לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2006, 16:01
  hagai9 hagai9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
החוצפה של אורנג! למישהו יש פתרון?

כבר ידוע כמה חברות הסלולר בארץ מגעילות אבל הפעם באמת עיצבנו אותי
אז ככה הלכתי לאורנג לשדרג לNokia 6280 ובקיצור אני אומר מה המחיר לשידרוג אומרים לי 2400 ומשהו אז אמרתי מה המחיר הרגיל אומרים לי 2400 ומשהו אז אמרתי מה נותן לי השידרוג הם אמרו שהם אני ידבר מעל 200 שקל בחודש יהיה לי החזר טוב אז אמרתי שאני לא רוצה לשדרג כי אני לא יגיע לעולם לחשבון כזה אס מה הם אומרים לי שאם אני לא משדרג אז הם לא משאירים לי את אותו מספר ומחליפים לי למספר חדש דבר שאני ממש לא רוצה בקיצור מה שהם רוצים זה שאני יחזיר מכשיר שלה לי 2000 שקל ולא יקבל עליו שקל זה אורנג
עכשיו התקשרתי לייורקום לקנות מהם אז הם אמרו שאין בעיה למכור לי תמכשיר הבעיה שצריך תכרטיס לקנות מאורנג שיהיה דור שלישי
מה אני עושה??.?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 12:52
  phone10 phone10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
לא ייאמן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagai9 שמתחילה ב "החוצפה של אורנג! למישהו יש פתרון?"

אני שמעתי על זה ולא האמנתי שזה אמיתי!,אמא שלי לא מזמן רצתה לשדרג את הפיליפס שלה
היא התעניינה במכשיר מסויים ושאלה כמה הוא אחרי שידרוג ואמרו שאין את זה יותר!
אין הנחה אחרי שידרוג,מה הם נורמלים?! לא האמנתי לזה בהתחלה,בחופש הגדול
אני ילך לשדרג את המוטורולה שלי אם אני רואה שהזוועה ששמעתי בזמן האחרון נכונה
אני הולך להחרים את אורנג',ולא רק אני עוד כמות ענקית של אנשים בפוקט ואתרים מצליחים נוספים
של סלולריים,כי יש לי את הכוח,אנשים מכירים אותי ואני מנהל פורום מאוד מצליח במוטו איל
אני וותיק שם, ומוותיקי פלאמניה,וזה למה? כי יש אנשים בארץ שרוצים גם להנות מהחוויה הסלולרית
ואין להם את ה-2000 שקל לשלם!
אורנג' אל תתפלאו שאנשים יתחילו לעזוב אתכם לטובת חברות שיש בהם את השידרוג עם הנחה על המכשיר..

לגביי ההודעה של o.r.a.n.g.e,כן יש אנשים מהשירות לקוחות שמבקרים בפורומים סלולרים
גם בכאלה לא חוקיים..
ישן 31-05-2006, 13:48
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי phone10 שמתחילה ב "לא ייאמן!"

לצערי זה לא רק כך באורנג...גם בסלקום..

רציתי לשדרג את הפלאפון שלי לפני כמה זמן אז הם אומרים אין בעיה תן לנו את המכשיר שלך וניתן לך מכשיר חדש...אבל מה..אתה תצטרך לשלם עליו את התשלומים הנותרים(ההתחייבות הארורה והלא הגיונית הזאתי לשלוש שנים) ותתחיל לשלם בנוסף על המכשיר החדש חודשית.מה שהם לא אומרים לך וצריך לשאול אותם,יש לי הנחה כל חודש של 10 ש"ח על הפלא שלי..אם אני משדרג ההנחה מתבטלת ואז לסכום האדיר שבוא נגיד טלפון עולה היום בממוצע 70 ש"ח לחודש עולה עוד 20 ש"ח לחודש על הפלא הישן...
בכלל החברות גובות מאיתנו יותר מידי כסף(תסלחו לי אבל כל מי שמשלם מעל 40 ש"ח לחודש זה מוגזם) אנחנו גם צריכים לשלם על הישן ועוד כל ההנחות שהיו מתבטלות..אני גם חושב שצריך להחרים את החברות כדי שיבטלו את ה36 תשלומים לחודש וגם את המכירים הגבוהים והבלתי הגיוניים.

אגב,מישהו יודע איפה אני יכול לקנות סמסונג 401I(לא מחברה סלולרית כמו אורנג או סלקום) במחיר טוב??בלי סים רק הטלפון...אמרו לי סאני אבל אני לא יודע איפה היא..קיצור מי שמכיר משהו שיעזור כי אני רוצה להחליף את הפלא אבל לא לבטל להמשיך לשלם על 2....רק רוצה מכשיר חדש...זה לא הגיוני לבקש מבנאדם להתחייב על מכשיר שלוש שנים שאחרי שנה וחצי שנתיים כבר רוצים להחליף אותו...

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר