמי הוא אסנת
שם: אסנת אטשטיין
שנת לידה: 1992
עיסוק: תלמידה בחטיבה
תחביבים: ציור ( of course), מחשב, לבשל ( והרבה!) לבלות, לדבר עם נעה ( noalina)!
אמן אהוב: סלבאדור דאלי, לינדה וזנקן ( zancan) אם מישהו מכיר.
ספר אהוב: well, כן כן, הקטגורייה בקריאת ספרים מאוד "ארוכה" שאני לא יכולה למנות, הבחירה מאוד קשה.
סרט אהוב: טרילוגיית "שר הטבעות".
מוסיקה מועדפת: תראו, אני מאוד מוזרה, אני אוהבת רוק מטאל ביחד עם היפ הופ וראפ.
להקה או זמר אהוב: אני שומעת בזכות נעה להקות מצויינות, מה שלפני שנה לא יכלתי לשמוע.
with in temptetion, anathema, coldplay, sonata arctica, black eyed peas.
סגנון מועדף: אני פריקית של ריאליזם, לא יעזור. אני ממש לא מחבבת אבסטרקט ומופשט.
ממתי אני מציירת: מאז ותמיד, אך בשנה -שנתיים האחרונות אני מציירת יותר ברצינות.
אוכל אהוב: איטלקי, סיני, אוכל של אמא!
שתיה: קפה, קפה , קפה , כבר אמרתי קפה?!
תוכנית טלוויזיה: אני לא ממש יודעת, אני רואה מה שיש. אני אוהבת לראות רוקדים עם כוכבים עד לזפזפ בדיסקברי, בין הראילטי לבין הטלנובלות. בקיצור הכל. אבל הכי אני אוהבת לצפות בתוכניות בישול, בערוץ החיים הטובים " הרוזנת היחפה".
איך הגעתי לפורום: בהתחלה הייתי בכלל בפורום עיצוב גרפי, שהגעתי אליו דרך האתר "סקיצה", לאחר מכן, התחלתי לצייר ופניתי לפורום זה.
למה נשארתי בפורום: כי זה פורום מעולה, עם ביקורות בונות ואנשים מאוד מוכשרים!
הציפיות שלי מהפורום: שיהיו יותר תגובות, שלא יהיה קיפוח של עבודות.
תמונה:
לא תמונה מוצלחת שלי, אבל זה מה יש!

ישן 01-06-2006, 02:12
  nofari nofari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05

שם: נוף

גיל\תאריך לידה: 23.8.90

עיסוק: עוד מעט תיכוןן

תחביבים: קריאה, ציור, להתבטל, חברים .....

ספר אהוב: יש כלכך הרבה!! אהבתי מאוד את האפיפיורית יוהנה, משוואה עם נעלם, האלכימאי ועוד כמה...

מוסיקה מועדפת: כמעט הכל (מה שיש בגלגל"צ) חוץ מדיכאון ומזרחית

מאיפה אני שואבת השראה: מציורים של אחרים, מנופים, לרוב אני מציירת שאני עצובה זה משחרר...

ממתי אני מציירית: תמיד אהבתי לצייר אבל השנה נכנסתי לזה רציני.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה: לא יודעת....

אוכל אהוב: פיצה, ספגטי, אוכל של שישי אצל סבתא

שתיה: נסטי ומים

איך הגעתי לפורום: גוגל

למה נשארתי בפורום: למה באמת?

הציפיות שלי מהפורום: שימשיך להעביר לי את הזמן בכיף

מה אני מאחלת לעצמי: אושר, בריאות, אהבה ולא יזיק קצת כסף
ישן 01-06-2006, 11:49
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey

שם: אורן

עיסוק: להדרדר |:

תחביבים: כמעט כלום |: אבל אהבות יש.. והן דיי ברורות אחרת לא הייתי כותב כאן.

ספר אהוב: כמו שאנשים לא אוכלים ירקות אני לא קורא ספרים (זה הופך אותי לטיפש ?).

סרט אהוב: כל אנימציה משובחת

מוסיקה מועדפת: אייריש מיוזיק, קלטית רולזזזזז דהההה !

מאיפה אני שואב השראה: "האמן הוא כלי קיבול לרגשות הנובעים מכל מקום: מהשמים, מהאדמה, מפיסת נייר, מצללית חולפת, מקורי עכביש. לכן אסור להפלות עצמים. בכל הנוגע לעצמים אין הבדלי מעמד." פיקסאו. אני סופג מכל דבר שמעניין אותי, שיכול לאתגר אותי, ליצור משהו חדש ומעניין.

ממתי אני מצייר: מאז שציירתי קווים שהפכו לפנים בשולחן הילדים. מאז התמכרתי |: .

סגנון אהוב: סוריאליזם, ללא ספק! קוביזם גם שולט, אבל לא יותר מדי.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לשנות משהו בעולם רק שלא יהיה רע למרות שמתאים לי להיות דיקטטור.

אוכל אהוב: אוכל? זה הדבר המעצבן הזה ששואלים אותך אם לקחת ואתה צריך להפסיק הכול ולדחוף את זה לפה? אממממם לא ממש אוהב את זה :/ זה סתם חשוב. אני מוזר בקטע הזה אבל אני פשוט לא נהנה מהטעם.

שתיה: בננה קון לצ'ה.. בירה.

איך הגעתי לפורום: פשוט חפשתי פורום מבוסס ולא חדש ולא מלא באנשים מעצבנים.. Well עכשיו אני לא יודע מה הולך פה.

למה נשארתי בפורום: דוגרי, אין לי מושג. זה כמו סמים.

הציפיות שלי מהפורום: שיחזור להיות איך שהיה!!!! DC ))): מותק שליי~!! P:

מה אני מאחל לעצמי: שעל המצבה שלי יכתבו "היה גאון. וחשב שהוא נדיב אבל בעצם היה סתם פראיר". אפילו שבתוך תוכי אני מאחל שבכלל לא אצטרך מצבה

נערך לאחרונה ע"י Kidonkey בתאריך 01-06-2006 בשעה 12:19.
ישן 01-06-2006, 12:54
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
יאאא, סוף סוף הזדמנות להחליף תמונה!

כינוי: יעני בקומה כאילו..

מקור הכינוי: אני איש עייף.

שם: אורי פרץ (עם נקודה גדולה גדולה גדולה מעל ה-וו)

גיל\תאריך לידה: 23.5, 12/82

עיסוק: תקציבאי ועורך גרפי במחלקת מוצרי דפוס במשרד פרסום ברמת-גן, פרילאנסר ועוד מלאנתלפים דברים.

תחביבים: קודם כל - שעונים - אני אוסף, אוכל שותה ונושם מחוגים (ונכנס לבורות כלכליים כמובן),
אוהב לאכול - הרבה - ובמקומות שמותירים אותי בלי כסף לדלק, לעשן (כל מה שבריא), אלכוהול -
בייחוד בייחוד וויסקי (my poison), לצייר כמובן, רומנטיקה (באמת נו!!), לעשות כסף ובקיצור,
לא אלאה בפרטים..

אמן אהוב: אין מישהו ספציפי, אבל הז'אנר הוא סוריאליסטי והנטייה לכיוון דאלי,M.c escher, H.r giger

ספר אהוב: יש הרבה, שערי אנוביס של טים פאוורס, קוני וויליס, דאגלס אדאמס, טרייסי היקמן, אתגר קרת, הרמן הסה, האחים אדינגס, רות ווסטהיימר (סתם סתם)

מוסיקה מועדפת: הממממממ, זה באמת נושא בעייתי, אני שומע ה-כ-ל, זה נע בעיקר לפי תקופות,
היו כאלו של מטאל, שנות ה-80, מזרחית, אלקטרונית, הכל למעשה חוץ מ- R&B לועזי ועברי במיוחד
(שזה ממש not my cup of tea במילים סופר עדינות).

להקה או זמר אהוב: כיום אני מאזין לכמה יוצרים אדירים כגון:
.tears for fears, depeche mode, duran duran, mike oldfield, inxs, etc

מאיפה אני שואב השראה: לא שואב, זה שם, או שלא. לרוב בעיתות לחץ זה מגיע..

סגנון מועדף: עפרון, דיגיטלי, ווקטורי.

ממתי אני מצייר: מאז שאני זוכר את עצמי, עם תקופות ארוכות של התנזרות בכפייה..

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אין שמץ, העיקר שאהיה שמח, ואעשה טוב לאנשים (בשיא הרצינות).

אוכל אהוב: איטלקי, צרפתי, סיני. כל מה שמת / חי על הצלחת, פרט לדברים כאלה עם זרועות ומחושים..

שתיה: חלב. אני שותה יותר חלב ממים. אוהב מיצים, לא אוהב מוגז (חוץ מבירה) וכמובן, חולה על
אלכוהולים כגון: קוניאק, ליקרים חלביים, סקוטש, בורבונז (ג'ק דניאלס + טיפה קולה + פעמיים קרח RULES).

תכנית טלוויזיה: אין. ואם היה - אז סליידרז היתה סדרה מיתולוגית..

איך הגעתי לפורום: אין שמץ, פשוט התעוררתי פה, וחזרתי לישון לסירוגין.

למה נשארתי בפורום: לא בגלל הכמות, בגלל האיכות (yeah sure).

תמונה: כמה תמונות פוזה:

ישן 01-06-2006, 16:08
צלמית המשתמש של dolca1
  dolca1 dolca1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל dolca1 שלח הודעה דרך MSN אל dolca1

כינוי: dolca1
מקור הכינוי: סיפור ארוך.. קיצור הייתי מטומטמת ומאז השם רודף אותי! והאחד סתם תקוע
שם: שירה שוודרון
גיל\תאריך לידה: עוד חודשיים 15.. כן אחת מהקטנים פה..
עיסוק: תלמידה מיואשת
תחביבים: ציור כמובן, ריקוד כל החיים שלי, מוזיקה ביחד איתו,לנגן בגיטרתי הפרימטיבית, ספרים, אוכל טוב כשאני רעבה, להיות בפרש כמובן איך לא, להתקלח :] להשתגע, להיות במצב כפית ועוד בטוח שאני לא זוכרת רק קמתי אה נכון שינת צהריים.
אמן אהוב: יש אחת צלמת שאני אוהבת תמונות שלה אמ פלוריה סיגיסמונדי מטורפת כזאת.. ואמ יש את הגיטריסט המוכשר ואת הזמר ג'ק וויט הוא גם נקרא אמן :]
ספר אהוב: אני יכולה להגיד ש"הנעלמים" של הרלן קובן הוא הפייבוריט אבל היו הרבה נוספים למרות שכל העולם מטורף על "צופן דה וינצ'י" אני מתחברת ל"מלאכים ושדים"..
"התפסן בשדה השיפון" של ג'.ד. סלינג'ר גם חביב, "יומנו של מכשף" ו"האלכימאי" של פאולו קואלו בהחלט פותחים את העיניים ואיך לא הארי פוטר כל הסדרה.
סרט אהוב: יפנים שולטים! לא אנימה לכל החושבים.. סרטים כמו "גיבור" ו"מחול הפגיונות" בהחלט לוקחים. וגם סרטים זרים אחרים.
מוסיקה מועדפת: רוק. אני לא מומחית בכל סוגיו אולי מהלהקות תבינו מה הסגנון אני באמת לא יודעת... גם אלקטרוני וטראנסים אני מאוד אוהבת.
להקה או זמר אהוב: מצטערת יש כל כך הרבה שאני לא יכולה להצביע על אחד אמ white stripes, radio head, nine inch nails, prodigy ו chemical brothers
חולקים כולם מקום אחד
מאיפה אני שואב השראה: לפעמים תמונות שאני קולטת מהחיים או מהטלוויזיה בעיקר.. אני האמתי לא יודעת רוב הציורים שלי זה שאני לוקחת עפרון ומשם היד עושה מה שהיא רוצה.
סגנון מועדף: דף ועפרון למרות שהייתי רוצה להתקדם לממוחשב
ממתי אני מצייר: כמו כולם פה מאז שאני זוכרת את עצמי אבל כשבאמת נכנסתי לזה חזק זה היה בתחילת כיתה ה' כשעוד רציתי להיות מעצבת אופנה דגולה ונודעת שמעצבת לבריטני בגדים :]
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אל תשאלו אותי זה למזלי יש לי עוד זמן.. דיי כבר להלחיץ
אוכל אהוב: אוכל איטלקי ככה זה שאוכלים קבוע ארוחת צהריים וערב פסטה.. אז אין ברירה כבר להתאהב.
שתיה: מים מים מים! היי מיים בששון!
תכנית טלוויזיה: לכל אלה העסוקים לי יש זמן :] מצטערת לזרוע מלח על הפצעים אבל אין וויכוח שחברים לוקחת.
איך הגעתי לפורום: דרך חברה שמספיק מפגרת לא לדעת איך נרשמים לפה :]
למה נשארתי בפורום: כי אין לי מה לעשות בחיים.. סתם נו..
הציפיות שלי מהפורום: הייתי רוצה לצטט מאסף כי הוא רשם כל כך יפה אז הנה :"לראות אותו מתפתח ומגיע לגבהים חדשים. לעזור ולהעזר באנשים, לשמוע ביקורת עניינית ובונה. לראות אנשים מתפתחים, ויש פה כמה שעברו כברת דרך."

מה אני מאחל לעצמי: אמ לגמור חטיבה בסבבה ולהתחיל תיכון בטוב... אה דרך אגב התקבלתי למגמת אומנות :]
תמונה: אני שמחה להגיד שזו אחת נורמלית שלי אז זהו:

נערך לאחרונה ע"י dolca1 בתאריך 01-06-2006 בשעה 16:10. סיבה: כי לא רציתי להעליב :]
ישן 02-06-2006, 10:30
  lil E lil E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל lil E

כינוי:.. תעשו טובה ותסתכלו שני סמ' למעלה..

מקור הכינוי: השם שנתתי לפיצול אישיות שלי..עם האות הראשונה מהשם..

שם:אלה מרמלשטייין

גיל+תאריך לידה: 19.4--בת 15

עייסוק:לומדת בינתיים חח

תחביבים: אממ.. מוזיקה.. ציור.. טלוויזיה.. לכתוב..ביולוגיה..שח מט..חח מחשב.. בישול..ים!!
סתאםם הדברים הרגילים:-)

ספר אהוב: וואי יש לי מלא!!..הזדמנות נוספת.. קסם שימושי..יש כל כך הרבה!! אלו רק שני האהובים עלי..

אמן אהוב:אמ.. סלוודור דאלי אני אוהבת את התקופה הכחולה של פיקאסו...

סרט אהוב: שר הטבעות!!

מוזיקה מועדפת: חח.. במיוחד בשביל המנהל... מטאל!!..אבל גם ראפ והיפ הופ

מיפה אני שואבת השראה: שאלה טובה.. טלוויזיה, ספרים.. דברים שאני אוהבת.. דברים שקורים דברים שאומרים לי.. אנשים.. מקרים.. חלומות(!)..מוזות..חחח

סיגנון מועדף:שחורלבן, רישומים, עם עפרונות ופחם.
ממתי אני מציירת: אשכרה מאז שאני זוכרת את עצמי

מה אני ארצה להיות שאני יהייה גדולה..: קודם כל דוקטורט בביולוגיה..
ואזז.. אין לי מושג!

אוכל אהוב: לא יודעת..

שתייה אהובה: מים

תוכנית טלוויזיה: האוס!!! החיים שלי!

איך הגעתי לפורום: מהאתגר של אנג'לינה ג'ולי.. חיפשתי משהו לצייר והגעתי לפה..

למה נישארתי בפורום: אני אוהבת לראות את כל הציורים של אנשים.. זה מלמד מעניין.. ושוב- נותן השראה!

טוב זהוו..

תמונה: לא הכי איכות (מצלמת אינטרנט..).. אבל זאת היחידה שהייתה לי!

נ"ב:.. גל חולה עלייך פוסטמה שלי!! דברי איתי..

ישן 05-06-2006, 20:06
צלמית המשתמש של homelessit
  homelessit homelessit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.04

כינוי: הומלסית, הומלס, מצורעת, תרנגול הודו... לא נגמר לא יודעת מה נסגר
מקור הכינוי: הומלס- אני חיית לילה אז רוב הבקרים תמצאו אותי זרוקה על איזה ספסל בבצפר...
כל השאר גחמות מטופשות של אנשים (למשל: צרעת זה פאסה ובחיים לא ראיתי מישהו שדומה לתרנגול הודו... בטוח שלא אני!!!)
שם: לא קוראים לי אני באה לבד (ולא ניסיתי להצחיק)
עיסוק: שמיניסטית
תחביבים: פסנתר, גיטרה, אורגן וכדומה (בקיצור, עצמים בעלי פוטנציאל ווקאלי), ציור, פיסול , עבודות יד מכל סוג, כתיבה, מחשבים, טיולים... באופן כללי, לא משעמם לי.
ד"א, בזמן האחרון הגעתי למסקנה שגם בהייה זאת דרך חביבה להעביר תזמן
ממתי אני מציירת: מאז שטל ציירה בגן חובה ציור מזה יפה וגם רציתי
אמן אהוד: רנואר, מגריט...
ספר אהוב: בילדותי נהגתי לקחת כל שבוע ושלושתרבעי כ-5 ספרים מהספרייה הציבורית. לצערי הרב השיגעון מאז עבר לי... בכל זאת, בזמן האחרון חזרתי לקרוא אי אלו ספרים פילוסופיים כדגמאת פו הדב... אני אוהבת ספרים שמשנים לך תהשקפה לחיים
סרט אהוב: בקושי רואה.. אהבתי את "כשהנערים שרים", "פרנקי ואני","אפקט הפרפר"(בעיקר תרעיון שלו כי הזוועות שם גרמו לי לעצום עיניים חצי זמן)
מוסיקה מועדפת: פעם חשבתי שאני אוהבת הכל, היום נראה שהכל ממוחזר ורדוד.. כמעט הכל... מחפשת דברים מורכבים ומעניינים נטולי פוזה (דווקא מסתבר שיש בארץ די הרבה שירים מעניינים לא הכי חדשניים ופוזאיסטים שקצת שכחו מאחורה) בכל אופן, כלל הזהב: רק לא מזרחי!!!!!!!!!!!!!!
מאיפה אני שואבת השראה: מהחיים
סגנון מועדף: סוריאליזם, אימפרסיוניזם ורישומי קשקשת
כשאהיה גדולה: מקווה לעשות מעשים טובים J ולא להיות עבד של הכסף
אוכל אהוב: עוגת גבינה, סוכריות על מקל ומרק אדום מוזר כזה עם לקט מינסטרונה ושעועית לבנה (מרתק...)
שתיה: ושאבתם מים בששון!!! גם תה קמומיל זה נחמד, כרגע החום מבטל לו תרלבנטיות
תכנית טלוויזיה: על 2 דברים מבזבז האדם את חייו- שינה וטלוויזיה
איך הגעתי לפורום: לא זוכרת מזה משנה זה בטוח לא סיפור מרגש סוחט דמעות
למה נשארתי בפורום: כשאני רואה התקדמות של אנשים אחרים זה פותח תראש, אני לומדת המון, מעריכה אומנות ומתחילה לצייר!
מה אני מאחלת לעצמי: להיות בנאדם טוב, אושר, אהבה, סיפוק מהחיים והגשמת הייעוד בעולמנו
ישן 07-06-2006, 18:38
  doctor m doctor m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.06

טוב אז ככה קוראים לי מאיר אני גר בירושלים....
אוהב כל מה שקשור בהיפ-הופ את הכינוי בחרתי עוד מתי שהייתי כותב שירים באופן קבוע....(הייתי בהרכב היפ-הופ ועכשיו בסתם להקה קטנה)
אני חדש פה ומקווה להשתלב......

הסגנון ציור שלי זה בעיקר גראפיטי אני מצייר בלורדים מיוחדים (לורד אלכוהול...) ובעפרונות גוונים...לפעמים נופים (בעיקר של עיר וסימטאות...)

איך הגעתי לכאן?? זה אחד האתרים הכי מוכרים בארץ.....

להקה / זמר : בארץ- כלא שש בחו"ל רוב הסצנה הבולטת של ההיפ הופ (ליל ג'ון, דיאמקס , בלאק אייד פיס, אולי קצת אמינם פיפטי סנט, ...)

ספר אהוב ...אולי המשחק של אנדר או המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה...

סרט- רוקדים ברחובות או ימאקאסי

אמן- אין משו ממש...זה אומנות רחוב....

=הורדתי תתמונה להראות שלא הגבתי רק בשביל זה=

נערך לאחרונה ע"י doctor m בתאריך 07-06-2006 בשעה 18:48. סיבה: הוספת פרטים
ישן 08-06-2006, 19:18
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
והנה אני

כינוי: כל פעם מחדש קשה לי לענות על השאלה הזו.
מקור הכינוי: אמא ואבא P:
גיל\תאריך לידה: 25 (ו5 חוד' בדיוק היום) 8.1.81
עיסוק: שומדבר מיוחד
תחביבים: ציור, גרפיקה, מחשב, טלוויזיה (ערוץ הביטורנט המשובח), אוכל תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהבישול.
אמן אהוב: סלבאדור דאלי הגדול.
ספר אהוב: מלאכים ושדים (דן בראון) בין האחרונים שקראתי ונהנתי. אני חושבת שזה הספר היחיד בחיי שהחל מהדף הראשון מאוד עניין אותי.
מוסיקה מועדפת: אוהבת כל מיני..אין לי העדפה מסוימת (מזרחית אין מצבבבבב - רק באירועים מרוקאית u know...)
מאיפה אני שואבת השראה: הייתי שואפת לשאוב מדאלי רק שזו רק שאיפה בפועל אני מעתיקנית.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה: מעצבת גרפית....לעסוק בפרסום וכל היוצא בכך.
אוכל אהוב: א-ו-כ-ל
שתיה: הכי טוב מים....וכמובן קוקה קולה על הדרך.
איך הגעתי לפורום: באמצע קורס גרפיקה מעפן בשיא השעמום...הגעתי לפורום עיצוב גרפי מפה לשם , משם לפה.......אני פה
למה נשארתי בפורום: יא בא דא בא דווווווווווווו כי כיייייייייייייף לי! כי הכרתי אנשים נפלאים (במציאות) דרך פה.
מה אני מאחלת לעצמי: שכל שאיפה שלי תתממש, שתמיד אהיה מאושרת וכמו כן הסובבים לי. שבעתיד אני אסתכל אחורה ואומר לעצמי - סחטיש אחותי הצלחת!תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה: אורי העתקתי ממך (מעתיקנית עד הסוף)

נערך לאחרונה ע"י hagar_krispin בתאריך 08-06-2006 בשעה 19:29.
ישן 08-06-2006, 21:44
  Barakutai1 Barakutai1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06

כינוי: ...
מקור הכינוי: שם ושם משפחה מחוברים.
שם: ברק
גיל\תאריך לידה: 15
עיסוק: מה שבא...
תחביבים: מחשב, טלויזיה, לרקוד ברייק דאנס, ספורט כל שהו הכל אני אוהב, ותחרויות!!!
אמן אהוב: איןןןןן ובתאכלס... למי איכפת?
ספר אהוב: הספר היחידי הצלחתי באמת לגמור את כל הסידרה שלו זה הארי פוטר אז בסך הכל לא קשה להבין...
סרט אהוב: אין לי
מוסיקה מועדפת: ראפ ויש שירים חמודים של רוק אבל לא משו רציני...
להקה או זמר אהוב: Pitbull, Sean Paul, Linkin Park...
מאיפה אני שואב השראה: זה פשוט עולה לראש...
סגנון מועדף: מה שיוצא יפה אני אוהב...
ממתי אני מצייר: מכתה ו'
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול:מי חושב כל כך רחוק?!
אוכל אהוב: מה שבא ליד
שתיה: RCקולה
תכנית טלוויזיה: ערוץ 2 "חברים"

איך הגעתי לפורום: מה זה כבר משנה?!?!?!
למה נשארתי בפורום: כי משעמם לי... חחח סתם... כי זה נותן תעסוקה...
הציפיות שלי מהפורום: כל דבר חיובי...

מה אני מאחל לעצמי: ל...

תמונה:

הסתפרתי

ישן 11-06-2006, 19:51
צלמית המשתמש של Maxim
  Maxim Maxim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Maxim

כינוי: Maxim (אבל אתם מוזמנים בחום לקרוא לי מקס)
מקור הכינוי: אממ נראה לי ש-Max היה תפוס בזמנו.
שם: פעם שלישית גלידה?
גיל\תאריך לידה: 21, 9.4.85
עיסוק: צבא
תחביבים: ציור, מוזיקה (שומע), התפלספות בלתי פוסקת על דברים לא חשובים.
אמן אהוב: מהציירים, יש את הלינדה ברגקויסט הזאתי. אחת המדהימות.
ספר אהוב: כנראה על העיורון של סרמאגו.
סרט אהוב: יש הרבה... ראיתי את The Island לא מזמן והתרשמתי. יש גם איזה סרט ישראלי ממש גרוע שראיתי לא מזמן. קוראים לו "בקרוב יקרה לך משהו טוב". מומלץ בחום רק בשביל לצאת משם עם הרגשה של "what the fuck?!". א כן, לכל מחפשי האולמות הריקים - סביר להניח שתהיה לכם הקרנה פרטית.
מוסיקה מועדפת: רוק, ושיהיה אלטרנטיבי וכבר מאד. תכל"ס תחשבו על הרעש הכי נוראי שאתם לא מסוגלים להקשיב לו וסביר מאד שיש לי אותו בפלייליסט.
להקה או זמר אהוב: Children of Bodom, System of a down, Pantera, Creed, Muse, Hoobastank, Samael ועוד המון זבל שפשוט מחזיק אותי ער וגורם לי להרגיש מקורי.
מאיפה אני שואב השראה: כרגע אני מצייר פורטרטים (כפי שבטח שמתם לב), אז בד"כ אני קולט תמונה או בחורה שאני מוצא בהן משו מיוחד. עם צילומים זה קל, אבל עם בנות זה משתנה. יש כאלה שזורמות ויש כאלה שלוקחות את זה ממש קשה. פאק, צאו מהסרט! לא כולם מנסים להתחיל איתכן כל הזמן! א כן, אני לא מצייר גברים, לא עושים לי את זה בעליל.
סגנון מועדף: כרגע ריאליזם, אבל זה סתם כי אני גרוע בזה. בגדול המאפיין שלי זה סגנון ה-Fairies למיניהן. גם קומיקס היה פעם.
ממתי אני מצייר: מכתה ד', כשהתגלגל לידי ספרו של משה יהלום "ככה מציירים קומיקס". נוסטלגיה...
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא למות?
אוכל אהוב: לא שוקולד.
שתיה: גינס
תכנית טלוויזיה: לא רואה טלויזיה. אבל בכלל כאילו. לפני כמה ימים אנשים לא האמינו שאין לי מושג על התוכנית הזאת שזורקים אנשים על אי, נו איך קוראים לזה.. הישרדות?
איך הגעתי לפורום: אני ישן אני.. עוד מאז שהפורומים היו ב-Rotter.net. יש פה עדיין מישו משם? בסוף עשו הגירה המונית ל-Fresh שהיה דומיין חדש ותחליפי לרוטר כי היו בעיות עם ההנהלה.
למה נשארתי בפורום: כי אני כבר רגיל, האמת.
הציפיות שלי מהפורום: לקבל תגובות בונות, לפרוק עצבים, לראות חבר'ה מוכשרים. אין כמו לפתוח את הבוקר עם יצירה מדהימה.
מה אני מאחל לעצמי: אנערף. למצוא את עצמי.
תמונה: (ההיא מבמה)

זהו, מקווה שנהניתם,
מקס
ישן 18-06-2006, 23:00
צלמית המשתמש של shlomit_gueta
  shlomit_gueta shlomit_gueta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל shlomit_gueta שלח הודעה דרך MSN אל shlomit_gueta
למבוגרים בלבד בסדר בסדר גם אני...

כינוי: שולה, שולי, שולץ, שלמה, שלומקה, שושה, שלומי, שולצי, שולמית ואף אחד לא קורא לי שלומית!!
מקור הכינוי: .שושה-מהצבא, שלמקה הר"צ שלי, שושה-חברה, שולץ-עמית מהעבודה, שולמית-מזכירת המנכ"ל. שלומי-החבר של החברה, שלמה ידידים וידידות. שלומית-ת.ז שלי.
שם: נו די עם זה!
גיל\תאריך לידה: 30!!! אמא!!! גדול עלי
עיסוק: משאבי אנוש
תחביבים: מחשבים, אינטרנט ושטויות...
אמן אהוב: אחרי שראיתי את אתר deviantart.com אין בעיני אמן אהוב אחד...
ספר אהוב: לא אוהבת ספרים(אני נרדמת כשאני קוראת)
סרט אהוב:סופת חול בלב ים
מוסיקה מועדפת: למה לא שואלים בדרך השלילה הרבה יותר קל לענות!
להקה או זמר אהוב: מה זו הקטנוניות הז???
מאיפה אני שואב השראה: ממי שמבקש שאצייר אותו.
סגנון מועדף: מעדיפה ללא סגנון מסויים.
ממתי אני מצייר: מהגן
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אוף מה זה השטויות האלו...
אוכל אהוב: ספגטי
שתיה: פסיפלורה
תכנית טלוויזיה: מי מבזבז זמן בטלויזיה?
איך הגעתי לפורום: דרך פורום פלאש.
למה נשארתי בפורום: ביקורות טובות (שוחטים אותך! חחח סתם)
הציפיות שלי מהפורום: שיתחילו להגיב קצת יותר מהר, קצת יותר הרבה, בקיצור שלא יהיה משעמם.
מה אני מאחל לעצמי: שלא יאבד לי העט הגרפי שלי!!
תמונה:

ישן 22-06-2006, 13:59
צלמית המשתמש של junkiemonkey
  junkiemonkey junkiemonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
hello

כינוי: junkeh monkeh
מקור הכינוי: נדמה שכל דבר עם "קוף" בשם שלו זוכה למגניבות יתירה..
שם: שי
גיל\תאריך לידה: 24
עיסוק: מתעסק
תחביבים: כל דבר שקשור בתודעה.
אמן אהוב: מיכאלאנג'לו
ספר אהוב: התפסן בשדה השיפון
סרט אהוב: הכנתי פעם רשימה של סרטים טובים שראיתי, אתם מוזמנים לבדוק אותה.
מוסיקה מועדפת: כזו שלא שמעתי עדיין, כרגע אני מעדיף מוזיקה שקטה, כינור עושה לי את זה.
להקה או זמר אהוב: Air, Royksopp, Leonard Cohen, Nick Drake, Tim Buckley, Kroke, אהוד בנאי, מאיר אריאל, עמיר בניון, זוהר ארגוב.
מאיפה אני שואב השראה: אין לי מושג..
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: מקסים אמר "לא למות?", אני אומר לחיות.
אוכל אהוב: חומוס.
שתיה: מים.
תכנית טלוויזיה: curb your enthusiasm, futurama, family guy
ישן 03-07-2006, 23:43
  LofLof LofLof אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.03
שלח הודעה דרך ICQ אל LofLof

כינוי: LofLof
מקור הכינוי: הוא התחיל בתור כינוי מטומטם וחסר כל סיכוי שכבר נרשם , למען פורומים פשוטים שאני צריך מהם דברים וללכת (שלא תבינו אותי לא נכון זה לא תקף לפה ).
שם: שמעון / שימי (למי שרוצה)
גיל/תאריך לידה: עוד קצת 18 , 9.8.88
תחביבים : כעיקרון כל דבר שנותן לי להביע את עצמי שכולל כמובן ציור דיגיטלי ומסורתי ועד פיסול בחורות בחול בזמן שאני שיכור .
אמן אהוב: אני יודע שזה חלק חשוב , אבל בהחלט לא במצב שאני יכול לגבש דעה מוחלטת ואהודה כלפי אדם כלשהוא לפחות לא עם כמות הניסיון שלי באומנות ובחיים .
ספר אהוב : פירמידות / טרי פראצ'ט
סרט אהוב : שר המלחמה , דוגמה ( של קווין סמית'),אושן 11
מוזיקה מועדפת : אני מעדיף מוזיקה עוצמתית שתגרום לי להתצמרר , ובדרך כלל זאת מוזיקה קלאסית או רוק .
להקה/זמר אהוב/ה: עמיר בניון , Gorillaz , בויאקה.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: את מה שאני אוהב
אוכל אהוב: פיצה
שתיה: קולה (קוקה!)
תכנית טלוויזיה : האוס , Family Guy , פיוצ'רמה , בית פוסטר ליצורים דימיוניים ( בCartoon Network , הסיבה היחידה שאני ממש אוהב את הסדרה הזאת זה הסגנון ציור שלה שאני פשוט מת עליו).
עיסוק: מחכה לגיוס

אגב שלום לכולם ונעים להכיר את כולכם

ישן 08-07-2006, 10:04
  -Guy- -Guy- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06

כינוי: -Guy-
מקור הכינוי: השם שלי ...
שם: גיא י.
גיל\תאריך לידה: 17
עיסוק: תלמיד יב'
תחביבים: מחשב, ספורט (המון) , חברים וצופים.
אמן אהוב Meny Hilsenard, אין ספק.
ספר אהוב: שונא ספרים!
סרט אהוב: הסרט של עלי ג'י .. פשוט אומנות חח.
מוסיקה מועדפת: מוזיקה אלקטרונית וקצת רוק
להקה או זמר אהוב: Infected Mushroom
מאיפה אני שואב השראה: כל עצם שאני רואה מסביבי.
סגנון מועדף: תלת מימד עם שאיפה לריאליסטיות.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: להיות קטן.
אוכל אהוב: אוכל של סבתא.
שתיה: הכל חוץ מאלכוהול.
תכנית טלוויזיה: שונא טלויזיה.
איך הגעתי לפורום: שיטוט.
למה נשארתי בפורום: אחלה רמה, אחלה אנשים.
הציפיות שלי מהפורום: ללמוד וללמד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=25%2F07%2F2007&end_date=025%2F07%2F2010&-=.jpg]

ישן 30-08-2006, 15:13
  shily2 shily2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל shily2
שלום אנשים....

כינוי: שילי
מקור הכינוי: חברות מטורפות בראש!!!
שם: שירלי
גיל\תאריך לידה: 18
עיסוק: עוד מעט מתגייסת.
תחביבים: ציור, משחקי מחשב, ספורט ובעיקר כדורסל,מכוניות וכ'ו...
ספר אהוב: לא אוהבת לקרוא ספרים!!
סרט אהוב: טרויה, בחורים רעים, גלדיאטור, וכ'ו....
מוסיקה מועדפת: בעיקר מטאל, רוק וישראלית
להקה או זמר אהוב: אביב גפן, שלומו ארצי, אריק איינשטיין, מופע הארנבות של דוקטור קספר, היהודים, בלינק, מטאליקה, סינרגיה, כנסיית השכל, הדג נחש, היהודים, מוניקה סקס, מטרופולין, עופרה חזה... ועוד.....
מאיפה אני שואב השראה: מאמא!!!
סגנון מועדף: ציור בשחור לבן, ושימוש בציבעיי שמן!
ממתי אני מצייר:מאז שאני זוכרת את עצמי.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: בעיקרון זה משתנה כול הזמן אבל כרגע אני רוצה ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים
אוכל אהוב: איך שלא האוכל של סבתא!! ( אוכל פרסי.) פיצה אמבורגר ציפס וכ'ו....
שתיה: מים, מנגו, מיץ תפוזים סחוט טיבעי, ואלכואול!! (איך לא!!)
תכנית טלוויזיה: חברים, סמולוויל, נמלטים, טירוף בבית, שני גברים וחצי.
איך הגעתי לפורום: סיפרו לי עליו.
למה נשארתי בפורום: כי רק עכשיו נכנסתי אליו.
הציפיות שלי מהפורום: שיגיבו לי על הציורים שלי!!!
מה אני מאחל לעצמי: בריאות אושר ומה שיבוא בדרך!!!!
תמונה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה [IMG]
ישן 01-09-2006, 00:31
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
אני דני דין. צופה אבל לא משתתף.. לכל מי שתהה מי אני לעזאזל...

כינוי: Narxx
מקור הכינוי: קיצור של שם המשפחה (ככה החברה' קוראים לי במציאות)
שם: מתן
עיסוק: מחשבים. כל שנה זה משתנה למשהו אחר בתחום, כרגע הוראה.
תחביבים: מוזיקה, מחשבים, צילום, רכב וכל מה שבנים אוהבים, חוץ מספורט.
אמן אהוב: סבא שלי.
ספר אהוב: התלת-רגליים, וגם קוהלת ואיוב.
סרט אהוב: וואו, המון... שליחות קטלנית 2, החשוד המיידי, מטריקס, גבעת חלפון, מבצע סבתא, טיטאניק (טוב, בעצם את כל הסרטים של ג'יימס קאמרון), רן לולה רן ועוד רבים.
מוסיקה מועדפת: הכל מלבד מוזיקה מזרחית / ערבית.
החל מ Air - Enya - Delerium עד לטראנס והאוס (בעיקר האוס) דרך רוק, רוק כבד, עברי, קלאסי...
להקה או זמר מועדף: Queen.
שאיפת חיי: להצליח בתחומים בהם אני מתעסק.
מאיפה אני שואב השראה: מאנשים שמצליחים איפה שאני רוצה להצליח.
סגנון מועדף: מקרו, חשיפות ארוכות ואופנה (היי, שאלתם סגנון, לא פירטתם איזה מקצוע).
אוכל אהוב: סיני ואיטלקי במיוחד, אם כי אני אוכל כמעט הכל. ג'חנונים, גפילטע פיש.. הכל חוץ מרגל כרושה. פעם אחת ניסיתי את זה וזה השאיר טראומה.
גם בקלמארי אני לא יכול לגעת. הייתי נהנה מזה, עד שפעם אחת קיבלתי הרעלה מהחרא הזה וסיימתי לילה שלם בחדר מיון. מאז כשאני רק מדמיין את הצורה של זה, בא לי להקיא.
שתייה מועדפת: מיץ תפוזים סחוט תמיד, אבל תמיד במקום.
בירה מועדפת: גינס. קוקטייל מועדף: אורגזמה (או כל אחד אחר שמכיל בייליס, כמו Pink Lady).
איך הגעתי לפורום: רציתי לראות מה עוד יש בפורומי האמנות מלבד צילום ועריכה גראפית...
למה נשארתי: יש פה כמה כשרונות שתמיד כיף לראות עבודות שלהם. אתם מוכשרים.
מה אני מצפה מהפורום: תמשיכו להיות מקסימים כפי שאתם.
מה אני מאחל לעצמי: הצלחה ובריאות.
תמונה: כדי לא להכביד על הפורום, מקבץ תמונות שלי בלינקים, מתוך פורום צילום.
תמונה1, תמונה2, תמונה3

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 01-09-2006 בשעה 00:42.
ישן 05-09-2006, 00:42
צלמית המשתמש של HolyEviL
  HolyEviL HolyEviL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
=)

מקור הכינוי: אין לי מושג
שם: ויטלי עונג.
גיל\תאריך לידה: 22/09/88
עיסוק: תאורן, סבל , שיפוצניק. =) ( לא חסר מה )
תחביבים: לעבוד ( מכור לעבודה) , שלמוע מוסיקה , סקייט, לשבת ולא לעשות כלום , אלכוהול, (יכול להיות שזהו).
אמן אהוב : אין אחד , אני אוהב את כולם מקטן עד גדול ).
ספר אהוב: לא קורא. לא מעניינת אותי דעה של איזה דוד או דודה שאת השטויות האלה הם מעבירים על 600 עמודים . אם כבר סיפורים קצרים .

מוסיקה מועדפת: מטאל . פאנק רוסי . גוט. פסיכודאלי . קיצר אפשר הכל העיקר שיביא בראש
רק לא פופ והיפ הופ ששרים ומתווכחים למי יש יותר כסף או נשים .
להקה או זמר אהוב: Sopor Aeternus, Kino, DDt,Lumen,The Prodigy
מאיפה אני שואב השראה: מכל דבר שזז
סגנון מועדף: תלוי במצב רוח .
ממתי אני מצייר: ממתי שאני זוכר את עצמי .

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: גדול האא מה ? מי איפה ?

אוכל אהוב: לא משנה העיקר למלא את הבטן ולא להיות רעב.
שתיה: קולה, מים , ייגר, בירה: (באלטיקה,טובורג אדום , (בירות ה 3 ב 10 ))
,וודקה איכותית, מים , מיץ , נו כל מה שנכנס .
תכנית טלוויזיה: למי יש זמן לטלוויזיה.

איך הגעתי לפורום: זה היה לפני בערך 5 שנים שהייתי בכיתה ח' לא היה מה לעשות היה פורומים שעוד זה היה עיצוב גראפי עם אני לא טועה .
למה נשארתי בפורום: מתוך עניין.
הציפיות שלי מהפורום: לשמוע ביקורת לראות יצירות לראות טכניקות, שהפורום יגדל

מה אני מאחל לעצמי: מה שיהיה יהיה.

תמונה:

וזוה וסליחה לא ידעתי איך להדגיש כתב

ישן 09-09-2006, 15:40
  lord_noodle lord_noodle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.03

כינוי: Lord_Noodle
מקור הכינוי: האמת? אין לי שמץ. אני אטרייה.
גיל\תאריך לידה: 14.
עיסוק: תלמיד =]
תחביבים: ציור ואומנות. מנגן בפסנתר. מתעסק בוידאו, אומנות דיגיטאלית וציור ממוחשב.
מוסיקה מועדפת: אין משהו מסוים. עכשיו אני שומע מטאל, לפני שעה שמעתי ישראלי. מה כן, אני מתעב מזרחי ופופ-שיקי-שיק-ורוד-פוקסה.http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/m...age.asp?id=1368
להקה או זמר אהוב: עכשיו, kamelot, grave flowers, red hot chilli pepper. זה מה שאני שומע עכשיו - אין לי להקה או זמר מיוחד שאני אוהב.
מאיפה אני שואב השראה: מהסביבה, מהטבע, מהשקט, מהרעש, מהרע, מהטוב, מהאוכל, מהשינה, מבנות עם שיער אדום
סגנון מועדף: עפרון, עט או כל דבר אחר שכותב. אני מתעסק גם בפחם וצבע.
ממתי אני מצייר: מאז כיתה ה' =]
ציירתי גרוע, מאז השתפרתי מאוד. כל תקופה שעוברת אני מסתכל על עבודות ישנות שבזמנם נראו לי כ"נק' השיא" שלי ביצירה וחושב על כמה שהציור פטתי יחסית לציורים שיש לי בהווה.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אין לי מושג, אני בן 14 ככה שיש לי זמן להחליט!

אוכל אהוב: אוכל של אמא ושל סבתא 3>
שתיה: מים, כי קולה מחוררת את הקיבה.
תכנית טלוויזיה: dr. HOUSE תוכנית גאונית. כמובן שאסור לשכוח את LOST המדהימה!
איך הגעתי לפורום: אין לי שמץ.

מה אני מאחל לעצמי: לחיות את החיים עם מינימום נזק ומקסימום כיף.

ישן 10-09-2006, 13:17
  KARINANA KARINANA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
הודעה ראשונה

כינוי: KARINANA
מקור הכינוי: קרינה היה תפוס...
שם:די ברור לא?
עיסוק: עובדת בסיטונאות חשמל...
תחביבים: ציור, מוזיקה, בע"ח
מוזיקה: רוק לסוגיו
להקה/זמר: THE CRANBERRIES בעיקר
אומן: סלוודור, קורנליוס אשר, זיגמונד פרוייד... סתם
ספר: פו הדוב א. מילן, כל הספרים של סטיבן קינג, הנסיך הקטן(חשוב)
סרט: ספרות זולה( בלי לחשוב פעמיים)
ממתי אני מציירת: לא זוכרת שנים לא עשיתי כלום עם זה עד שיום אחד לפני כשנתיים/שלוש פשוט הלכתי לחנות וקניתי קנווס, מכחולים וצבעי אקריל.. יצא לא רע דווקא
מאיפה ההשראה?: מבע"ח מהים מאנישים ולפעמים אפילו סתם קירות שצועקים שהם צריכים להשתנות!!!
מה ארצה להיות כשאהיה גדול?: שאלה קשה אני כבר גדולה ועדיין מתלבטת בין עיצוב או טיפול בעזרת בע"ח אולי אפילו ריפוי בעיסוק...
תוכנית טלויזיה: סאות' פארק וכל מיני תוכניות מדע
אוכל: סושי,אוכל סיני , אוכל הודי, שוקולד, עוגות ומאפים, מממ בעצם אני אוכלת הכול חוץ מג'ינג'ר
שתייה: מים תה קפה חלב פטל שוקו צ'אי מיצים (מזל שאין מיץ ג'ינג'ר)
איך הגעתי לפורום?: שוטטות
מה אני מאחלת לעצמי: בגדול: להתאפס על עצמי
להשאר לנצח עם גיא(הבנאדם הכי מדהים בעולם)
לעכשיו: למצוא את המוזה שאבדה במקום עבודה הלא קשור לעולם הזה...
מה אני מאחלת לכולם: לא לאבד את המוזה לעולם, שתמיד יהיו בסביתכם האנשים החשובים לכם ושלו תרגישו לבד לעולם!!!

ישן 14-09-2006, 13:19
  טנטרה טנטרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06

כינוי:טנטרה,lilitheyes,LiLiTH,Bee-otch

מקור כינוי:האמ..אני יודעת? שם ועוד כל מיני שהתחשק לי להשתמש בהם

שם:לילית

עיסוק:י"ב

תחביבים:רוב סוגי האומנות,ציור,רישום,צילום,פימו,קצת תכשיטנות,גרפיקה וכ"ו וכ"ו

מוזיקה:הכל,תלוי לפי תקופות,אבל בעיקרון רוק גותי ורוק בכללי.

להקה/זמר:לעת זו ניראה לי kill hannah,apocalyptica,evergrey,theatre of tradegy

אומן:סלוודור דאלי (סגידה),ואומני הפנטזיה:בוריס ואלז'ו,לואיס רויו,וקטוריה פראנצז

ספר:המפ..לא כלכך טיפוס של ספרים אבל הספר האחרון שקראתי היה "לחשוב כמו דה-וינצ'י",ד"א יש שם גם כמה טיפים לציירים,ספר מומלץ.

סרט:יש מאוד הרבה הקולנוע זה הבית השני שלי,סרט אחרון שאהבתי וראיתי לא מזמן זה "נחשים על המטוס" סרט נחמד לא יותר מזה.

ממתי אני מציירת:המפ..מאז ומתמיד רק שבמהלך השנים השתפרתי קצת וגם גנים מאבא צייר אז כנראה כבר מהבטן

מאיפה ההשראה:ה-כ-ל

מה ארצה ליהיות כשאהיה גדולה:אשת אשכולות עצמאית.פירוש:לדעת לעשות כל דבר בעצמי בלי עזרה של אחרים כן אני רוצה הרבה

תכנית טלויזיה:כל הטלנובלות הקיטשיות למיניהן וסדרות משטרה

אוכל:ג'אנק פוד,אוכל של סבתא (כפרה עליה)וכל מה שטעים.

שתייה:קולה,רדבול,אלכוהול (בלי הגזמה).

איך הגעתי לפורום:חיפוש בגוגל,תחת הערך פורום גרפיקה/אומנת או משהו בסגנון.

אני מאחלת לעצמי:להתפתח,להירגע,להנות מהחיים ו...להיות בנאדם לשם שינוי!

אני מאחלת לכולם:כנל מה שמאחלת לעצמי.

תמונה: http://www.deviantart.com/deviation/38583283/
ישן 14-09-2006, 15:21
  yar_vegi yar_vegi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.06

מקור כינוי: אחצי שם עם שם משפחה, לא צריך יותר מזה נכון?

שם: ירון

עיסוק: תלמיד י"ב

תחביבים: מוסיקה, ציור, בשני המקרים אני מעדיף ליצור. כמובן אני אוהב גם לבלות כמו שצריך מחוץ לבית כדי להתפרק קצת :-), אה, ואם היה לי כסף, הייתי הולך לקניות.

מוזיקה: ה-כל חחוץ ממזרחי [למעט מקרים מיוחדים], ספציפית אני אוהב המון רוק בעיקר.

להקה/זמר: ס-י-נ-ר-ג-י-ה

אומן: אני לא מעריץ אף אחד אבל רמי מאירי הוא תותח ללא ספק

ספר: אהבתי את "ימי שלישי עם מורי"... אני לא ממש מעריץ ספרים אה כן, "האחים לב-ארי" זה ספר ענק

סרט: מטריקס הראשון... לא חושב שיש סרט יותר טוב מזה.

ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד אני חושב...

מאיפה ההשראה: אנערף, ההשראה באה לבד, לא יודע מאיפה היא הגיעה, העיקר שהיא כבר כאן.

מה ארצה להיות כשאהיה גדול: מוסיקאי בעיקר שמתפרנס מעבודה סבירה.

תכנית טלויזיה: חדשות

אוכל: מה שקרוב לפה

שתייה: כלכך שונים אבל: קולה או מים וחובה שיהיו קרים אפילו אם זה חורף.

איך הגעתי לפורום: הגעתי מתישהו לפורום עיצוב גרפי אבל פה יותר מתאים לי...

אני מאחל לעצמי: רק אושר, לא צריך יותר...

אני מאחל לכולם: צריכים יותר מאושר? אם כן דברו איתי אני אסדר איזה משהו...

תמונה: http://i9.tinypic.com/34hanau.jpg
ישן 17-09-2006, 22:03
  ey51y ey51y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.03
מגעיל צ'לום

כינוי: ey51
מקור הכינוי: כל אחד והפרשנות שלו
שם: אייל יבלונקה
גיל\תאריך לידה: 24
עיסוק: צה"ל
תחביבים: לצייר (doh), סרטים, מוסיקה, אופניים, כדורסל, סנוקר, משחקי מחשב שיורים בהם באנשים, לא לעשות כלום, לישון, להמציא דברים!
אמן אהוב jose manuel oli
ספר אהוב: מילכוד 22
סרט אהוב: מועדון קרב
מוסיקה מועדפת: דאונטמפו
להקה או זמר אהוב: morcheeba כרגע
מאיפה אני שואב השראה: מהאוכל של אמא שלי
סגנון מועדף: דיגיטאלי
ממתי אני מצייר: מגיל קטן. דיגיטאלי מגיל 16
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא יודע.. להמציא דברים
אוכל אהוב: של אמא שלי. ואם לא יוצא- סיני, תאילנדי, יפני וכאלה, וגם המבורגרים הום-מייד ואיטלקי. אני אוהב כנפיים בצ'ילי מתוק. אני מפרט כאן הכי הרבה כי אני ממש רעב עכשיו.. =]
שתיה: קוקה קולה קר כקרח (חחח.. שי *wink*), גם rc תופס. תות בננה, קפה קר על בסיס חלב.
תכנית טלוויזיה: איש משפחה, פיוצ'רמה, אמריקן דד, תרגיע, אבי הלהקה, סיינפלד, קונאן, בעקרון אני מוריד באינטרנט, אבל אם אני עובר ליד טלויזיה ויש אז אחד מאלה אני נשאר.
איך הגעתי לפורום: לא זוכר, זה היה מזמן, אבל הגעתי מחדש בעקבות מפגש עם אנשים מהפורום =]
למה נשארתי בפורום:
הציפיות שלי מהפורום: שיהיו דברים יפים
מה אני מאחל לעצמי: שיהיה לי טוב (זה יעבוד?)
תמונה:
ישן 24-09-2006, 18:37
צלמית המשתמש של lital139
  lital139 lital139 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל lital139

כינוי: lital139

מקור הכינוי: השם שלי ותאריך הלידה שלי 13.9.

שם: ליטל
גיל\תאריך לידה: 13.9.1991 => בת 15J

תחביבים: מממ...לצייר (בעיקר אנשים) ו..מסיבות,יציאות וכל מיני..
ספראהוב: אין דבר כזה.

לא אוהבת כל כך לקרוא ספרים...
סרט אהוב: מממ...יש מלאאאאאא..

בעיקר, טרויה, הצלצול, ביג מאמא,ועוד...
מוסיקה מועדפת: בעיקר שירים באנגלית,כמו של בלאק אייד פיז, ריאנה וכל השאר.. וגם שירים בעברית של הראל סקעת, נינט,דין דין אביב..וכו'....
מאיפה אני שואב השראה : מממ...מכל מה שקורה לי בחיים.. J.
סגנון מועדף: פורטרטים בעפרונות פחם וציור באקריליק על קנווס...
ממתי אני מצייר: מממ...תמיד אהבתי לצייר, בשיעורים בבצפר עוד מכיתות נמוכות הייתי תמיד מקשקשת על המחברות חחח..אבל ברמה רצינית התחלתי לצייר בחופש של כיתה ז'..נראה לי לפני 3 שנים ככה..
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא יודעת, זה משתנה ליכל הזמן..

בזמן האחרון אני דווקא רוצה ללכת לכיוון של רפואה ..
אוכל אהוב: מממ...פיצה..הכי טעים בארץץ וגם תפוח אדמה מוקרם...P:

שתיה:מממ...מים בעיקר..וגם נסטי (הכי סטייל חחח) .
תכנית טלוויזיה: השיר שלנוווו-תוכנית ליגהה..(חבל שנגמר..טוב נו..נחכה לעונה הבאה)
איך הגעתי לפורום: מממ..וואלה לא זוכרת חח.
למה נשארתי בפורום: כי הוא במועדפיםם חח
מה אני מאחל לעצמי: מממ..שימשיכו להיות לי חיים יפים ומעלפים כמו שהם...!!!!

תמונה: נגבו תרוק..חחח

ישן 01-10-2006, 01:30
צלמית המשתמש של TuliLee
  TuliLee TuliLee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06

כינוי: TuliLee
מקור הכינוי: אמממ... בחרתי את הניק הזה שהייתי קטנה וטיפשה ומאז הוא נשאר הניק שלי בכל מקום... לא יכולה להפטר ממנו... טולי זה כי כולם קוראים לי ככה ולי זה על שם הזמר שאהבתי פעם :X...לא לצחוק!
שם: נטלי
גיל\תאריך לידה: 17 ומשו.
עיסוק: תיכון וזה
תחביבים: מוזיקה (!),קריאה, ציור, טניס, אממ יש בטח עוד כמה אבל לא עולים לי בראש כרגע..
ספר אהוב: איך אפשר לבחור? :S
סרט אהוב: אלדין. אני מכורה.
מוסיקה מועדפת: רוק והנספחים שלו... בעיקר מטאל וקלאסי... אבל יכולה בגדול להקשיב להכל חוצממזרחית :X
להקה או זמר אהוב: יש הרבה... בד"כ אוהבת שירים ספציפים... אבל להקות שאהבתי במיוחד הן: Metallica, Audioslave, 3 Doors down, RHCP, Incubus, Scorpions, Alice In Chains, Pink Floyd ועוד כלמיני..
סגנון מועדף: עיפרון מכני 3>.
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: נכון לעכשיו אדריכלית. צ'אלו אותי שוב בעוד חודש

אוכל אהוב: בצק: פסטה פיצה בורקסים וכד'...גם מוצרי חלב ובשר(לא ביחד. כופרים.) יתקבלו בשימחה
שתיה: שוקו. טעם החיים.
תכנית טלוויזיה: מה טלוויזיה מה...

איך הגעתי לפורום: חיפשתי ציורים של עיניים בגוגל ואיכשהוא הגעתי לפה..
למה נשארתי בפורום: סתם. למה לא?

תמונה:

ישן 01-10-2006, 23:05
צלמית המשתמש של tooth fairy
  tooth fairy tooth fairy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.06

קצת באיחור אבל בכל מקרה, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. לרוב.

כינוי: וואו זאת שאלה קשה. :0/
מקור הכינוי: לראשונה השתמשתי בו בבלוג, בתקופה שבה לא היו לי חברים :0) . לא באמת זכור לי מאיפה אני מצאתי אותו, אבל הוא קיים איתי מאז.
עיסוק: תיכון. ועבודה. כל עבודה O.x .
תחביבים: ציור, מן הסתם :0). למרות שהייתי רוצה שזה יהיה יותר מתחביב.
אמן אהוב: גאודי. הוא ארכיטקט אבל בנתיים הוא עשה עליי את הרושם הגדול ביותר.
ספר אהוב: לדעתי לא קראתי עדיין מספיק ספרים בשביל להגיד על משהו שהוא האהוב עליי... אני תמיד אמצא משהו שאני אוהב יותר. בנתיים אני אמליץ על "זה" של סטיבן קינג. הרעיון של ליצן רשע שאוכל ילדים קטנים משעשע אותי :0)
סרט אהוב: כנ"ל.. אולי המופע של טרומן.
מוסיקה מועדפת: פעם אהבתי מטאל אבל אז ראיתי שכולם מסביב אוהבים את זה. אז תקופה ארוכה שמעתי בריטני בשביל למרוד. עכשיו אין לי בעיה עם שום סוג של מוזיקה. חוץ ממזרחית. וראפ ישראלי. וטכנו.
מאיפה אני שואבת השראה: אני לא מחפשת השראה, אני מחכה שהיא תבוא אליי. פעם היתה לי הרבה השראה. עכשיו אני בעיקר מעתיקה תמונות שאני אוהבת.
סגנון מועדף: בנתיים לא החלטתי, ואני גם לא הולכת להחליט עד שאני אראה הכל, אם זה בכלל אפשרי.
ממתי אני מציירת: מאז שאני זוכרת את עצמי. ובקטע הזה אי אפשר לסמוך עליי בהתחשב בעובדה שיש לי זיכרון של דג :0/
אוכל אהוב: פטל.
שתיה: דיאט קולה למון.
תכנית טלוויזיה: כל דבר שמשדרים בערוץ 13 :0) בנאלי.
איך הגעתי לפורום: ידיד שלי הפנה אותי ממזמן.
למה נשארתי בפורום: למה לא בעצם?..
הציפיות שלי מהפורום: תגובות, הערות בונות.
מה אני מאחלת לעצמי: הרבה דברים. אושר בריאות אהבה ושלום.
תמונה: התלבטתי אז בסוף החלטתי לא לשים כלום :0)

נערך לאחרונה ע"י tooth fairy בתאריך 01-10-2006 בשעה 23:27.
ישן 14-10-2006, 12:19
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
אז הנה תורי

נכון שאני לא פעיל פה אבל גם אני מצייר עוד מגיל אפס ואני מאוד אוהב להסתכל בעבודות שלכם
אז שנתחיל..
שם:יניב
מקור הכינוי: בגלל שאני כל הזמן מצלם וLENS זה קיצור של עדשה.. זוית עין שונה
גיל\תאריך לידה:16/4/87
תחביבים:לצלם ( זה המקצוע שלי ) לצייר, גרפיקה, וכל מה שקשור לאומנות
אמן אהוב: סלבדור דאלי.
ספר אהוב: אממ... ברוס הגדול מכולם.. זה בגלל שאני מעריץ את ג'ים קארי מהיום שנולדתי
מוסיקה מועדפת: רוק כבד, פאנק, היפ הופ, ראפ, ושירים ישראלים בעיקר ראפ ישראלי
להקה או זמר אהוב: אוקטובור( אויל הכפר סטייל ) וסינרגיה ודין דין אביב וכמובן לינקין פארק
מאיפה אני שואב השראה: מכל דבר שאני עושה או רואה או חווה אני שואב
סגנון מועדף: פורטרטים, סקראצ'ים, מינימליזם
ממתי אני מצייר: מהיום שהחזקתי עיפרון ביד
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: צלם אומן בטבע הדברים או צלם עיתונות
אוכל אהוב:פיצה ופתיתים עם שניצל תירס חח
שתיה:נסטי לפנים!!.
תכנית טלוויזיה: חברים.
איך הגעתי לפורום: אני בפורום מהיום שהוא ניפתח פשוט החלפתי 2 כינויים
אני הגעתי לפה דרך קישור שחיפשתי משהו בגרפיקה בגוגל וראיתי את האתר ומיד נרשמתי
למה נשארתי בפורום:כי אני אוהב להיות פה כייף לי לראות עבודות של אחרים.
הציפיות שלי מהפורום: להרחיב את הידע שלי ולהכיר פה עוד ועוד אנשים מוכשרים כמוכם.
מה אני מאחל לעצמי: בריאות והצלחה בחיים.

ישן 15-11-2006, 17:16
צלמית המשתמש של סיגליתוש
  סיגליתוש סיגליתוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.06
טוב... גם אני..:)

כינוי: סיגליתוש (זמני)
מקור הכינוי: השם האמיתי שלי...סיגלית...
שם: סיגלית/סיגי
עיסוק: בבי"ס
תחביבים: לצייר, לשיר, לרקוד...
אמן אהוב: אממ...... האמת... שלא יודעת..
ספר אהוב: נאדיה
סרט אהוב: שעת שיא 1, 2
מוסיקה מועדפת:לא משנה לי.. אבל לא רוק כבד...=]]
להקה או זמר מועדף: ג'סטין טימברלייק.
שאיפת חיי: להצליח...
מאיפה אני שואב השראה: מהסביבה..
אוכל אהוב: תפ"א
שתייה מועדפת: תה בחורף...שוקו קר בקיץ..=]
איך הגעתי לפורום: אממ.... חיפשתי בגוגל ציור.. ומצאתי ציור יפה.. נכנסתי אליו.. ואני רואה פורום...
אז אמרתי אולי אני ירשם?
למה נשארתי: אני חדשה... אז לא יודעת עוד...
מה אני מצפה מהפורום: מה יש לצפות??
מה אני מאחלת לעצמי: הצלחה ובריאות.
תמונה:

תמונה לא כל כך עדכנית...אבל יחסית חדשה...

=]...

