לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2004, 22:49
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm
מיי כימיכל רומנס

ראיתי את ה"להקה" הזאת במקרה בתוכנית של קונאן אובריין. אם לסכם את הופעתם בהגיג אחד - "WTF?!".
זאת חבורה של אנשים שנראים כמו הצאצאים של מרלין מנסון, מתנהגים כמו חבורת תינוקות, ובמקום לשיר פשוט עושים קולות ("קוואפ, מוואפ, גוויפ", ושאר צעקות מאותה משפחה). נכון ש"הכל אומנות", אבל זה פשוט מוגזם! צריך למנוע מהחרא הזה את הכינוי "מוסיקה/שירה/אומנות"!
אני עוד זוכר (טוב, לא זוכר, עוד לא הייתי אז, אבל בכ"ז) את הימים הטובים שבהם שירים העבירו מסר חשוב ומרגש (כדוגמת חלק מהשירים של פרקנ סינטרה). משם הנושאים רק הדרדרו:
-משם התחום התגלגל לעבר האהבה (טוב... אני לא צריך לתת דוגמאות, נכון?).
- משם התחום התגלגל לאנשים יפים בני 17 ששרים על סקס ואהבה למרות ש...הם בעצמם לא יודעים מה זה (להקות בנים).
-אנו מתקרבים לימינו בגלגול קליפי הפורנו שבמקרה משודרים עם מוסיקת רקע, ועם מילים אקראיות שקשורות לאהבה/סקס (השירים המאוחרים של בריטני).
-מעצבנים ששונאים את כל העולם, וחושבים שהם יותר חכמים מכולם, ורוצים שינוי, למרות שאין להם מושג קלוש מה בדיוק לשנות. אה, והם גם חשים צורך עז להתאפר/לשנות את מראם מקצה לקצה (מסר חזק של "Love your body").
-ואילו עכשיו יש מכוערים שצועקים צעקות. מה המטרה של ה"שיר" המזורגג הזה? איך שמיעתו העשירה את חיי?
-אני כבר רואה את זה. בעוד 10 שנים מישהו יעלה על הבמה, יהיה רעש של טופים, אולי אפילו גיטרה חשמלית, כמה אנשים יקפצו כמו משוגעים, ויחממו את הקהל.... דממה.... שקט... האיש מפליץ... הבנות בקהל משתגעות ומתעלפות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:06

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר