לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2006, 23:17
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מידע אשכול הכרות 784

מזמן לא היה פה אשכול הכרות פעיל, אז נחזיר עטרה ליושנה.
אתם מוזמנים לספר לנו מעט על עצמכם, למען האווירה החברותית והנינוחה בפורום, וגם כדי להרגיש קצת יותר טוב עם הסביבה.

כרגיל, פותח האשכול יתחיל, אתם מוזמנים להעתיק את הנוסח, לשנות, לגרוע ולהוסיף סעיפים כאוות נפשכם.

כינוי: כאילו שזה לא ברור
מקור הכינוי: ראשי תיבות של השם בתוספת מס' אטומי של זהב.
שם: אסף אוזן (זה לא סוד, אבל מי שמעוניין להשאר אנונימי - בכיף, לזה האינטרנט נועד).
גיל\תאריך לידה: עוד מעט 26, בא בימים, בלילות אני ישן.
עיסוק: סטודנט לעיצוב אופנה בשנקר, שנה א'.
תחביבים: קריאה, כתיבה, הליכה, נשימה... סתם. יש הרבה כאלה, קריאה וכתיבה, כתרפיה בעיקר, כדורסל בערבי שישי, אם מתאפשר, צפייה בטלוויזיה - כשיש זמן, מדע וטכנולוגיה, אמנות בכלל ואיור בפרט, מציק לחבר שכותב מוסיקה (ורואים ירידה חדה באיכות השירים שלו בעקבות כך ), יש עוד הרבה, אפילו אופנה מעניינת אותי קצת
אמן אהוב (ודיר באלאק מישהו יכתוב "מעריץ" ): סלבדור דאלי, מעריך את פיקאסו, באופן כללי אוהב בעיקר סוריאליזם.
ספר אהוב: אין דבר כזה, לא אוהב אחד מסויים, אלא ספרים רבים. מבין הספרים שקראתי לאחרונה ונהנתי מהם אפשר לציין לטובה ספר בשם "טיק טוק" של ג'ון סלדק, (Tik-Tok/John Sladek), מדע בדיוני שעוסק בשלושת חוקי הרובוטיקה של אסימוב, ספר ביקורתי, ציני ומושחז על החברה. מומלץ לאוהבי הז'אנר. באופן כללי, גם דגלאס אדאמס (איך אפשר שלא), טרי פראצ'ט, אסימוב וגם קצת קרייטון, שאמנם יודע מה הוא כותב, אבל הספרים שלו נראים כמו תסריטים. יש לא מעט ספרים שאני אוהב, ובנוסף לספרי הקריאה יש לי הרבה ספרי העשרה, למען האמת רוב הספרים שלי הם ספרי העשרה. (אלבומים, אנציקלופדיות וספרי מידע יבשים ומשעממים )
סרט אהוב: כנ"ל, שום דבר מסויים. מבין האחרונים אפשר לציין לטובה את Inside Man של ספייק לי, סרט מאתגר שגורם לצופה לחשוב, משהו נדיר בימינו. שלשום ראיתי את V for Vendetta, שגם הוא סרט לא רע. מבין הסרטים המוקדמים יותר אפשר לציין את לוק סטוק, סנאץ', ובכלל סרטים מתוחכמים ומושחזים. לחילופין, אני נהנה לצפות בסרטי אקשן נטו, בלי בלבולי שכל מיותרים, וגם קומדיות. בקיצור - אני אוהב בלאגן.
מוסיקה מועדפת: בעיקר מטאל, אבל גם אלקטרוני, מוסיקה שקטה, לטיני, עברי ועוד. מישהי הסתכלה לאחרונה בערימת הדיסקים שלי ואמרה שהטעם שלי במוסיקה לא הגיוני, מה שגרם לה להסיק על סמך דברים נוספים שכולי לא הגיוני.
להקה או זמר אהוב: פה אני דווקא יכול למנות כמה מסויימים: Anathema, Dark Tranquillity, Theatre of Tragedy, Epica, כמובן שיש עוד הרבה, אבל תהנו מהספק. מבין העברים נכלול את עמיר בניון, (תמוה ככל שישמע, אני לא חסיד של סלסולים, אבל הוא עושה את זה טוב). עוד - אם אזכר.

מאיפה אני שואב השראה: מכל דבר שקורה סביבי או קורה לי אישית. זה יכול להיות מאמר מהעיתון, משהו שראיתי, שיר ששמעתי, או חוויה שעברה עליי. משפט שהצחיק או עניין אותי וכו'.
סגנון מועדף: דיו ועטי פיילוט, הציור הפשטני בשחור ולבן עושה לי משהו טוב שאני לא מצליח ליישם בצבע, בד"כ. גם עפרונות צבעוניים הם מדיום מוצלח מבחינתי.
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד, חבל שלא נשארו קירות למזכרת. האמת שעד גיל מאד מאוחר לא למדתי דבר באופן מסודר, וגם לא קראתי בנושא (מבחינת מדריכים וכאלה), אלא התפתחתי ולמדתי לבד, כך שהיסודות שלי (בציור) מעורערים לחלוטין (כמו הבריאות הנפשית). בכיתה ג' המורה שלי אמרה לאימי לשלוח איתי מחברת ריקה לציור, משום שהייתי מעטר את כל המחברות בציורים (במקום מלל ).

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: לא יודע, זה משתנה לפי עונות השנה. חשבתי עד לא מזמן שמעצב אופנה, אבל אין לדעת. לפני כן רציתי להיות רופא, וטרינר, חוקר, ארכיטקט, מהנדס חשמל ועוד כמה דברים שאני לא זוכר או שהדחקתי.

אוכל אהוב: מה שיש במקרר, אמא שלי מבשלת נהדר. אוכל הכל פרט לאורז ופלפלים (לכו תבינו, אני חצי פרסי, ואורז ופלפל קיימים כמעט בכל סוג של אוכל פרסי ).
שתיה: מים, בעיקר. או מיצים טבעיים וכאלה. שתייה חמה: תה, ממעט לשתות קפה. אלכוהול: מעט. (מי שגילו נמוך מ-18 מתבקש לא לכתוב ולא לשתות .
תכנית טלוויזיה: למי יש זמן לטלוויזיה?

איך הגעתי לפורום: דרך פורום צילום. לא זוכר איך הגעתי אליו.
למה נשארתי בפורום: משלמים לי הרבה בשביל זה (סתם, לא).
הציפיות שלי מהפורום: לראות אותו מתפתח ומגיע לגבהים חדשים. לעזור ולהעזר באנשים, לשמוע ביקורת עניינית ובונה. לראות אנשים מתפתחים, ויש פה כמה שעברו כברת דרך.

מה אני מאחל לעצמי: להיות מאושר, לא יותר, לא פחות, וגם לא ממש משנה באילו אמצעים. (שני דקלים וערסל על חוף בברזיל, אהבה, מליארד דולר בחשבון בנק וכו').

תמונה: היו מספיק תמונות שלי פה ושם, אז הנה משהו חדשני:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
באנג'י באקוודור, מגשר, 105 מטרים.

אתם מוזמנים להוסיף סעיפים משלכם.

אני מעדיף את הפונט הזה (ברירת מחדל) ואת הצבע השחור, אבל תשתוללו

כדי להשאיר את האשכול כפי שהוא נועד להיות - אשכול הכרות, נא לא להגיב על הכתוב, על אף שניתן יהיה לעשות זאת. בשלב מסויים תגובות שאינן עונות על הגדרות האשכול יימחקו כדי לשמור אותו נקי מתגובות חסרות קשר יציב. אל תעלבו

אתם לא חייבים לכתוב מגילות כמוני, ניתן להספתק בתקציר ממצה.

גם מי שלא ממש פעיל פה מוזמן לכתוב, אולי ההכרות עם אנשים תביא אותם להשתתף יותר, רובנו בני אדם

אז שלום, ממני.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 31-05-2006 בשעה 23:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2006, 09:56
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אשכול הכרות 784"

אוקיי, אני אשמח להמשיך (:

כינוי: MSR כמובן אך יש המכירים אותי גם בתור MSROVICH או MR. MSR MSROVICH
מקור הכינוי: שם משפחה, שם פרטי ושם האב כמיטב המסורת הרוסית (: למרות שאיני רוסי
שם: YEAH RIGHT....
עיסוק: ממ... אפשר לומר שאני בנאדם מובטל, מקווה למצוא משו בחופש הגדול. אבל בנתיים אני מתעסק בעיקר עם כל מה שקשור בלהקה שלי, עוד מעט יש לנו הופעה אז אנחנו עובדים הרבה על הכל.
תחביבים: לחיות... אחלה תחביב הא ?
אבל בכללי אני אוהב לשיר, לנגן וכמובן לצייר (:
אמן אהוב: האמת שאלה טובה, אני אוהב כל כך הרבה אומנים שזה קשה אבל אני מניח שאני אבחר בסלבדור דאלי, פשוט בנאדם גדול.
ספר אהוב: כרגע זה יהיה כנראה "האומן ומרגריטה" מאת מיכאיל בולגקוב. ספר מאוד מומלץ.
אבל אני מעריך מאוד גם את העבודה של קינג, "העמדה" הוא אחד מהספרים הכי הזויים ומעניינים שיצא לי לקרוא גם כן, מאוד מומלץ.
סרט אהוב: אין לי שמץ... קשה.
מוסיקה מועדפת: הופה... אין כזה דבר, אני שומע הכל החל מבאך עד למטאלקור כמו לאמב אוף גוד.
להקה או זמר מועדף: גם כן, אין כזה דבר, העולם הזה מלא מידי בכישרונות.
שאיפת חיי: להתפרנס ממוזיקה.
מאיפה אני שואב השראה: מאיפה לא ?
סגנון מועדף: נופ... אין כזה. אני אוהב המון סגנונות והתנסתי בעצמי בהמון ואהבתי את כולם עד כה.
אוכל אהוב: לא'דע... חייב להיות איזה משו עם תפוחי אדמה... תפוחי אדמה זו המצאה גאונית.
שתייה מועדפת: בירה טובה

איך הגעתי לפורום: כמו שאני זוכר אז חיפשתי משו לבגרות בהיסטוריה והגעתי לפורום הזה. אחרי כמה עיונים במה שקורה פה הגעתי למסקנה שזה נחמד ושאני רוצה להישאר כאן (:
למה נשארתי: כי אחלה מקום.
מה אני מצפה מהפורום: לא'דע, שהוא יעזור לאנשים להתפתח.

מה אני מאחלה לעצמי: הצלחה ובריאות.
תמונה:

~O.G~

ישן 30-05-2006, 13:03
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz

כינוי: puzpuz
מקור הכינוי: סתם, עלה לי בראש...
שם: אנונימי
גיל\תאריך לידה: 12 וחצי
עיסוק: כרגע אני משתדל לגמור כיתה ז' עם תעודה טובה...
תחביבים: לקרוא, לצייר, לגלוש באינטרנט... הכי אני אוהב לקרוא...
אמן אהוב: איזה אומן ואיזה בטיח?! אני לא מכיר אומנים...
ספר אהוב: אם הייתי זוכר רבע מהספרים שקראתי הייתי שמח...
סרט אהוב: הסיפור שאינו נגמר - סרט ראשון + סרט שני
מוסיקה מועדפת: לא מכיר ת'שם של הסיגנון...
להקה או זמר אהוב: להקת "הכוורת"
מאיפה אני שואב השראה: סתם, לוקח דף ומצייר...
סגנון מועדף: כל סגנון...
ממתי אני מצייר: מגיל 0
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אני רוצה להיות רופא פנימי כללי (ארוך, אה?)
אוכל אהוב: הכל כמעט...
שתיה: כנ"ל...
תכנית טלוויזיה: למי יש זמן לטלוויזיה?
איך הגעתי לפורום: סתם, לפני שנה גלשתי בגוגל והגעתי לאתר "פרש". קראתי קצת ושכחתי את האתר. השנה נזכרתי באתר פתאום, והתחברתי. אני פעיל כמעט בכל הפורומים באתר... ספאמר...
למה נשארתי בפורום: היה נחמד להעביר ביקורת על ציורים של אחרים, ולראות סגנונות ואומנים חדשים. אני מקווה שבעתיד הקרוב אפרסם כאן ציורים שלי. אם לא, אז שתדעו שאתמול בבוקר פתחתי גלריה... בינתיים אין מה לראות בה, כי יש רק שתי "סקיצות", ואף לא ציור אחד... הנה: www.eyevo.deviantart.com
הציפיות שלי מהפורום: שימשיך להתנהל כמו שהוא
מה אני מאחל לעצמי: כל מה שטוב...
תמונה: אין ולא תהיה

זהו...
ישן 30-05-2006, 15:57
צלמית המשתמש של Y not?
  משתמשת נקבה Y not? Y not? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05

כינוי: Y-not?
מקור הכינוי: האות הראשונה מ- יעל והשאר..? מי יודע?
שם: יעל
גיל\תאריך לידה:22 וקצת
עיסוק:סטודטית למשפטים שנה א' במשרה מלאה, עובדת במשרה ממשלתית גם כן במשרה מלאה... כן, ואין זמן לצייר.
תחביבים:ה-מ-ו-ן. העיקריים כנראה, ציור, פיסול, מלאכת יד, לימוד שפות, אומנויות לחימה, קריאה...
אמן אהוב:הייתה תקופה שמאוד התחברתי לסגנון של קלוד מונה, אבל ממש לאחרונה יצא לי משהו בסגנון ג'קסון פולוק, כך ש- ממש תלוי בנסיבות. סגנון של פיקסו מרתק אותי.
ספר אהוב:קוראת הרבה אך לא כפי שהייתי רוצה, אחד האהובים: תמונתו של דוריאן גריי של אוסקר ווילד- מומלץ.
סרט אהוב:כפי שאסף ציין, גם אני מתחברת לסרטים שמאפשרים קצת חשיבה. נהניתי לאחרונה מסרט צרפתי מתוק בשם "אמלי" עם אודרי טוטו, "אפקט הפרפר"-תסריט משובח ועוד באמת באמת הרבה.
מוסיקה מועדפת:ממש תלוי ממצב הרוח.. הכל בעיקרון, חוץ ממזרחית כבדה
להקה או זמר אהוב:ה-corrs בסדר וגם ה-black eyed peas נותנים באווירה
מאיפה אני שואב השראה: קצת בנאלי להגיד מהכל, אבל זו האמת, כולנו , אני מאמינה, שואבים את ההשראה ממה וממי שסובב אותנו. וזה כל היופי ליצור ממשהו יומ-יומי משהו חד-פעמי.
סגנון מועדף:דיי הכל.גם שמן, גם אקריליק אך כנראה שהכי טוב זה צבעי מים
ממתי אני מצייר: מאז גיל צעיר מאוד. אף פעם לא ממש יצא לי ללמוד באופן מקצועי ברם זו בהחלט אחת השאיפות לעתיד, בתור תחביב.
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול:להנות מהדברים הקטנים, להצליח ולעמוד ביעדים שהצבתי ולהיות מאושרת. כולנו לא..?
אוכל אהוב: אין כמו אמא! ו..סבתא
שתיה: משתדלת שהרוב יהיה מים
תכנית טלוויזיה: לאחרונה ממש התחברתי ל"ארץ נהדרת" שיצאו עם עונה מדהימה לדעתי, "משחק מכור" גם משחקים אותה, מדיי פעם צופה באופרה ווינפרי
איך הגעתי לפורום: הכוונה של ידיד שיצא לי להראות לו כמה מציוריי.
למה נשארתי בפורום: בגלל האווירה וגם בגלל האנשים. גם הרמה של המשתתפים הפתיעה אותי לטובה.
הציפיות שלי מהפורום:מאמינה שלכל אחד ואחת יש מה ללמוד ובהחלט גם ללמד. מאחלת לפורום לצמוח ולהתפתח מתוך ידידות הערכה וכבוד אחד לשני.
מה אני מאחל לעצמי: להמשיך לצייר, זה בהחלט סוג של תרפיה...

תמונה:
ישן 30-05-2006, 16:41
צלמית המשתמש של Ron87
  Ron87 Ron87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Ron87
ועכשיו אני

כינוי: Ron87
מקור כינוי: Ron זה השם שלי ו 87 לא יודע סתם מספרים.
שם: רון פורטנוי.
גיל/ תאריך: 12 מעט 13 17/08/93
עיסוק: בעיקר ציור.
תחביבים: ציור, לשמוע מוזיקה סתם לשחק במחשב..
אמן אהוב: לא ממש מעריץ אמנים ובקושי מכיר.
סרט אהוב: Lord Of The Rings
ספר אהוב: הארי פוטר כמובן.
מוסיקה מעודפת: אני יחשוב על זה.
להקה או זמר אהוב: red hot chili peppers, scorpions
מאיפה אני מקבל השראה: מכל דבר שאני אוהב..
סגנון מעודף: פנטזיה.
ממתי אני מצייר: מכיתה ו' התחלתי לקחת את הציור יותר רציני.
מה אני רוצה להיות כשאני גדול: אחד מהאנשים שיושבים ומציירים דמיות לסרטי פנטזיה.
אוכל אהוב: לא יודע.
שתייה: קולה כמובן.
תכנית טלוויזיה: אבודים.
איך הגעתי לפורום: ראיתי את אח שלי פעם נכנס לפרש אז בדקתי מזה.
למה נישארתי בפורום: כי זה פורום שעוסק בציור ואני אוהב את זה.
הציפיות שלי לפורום: שהיו הרבה אנשים פה, ופורום זה ישגשג ויצליח.
מה אני מאחל לעצמי: רק טוב.
תמונה:

ישן 30-05-2006, 16:45
  משתמשת נקבה wild wave wild wave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05

כינוי: כולם קוראים לי גלו גל\ גלו שמלו\ גלו בלו
מקור הכינוי: לא יודעת למה.. אבל כולם קוראים לי ככה......
שם: גל.. חח אם עוד לא הבנתם!
גיל+ תאריך לידה: 14.3.91 בת 15 בינתיים
תחביבים: לצייר, בעיקר אופנה.. וכל מה שקשור לטיפוח - איפור, לק, שיער
ספראהוב: אין לי ספר אהוב .. אבל קראתי את כל ההארי פוטרים!! *גאה*
סרט אהוב: יש המונים!! הכי אהבתי שר הטבעות, טרויה.. האלמנט החמישי..
מוסיקה מועדפת: מה שהולך... לא מתה על עברית אבל יש מיוחדים...
להקה אהובה: Blink 182 לעד!!!
אנישואבת השראה: מהעולם . . ... . . .
סגנון מועדף באומנות: בעיקר עיצובי אופנה, רישומים
מה אני רוצה לעשותכשאהיה גדולה: להגיע לרמה של איזה גוצ'י או פראדה
אוכל אהוב: עוגת גבינה ופשטידת בטטה
שתייה: קולה, מיץ תפוזים . . אבל רק של פרי-מור!
תכנית טלוויזיה: אני רואה את כל התוכניות של Yes weekend ומכושפות .. מכורה אמיתית
למה נשארתי בפורום: כי הוא כבר במועדפים..
מה אני מאחלת לעצמי:שהחיים יישארו יפים

קינוח: תמונה

ישן 30-05-2006, 19:03
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
כולי מתרגשת- אז זו אני- נעים להכיר(:

מקור הכינוי: השם המקוצר והתאריך לידה- לא לא שנת הלידה(: נולדתי ב19/03
שם: תמר
גיל\תאריך לידה: 19. 19/03/87
עיסוק: לוחמת- משוחררת על 24 רפואי זמני. בעתיד- סטודנטית לרפואה/לשיווק/פרסום/לעיצוב אופנה- אסף אני בדרך אלייך(:
תחביבים: קריאה, שחייה, רישום, מוזיקה, טכנולוגיה, מדע, מחקר מדעי החיים, רפואה על כל סוגיה, סרטים ובעיקר בעיקר- ספרים!!
אמן אהוב : סלבדור דאלי,אסיה ליב, דיויד גרוסמן.
ספר אהוב: יש ילדים זיגזג ומישהו לרוץ איתו, שניהם של דיויד גרוסמן, סופר מוכשר ללא ספק, וספרים מדהימים וסוחפים. מלך החומוס ומלכת האמבטייה- כולם בטח מכירים. ג'ון גרישם, יש כמה מועדפים שלו אבל אין לי כוח לפרט. אופטימיות ניצחית של לני רביץ- ספר פשוט משעשע בעל ראייה מעניינת לחיים. ההיסטוריה הסודית.
סרט אהוב: לפגוש את ג'ו בלאק, city of angels, לב אמיץ, חיילים היינו, ג'ון קיו, אספן העצמות, המסור 1+2, הסמוראי האחרון,כשהארי פגש את סאלי, שר הטבעות. והמון אימה!
מוסיקה מועדפת: כל דבר איכותי
להקה או זמר אהוב:Buddha bar VII kc choice, googoo dolls, coldplay, lifehouse, matchbox 20, scorpians, וכל הדומה לזה, ואגדות כמו ריי צ'ראלס, אריתה פרנקלין, מרי ג'י בליג' אלטון ג'ון וכדומה.
מאיפה אני שואב השראה: הרבה ממה שעובר עליי ביומיום, וכל זה משפיעה על המוזיקה שאני שומעת, כמעט לכל דבר שקרה לי בחיים ולכל רגע היה לי שיר שהתאים, אז מהמוזיקה המון, המון מהחיים, מחוויות, לטוב ולרע, מאנשים, גם המון תלוי במצב רוח.
סגנון מועדף: רישום רישום ורישום!!! כמה שיותר עיפרון ופחם! אבל אני נהנת גם מצבע(:
ממתי אני מצייר: מאז ומתמיד, בדומה לאסף.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אשת יחסי ציבור, או פרסום, או שיווק, או רופאה, או כלכלנית, או מעצבת אופנה(:

אוכל אהוב: ש-ו-ק-ו-ל-ד! ומי שטוען שזה לא אוכל יכול לקפוץ לי! הרבה ממה שאני מבשלת- או סבתא שלי שתזכה לשנים ארוכות(:, איטלקי!! מרוקאי!! ודרום אמריקאי!
שתיה: בירה שחורה או לבנה, קולה,קוסמופוליטן מוחיטו, יין לבן קצרין, מרלו או רוזה, קיר רויאל, והסווארים למיניהם(:
תכנית טלוויזיה: חברים!!!!! <והאלופה>

איך הגעתי לפורום: וואו, הזדקנתי מאז, איך אני אמורה לזכור? לאידעת אולי מה שבראש? לא זוכרת..
למה נשארתי בפורום: כי הייתי ילדה סתומה בת 15?(: פשוט כי הכרתי אנשים מקסימים שגידלו אותי כאן(:
הציפיות שלי מהפורום: לפתח, לקדם, ולעזור לכמה שיותר כשרונות צעירים, אני יודעת שלי זה היה מאוד עוזר בגיל מוקדם יותר. וכמובן ללמוד ולהעשיר את עצמי(:

מה אני מאחל לעצמי: לעולם לא להפסיק לצחוק ולחייך, וכמובן שזה בא מאושר(:

תמונה:אמממ...בעידודה של הגריש:

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 13-10-2006 בשעה 15:46.
ישן 30-05-2006, 19:18
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina

מקור הכינוי: אמא שלי קוראת לי ככה (:
שם:נֹעה
גיל\תאריך לידה:20.9.91
תחביבים: לצייר, לשמוע מוזיקה, לטייל, לישון,לחשוב ולחלום.
אמן אהוב: סלבדור דאלי.
ספר אהוב: זאת בחירה קשה מאוד, במיוחד כשקוראים ספר בשנה. אבל ממה שכן קראתי, הנסיך הקטן (:
מוסיקה מועדפת: רוק ומטאל בעיקר אבל גם שירים שקטים לפעמים זה מאוד נחמד.
להקה או זמר אהוב: Nightwish, Sonata Arctica, Anahema,Epica
מאיפה אני שואבת השראה: מכל דבר בחיים ומוזיקה משפיעה עלי גם.
סגנון מועדף: בשבילי, רישום. אבל מאוד אוהבת לראות גם עבודות בצבעי מים, דיגיטל ארט ושמן. לא אוהבת ציורי נופים וגם לא אבסטרקטים במיוחד, מעדיפה סוריאליזם, ריאליזם ודארק ארט.
ממתי אני מציירת: לא נראה לי שהפסקתי אי פעם.אז מהרגע שנתנו לי דף ועיפרון (או גירים, מה שזה היה).
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה: להיתפרסם בתור אמנית, ולעבוד בתור אנימטורית.
אוכל אהוב:פיצה,אבל אין על אוכל בייתי, מה שאמא מבשלת..
שתיה:מים, לימונדה ונס קפה.
תכנית טלוויזיה: בקושי רואה טלויזיה.
איך הגעתי לפורום: דרך בן דוד שלי שהראה לי את הפורום ותקופה אחרי זה חיפשתי מידע על עטים גראפיים והגעתי לכאן שוב וניזכרתי שראיתי את הפורום בעבר והחלטתי להיצטרף =]
למה נשארתי בפורום: כי נהניתי לשמוע ביקורת על העבודות וזה נתן לי מוטיבציה ועזר לי להיתפתח הלאה.
הציפיות שלי מהפורום: לראות כאן כמה שיותר אנשים מתפתחים.
מה אני מאחל לעצמי: אושר, בריאות ולהגיע למטרות שהצבתי לעצמי בחיים.

ותמונה :

נערך לאחרונה ע"י noalina בתאריך 30-05-2006 בשעה 19:24.
ישן 30-05-2006, 20:19
  nivssj nivssj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.05
now memememe

כינוי: nivssj
מקור הכינוי: עזבו סיפור ארוך זה קשור לסדרה דרגון בול
שם: ניב
גיל\תאריך לידה: 16
עיסוק: תלמיד תיכון אחלה עיסוק אה
תחביבים: לשחק במחשב לצייר בעיקר לבלות עם חברים ולשמוע מוזיקה
אמן אהוב: אין לי אבל אם צריך אז את הבחור ההוא שעשה את האדם הוויטרובי ואת כל הסקיצות למכונות והדברים האלה למרות שלא ממש אהבתי את הקטע עם האדם הוויטרובי שהוא הדוגמא לאדם האידיאלי אני חושב שזה היה ליאונרדו דה ווינצ'י
ספר אהוב: פנג הלבן אחלה ספר ממש אהבתי אותו אבל כבר לא מעניינים אותי ספרים פעם הייתי קורא הרבה
סרט אהוב: יש לי כמה: הסרטים של קיל ביל (כלול בהם מוות אלים אשר כרוך בייסורים רבים i like it ) לוק סטוק ושני קנים מעשנים וסנאצ' אחלה סרטים של אותו במאי איזה גאון
מוסיקה מועדפת: מטאל והרבה אני אוהב גם שירים אחרים אני לא קבוע על סגנון אחד אבל אני שונא את השירים האלה של בריטני ספירס וכול החרא הזה ארורים תיהיו system rulz
להקה או זמר אהוב: system of a down אבל לא מזמן התחלתי לשמוע גם כמהשירים של הscorpions ואני חייב להגיד שהם אחלה להקה יש גם את remmstien אבל זה רק שירים מסויימים
מאיפה אני שואב השראה: סתם מדברים מוזרים בדרך כלל אני סתם מתחיל לצייר רוב הציורים הטובים שלי באים באמצע השיעורים יש משהו טוב אחר לעשות חוץ מלצייר בשיעורים
סגנון מועדף: עיפרון עיפרון וגם בעט אבל רק אלה שעושים גוונים אני שונא צבע אני לא יכול להסתדר עם אקריליק וצבעי שמן זה פשוט משגע אותי הצביעה
ממתי אני מצייר: אני מצייר מאז שאני מכיר את עצמי
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: אני רוצה להיות ווטרינר אני ממש אוהב חיות
אוכל אהוב: הכל חוץ מדברים מסויימים בעיקר בצל וכבד
שתיה: קולה הרבה הרבה הרבה קולה אני מכור אבל אני שותה גם מים ודברים אחרים ואני גם בעד השמדת המתחרים של coca cola בעיקר השמדת קריסטל חרא של דבר כל כך לא בריא
איך הגעתי לפורום: סתם הסתובבתי באינטרנט ואז הגעתי הנה והחלטתי להישאר
למה נשארתי בפורום: כי זה אחלה פורום וזה גם מעביר לי תזמן
הציפיות שלי מהפורום: אין לי ממש אבל שימשיך להיות אחלה פורום בעיקר
מה אני מאחל לעצמי: אושר כושר בריאות ויושר חחחח אה ושמנכ''ל קוקה קולה יוריש לי יום אחד את החברה שלו
תמונה:אין לי משהו אחר זאת מפורים אז אל תתיחסו לשער

ישן 30-05-2006, 20:36
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d

כינוי: כאילו שזה לא ברור ()

מקור הכינוי: תאמת, שהרבה זמן חיפשתי כינוי בתקופה ששמתי את זה, וזה פשוט היה הרע במיעוטו, למרות שזה דווקא כינוי בסדר.

שם: עידו, ותסתפקו בהרט בתור שם משפחה

גיל\תאריך לידה: 15,
11/2/91
עיסוק: כרגע, לסיים תחטיבה כבר. (אם אפשר לקרוא לזה עיסוק, כי אני מנסה כמה שפחות להתעסק בזה...)

תחביבים: אף פעם תאמת לא יצא לי ממש לחשוב על התחביבים שלי. אני מעריך להיות עם החברים שלי זה התחביב המועדף שלי. הנוע"ל (הנוער העובד והלומד), שם אני גם מבלה לא מעט זמן, בקרוב קורס מד"צים . לשמוע מוסיקה (ולהכיר מוסיקה חדשה), לקרוא (תחביב שפיתחתי לא מזמן תאמת, ברגע שהבנתי שפשוט אין לי דבר יותר טוב כבר לעשות בשיעורים, כאשר אני לא מצייר). וכמובן לצייר ולכתוב, בתור טרפיה או תחביב להעברת הזמן (אך לרוב אני לא עושה את זה באילוץ)

אמן אהוב אמן אהוב? המממ... אין כזה. יש השראות פה ושם מאתרי גרפיקה וציור, רמברנדט, דאלי, מיכאלאנג'לו (בעיקר), אך קשה לי באמת להגדיר אמן אהוב.

ספר אהוב: לא מזמן סיימתי לקרוא את הספר "התפסן בשדה השיפון", וללא ספק זהו הספר שהכי אהבתי לקרוא בחיי. אפשר להגיד שהספר הזה משקף מעט מראייתי על העולם, והתחברתי לספר הזה כמו שלא התחברתי לשום ציור\כתיבה אחרת בחיים שלי. כרגע קורא את "וורוניקה מחליטה למות", וזה גם ספר ממש לא רע.

סרט אהוב: לא רואה סרטים ממש בזמן האחרון (שנה אחרונה?) אז קצת קשה לזכור. אני יכול להגיד שמאוד אהבתי את "מגרש השדים" (הקלאסיקה ).

מוסיקה מועדפת: רוק ישראלי בעיקר, רוק בכלל, מטאל (אך מעט מאוד להקות שאני מתחבר אליהן), וכל מה שמשובח.

להקה או זמר אהוב: לא לפי סדר כלשהו: ארקדי דוכין, יוני בלוך, ברי סחרוף, איפה הילד, מוניקה סקס, מטרופולין, רוקפור, שוטי הנבואה, עברי לידר, אינפקציה, אביב גפן, כנסיית השכל, אפרת גוש, היהודים ואיזבו.
ועכשיו ללהקות מחו"ל: Guns N' Roses (ללא ספק הלהקה המועדפת), Led Zeppelin, From Autumn To Ashes, Oasis.

מאיפה אני שואב השראה: אני לא חושב שיש מישהו שיש לו מקור השראה ספציפי. כל מה שקורה סביבי, מחשבות (איך לא?), חברים, מוסיקה, סיטואציות כלשהן, הכל, פשוט הכל.

סגנון מועדף: הכלים שאני בדרך כלל משתמש בהם זה עיפרונות (וכל מה שמסביב..), ועט כדורי שחור. אין לי סגנון מועדף, אך הסגנון שאני מצייר לרוב (ואני לא מדבר על ציורים עם תמונות מקור, או כל דבר אחר שהוא מעט יותר מאולץ מאשר ציור מהראש) הוא גוטי. אני זורק את כל הכעס על הדף, את כל מה שבא לי לראש, מצייר דמות ופשוט רוצח אותה בכל דרך מקורית שאני מוצא לנכון. אחר כך יש הקלה וחשיבה יותר צלולה שזה מדהים.

ממתי אני מצייר: בצורה רצינית ואינטנסיבית אני מצייר מהחופש הגדול (של 2005), עוד מעט משלים שנה.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: וואו, זה רחוק. ממש לא יודע. אני מתעניין בכל הקשור לרפואה, אך לכו תדעו ואולי אני אצא מתנדב בנוע"ל או משהו בסגנון. אין לדעת. בכל מקרה, אני דיי בטוח שאני לא אעבוד במשהו שקשור באמנות בתור עיסוק ראשי, אני לא מסוגל לצייר מאילוץ.

אוכל אהוב: מה שאין במקרר. המקרר של השכן תמיד טעים יותר. (או שהאמא של השכן תמיד מבשלת טוב יותר, או בכלל מבשלת ).

שתיה: וודקה, ארק, וויסקי, טקילה וכו'... יאה רייט. אני יודע...? בטח איזה מיץ טבעי כלשהו או משהו בסגנון.

תכנית טלוויזיה: מה זה טלוויזיה?

איך הגעתי לפורום: מישהו פעם אמר לי שזה חרא פורום ושכולם פה בני ****ת, אז נכנסי והתאהבתי

למה נשארתי בפורום: למה לא?

הציפיות שלי מהפורום: ציפיות? המממ... אני מעריך שבגלל שזה פורטל שהוא לא רק של עיצוב\איור, אז אין ציפיות יותר מידי גבוהות של השתלטות על העולם או משהו בסגנון, אבל אני מייחל את כל הטוב שבעולם לפורום שרק ייגדל וייתפתח.

מה אני מאחל לעצמי
: להיות עצמי, ורק עצמי. להיות\להזדקק תמיד בחֶברה (זה הדבר שאני הכי מפחד ממנו כשאני אהיה גדול, שאני לא אזדקק לחברה, או שאני אזדקק ולא תהייה לי כזאת, לפחות לא אמיתית).

תמונה: אני אעלה עוד מעט אולי איזה משהו מאולתר....

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 30-05-2006 בשעה 20:40.
ישן 30-05-2006, 21:07
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "[b]כינוי[/b]: כאילו שזה לא..."

תמונות:
תמונה ראשונה- באחד הסמינרים של הקבוצה שלי בנוע"ל, עשיתי הדגמה לילדים הקטנים כיצד להסתוות בכדי לצוד את הספסיבות (חיה מאולתרת, שהילדים האמינו שהם חייבים לערוב ולצוד באותו יום )
תמונה שניה- אני וחברה שלי מפורים, זכיתי מקום שלישי בתחרות תחפושות (קרטון חלב ואיזה מלכת אנגליה מחורבנת עברו אותי... כל הבית ספר הזה פרוטקציות, סעמק הזייניקים האלה )

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://pic.hevre.co.il/Temp/orig_C850CF2E2BF94D77A080C35D161FE8E2.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.brono.com/ih/mepic1.jpg]

סליחה שאין תמונות קצת יותר עדכניות ועם יותר פנים, אבל זה מה שיש

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 30-05-2006 בשעה 21:21.
ישן 30-05-2006, 21:38
  Retreyn Retreyn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05

כינוי: מממ למעלה.
מקור הכינוי: חירטוש בצורה מוחלטת.
שם: אור.
גיל\תאריך לידה: 14
תחביבים: ציור, רישום, כתיבה (מידי פעם), חברה (אנשים), צופים, קריאה, ניתוח של דברים לא חשובים, לראות אנשים מתעצבנים ויוצאים מדעתם (בהנחה שאתה גרמת לזה).
אמן אהוב : מונק, מונה, ron mueck (ריאליסטיות מדהימה), דאלי, מגריט, פיקאסו.
ספר אהוב: הוביט, שק של עצמות, גרין מייל, מכתבים לתיאו, ועוד.. בעיקר אוהב את הכתיבה של סטיבן קינג.
סרט אהוב: יש הרבה, לא אתחיל למנות את כולם.
מוסיקה מועדפת: פאוור מטאל, מטאל, גות, גות מטאל, קלאסי, קלטי, אירי. אוהב במיוחד את השירים השקטים.
להקה או זמר אהוב: Masterplan, Nightwish,Stratovarius, Within Temptation, kamelot, Magnum, Iron maiden, Edguy, Dropkick Murphys,altaria, Angra, asian kung fu, Avanastasia, Blind Guardian. ועוד ועוד שאין מקום לכתוב אותם כרגע.
מאיפה אני שואב השראה: איזו שאלה מוזרה, זה פשוט בא לי, לא יודע מהיכן.
סגנון מועדף: סוריאליזם, מופשט, דארק.
כלי עבודה מועדפים:
שמן, מים, עפרונות, גירים, עפרונות צבעוניים, ומה שיש במגרה.
ממתי אני מצייר: התחלתי להתעמק בזה לפני שנה וחצי.

מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול: להיות שמח בחלקי.

אוכל אהוב: אגרול?
שתייה אהובה: מיץ ץפוזים סחוט וטבעי מהחצר.
תכנית טלוויזיה: אני מאלה שהחרימו את הטלויזיה.

איך הגעתי לפורום: גוגל.

מה אני מאחל לעצמי: שמחה בעיקר.
תמונה: לצערי אני שונא להצטלם, וגם כשאני עושה את זה, זה תמיד יוצא שונה מהמציאות.

נערך לאחרונה ע"י Retreyn בתאריך 30-05-2006 בשעה 21:41.