[=...
ישן 12-12-2006, 14:30
צלמית המשתמש של A.PhoeniX
  A.PhoeniX A.PhoeniX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל A.PhoeniX
בוקר טוב=)

כינוי: Antony Phoenix
מקור הכינוי: סתם כי חשבתי שיום אחד,אם אהיה מוצלח,השם הזה יצלצל טוב..והוא נתקע איתי
שם: אנטון
גיל\תאריך לידה: 18 30.7.1988
עיסוק: עדיין תקוע בבצפר..כיתה י'ב מגמת אדריכלות
תחביבים: לצייר(משמעות החיים),לשיר,לנגן,לרקוד,לשחק,לכתוב,לזיין הרבה בשכל ולהתלונן על החיים
אמן אהוב דה ווינצ'י...אין הסבר מדוע אבל הוא אחד האלופים מאז ומתמיד ראיתי אותו כדמות לחיקוי והמקום שלו זה המקום שאני הייתי רוצה להגיע אליו בחיים...לפחות
ספר אהוב: אין דבר כזה...ולא בגלל שאני משכיל שיש לי ערימות של ספרים..אלה בגלל שפשוט אין דבר כזה=\ קראתי בכל חיי ספר אחד..שגם זה במאמץ מאוד גדול..."הקוסם מארץ עוץ"...אבל המלא כאילו עם הסיפורים של כולם ככה שאל תזלזלו..משהו בסט!
סרט אהוב: המסור(1,2,3) אני אוהב את הפסיכולוגיה שבהם...
מוסיקה מועדפת: שומע הכל...מי שיראה את הפלייליסט בווינאמפ יחשוב שאני פשוט בעל פיצול אישיות או לאדע מה...קיצר זה:מטאל,קלאסית,היפ הופ,פופ וכל מה שבא לראש,העיקר שיהיה יפה
להקה או זמר אהוב: המממ...יש הרבה בכל תחום...אבל יש כמה שהם בטופ של כל הרשימות...
Nas,2pac,Eminem,SOAD,Linkin park,
Nobuo Uematsu(המלחין של כל המנגינות של משחקי הפנייל פנטזי-ענק!!!)
Yoko Shimomura(המלחין של "'קינגדום הארטס"-ממלכת הלבבות)
מאיפה אני שואב השראה: בדרך כלל מהרגשות שלי-מעצמי קיצר=)
סגנון מועדף: עיפרון חודים 0.7 ודף לבן...לפעמים גם מצייר באקריל..אבל זה כשממש יש לי סבלנות
ממתי אני מצייר: מאז גיל 6 בערך אני זוכר את עצמי עם העיפרון ביד...
אני שונא לקרוא על הנושא או להכיר אמנים דגולים אחרים לכן בחיים לא באמת חקרתי או התעמקתי בתמונות...אני לא אוהב כשאומרים שרק בגללם אני מה שאני היום...אני מעדיף ללמד את עצמי ולהגיע לאותה הנקודה אחרי שנים אבל לעשות זאת בעצמי
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אין לי באמת משוג,בינתיים פניי מועדות לטכניון בחיפה וכנראה אלמד אדריכלות.כבר הרבה זמן אני רוצה להיות מעצב...והחלום הכי גדול שלי הוא להיות מעצב ראשי בחברת פורשה בגרמניה..אבל אני משוכנע שזה ישתנה...
אוכל אהוב: כל מה שחריף...או הבורשט של סבתא=)
שתיה: שוקו בננה=) יכול לשתות בכמויות...מיץ תפוחים טבעי או קולה..ואם אין ברירה ואין שומדבר מזה במקרר אז איזה בקבוק הייניקן טוב...ומים כשממש נואש
תכנית טלוויזיה: הממ...סאות'פארק
הדבר הכי שנוא עליי:מחשבים,כל דבר שקשור אליהם..בחיים לא הצלחתי לעשות דבר במחשב כמוש צריך...שונא את הדבר הזה בדם(או שסתם משופע מסרטי המטריקס..חעחע),אני רוצה לחזור לזמנים בהם הצייר הייתה תוכנה הכי מתוחכמת במחשב והיה רק וונאמפ 1...למה צריך את כל הסיבוכים האלה? אההה משגע...
איך הגעתי לפורום: דרך חבר שהכרתי לא מזמן,הפנה אותי לכאן
למה נשארתי בפורום: כי פה לעומת מקומות אחרים נותנים ביקורות בונות..זה מה אני אוהב
הציפיות שלי מהפורום: לראות כמה מאיתנו באמת מצליחים בגדול בעתיד,ואשמח להיות הזה שאומר"אני זוכר ימים שהייתי איתו באותו הפורום,הכרתי אותו!!!"...כך שבהצלחה לכולם!
וכמובן לשמוע ביקורות חיוביות ושליליות כאחד...לעזור לאחרים ולנסות ולבקר את היצירות,באופן חיובי ושלילי גם יחד
מה אני מאחל לעצמי:שהשם שלי לא יישכח מהעולם בדורות הבאים

תמונה:

נערך לאחרונה ע"י A.PhoeniX בתאריך 12-12-2006 בשעה 14:44.
ישן 19-01-2007, 14:46
  ofirc1 ofirc1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06

כינוי: ofirc1
מקור הכינוי: ofir cohen וה-1 סתם כי שיעמם.
שם: אופיר כהן
גיל\תאריך לידה: עוד מעט 22, 10.3.85
עיסוק: בצבא.
תחביבים: קריאה, כתיבה, ציור, מוסיקה, מחשב.
אמן אהוב :רוי ליכטינשטיין. דאלי.
ספר אהוב: נדוש אבל "1984"+ "מאה שנים של בדידות של גבריאל גארסיה מארקס
סרט: אוהד מושבע של חברת "פיקסר"+ "ביג ליבובסקי".
מועדפת: alternativ.פולק.
להקה או זמר אהוב: regina spector. the kooks. אביתר בנאי .infected mushroom
מאיפה אני שואב השראה: בעיקר במחשבות בשירותים.
סגנון מועדף: 3d... ציבעי שמן..
ממתי אני מצייר: בגיל 6 אבא שלי לימד אותי לצייר אינדיאני וכל כך התלהבתי שהוא צייר אותו שאפשהו בפנים החלטתי שאני מת על כל דבר שמנסה לשקף את המציאות.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: כרגע אני פונה יותר לכיוון של תלת מימד..
אוכל אהוב: עזבו אותכם מאוכל -שוקולד זה הדבר!
שתיה: guinness
תכנית טלוויזיה: סיינפלד האגדית + weeds הענקית.

איך הגעתי לפורום: חיפשתי פורום שמתקשר ל3d
למה נשארתי בפורום: מצאתי את מה שחיפשתי.
הציפיות שלי מהפורום: שכל יום לפחות 15 איש יעלו משהו...שאני ישתוקק להכנס אליו כדי לראות מה הפעם..

מה אני מאחל לעצמי: שאני לא יסוט לדרך ה"מיין סטרים" ו ויתור על דברים שאני אוהב לטובת "ביטחון כלכלי" .

ישן 12-03-2007, 17:37
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile

כינוי:בתחלס jb
מקור הכינוי: אוהב תמשקה
שם:אור
תאריך\גיל:17 וחצי
תחביבים:לשחק כדורגל,לצייר על כל דבר... לאכול,לעשן,לרקוד,לנגן,להכיר אנשים ועוד אבל זה מספיק...
ספר אהוב:אשראם
סרט אהוב:ריקוויאם לחלום ( לא לראות סאחים )
מוסיקה מועדפת: Cosma - מלך !! וכל הישנים כמובן RAY CHARLES , Johnny Cash , led zepp ועוד הרבה...
מאיפה אני שואב השראה: טבע טבע טבע טבע טבע טבע,cosma
סיגנון מועדף: Jackson Pollock !! הכל יפה אבל בעיקרון ברור שאני יכול להתלהב בהרבה הרבה יותר מלא מוגדר וסוריאליזם...

ממתי אני מצייר: האמת לא הרבה זמן גילתי חח עד לפני 5 חודשים לא הייתי משער לעצמי שזה קיים אצלי בכלל והדבר היחדי שהייתי מנסה לצייר לפחווט היה איזה סמיילי מגעיל לגמרי שלא הייתי קורה לו ציור הסיפור של בקטע של איך התחלתי לצייר הזוי לחלוטין ואנשים נשרטים ממנו חח
מה אני רוצה לעשות כשאני אהיה גדול: אסור לשאול אותי את זה, רציתי להיות כל דבר כמעט :| רקדן שף צייר במאי משווק גיטריסת מעצב אופנה ישב לי בראש הרבה זמן וגם אדריכל יש עוד המון דברים שהיו לי בראש אבל בעיקרון מה שיהיה יהיה זורמים =)
אוכל אהוב: סלטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט - הדבר הזה פשוט מפנק אותי ברמות שאי אפשר לתאר חח יותר מכל דבר אחר פשוט צריך לדעת לתבלן אותו והוא בןןןן זונה טעים
שתייה:מיים וכל המיצים הקטלניים האלו שמערבבים מלא פירות
טלויזיה:מרחק נגיעה מפרק אותי וגם הישראלים חונקים יש עוד כמה סדרות קטלניות האמת
איך הגעתי לפורום:דירבון של ההורים להעלות ציורים שלי לאינטרנט ועוד כמה אנשים
למה נשארתי בפורום:אחלה אנשים יש פה אני אוהב אנשים מוכשרים
מה אני מאחל לעצמי:להיות עשיר רצח....ולתרוםםםםםם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישן 12-03-2007, 18:07
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06

כינוי: אין לי מושג.. O.O
מקור הכינוי: מה שעלה לי לראש באותה שניה
שם: נועה
גיל\תאריך לידה: 17 וחצי
עיסוק: בצפר
תחביבים: כתיבה ציור נגינה בגיטרה מחשב טיוי יציאות פורום פרש
אמן אהוב יותר מדי בשביל שאני יכתוב פה
ספר אהוב: המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה וסיפור על אהבה וחושך
סרט אהוב: ג'י ובוב השקט
מוסיקה מועדפת: מטאל, פאנק אימו רוק סיקסטיז ואיטיז
להקה או זמר אהוב: אליס קופר וגרין דיי לבנתיים.. זה משתנה לפי תקופות..
מאיפה אני שואב השראה: מפורום צילום
סגנון מועדף: עיפרון ודף
ממתי אני מצייר: מכיתה ז'.. אבל תמיד יש לי את אותם הבעיות במיורים שלי ובגלל זה אני לא שמה שומדבר פה
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: ROCK STAR

אוכל אהוב: כל אוכל רק לא של אמא
שתיה: אני תלויה בקולה
תכנית טלוויזיה: אין זמן לטיוי ממש רק לפני שינה

איך הגעתי לפורום: רציתי להוציא חומר על להקה כלשהי והגעתי לפורום רוק ומטאל.. נרשמתי לשם והייתי רק שם וכל הזמן הייתי ספאמרית וכל החרא הזה.. פתחתי משתמש חדש והנה אני פה
למה נשארתי בפורום: כי משעמם לי בחיים
הציפיות שלי מהפורום: שיהיה שם אשכול הנפתח על ידי

מה אני מאחל לעצמי: להשתפר שבכל הדברים שאני אוהבת לעשות ואני חרא בהם

תמונה: אחרי חפירה בתגובות שלי מצאתי אותה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img395.imageshack.us/img395/9140/1261539477lci9.jpg]

ישן 12-03-2007, 21:37
צלמית המשתמש של svetKa
  svetKa svetKa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07

כינוי: svetKa
מקור הכינוי: חזרה למקורות הסובייטיים
שם: P:
גיל\תאריך לידה: בדרך ל-20..
עיסוק: שום דבר ראוי לציון
תחביבים: היריעה קצרה מלהכי.. אבל אם אני כאן, אז מן הסתם אומניות למיניהן
אמן אהוב: אקספרסיוניסטים
ספר אהוב: הו, יש יותר מדי..
סרט אהוב: כנ"ל. האחרון שראיתי היה "השתולים". מוצלח מאוד..
מוסיקה מועדפת: קצת מהכל.. קלאסית, ג'אז, רוק, אלקטרוני... לא חובבת גדולה של מזרחית וראפ
להקה או זמר אהוב: 8mm, zero7, רדיוהד, קווין, ארקטיק מאנקיז, פי. ג'יי הארווי, פורטיס וסחרוף ועוד רבים וטובים..
מאיפה אני שואב השראה:
סגנון מועדף: עיפרון
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד..
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אני רוצה להיות נווד. כמו סנופקין!
אוכל אהוב: כל מה שאפשר להכין בעזרת מים רותחים וגלי מיקרו.. אנחנו לא בררנים במשפוחע..
שתיה: Au79, מילה במילה!
תכנית טלוויזיה: כנ"ל
איך הגעתי לפורום: גוגל, חיפשתי משהו והגעתי לכאן
למה נשארתי בפורום: נראה נחמד ושנוה מהפורומים הקיימים. כשמו כן הוא
הציפיות שלי מהפורום: להעניק ולקבל תמיכה וביקורת כנה ולעודד את כל האנשים שאוחזים בעיפרון להמשיך ולאחוז בו חזק יותר!
מה אני מאחל לעצמי: שוב הזהוב גונב את האותיות מהמקלדת!
תמונה:

ישן 18-03-2007, 15:27
  Sharon-.- Sharon-.- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.06

כינוי : ^
מקור הכינוי: השם משפחה בתוספת משהו לא ברור :|
שם: ענב
גיל\תאריך לידה: 31.10.92
עיסוק: ביה"ס
תחביבים: צילום, ציור,כתיבה, נגינה על גיטרה, שינה P:
אמן אהוב : בתחום הציור, דאלי
ספר אהוב: אין..לא קוראת הרבה :S

סרט אהוב: הארי פוטרים, אפקט הפרפר (הראשון).

מוסיקה מועדפת: רוק (בסגנוןguns n roses ), קלאסי ובלוז.

להקה או זמר אהוב: guns n roses , nirvana, זה משתנה בדר"כ.

מאיפה אני שואב השראה: כמעט מכל דבר, מצילומים, דברים שראיתי, ציור שמישהו צייר..
ממתי אני מצייר: בערך בשנה האחרונה התחלתי להשקיע..
מהאני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא יודעת |:
אוכל אהוב: שוקולד! והרבה (: ואם הוא משולב עם קרמל ונוגט זה מעולה.
שתיה: מים, נסטי, קולה
תכנית טלוויזיה: מרחק נגיעה, מסודרים, ארץ נהדרת
איךהגעתי לפורום: הייתי בפורום צילום ומשם לפה (:

למה נשארתי בפורום: נהנת לראות עבודות של אנשים וללמוד מהם.
הציפיות שלי מהפורום: שיתפתח יותר ויהיה פעיל.
מה אני מאחל לעצמי: להצליח במה שארצה לעשות, או משהו כזה P:
ישן 20-03-2007, 18:28
  vearbear vearbear אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05
עוד אחד שקר מסתכל ובד"כ לא מגיב :-)

כינוי: vearbear
מקור הכינוי: פעם שיחקתי משחק קלפים, MAGIC. הקלף המנצח שלי היה wear-bear. עם שינוי זה מה שיצא.
שם:רון גרוס
גיל\תאריך לידה: בן 16. 25.12.1990 (חג המולד :-))
עיסוק: תלמיד.....
תחביבים: ציור, צילום, אוהב אקווריומים (פעם היו 4) כדורסל, ספורט, הרבה דברים...
אמן אהוב ספר אהוב: ספר אהוב... לא קורא כל כך הרבה אבל נסתדר עם הארי פוטר.
סרט אהוב: יש המון.... לא יתחיל לפרט.... אבל בעיקר קומדיות...
מוסיקה מועדפת: לא משהו מיוחד, פשוט שירים יפים... מכל הסגנונות.
להקה או זמר אהוב: אותו עיקרון.
מאיפה אני שואב השראה: שואב השראה? אממ.... כרגע בעיקר ממורים... חחחח אבל נראה, אני רק מתחיל.
סגנון מועדף: קריקטורות וציורים בעיפרון.
ממתי אני מצייר: ציור רציני? אף פעם.... תמיד הייתי מצייר אבל בעיקר שטויות.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: כמו כל הילדים הקטנים, רק שאצלי הג'וק לא יוצא... טייס! למרות שאף פעם לא באמת הייתי בבסיס טיס או ראיתי מטוס טיס אמיתי (מקרוב) אף טייס שאני מכיר לא מוכן לקחת אותי לראות :-(.
אוכל אהוב: ג'אנק... אבל האוכל של אמא ממש טוב (והוא לא ג'אנק!)
שתיה: קולה!!!!!!
תכנית טלוויזיה: חברים? אני יודע שזה נדוש.... אבל כן....
איך הגעתי לפורום: לא זוכר.... ברצינות....
למה נשארתי בפורום: זה נראה כאילו יש כאן קהילה תותחית, שבאמת עוזרת ותומכת...
הציפיות שלי מהפורום: להשתפר בציור כרגע, אבל בעיקרון... נראה... אין יותר מדי ציפיות מפורום...
מה אני מאחל לעצמי: אושר!
תמונה: כרגע אין לי, אז נוותר!

ישן 04-04-2007, 14:09
צלמית המשתמש של העצלן
  העצלן העצלן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.07
העצלן

כינוי: העצלן
מקור הכינוי: אז ככה, העצלן הוא יונק החי ביערות הגשם של דרום אמריקה ומרכזה, הסיבה לכינוי נוצרה בעקבות הקרבה למאפינים שונים הדומים לעצלן ולי כגון: העצלן הוא שוכן עצים מובהק, ואת מרבית חייו הוא מבלה על העץ. שם הוא מזדווג, אוכל ואף ישן, כלומר ההבדל היחיד ביני לבינו שהוא חי על העץ רוב חייו ואני בבית (ולא מתכנן לעזוב בקרוב). העצלן פעיל בשעות הלילה וכך גם אני, יש לי בעיה להרדם ואני חולה על הלילה ולא רוצה לפספס את השקט והשלווה שמצויים באותן שעות ולכן אני הולך לישון לרוב בשעות הבוקר המוקדמות וסיבה נוספת היא שהמוזה מגיעה לי לרוב בלילה.
אה... ואני גם דיי עצלן ואדיש להרבה דברים שקורים סביבי בלי קשר לאותו יונק. : )
שם: אלון
גיל\תאריך לידה: 25 יליד 81
עיסוק: סטודנט לאנימציה שפנה לכיוון מידול תוך כדי הלימודים
תחביבים: ציור , כושר ומקומות בילויי המשמיעים מוזיקה עברית
אמן אהוב ספר אהוב: אין מישהו ספיציפי , שואף השראה מכולם
סרט אהוב: יש הרבה נרשום שניים: הרוזן ממונטה קריסטו בגירסה המחודשת וליאון
מוסיקה מועדפת: אוהב הכל מהכל אבל בעיקר הרבה מוזיקה עברית דגש על שירים ישנים יותר ולא מהתקופה האחרונה.
להקה או זמר אהוב: בלועזי: לאונארד כהן וישראלי: אריק סיני, חנן יובל, כוורת ולהקות רוק כגון איפה הילד מוניקה סקס ומופע הארנבות של דר" קספר ועוד ועוד ועוד...
מאיפה אני שואב השראה: מהכל אין משהו או מישהו ספיציפי
סגנון מועדף: הרבה שירבוטים בעט כדורי אבל בלי סגנון מסויים טכניקות שניסיתי ולמדתי בעצמי.
ממתי אני מצייר: מאז שאני זוכר את עצמי
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: מודליסט 3D
אוכל אהוב: של אמא וסבתא
שתיה: פאנטה
תכנית טלוויזיה: אין משהו ספיציפי
איך הגעתי לפורום: במקרה
למה נשארתי בפורום: אני בתול פורומים ואני בן 25 הייתי חייב לנסות ( :
הציפיות שלי מהפורום: אולי כאן יוכלו לעזור לי בהרמת רמת הביטחון שלי והביקורתיות שלי לגבי העבודת של עצמי בתיקווה שאני מספיק טוב עשות משהו עם עצמי ועל מנת שיוכלו ללמד אותי ולחשוף אותי ליצירות אחרות של חבר'ה מכאן, אולי גם אני אוכל לתרום איכשהו
מה אני מאחל לעצמי: מעדיף לאחל לכולם רק בריאות ואושר אני כבר אסתדר
תמונה:

נערך לאחרונה ע"י העצלן בתאריך 04-04-2007 בשעה 14:37.
ישן 08-04-2007, 13:53
  eran.a eran.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
Eran.a

לק"י

כינוי: sniper.

מקור הכינוי: חולה על צלפים בכלל, הייתי קלע תקופה מסויימת.

שם: ערן.

גיל\תאריך לידה: 23, שנת 84.

עיסוק: הייתי סטודנט לאנימציה ממוחשבת במכללת סלע, כיום ממתין לקורס נוסף בתחום.

תחביבים: 3D, ציור, משחקי מחשב, כושר ומטווחים.

אמן אהוב ספר אהוב: אין משהו מיוחד.

סרט אהוב: בגדול סרטי אנימציה בכלל וממוחשבת בפרט.

מוסיקה מועדפת: הכל בכל, וקצת מהכל. אין משהו ספציפי.

להקה או זמר אהוב: ראה לעיל.

מאיפה אני שואב השראה: בדרך כלל אחרי סרט טוב, אבל גם מסתם הברקות או שיעמום.

סגנון מועדף: בציור אני עושה הכל למעט צבע. בתלת, הרבה מידולים יותר מאנימציה.

ממתי אני מצייר: בערך מהגן. (מאז שלמדתי לשרבט בצבעי פסטל).

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אנימטור/מודליסט בחברת אנימציה נחשבת.

אוכל אהוב: אוכל פשוט.

שתיה: לימונדה.

תכנית טלוויזיה: מומינים, CSI.

איך הגעתי לפורום: חיפשתי אנשים שמתעסקים בתחום ומצאתי את האתר הנ"ל.

למה נשארתי בפורום: אף פעם לא הייתי בפורום כלשהוא, חוץ מזה יש כאן דברים מעניינים.

הציפיות שלי מהפורום: לעזור ולהיעזר.

מה אני מאחל לעצמי: כמו לכולם אושר, בריאות והצלחה.
ישן 10-04-2007, 10:47
צלמית המשתמש של VazaA
  VazaA VazaA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל VazaA

אז גם אני מצטרף...

כינוי: יש הרבה. אחד מהם זה ואזה...
מקור הכינוי: מישהו המציא לי את זה פעם בבית ספר
שם: ואדים
גיל\תאריך לידה: 20
עיסוק: רץ בג'בלאות וצועק אללה ואקבר (צבא )
תחביבים: ציור, גרפיקה...קריאה (קצת), סרטים (הרבה)...כדורגל...וכל מה שמזדמן לי לעשות בכלל.
אמן אהוב : בציור: דה וינצ'י.
ספר אהוב: יש הרבה. אין זמן לציין את כולם
סרט אהוב: זה תלוי מה ראיתי לאחרונה. כרגע זה "300" ו-"SILENT HILL"
מוסיקה מועדפת: מטאל לרוב, רוק...וגם כל מיני סגנונות אחרים...
להקה או זמר אהוב:Metallica (מה לעשות), ARCH ENEMY, DISSECTION,SCORPIONS ועוד...
מאיפה אני שואב השראה: מוזיקה, סרטים ודמיון פרוע...
סגנון מועדף: עפרון. ועט לפעמים. למרות שאני שוקל ללמוד גם סגנונות אחרים
ממתי אני מצייר: מהלידה
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: זה תלוי...אבל חשתי להיות גרפיקאי...(הניסיון שלי להיות מהנדס כשל)
אוכל אהוב: כוסכוס
שתיה: קפה. קולה. בירה.
איך הגעתי לפורום: אממ...דרך חבר. זה חשוב?
למה נשארתי בפורום: האנשים פה סבבה (לפחות ככה זה נראה)

תמונה: תבוא מאוחר יותר. תתאפקו.
ישן 24-06-2007, 22:11
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

כינוי: jony
מקור הכינוי: כתיב מקוצר לjohnny שזה התרגום הלועזי לשמי
שם: יוני
גיל\תאריך לידה: 19, 21 לינואר
עיסוק: עתודאי להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון
תחביבים: כל דבר שיזריק את מנת האדרנלין הבאה
ספר אהוב: רודף העפיפונים
סרט אהוב: ספרות זולה
מוסיקה מועדפת: עברית, אין כמו עברית, באמת!
להקה או זמר אהוב: דניאל סלומון, כנסיית השכל..
מאיפה אני שואב השראה: מהחיים, יש כל כך הרבה רגעים יפים, כואבים, הזויים, ובכלל כאלה שאי אפשר שלא לדמיין כאילו זה חלק מאיזה סרט הוליוודי, או ציור..
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד, יש לי תיעוד של ציורים מהגן
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אוווווו.. שאלה טובה
אוכל אהוב: בשר, בשר בקר, בשר בקר טרי, בשר בקר טרי על האש
שתיה: ג'ינג'ר אייל
איך הגעתי לפורום: האמת זה סיפור ממש ארוך.. אבל מאז ומתמיד אני מבקר וקורא פה מדי פעם..
למה נשארתי בפורום: הרקע התכלת של האשכולות ממש יפה, אני חושב שאני אצבע ככה את החדר
הציפיות שלי מהפורום: אני מקווה להשתפר ולהשתדרג ביכולות הציור שלי, ללמוד, להתרשם, ולהתקשקש.
מה אני מאחל לעצמי: הרבה אושר ועושר, שתמיד אעבור את הכביש במעבר החציה, ושלא אפול לאסון האלכסון.
תמונה: הנני

ישן 04-07-2007, 15:42
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07

כינוי: orreut
מקור הכינוי: אני אור, אישתי רעות

שם: אור
גיל\תאריך לידה: 24. 02.09.83
עיסוק: מורה, צייר, מאייר וקריקטוריסט
תחביבים: כתיבה ציור
אמן אהוב נורמן רוקוול\ אראל סג"ל
ספר אהוב: הארי פוטר\ מבוא לפלוסופיה\ מיומנו של פסיכופט
סרט אהוב: מונטי פייטון והגביע הקדוש
מוסיקה מועדפת: רוק, שוואקי
להקה או זמר אהוב: ביטלס, אלוויס
מאיפה אני שואב השראה: מהעולם
סגנון מועדף: קומיקס וקריקטורות
ממתי אני מצייר: מגיל 3. כשסבתי ז"ל שהייתה ציירת גדולה, הושיבה אותי ואמרה לי לצייר
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול:כסף
אוכל אהוב: כל מה שאני מכין
שתיה: לף בראון
תכנית טלוויזיה: אין לי טלוויזיה. אבל אני מוריד לוסט, פריזון ברייק והירוס

איך הגעתי לפורום: טיילתי ונפלתי
למה נשארתי בפורום: אני אוהב ביקורת ואוהב לבקר
הציפיות שלי מהפורום: שיגיבו
מה אני מאחל לעצמי: אושר

תמונה:

ישן 06-07-2007, 22:57
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
טוב נו..

מקור הכינוי: סתם משהו שחשבתי שיש לו צליל נחמד יומיים לפני שנרשמתי לפרש.
שם: יש לי שמות מכאן ועד להודעה חדשה... בגדול רובם כינויים. אף אחד לא קורא לי בשם של הת.ז אתם יכולים לקרוא לי אליאנה.
עיסוק: עולה ליב'. מחפשת עבודה פחות או יותר.
תחביבים: צילום, כתיבה, ציור, מחשב, קריאה, וכו וכו.
אמן אהוב: לא יודעת... יש המון אנשים שאני אוהבת אצלם הרבה עבודות.
ספר אהוב: לא משנה מה אני אקרא... אני לא אוהב שום דבר יותר מספרי הארי פוטר.
שואבת השראה: מכל מקום.
סגנון מועדף: אני יודעת? אנימנגה? אני מציירת בהרבה סגנונות.
ממתי מציירת: מגיל 4 בטוח... לפני זה אני לא זוכרת מה היה.
כשאני אהיה גדולה: לא יודעת... או לעשות מסע בכפרים קטנים באירופה ולהשתכר כסף כדי לחיות מיום ליום. או אלמד בבצפר לאמנות ואעשה עם זה משהו.
איך הגעתי לפורום? כשMSR ביקש ממני להגיב לו על יצירה שלו.
למה נשארתי: מה רע לי עוד פורום? האנשים פה סבבה.

ישן 08-08-2007, 22:22
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אני מצטרפת גם =]

מקור הכינוי: זה שיר של הלהקה THE CURE שאני מאוד אוהבת
שם: שיר
גיל\תאריך לידה: 18 וחצי. נולדתי ב2 לינואר שנת 89
עיסוק: בדיוק סיימתי תיכון
תחביבים: לאכול ולישון P: וחוצמזה גם לנגן, לקרוא ספרים, לשמוע מוזיקה, להתעסק מדי פעם בפוטושופ, לצייר [מן הסתם] בשחור לבן עם עפרון\גרפית. מקווה להתחיל מתישהו עם עפרונות צבעוניים.
ספר אהוב: יש כל מיני- ציפורים מתות בסתר, בים הלבן האוזן השחורה, הארי פוטר כמובן, וספרי שרלוק הולמס למיניהם.
סרט אהוב: המספריים של אדוארד. אממ גם שודדי הקאריביים הראשון הוא סרט שנורא אהבתי.
מוסיקה מועדפת: הייתי אומרת שבעיקר רוק [אבל לא פרוגרסיב. וגם לא מטאל.]
להקה או זמר אהוב: אממ.. יש הרבה להקות, אין לי אחת מועדפת
מאיפה אני שואב השראה: אני מציירת בעיקר בע"ח [בעצם זה לא בעיקר, רק עכשיו אני באמצע הציור הראשון שלי שהוא לא בע"ח], ככה שאם ראיתי איזו תמונה שממש אהבתי אני אשמח לצייר.
סגנון מועדף: ציורים "אמיתיים", ז"א- לא קריקטורות למשל שיש בהם הגזמות בפרופורציה, אלא ציורים של בע"ח כמו שהם נראים באמת. אמיתיים
וכמו שאמרתי, בשחור לבן- בעפרון, ובגרפית ז"ל שהלכה לי לאיבוד. כמו שאמרתי- מקווה להתחיל להשתמש בעפרונות צבעוניים.
ממתי אני מצייר: מתמיד. אהבתי לצייר גם כשהייתי בגן. אומנם אז הציורים לא היו ראויים לחשיפה אבל הבנתם את הפואנטה..
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אין לי שמץ פעם רציתי להיות וטרינרית, היום זה פחות קורץ לי.. \: אולי משהו בתחום המחשבים.
אוכל אהוב: מקרונים למיניהם [מהספגטי הרגיל לכל מיני סוגי טורטליני וגם נודלס ]
שתיה: מים\שוקו
תכנית טלוויזיה: לא רואה טלוויזיה. אבל כשהיה חברים אהבתי לראות =]
איך הגעתי לפורום: לפרש? וואו.. לפני כמה שנים חברה שלי הראתה לי אותו למרות שהיא לא הייתה רשומה בכלל, וגם אני לא רשמתי.
לפני חצי שנה בערך הפורום הקודם שהייתי בו נסגר, אז חיפשתי מקום אחר ונזכרתי בפרש.
לאיור ותלת מימד ספציפית הגעתי אחרי שגלשתי בעיקר בפורום אנימה ומנגה. אבל כתבתי פה איזושהי הודעה ממש על ההתחלה כשנרשמתי.
מקווה להיות יותר פעילה עכשיו
למה נשארתי בפורום: נחמד כאן, למה לא?
הציפיות שלי מהפורום: אם אני אוכל אז לעזור, וגם ללמוד בעצמי.
מה אני מאחל לעצמי: שיגמר הקיץ, שתמיד תהיה חבילת ספגטי זמינה בארון, ושיהיו חיים קלים ומאושרים =]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

נערך לאחרונה ע"י LetterToElise בתאריך 08-08-2007 בשעה 22:24.
ישן 13-08-2007, 13:00
צלמית המשתמש של ענר
  ענר ענר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.07

כינוי: נרקומן

מקור הכינוי: אין שום קשר למציאות!, לא נוגע אפילו בניקוטין. תשאלו את החברים המפגרים שלי מה המקור ;].

גיל\תאריך לידה:18.

עיסוק: בקרוב חייל, נכון לעכשיו פיקולו, קרוב לוודאי שלא להרבה זמן..

תחביבים: גרפיקה, נגינה (דידג'רידו ואורגן), סנוקר, קונג פו, סקי, צלילה והרשימה עוד ארוכה. מתעניין במדעי המחשב, רפואה ואסטרונומיה.

אמן אהוב: ליאונרדו דה וינצ'י.

ספר אהוב: ספרים של סטיבן קינג וספר ספציפי של אסימוב שקראתי שאני לא זוכר את השם שלו.

סרט אהוב: יש הרבה אבל הייתי אומר... equelibrium, the green mile ו the last of the mohicans.

האחרון בעיקר בגלל הפסקול. אה ואיך אפשר בלי ace ventura, ג'ים קארי, הבן אדם פשוט קורע אותי מצחוק.

מוסיקה מועדפת: הכל!, עד כמה שזה נשמע מוזר. לא מסוגל לבחור סגנון אחד.

להקה או זמר אהוב: the prodigy, enigma גדלתי עליהם .

מאיפה אני שואב השראה: מוזיקה בעיקר.

סגנון מועדף: אומנות אבסטרקטית תמיד מעניינת אותי כי היא משאירה הרבה מקום לדמיון, אבל יש איזשהו גבול... לקחת בקבוק ריק, לצייר עליו סמיילי ולקרוא לזה החברה המודרנית לדוגמא לא יחשב אצלי בתור אומנות! (למרות שתיאורטית אפשר לשבת ולנתח את זה חצי שעה).

ממתי אני מצייר: כבר בגן וויתרתי על ציור כי פשוט אין לי את היכולת :/. התחלתי להתעסק בגרפיקה ממוחשבת בגיל 16 נדמה לי.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אין לי שמץ של מושג !!! ותודה לאל שיש לי עוד זמן לחשוב על זה.

אוכל אהוב: בשר.

שתיה: קולה. בבילויים בדרך כלל וודקה נמירוף ולפעמים אבסינט' ;].

תכנית טלוויזיה: prison break נישואים פלוס ומשפחת סימפסון.

איך הגעתי לפורום: פורום אומנויות לחימה ... סיפור ארוך ומכוער.

למה נשארתי בפורום: כי הוא סבבה אגוזים.

הציפיות שלי מהפורום: לפי מה שראיתי עד עכשיו... יש פה אנשים נחמדים עם המון כישרון, שימשיך להיות כך.

מה אני מאחל לעצמי: אני מאחל לכולם שיהיה רק טוב ושלא נדע צרות!

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 13-08-2007 בשעה 14:04. סיבה: נערך לבקשת הגולש.
ישן 17-08-2007, 12:58
  -Liran- -Liran- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.07
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי ענר שמתחילה ב "[font=Arial]כינוי:..."

כינוי: -Liran-
מקור הכינוי: ממ השם שלי?
שם: לירן.
גיל\תאריך לידה: 25.11.93
עיסוק: חח לימודים ><
תחביבים: וואו. הרבה דברים! ספרי פנטזיה, ציור, אנימות, אפילו המיתולוגיה היוונית >< (הרומאית קצת) וסתם לקרוא. קצת מכל דבר.
ספר אהוב: יש הרבה סדרות אז עיזבו, אני לא אפרט.
סרט אהוב:אין מסויים..
מוסיקה מועדפת: בעיקר רוק (אני בכל זאת בת 13 ^^')
להקה או זמר אהוב: simple plan ו mika מצחיק אותי ולאחרונה גם Linkin Park
מאיפה אני שואב השראה: מהחיים שלי בעיקר. אני מציירת מלא קומיקסים על מה שעובר עליי. בשנת הלימודים הייתי עושה קומיקס כל יום. ואני אוהבת לצייר סצנות מספרים או קומיקסים על אווטאר.
סגנון מועדף: חח עד עכשיו אני מציירת רק בעיפרון חודים פשוט ><
ממתי אני מצייר: תמיד אהבתי לקשקש, אבל רק השנה התחלתי לצייר ממש הרבה ולהתלהב מעצמי, אפילו שאין לי באמת כישרון
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אנימטורית נשמע מגניב
אוכל אהוב: אולי מוקפץ
שתיה: מים וגם תה בכל מיני טעמים מגניב אותי (אני לא שותה קולה ודברים עם צבעי מאכל וכאלה)
תכנית טלוויזיה: אווטאר בעיקר
איך הגעתי לפורום: לא זוכרת
למה נשארתי בפורום: יש פה אנשים מוכשרים ואני פשוט נהנת מבהייה בציורים של אנשים מוכשרים ממני ^^ (ואח"כ להתבאס אבל זה פרט שולי ^^ )
הציפיות שלי מהפורום: אממ להשתפר קצת בציור, כי אנשים נותנים פה אחלה טיפים הייתי שמחה גם לעזור אבל אני לא חושבת שיש לי לתרום לכם הרבה
מה אני מאחל לעצמי: בנתיים- שאני אצליח שנה הבאה לשרוד שם
ישן 17-08-2007, 16:41
  dana2489 dana2489 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
יאללה פנק אותה..

מקור הכינוי: נראה לי כבר הבנתם
שם: דנה
תאריך לידה: 2/4/89
עיסוק: עוד חודש בצבא :/
תחביבים: בוא נחשוב..חוץ מלאכול ולישון, אני אוהבת לצייר כמו כולם, לעבוד בפוטושופ ולצלם..
ספר אהוב:אני לא קוראת הרבה.ובכל זאת, כל ספרי הארי פוטר למיניהם.. בעיקר הרפתקאות (אהבתי גם ההוביט)
מוסיקה: בעיקר רוק וטנגו..
להקה/זמר: guns and roses, scorpions, alice in chain, בגלל שאני אוהבת טנגו אז piazzolla
מאיפה אני שואבת השראה: מה שעולה באותו רגע.. אני אוהבת בעיקר לצייר סוסים וחיות. רק ממש לאחרונה התחלתי לצייר אנשים או יותר נכון איש והוא תינוק . אהה וציירתי גם את היד שלי עצמי..
סגנון מועדף: רישום וגרפיקה ממוחשבת, עכשיו אני רוצה להתחיל עם תלת מימד והייתה רוצה לקחת איזה קורס ללמוד טכניקות צביעה.
ממתי אני מציירת: מאז שאני זוכרת את עצמי. תמיד בגן הייתי לוקחת הרבה דפים לצייר ואז העוזרת גננת הייתה צועקת עליי אכן ילדות עשוקה..
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה: עדיין לא החלטתי אבל סביר להניח שזה יהיה קשור או בחיות (לא וטרינרית) או בגרפיקה ממוחשבת..
אוכל אהוב: אני ארגנטינאית אז בשר והרבה.. אני גם אוהבת מוקפץ ופסטות.
תוכנית טלויזיה אהובה: פעם שהיה הכי אהבתי לואיס וקלארק, נישואים פלוס וסטיב ארקל. אני גם מתה על בובספוג (כן, בת 18 מפגרת אני יודעת.. הטימטום של הסדרה פשוט מצחיק אותי)
איך הגעתי לפורום: לפני שנתיים בערך חיפשתי תוכי והייתי צריכה עצות וטיפים אז נכנסתי לפורום של בע"ח.. לפני חצי שנה בערך הצצתי בפורום הזה מתוך סקרנות.. המשכתי להציץ פה בעבודות ואז החלטתי לא מזמן להעלות עבודה משל עצמי..
למה נשארתי: יש פה אחלה עבודות ויצירתיות לא נורמלית גם אתם נותנים טיפים טובים ואפשר ללמוד מפה הרבה.. מקווה להישאר פה הרבה זמן.
הציפיות שלי מהפורום: שישאר איך שהוא כי הוא מעולה ושאני אוכל ללמוד ממכם.. האמת כבר הספקתי ללמוד כמה דברים.
מה אני מאחלת לעצמי:דבר ראשון, לעבור את הצבא הזה בשלום (מי ישמע מה אני עושה.. אבל בכל זאת) ושיהיה לי זמן גם לבקר בפורום הזה ובבע"ח וכמובן אני מקווה שיהיה לי זמן לעשות עבודות ולהעלות אותן.. בגדול לעשות מה שאני אוהבת.

תמונה:

ישן 23-08-2007, 08:53
  Molchansky Molchansky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07

כינוי: הכינוי שלי זה מולצ'נסקי, השם משפחה שלי
שם: אייל
גיל\תאריך לידה: 29
עיסוק: לא עושה כלום.
תחביבים: לקרוא ספרים, לראות ולשחק כדורסל, מוסיקה, ציור, כתיבה.
אמן אהוב (ודיר באלאק מישהו יכתוב "מעריץ" ): דאלי ובאך
ספר אהוב: סדרת אמבר של רוג'ר זילאזני, וסדרת אנדר של אורסון סקוט קארד, אני אוהב כמעט כל מה שקשור במדע בדיוני ופנטזיה.
סרט אהוב: אממממ... פסיכו ובעיקר סרטי אנימציה.
מוסיקה מועדפת: קלאסית
להקה או זמר אהוב: באך, מוצארט, הינדמית, בארטוק, בטהובן.
מאיפה אני שואב השראה: מהמוח שלי.
סגנון מועדף: בעיקר עפרונות, אבל אני אוהב גם אקרילי ומקווה לאהוב שמן.
ממתי אני מצייר: לא הרבה, לא זוכר מתי בדיוק.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אמנות, ציור, מוסיקה. וכמובן ללמד.

אוכל אהוב: פיצה ובשר.

שתיה: מים וקפה
תכנית טלוויזיה: סימפסונס.

איך הגעתי לפורום: דרך גוגל.
למה נשארתי בפורום: כי כייף פה.
הציפיות שלי מהפורום: אין.

מה אני מאחל לעצמי: מוות מהיר וללא כאבים.

תמונה:

(התמונה מפורים בגיל 6-7 בערך, התחפשתי לכורת ראשים)
ישן 24-09-2007, 23:34
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07

טוב אני אצטרף לכאן

כינוי: פינקו

מקור הכינוי: שם המשפחה שלי הוא פנקוביץ' אתן לכם דקה
שם: ליאון
גיל\תאריך לידה: 26 וחודשיים 19/7/81 - אני אוהב גאדג'טים
עיסוק: סטודנט שנה ב' בתקשורת חזותית בבצלאל
תחביבים: כדורסל, אינטרנט, ספורט בעיקר משחקי טלויזיה יש עוד הרבה אבל זה לא לפה.
אמן אהוב אני אוהב מאוד אבי מוגרבי בגלל הבן אדם שהוא לא בגלל העבודות שהוא עושה
ובכלל אני אוהב כל אמן שלא משתמש במושגים כמו : קומפוזיציה,קונצפט וכד'.
ספר אהוב: אני לא קורא הרבה כי אני דסלקט אבל אם אז : הרייך האחרון,טום סוייר, אחוות הטבעת,האוהל האדום
סרט אהוב: אני רואה כל סרט רבע שעה אחרי שהוא יוצא למסכים בארץ אז יש כ"כ הרבה אני לא בפורום הנכון
מוסיקה מועדפת: אני מושפע מאנשים בעיקר אז גם כמעט הכל
להקה או זמר אהוב: כנ"ל
מאיפה אני שואב השראה: אין לי תשובה ברורה מספיק בשבילכם
סגנון מועדף: אני אוהב פלסטלינה , אני אוהב אקריליק וגועש אני אוהב דיו ופנדה בעצם אני אוהב כמעט הכל חוץ מווש וחריטה.
ממתי אני מצייר: מאז שאמא שלי הראתה לי מזה עפרון ומה הוא עושה

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: יהיה זקן ממורמר כנראה
אוכל אהוב: אסאדו,תאילנדי,פרסי
שתיה: תפוזים
תכנית טלוויזיה: קומדיות וסדרות.

איך הגעתי לפורום: לא בעיה כמעט כל שם שמקישים בגוגל רואים את פרש ומשם לפה מגיעים לפה
למה נשארתי בפורום: תשאלו אותי את זה כשתתחיל שנת הלימודים. אני מקווה מאוד שהתשובה תהיה רלוונטית
הציפיות שלי מהפורום: לראות ולהחשף עבודות ומוחות של אנשים צעירים ממני ומבוגרים ממני דרך חשיבה/פסיכולוגיה .

מה אני מאחל לעצמי: כמו כולם להיות מאושר .

תמונה: זה מאיזה דיפ דיך שעשיתי עם איזה חבר

ישן 24-09-2007, 23:36
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07

טוב אני אצטרף לכאן

כינוי: פינקו

מקור הכינוי: שם המשפחה שלי הוא פנקוביץ' אתן לכם דקה
שם: ליאון
גיל\תאריך לידה: 26 וחודשיים 19/7/81 - אני אוהב גאדג'טים
עיסוק: סטודנט שנה ב' בתקשורת חזותית בבצלאל
תחביבים: כדורסל, אינטרנט, ספורט בעיקר משחקי טלויזיה יש עוד הרבה אבל זה לא לפה.
אמן אהוב אני אוהב מאוד אבי מוגרבי בגלל הבן אדם שהוא לא בגלל העבודות שהוא עושה
ובכלל אני אוהב כל אמן שלא משתמש במושגים כמו : קומפוזיציה,קונצפט וכד'.
ספר אהוב: אני לא קורא הרבה כי אני דסלקט אבל אם אז : הרייך האחרון,טום סוייר, אחוות הטבעת,האוהל האדום
סרט אהוב: אני רואה כל סרט רבע שעה אחרי שהוא יוצא למסכים בארץ אז יש כ"כ הרבה אני לא בפורום הנכון
מוסיקה מועדפת: אני מושפע מאנשים בעיקר אז גם כמעט הכל
להקה או זמר אהוב: כנ"ל
מאיפה אני שואב השראה: אין לי תשובה ברורה מספיק בשבילכם
סגנון מועדף: אני אוהב פלסטלינה , אני אוהב אקריליק וגועש אני אוהב דיו ופנדה בעצם אני אוהב כמעט הכל חוץ מווש וחריטה.
ממתי אני מצייר: מאז שאמא שלי הראתה לי מזה עפרון ומה הוא עושה

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: יהיה זקן ממורמר כנראה
אוכל אהוב: אסאדו,תאילנדי,פרסי
שתיה: תפוזים
תכנית טלוויזיה: קומדיות וסדרות.

איך הגעתי לפורום: לא בעיה כמעט כל שם שמקישים בגוגל רואים את פרש ומשם לפה מגיעים לפה
למה נשארתי בפורום: תשאלו אותי את זה כשתתחיל שנת הלימודים. אני מקווה מאוד שהתשובה תהיה רלוונטית
הציפיות שלי מהפורום: לראות ולהחשף עבודות ומוחות של אנשים צעירים ממני ומבוגרים ממני דרך חשיבה/פסיכולוגיה .

מה אני מאחל לעצמי: כמו כולם להיות מאושר .

תמונה: זה מאיזה דיפ דיך שעשיתי עם איזה חבר

ישן 26-01-2008, 22:30
  משתמש זכר FreeDesign FreeDesign אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל FreeDesign
שלום :)

כינוי: FreeDesign
מקור הכינוי: זה מה שאני אוהב
שם: רומן
גיל\תאריך לידה: 26
עיסוק: סטודנט לדפוס ועיצוב גרפי שנה א
תחביבים: אמנות ,חברים, בעלי חיים, איור....
אמן אהוב: סלבדור דאלי, Andy Warhol
סרט אהוב: יש, אבל זה ברוסית
מוסיקה מועדפת: הכול
להקה או זמר אהוב: madonna
מאיפה אני שואב השראה: מכל דבר
סגנון מועדף: דיו ועטי פיילוט, צבעי מים, אקריליק.
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד. למדתי בבית ספר לציור ברוסיה 4 שנים
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: גרפיקי
אוכל אהוב: מה שיש במקרר
שתיה: קפה ומיצים טבעיים
איך הגעתי לפורום: לא זוכר
הציפיות שלי מהפורום: לעזור ולהעזר, לשמוע ביקורת
מה אני מאחל לעצמי: כסף כסף וכסף
תמונה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img227.imageshack.us/img227/8598/dscf0578pv2.jpg]

ישן 01-05-2008, 07:08
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
פאנן.. ברגוע נעשה את ההצטרפות שלי לרשמית..

כינוי: Xpression_art
מקור הכינוי: אומנות הביטוי...מקור בביה"ס כשלא הצלחתי לסתום ת'פה. הוציאו אותי מהכיתה וקראתי לזה אומנות.
שם: איליה
גיל\תאריך לידה: 20\05\87
עיסוק: חייל.. משתחרר עוד רגעעעעע יששש!!!
תחביבים: מחשב, אומנויות לחימה, בירה , וויסקי, ציור, ריצה, לזיין ת'שכל..
אמן אהוב: סלבדור דאלי, גייגר...
סרט אהוב: אמריקה איקס, ספרות זולה, טריינספוטינג.
מוסיקה מועדפת: רוק לדורותיו ופיתוחיו.
להקה או זמר אהוב: mike patton
מאיפה אני שואב השראה: אנימה, סרטים, פנטזיות חולניות שלי..
סגנון מועדף: מנגה.
ממתי אני מצייר: מהרגע שהפליצו אותי לעולם ודחפו לי עיפרון ליד.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לתפוס ת'בחור שהמציא את הקטע הזה של "אני תופ'ס לך בביצים ואומר לך.. "נראה אותך שורק.. נראה אותך..".. טראומות.. אחרי שאני יטייל בעולם בכדי למצוא אותו אני ילך ללמוד גרפיקה.
אוכל אהוב: כל דבר שבחורה צרפתית תתפלצן ממנו..
שתיה: קפה ובירה.
איך הגעתי לפורום: הפורום של אנימה ומנגה מאעפן ןזאת האלטרנטיבה.
הציפיות שלי מהפורום: להכיר אישה ולעשות איתה ילדים...
מה אני מאחל לעצמי: כיף.
תמונה

ישן 27-08-2008, 10:37
צלמית המשתמש של chy
  משתמשת נקבה chy chy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
Facebook profile

כינוי: chy
מקור הכינוי: השם שלי+משפחה (חתימה)
שם: חגית
גיל\תאריך לידה: 17
עיסוק: תלמידת תיכון (?!)
תחביבים: לצייר,לשמוע מוזיקה, לפסל
אמן אהוב: או שאני לא מכירה מספיק או שפשוט אני לא אוהבת אף אחד..
ספר אהוב: וואו יש הרבה.. הכי אהבתי רודף העפיפונים,
סרט אהוב: אומן האשליות. שוב, יש מלא..
מוסיקה מועדפת:בעקרון הכל, עברי יותר.
להקה או זמר אהוב:אין אחד..
מאיפה אני שואב השראה: הכי עם מוזיקה, בעצם מכל דבר כמעט..
סגנון מועדף: לא ברור
ממתי אני מצייר: מאז שאני קטנה
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: ברור לי שמשהו בתחום העיצוב, אבל אני עדיין לא בטוחה מה..
אוכל אהוב: הכל כמעט, של אמא בעיקר
שתיה: נסטי זה הדבר! :]
תכנית טלוויזיה: נמלטים
איך הגעתי לפורום: חיפשתי משהו בגוגל ואיכשהו הגעתי, אפילו לא יודעת איך בדיוק..
למה נשארתי בפורום: הרגע הגעתי, נראה כמה אני יחזיק.. בנתיים כי אתם אחלה אנשים ונראה לי זה אחלה מקום להעזר בו ולעזור בו..
הציפיות שלי מהפורום: להתקדם, לנסות לקדם..
מה אני מאחל לעצמי: הצלחה, אושר
תמונה:
(\ (\
(=' :')
(,,(")(")
מה? לא מספיק חמוד?....:]
ישן 09-12-2008, 22:11
צלמית המשתמש של BATerfly
  משתמשת נקבה BATerfly BATerfly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
שיהיה..

כינוי: BATerfly

מקור הכינוי: חשיבה מעמיקה בצורה רדודה

גיל\תאריך לידה: 25.5.1990 (או לחלופין- א' סיוון התש"ן)

עיסוק: שנה ראשונה (ויחידה ככל הנראה) בשירות לאומי. ואחר כך.. לאלוהים הפתרונים P:

תחביבים: לקרוא, לצייר, לקרוא, לצייר, מממ.... לקרוא ולצייר.. ועוד כמה דברים P:

אמן אהוב: עוד לא החלטתי.. נראה לי שתלוי במצב הרוח..

ספר אהוב: הטרילוגיה של הרוצח של רובין הוב (נראה לי שקוראים לזה "הרואים למרחק"..) ושתי הטרילוגיות שבאות אחרי זה..

מוסיקה מועדפת: תלוי במצב רוח..

להקה או זמר אהוב: EPICA

מאיפה אני שואב השראה: אין מקורות השראה שאני מודעת אליהם... מן הסתם כל מה שאני רואה/ שומעת משפיע על העבודות שלי..

סגנון מועדף: פנטזיה בסגנון כריס רידל (מי ייתן ואגיע לקרסוליו..)

ממתי אני מצייר: כמו כולם- מאז שנתנו לי כלי כתיבה.. אבל את הסקצ'בוק הראשון שלי קניתי בגיל 15.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: מה לא?

אוכל אהוב: אוכל טעים. בלי קישואים. וחצילים. אני בעד אוכל באופן כללי. אה.. וגם לא קלמנטינות

שתיה: תה צמחים אמיתי.. עם כל הדברים הירוקים שמסתובבים בכוס. בלי סוכר!

תכנית טלוויזיה: ברייניאק (או בתרגום לעברית- "זעזוע מח", בערוץ 8 (שווה כל רגע)

איך הגעתי לפורום: חיפשתי תמונות בגוגל, ראיתי ציור יפה (של כפתור.. לא ראיתי אותו פה כבר מלא זמן ).

למה נשארתי בפורום: יש פה אנשים רציניים שיש להם כשרון.. תגובות עניניות.. חוץ מזה שאני ממש אוהבת את הדרך שבה הפורום מסודר P:

מה אני מאחל לעצמי: להפסיק להתעצל P:

נערך לאחרונה ע"י BATerfly בתאריך 09-12-2008 בשעה 22:14. סיבה: ביטול סמיילים
ישן 13-01-2009, 13:04
  snoopy96 snoopy96 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.09
גרפיקה אממ היי אני חדשה :)

ההיי...
אני חדשה..
אשמח להשתלב..
נראה אחלה של פורום...

אזז..

כינוי: סנופי96
מקור הכינוי: אממ שם של סדרה + שנת הלידה שלי
גיל\תאריך לידה: 10\2\96
עיסוק: תלמידת חט"ב
תחביבים: קריאה, ציור (אני לא הכי טובה בזה),כתיבה לעיתים רחוקות.
אמן אהוב וואן גוך (ככה כותבים את זה ?)
ספר אהוב: מטילדה.
סרט אהוב: ממ...יש הרבה...הממ... "דמומים".
מוסיקה מועדפת: ההממ... אלקטרוני...
להקה או זמר אהוב: "דג נחש"
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: הממ....

אוכל אהוב: פסטה פיצה ושאר פחמימות><
שתיה: קולה ~
תכנית טלוויזיה: "האי" גרוע אבל, התמכרתי..

איך הגעתי לפורום: היה לי איזו תחרות בפורום אחר אז חיפשתי תמונות בגוגל שתיפול עלי השראה ומצאתי את האתר הישן שלכם... התבאסתי לראות שהוא לא פעיל ואז...לפתע ראיתי שיש כתובת חדשה קולולו.
למה נשארתי בפורום: בשביל הכיף?

מה אני מאחל לעצמי: בריאות ואושר

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ישן 07-02-2009, 13:12
  CriticaL Problem CriticaL Problem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.07
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי snoopy96 שמתחילה ב "אממ היי אני חדשה :)"

אהלן.

האמת שנרשמתי לפורום הזה כבר לפני יותר משנה,וגם פתחתי אשכול עם כמה עבודות שלי,אבל איכשהו הפסקתי להכנס.
בכל מקרה,חזרתי לכאן,מקווה לתת המשכיות =]

כינוי:זה כינוי שאני איתו כבר קרוב ל-4 שנים(אני מנהל פורום גיטרות במיוזיק טוק),ולא יודע,זה פשוט עלה בראש ונשאר ככה.
שם:עדי יעקבי.
עיסוק:בינתיים עובד עם קייטרינג באירועים בתור מלצר.כסף תמיד טוב שיש,ואי אפשר להיות בבית כל הזמן.
תחביבים\תחומי עניין:לצייר,לנגן,לשמוע מוזיקה,ספורט(כדורגל,כדורעף,כדורסל),טלוויזיה(קומדיו ת,מכור לנשיונל ג'אוגרפיק),מכוניות,גאדג'טים,שעוני יד..
אמן אהוב:האמת שיש הרבה אמנים שאני מאוד מעריך,אז ניתן כמה:דה ווינצ'י,רמברנט,ואן גוך,מונק,הופר,מונה,מאנה..
סרט אהוב:יש יותר מדי טובים..
מוזיקה מועדפת:מבלוז ועד לרוק כבד.
להקה\זמר אהוב:מטאליקה,גארי מור,ביבי קינג,LIMP BIZKIT,וזה לא נגמר..=]
מאיפה אני שואב השראה:מכל מקום,מכל דבר.
סגנון מועדף:עפרונות\עטים כדוריים\טושים שנועדו לכתיבה על דיסקים על A4.
ממתי אני מצייר:האמת,מאז שאני זוכר את עצמי,תמיד הייתי עם איזה עיפרון ודף ומצייר כל מיני דברים..כשהייתי קטן,התאהבתי בלוני טונס(עד היום אני חושב שזה משהו גדול,גאונות),ולמדתי לצייר כבר בכיתה א' כמה דמויות משם,וככה נכנסתי לעולם של האיורים.הייתי אומר לאמא שלי לצייר איזושהי צורה,ואני המשכתי את זה לציור משלי.זה אחד הדברים שהכי עזרו לי לפתח סגנון ציור משלי,ולהתפתח מבחינה רעיונית.

אני מצייר בעיקר קריקטורות..יש לי כמה דמויות שאני מצייר כבר המון זמן,וככל שהזמן עבר למדתי לשפר אותן מדברים שלמדתי ממאיירים גדולים.
הייתה לי תקופה של 3 שנים שבה למדתי ציור אצל מורה מקצועית,ועזבתי את זה לטובת הגיטרה.
בשנה ומשהו האחרונות נכנסתי מאוד חזק לעיצוב מכוניות..זה ממכר,ובתור אחד שמכור למכוניות,זה כיף גדול ללמוד את זה.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול:יש כל כך הרבה דברים שאני אוהב לעשות,ככה שאם משהו אחד ממה שאני אוהב ישמש לי כקריירה,יוכל להבטיח לי קיום חיים חיוביים(מכל הבחינות),אני אהיה המאושר באדם.
איך הגעתי לפורום:חיפשתי פורום טוב לאיור וציור.
למה נשארתי:לא נשארתי האמת..מקווה להשאר הפעם =]
הציפיות:ללמוד דברים,לעזור לאנשים,לקבל ביקורות בונות שיעזרו בהמשך,למצוא את הכבל של הסורק בכדי להעלות עבודות שלי,ולהתקבל בברכה =]

נערך לאחרונה ע"י CriticaL Problem בתאריך 07-02-2009 בשעה 13:14.
ישן 07-02-2009, 14:18
צלמית המשתמש של Rotempe
  Rotempe Rotempe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל Rotempe

כינוי: פשוט צירוף של שם+ תחילת שם משפחה
שם: רותם
עיסוק: לוחם בשריון
תחביבים\תחומי עניין: חצי מסוגי הספורט שקיימים בערך (כדורגל\סל, סנובורד, אופניים, אופנועים....), ללכת לים, מנגן על גיטרה, פיזיקה, טלויזיה, לשמוע מוזיקה, ציור+פיסול וכו'.
אמן אהוב: לא מכיר כל כך הרבה. דאלי, ואן גוך, טומרקין
סרט אהוב: מטריקס, במיוחד את הראשון
מוזיקה מועדפת: רוק על סוגיו, קצת ג'אז, טראנס
להקה\זמר אהוב: לד זפלין, אהוד בנאי, פינק פלויד, קינג קרימסון, בוב דילן, אריק איינשטין, שלומי שבן, מאיר אריאל ועוד רבים וטובים.
מאיפה אני שואב השראה: קצת קשה להגיד אבל בעיקר דברים שאני רואה ביום יום ועבודות של אחרים
סגנון מועדף: עפרונות כי זה פשוט מה שאני יודע אבל זה לא אומר שאני הכי אוהב את זה
ממתי אני מצייר: מהגן, אבל תכלס רק בשנה האחרונה התחלתי יותר להשקיע.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: הרבה דברים, קשה לבחור
אוכל אהוב: כל בשר שיש, סלטים, שוקולדים, אבל כל דבר אני יכול לטרוף
שתיה: מיצי פירות- כמה שיותר טבעי יותר טוב
תכנית טלוויזיה: קצת פחות עוקב מפעם. סדרות איכותיות וגם מציור הולך.
איך הגעתי לפורום: התחתי בפורום אומנויות לחימה בפרש, והדרך משם כבר לא הייתה ארוכה
למה נשארתי: יש כאן עבודות ממש מגניבות של אנשים אז כיף להכנס, ויש אנשים לשתף אותם בעבודות שלך.
הציפיות מהפורום: שאנשים ימשיכו להפציץ עם עבודות טובות.
תמונה:

ישן 29-03-2009, 20:03
  vikush xd vikush xd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.09
ויק
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי V1ciousLB שמתחילה ב "[b]מקור הכינוי[/b]:..."

כינוי: ויקה
מקור הכינוי: קיצור של השם ויקטוריה
שם: ויקה
גיל\תאריך לידה: 14.
עיסוק: תלמידה בביה"ס רגיל בכיתה ט'.
תחביבים: ציור , ריקוד ולקרוא ספרים
אמן אהוב : מיכאלנג'לו\
ספר אהוב: יש היותר מידי
סרט אהוב: , שום דבר מסויים
מוסיקה מועדפת: היפ הופ.
להקה או זמר אהוב: אין
מאיפה אני שואב השראה: בדרך כלל ממה שקורה סביבי או ממשהו שהשאיר עליי רושם..
ממתי אני מצייר: התחלתי לצייר בגן ואז ביסודי הייתי בחוג ציור מעפן כשנה.
בכיתה ח' גיליתי שאמא של ידי שלי מציירת וביקשתי ממנה שתלמד אותי . וכך בעצם התחלתי לצייר
(עכשיו אני בכיתה ט ' )
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: משהו שקשור לאומנות ועיצוב.
אוכל אהוב: אמ... סלט ירקות
שתיה: מיץ תפוזים
תכנית טלוויזיה: אמ.. לא רואה כמעט
איך הגעתי לפורום: גוגל .
למה נשארתי בפורום: כי אני נורא אוהבת אומנות
הציפיות שלי מהפורום: לשמוע ביקורות ולהתפתח.

מה אני מאחל לעצמי: מזל !
ישן 16-05-2010, 12:36
  משתמש זכר barak.a barak.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.10

לק"י

שלום לכולם!

שם: ברק

גיל\תאריך לידה: 22, שנת 87.

עיסוק: עסקתי טיפה בציור לX-BOY ועבודות פריילנס.

תחביבים: 3D, ציור,לטייל.

אמן אהוב ספר אהוב:בעיקר ספרי פנטזיה (מחזור שער המוות) חולה על אסטריקס.

סרט אהוב: בגדול סרטי אנימציה בכלל וממוחשבת בפרט.

מוסיקה מועדפת: אוהב בדרך כלל הכול (למעט שירי דיכאון)

להקה או זמר אהוב: ראה לעיל.

מאיפה אני שואב השראה: בדרך כלל אחרי סרט טוב, אבל גם מסתם הברקות או שיעמום.

סגנון מועדף: נכון לעכשיו ארט בפוטושופ

ממתי אני מצייר: מאז שאני זוכר את עצמי אני עם עיפרון במרדף אחרי הדף.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לעסוק בתחום האנימציה.

אוכל אהוב: העיקר שיהיה כשר!

שתיה: נסטי.

תכנית טלוויזיה: הנסיך המדליק מבלאייר,אחים לנשק, CSI.

איך הגעתי לפורום: מחברים ומאחי eran.a.

למה נשארתי בפורום: אף פעם לא עזבתי.

הציפיות שלי מהפורום: לעזור ולהיעזר.

מה אני מאחל לעצמי: כמו לכולם אושר, בריאות והצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר