לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2006, 19:16
צלמית המשתמש של ~psysex~
  ~psysex~ ~psysex~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "זה חוק? אפשר לתבוע אותו כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי White-Crow
זה חוק?
אפשר לתבוע אותו כי הוא מפר את חוקי עולם הטראנס?

מי לעזאזל אתם שתשפטו במה הוא יעבוד?!
לא רוצים לשמוע סקאזי אל תשמעו סקאזי
לא רוצים להיות במסיבות שהוא מופיע שם אל תלכו לשם

מוזר שרק בארץ קוטלים אותו, ובכל העולם הוא נחשב אחד הגדולים
הקנאה הורגת אולי?

מצטער להגיד לך אבל קהילת הטראנס הבינלאומית לא ממש אוהבת אותו זה שאתה רואה אותו בהופעות עם מלא אנשים זה לא קהיחת הטראנס האמיתי זה סתם אנשים שאומרים יאלה בוא נלך לפסטיבל.
וזה לא הקטע של לשמוע סקאזי או לא אני לא מדבר על המוזיקה שלו אם תשים לב אבל הקטע שאף אומן טראנס לא השקיע בפירסום שלו יותר מבמוזיקה שלו וזה לא צריך ליהיות ככה

חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 10:54
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "למה לא? אומני רוק לא יפרסמו..."

ציטוט:
למה לא?
אומני רוק לא יפרסמו את עצמם?
אומני פופ לא מפרסמים את עצמם?
הטראנס כבר מזמן מזמן יצא מהמחתרת, זאת מוזיקה לגיטימית לכל דבר- ועושים אותה בראש ובראשונה בשביל להשיג מזומנים
הוא לו עם פרסום? שיהיה לו הכי לבריאות בעולם
כל עוד הוא ממשיך לייצר טראנס שאני יהנה לשמוע- שיעשה מה שהוא רוצה ויפרסם כמה שהוא רוצה

טראנס לא צריך ליהיות בכותרות זאת לא המטרה של הטראנס זה בידיוק כמו ברייקביט , רייב, דראם אנד בייס זה צריכה ליהיות מוזיקה שאתה לא תשמע אותה בכל מקום ואם סקאזי רוצה לשחק באיזה סדרת טלויזיה אז שיהנה אבל כל עוד הוא עושה את זה בשביל פרסום וכסף זה ממש רע.
ובקשר לזה שאמרת שטראנס עושים בראש ובראשונה בשביל להשיג מזומנים מצטער להגיד לך אתה חייב ללמוד עוד הרבה מאוד דברים

חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 16:06
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "טוב טוב צא מהסרט שהקהילה..."

ציטוט:
טוב טוב

צא מהסרט שהקהילה מחתרתית
אז למה הם עושים את זה?
כדי שתהנה?
אם הם לא היו עושים את זה בשביל כסף גם הדיסקים לא היו עולים כסף ושום מסיבת טראנס לא הייתה עולה כסף, ושום מוצר לא היה עולה כסף

כנראה אתה ילד קטן מדי כדי לקלוט שהכל בחיים זה כסף

אתה יודע שאנשים צריכים איך שהוא להתקיים אבל הם לא עושים את זה בגלל הכסף ואתה יכול לשאול הרבה מאוד אומנים , ממכירת דיסקים הם לא מרוויחים כמעט כלום , ומהופעות זה הכסף היחיד שהם יכולים לעשות ממנו כסף אבל הם לא עושים הופעות בשביל להרוויח כסף הם עושים את זה כי לרובם כיף לעשות את זה והם רוצים לפרסם את המוזיקה שלהם אבל כסף זה לא המטרה שלהם.
כדי שתצא מהסרט שאתה חי בו שהם רוצים רק כסף

חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 18:48
  almoglev almoglev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bazay שמתחילה ב "פחחחח אוי סקאזי סקאזי מה יהיה איתך?"

ראיתי את זה לפני כמה ימים

זה פשוט לעשות צחוק מהעבודה שלו.
לכל המעפנים שמתלהבים ממנו (פחח) אם זה היה אומן אחר זה לא היה עושה מהומה כי פשוט זה לא היה אומן אחר, כל הקטע פה זה לקחת מישו שהציבור מכיר תור "אומן טראנס"
אף אומן אחר לו מגיע לרמות חשיפה כמו סקאזי, כל הכספים של הכימיכל קרו מושקעים ביחצון שלו... ובוא נגיד שחלק גדול מההצלחה שלו זה בגלל היחצון שעושים לו ולא בגלל המוזיקה.
ד"א המוזיקה שהוא עושה כבר ממזמן אפשר לקרוא לה בשם אחר.. זה כבר יותר פופ מטראנס

חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 16:15
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
טוב אולי די כבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bazay שמתחילה ב "פחחחח אוי סקאזי סקאזי מה יהיה איתך?"

גם חובבי סקאזי וגם אלה שפחות אוהבים אותו יסכימו איתי שהאשכול הזה מיותר לגמרי והוא לא מוביל לשום מקום סתם מריבות בין חברי הפורום לבין עצמם.

הבנו סקאזי מסחרי סקאזי לא מסחרי סקאזי תותח סקאזי לא תותח חלאס!!
כל אחד שישמע מה שבא לו ויהנה מזה

אבל די כבר כל אשכול שני לריב אחד עם השני כי סקאזי תותח די כבר תתבגרו

את דעתי אני כבר לא אשמיע שוב באשכול הזה מחמת הספק שיתנפלו עליי פה ואי אפשר לדבר עם אף אחד שיחה נורמלית בלי שזה ייגרר למריבה גדולה

יהונתן, באזאי, סייבר איגואנה,אלמוג- עזבו נו אתם לא מבינים שאי אפשר לשנות דעה של בן אדם שהוא דבק בה בכזאת קלות תנו להם להינות ממה שהם רואים ושומעים ועזבו אנחנו יודעים בדיות איפה כל אחד עומד

גיל אם אתה רואה את זה תמחק\תנעל את האשכול זה כבר מוגזם

חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 21:17
  lei1989 lei1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "אווווווווווו"

מה אתה מיתעצבן??? אתה חייב להם משהו?!?!? שיחשבו מה הם רוצים הם חושבים שבן אדם שעושה טראנס צריך להיות מורעב.. שיחשבו ככה.. Chaosmantor אתה ממציתי האש פה פיתאום אתה מרגיע את כולם?!?

"אבל די כבר כל אשכול שני לריב אחד עם השני כי סקאזי תותח די כבר תתבגרו"

אתה זה שצריך להתבגר ולהתפקח.. האשכול הזה נוצר בישביל לריב..

"שאם כל אחד אחר היה הולך לשחק בסדרת טלויזיה (אפילו קח לדוגמא את היוצר האהוב עליי אזאקס סינדרום) הייתי פותח על זה אשכול ומתפוצץ מצחוק מרמת המיסחור

אין שום דבר רע בלשחק בסדרת טלויזיה אבל הבעיה שהוא עושה את זה בשביל לקדם את עצמו ואת השם שלו ובסופו של דבר להרוויח יותר כסף
ממש פטתי

חחחחחחחחחחחחחחחחחח כן גם אני נקרעתי שיהונתן שלח לי את זה פתחתי על זה אשכול ב99 חחחחחחחחחחחחח ההבן אדם גמור"
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...455#post1168521...

אתה צבוע ברמות..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/lei198999/2beitar.JPG]

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 01-06-2006 בשעה 21:21.
חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 17:46
צלמית המשתמש של GuyB
  GuyB GuyB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
קודם כל

דבר בשם עצמך שאתה אומר שלא אוהבים את סקאזי... כי הוא האמן טראנס הכי אהוד(אתה יודע מה, בין ההכי אהודים) בעולם... ואלו הן עובדות על פני השטח.
הבן אדם פשוט מוזיקאי משכמו ומעלה.. הוא תותח...
ראית פעם הופעה שלו? ראית כמה אנשים הבן אדם מביא?

כן, הוא ממסוחר בכל העולם?
אנשים פשוט אוהבים את המוזיקה שלו... כי היא איכותית(ופה אין ויכוח נשמה).

מה לעשות אנשים מתפרסמים.... אתם רוצים שהוא לא יהיה ממוסחר? שהוא לא יתפרסם?
ברור..! זה משתלם לו! לעשות מוזיקה בשביל הכיף... לא לפרסם את עצמו ולעשות המון כסף.

וזה שיש לך בעיה עם זה שהוא יתמסחר תשמור לעצמך חביבי...
פנו אליו להשתתף, והוא יכול לעשות עוד כסף.אבל ברור שהוא יגיד לא... כי Bazay חושב שהוא מתמסחר ואומר שלא אוהבים אותו...

לך תישן על האף ילד.

וכולכם, בכללי, חבורה של ילדים פלצנים שלא מבינים מהחיים שלהם. כשתגדלו תדברו.

נערך לאחרונה ע"י GuyB בתאריך 04-06-2006 בשעה 17:50.
חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 20:59

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ~psysex~ שמתחילה ב "יאלה בוא נסגור את זה ככה שאלו..."

לא אמרתי את מילתי האחרונה.אני לא שומע רק סקאזי אני שומע מלא אמנים.. וסקאזי בינהם זה הכל, לא איכפת לי מה אתם חושבים עליו..יש לו טראקים יפים וחלק פחות אני לא יגזים ויומר שהוא ה"אמן" של ארץ ישראל כי יש עוד מלא תותחים.. אני חושב ששומעים את המוזיקה שלו ביגלל שאוהבים אותה ולא ביגלל כל ה"פירסומות" או היחצון.. מתי שהוא הפציץ אם האלבום האחרון שלו בהתחלה כולם שמעו אותו.. ואל תגידו שלא פשוט הוא כבר נהיה חרוש וזהו.. וה"קהילה" "ששונאת אותו" היא בכלל לא קהילה היא כמה אנשים שתפסו תחת כי הם שומעים "הרבא שנים" טראנס והם קובעים ויש כמה זנבות שהולכים אחריהם ותגידו שלא!!! ואז כולם ניגררו ביגלל הקינאה.. קהילה מורכבת מאנשים ששומעים טראנס והוותיקים לא יכולים לידרוך על החדשים הם חלק מהקהילה.. אבל מה לעשות שסקאזי סונוור מהזוהר.. ובאמת היתמסחר.. לכל בן-אדם יש מחיר..אבל לפי דעתי זה לא פוגע בטראקים שלו.. רק מוסיף יותר.. אז שיהיה לו בכיף.. שירוויח הרבא.. כי אחרי הכל מי משלם את כל ההוצאות על כל השטויות שלו? מי אם לא הוא עצמו..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/lei198999/2beitar.JPG]

חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 21:03
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי lei1989 שמתחילה ב "לא אמרתי את מילתי האחרונה.אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lei1989
לא אמרתי את מילתי האחרונה.אני לא שומע רק סקאזי אני שומע מלא אמנים.. וסקאזי בינהם זה הכל, לא איכפת לי מה אתם חושבים עליו..יש לו טראקים יפים וחלק פחות אני לא יגזים ויומר שהוא ה"אמן" של ארץ ישראל כי יש עוד מלא תותחים.. אני חושב ששומעים את המוזיקה שלו ביגלל שאוהבים אותה ולא ביגלל כל ה"פירסומות" או היחצון.. מתי שהוא הפציץ אם האלבום האחרון שלו בהתחלה כולם שמעו אותו.. ואל תגידו שלא פשוט הוא כבר נהיה חרוש וזהו.. וה"קהילה" "ששונאת אותו" היא בכלל לא קהילה היא כמה אנשים שתפסו תחת כי הם שומעים "הרבא שנים" טראנס והם קובעים ויש כמה זנבות שהולכים אחריהם ותגידו שלא!!! ואז כולם ניגררו ביגלל הקינאה.. קהילה מורכבת מאנשים ששומעים טראנס והוותיקים לא יכולים לידרוך על החדשים הם חלק מהקהילה.. אבל מה לעשות שסקאזי סונוור מהזוהר.. ובאמת היתמסחר.. לכל בן-אדם יש מחיר..אבל לפי דעתי זה לא פוגע בטראקים שלו.. רק מוסיף יותר.. אז שיהיה לו בכיף.. שירוויח הרבא.. כי אחרי הכל מי משלם את כל ההוצאות על כל השטויות שלו? מי אם לא הוא עצמו..

חשבתי שפה זה הסתיים אבל אתה אוהב למשוך את זה אז אני חייב להגיד לך משהו:
אתה לא מכיר את הקהילה הזאת ואתה לא יודע כלום על הקהילה הזאת ותאמין לי שהקהילה הזאת מאוד גדולה והאנשים האלו שומעים טראנס עוד לפני שהתחלה לשמוע מוזיקה אלקטרונית אל תזרוק דברים שאתה לא יודע.
אני לא הולך להכנס איתך לוויכוח הזה כי אני יודע שלא יצא מזה כלום יש אנשים שלא מבינים אבל אין מה לעשות ככה זה אנשים

חזרה לפורום
ישן 05-06-2006, 15:46

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "חחחחחחח יא גנוב כל הודעה שניה שלך אתה מקלל כאילו לא יודע מה"

אני לא עבריין ובטח שלא מקלדת.. תגיד לי איפה אתה גר וניראה מי ילד כאפות זה הכל.. אתה גם ממציא חוקים הא? רק שתדע שהמישתמש הזה גם נחסם והוא הישתחרר.. והוא הרבא יותר וותיק מהמישתמש ההוא.. אתה רוצה לדבר על חסרי חיים וילדים עם פגיעות?? אתה ביקשתה את זה..

"אבל די כבר כל אשכול שני לריב אחד עם השני כי סקאזי תותח די כבר תתבגרו"

אתה זה שצריך להתבגר ולהתפקח.. האשכול הזה נוצר בישביל לריב..

"שאם כל אחד אחר היה הולך לשחק בסדרת טלויזיה (אפילו קח לדוגמא את היוצר האהוב עליי אזאקס סינדרום) הייתי פותח על זה אשכול ומתפוצץ מצחוק מרמת המיסחור

אין שום דבר רע בלשחק בסדרת טלויזיה אבל הבעיה שהוא עושה את זה בשביל לקדם את עצמו ואת השם שלו ובסופו של דבר להרוויח יותר כסף
ממש פטתי

חחחחחחחחחחחחחחחחחח כן גם אני נקרעתי שיהונתן שלח לי את זה פתחתי על זה אשכול ב99 חחחחחחחחחחחחח ההבן אדם גמור"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...455#post1168521...

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 05-06-2006 בשעה 15:54.
חזרה לפורום
ישן 05-06-2006, 12:30
  PlayGround PlayGround אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
פשוט בושה מי שפתח תאשכול!

איזה אפס קנאי ..
מה אתה מבין מהחיים שלך בכלל?!?!
הציעו לבנאדם לשחק בטלנובלה, למה לא? יש כסף .. יהיה צחוקים .. יכירו אותו יותר אנשים ..
למה לא?! אל תגיד לי לא אוהבים אותו למה כולם שומעים אותו .. הסט החדש שלו מפציץץ ..
אחד האלבום הכי טובים שיצאו אי פעם .. אל תזין תשכל עובדות לא נכונות .. שמע ראיון שלו ותבין את כל
הקטע של כמיקל ושל סקאזיי .. פשוט בושה שמלכלכים עליוו ..
יש פה אנשים כאלו אפסים שחשים אותה מבינים בכל הסצנה ..
טיפשים!

אהה .. ומי שהיה במסיבות שלו יכול לראות כמה אנשים "שונאים" אותו .. פחחח

עוד משו .. אנשים חשים שהם שומעים מוזיקה לפני 10 ו15 שנה ..
אז.. על הזייןןן שליי .. הטראנס לא חייב להישאר כמו שהוא היה פעם ..
אנשים משתנים .. כמו שביבס אמר .. זה האבולוציה של האמנים שמתפתחים לכיוונים שונים ..
אין פה שום קטע לעשות להיטים בכוח .. זה האמנים משתנים ועושים תמוזיקה הזאתת ..
מי שאוהב שישמע מי שלא שיסתום תפה .. לא לתחיל ללכלך ..

נערך לאחרונה ע"י PlayGround בתאריך 05-06-2006 בשעה 12:35.
חזרה לפורום
ישן 05-06-2006, 13:17
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי PlayGround שמתחילה ב "פשוט בושה מי שפתח תאשכול!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PlayGround
איזה אפס קנאי ..
מה אתה מבין מהחיים שלך בכלל?!?!
הציעו לבנאדם לשחק בטלנובלה, למה לא? יש כסף .. יהיה צחוקים .. יכירו אותו יותר אנשים ..
למה לא?! אל תגיד לי לא אוהבים אותו למה כולם שומעים אותו .. הסט החדש שלו מפציץץ ..
אחד האלבום הכי טובים שיצאו אי פעם .. אל תזין תשכל עובדות לא נכונות .. שמע ראיון שלו ותבין את כל
הקטע של כמיקל ושל סקאזיי .. פשוט בושה שמלכלכים עליוו ..
יש פה אנשים כאלו אפסים שחשים אותה מבינים בכל הסצנה ..
טיפשים!

אהה .. ומי שהיה במסיבות שלו יכול לראות כמה אנשים "שונאים" אותו .. פחחח

עוד משו .. אנשים חשים שהם שומעים מוזיקה לפני 10 ו15 שנה ..
אז.. על הזייןןן שליי .. הטראנס לא חייב להישאר כמו שהוא היה פעם ..
אנשים משתנים .. כמו שביבס אמר .. זה האבולוציה של האמנים שמתפתחים לכיוונים שונים ..
אין פה שום קטע לעשות להיטים בכוח .. זה האמנים משתנים ועושים תמוזיקה הזאתת ..
מי שאוהב שישמע מי שלא שיסתום תפה .. לא לתחיל ללכלך ..

דבר ראשון אף אחד לא שומע דברים מלפני 10 ו15 שנה אתה יודע יוצאים כל יום דברים חדשים שהם לא סקאזי.
ובתור אחד שהיה בכמה מסיבות שלו רוב האוכלוסיה במסיבות שלו הם ערסים ופרחות
והכימיקל קרו לא לייבל חרא יש שם אומנים טובים כמו אקסייל שאני מאוד מעריך אותם אבל הלייבל הזה לא עובד בצורה נכונה והוא קודם כל הולך ליחצון האומנים ואחרי זה למוזיקה עצמה, חבל שככה זה עובד שם.
וד"א כל ערס שני שתשאל ברחוב ותשאל אותו אם הוא אוהב את סקאזי הוא יגיד לך שכן אין מה לעשות זאת האוכלוסיה שנמצאת במסיבות שלו.

חזרה לפורום
ישן 20-06-2006, 23:12

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "אני באמת לא משפט חכם לא הבנתי כל כך מה באת לרשום"

lei1989 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_1207094", true);

:היתי בטוח שרשמתי 2001...
Chaosmantor תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_1205482", true);
: סייג לחכמה שתיקה , כמה שטויות אתה כותב שתהיה בריא
lei1989 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_1207070", true);

: מישפט חכם,אתה לא.. אתה אומר שאני רושם שטויות?! המצב שלך ממש גרוע..
Chaosmantor תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_1205482", true);

:<B>אני באמת לא משפט חכם לא הבנתי כל כך מה באת לרשום,
אבל זה בסדר הציפיות שלי לא גבוהות</B>

ואם כבר אתה שואל מה שטויות?
אסטריקס החל ליצור מוזיקה בגיל 16 אבל האלבום הראשון שלו שוחרר ב2002 אז קצת קשה לשמוע אסטריקס ב2000 \=

לא חדש שאתה ילד _ _ _ _ ("אני באמת לא משפט חכם") אתה גם מדגיש שהצפיות שלך גם לא גבוהות טוב שאתה יודע..http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...455#post1168521

יש כל מיני יצירות שלו גם משנת 2001 בלי קשר לאלבום..

ומי שלא הבין מה רשום במילה החסרה אז "הוא גם" מפגר..

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 20-06-2006 בשעה 23:14.
חזרה לפורום
ישן 18-06-2006, 16:52
  Milk-Inc Milk-Inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
אוי אוי....

אני בד"כ לא מגיב פה בפורומים, ורק קורא.
אבל אני רוצה להגיב עכשיו.

אז ככה:
הבחור שדיבר שטויות ואמר את המשפט הבא:

"טראנס לא צריך ליהיות בכותרות זאת לא המטרה של הטראנס זה בידיוק כמו ברייקביט , רייב, דראם אנד בייס זה צריכה ליהיות מוזיקה שאתה לא תשמע אותה בכל מקום"

תגיד לי, אתה רציני? אני לא מאמין שאמרת שטות כזאת אפילו..
טראנס לא צריך להיות בכותרות? למה נראה לך? למה אתה מנסה להפוך את זה למשהו מחתרתי?
איש - תחזור למציאות: כבר ממזמן הטראנס הוא לא משהו מחתרתי.
כיום זה סיגנון מוזיקה שמושמע בכל רחבי העולם, ברוב המסיבות, החתונות והפסטיבלים.

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, אבל את מוזיקת הטראנס אתה כן תשמע בכל מקום.
ומי אתה שתקבע שלא ישמעו אותה בכל מקום? תן לאמנים להחליט.
וההיגיון הפשוט אומר שהאמנים רוצים שהיצירות שלהם יתפרסמו ברחבי הארץ/העולם.
אז מי אתה שתקבע שלא צריך לשמוע אותה בכל מקום?
האמנים רק מחפשים איך לפרסם את עצמם.

בוא נגיד ככה: אם אתה היית אמן טראנס, היית רוצה שהיצירות שלך יתפרסמו רק בקהילה מסויימת, או שישמעו אותה ברחבי העולם?
את האמת זאת לא שאלה, כי התשובה פה חד משמעית.
ואם אתה תענה על התשובה הראשונה, אז אתה פשוט בן אגם שחי בסרט ואין לו היגיון בגרוש.
אבל אני מבין אותך... קל לדבר מהצד.
אם אתה היית עוסק בתחום, תאמין לי שלא היית רוצה לגרד נדבות, והיית רוצה לראות תמורה ליצירות שלך.
חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 00:40
  WarMaster WarMaster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.05

שלום.
אני חייב להגיב בנושא, שכן יצא לי לדבר על זה עם חברים מס' פעמים.
סקאזי הוא מסחרי. זאת עובדה. אבל SO WHAT ?
גם בריטני ספירס היא מסחרית, ואנחנו עוקבים אחרי מה שהיא עושה ?
סקאזי לא אוהב טראנס ? זה הדבר הכי מונפץ ששמעתי...
עכשיו, PSYSEX, בקשר ל"טראנס לא צריך ליהיות בכותרות זאת לא המטרה של הטראנס זה בידיוק כמו ברייקביט , רייב, דראם אנד בייס זה צריכה ליהיות מוזיקה שאתה לא תשמע אותה בכל מקום"
פעם זה היה ככה. אבל מה לעשות, זה השתנה. סקאזי לדעתי הוא הממשיך של אייל ברקן. לאף אחד לא היה שום דבר נגד אייל ברקן עד שהוא הצליח. הבעיה של הסצינה הזאת היא שיש אנשים שרוצים שהמוזיקה תהיה שלהם. רק שלהם. ואם עובר לידם אוטו עם הטראק שהם אוהבים, אז פתאום הטראק נשמע לא משהו. אייל ברקן, סקאזי, אסטריקס, ואינפקדט (ואולי שכחתי עוד כמה), בעצם הוציאו את הטראנס מהארון, ושיגרו אותו להמונים. יש בזה יתרונות, ויש בזה חיסרונות. היתרון העיקרי שפעם לשמוע טראנס זה היה גובל בפשע. טראנס היתה מוזיקה של מסוממים, המשטרה אף פעם לא אישרה מסיבות, ובגלל זה התפתחה סצינה של UNDERGROUND. היום, כל ילד שומע טראנס. החיסרון הוא שבשנים האחרונות (ואני התחלתי להרגיש את זה לפני 3 שנים שהייתי בי"א)
שהתפתחה תרבות טראנס שונה ממה שהיתה קיימת עד עכשיו. psysex - סקאזי לא צריך להרוס את הסצינה - הסצנה כבר הרוסה, ואין דרך חזרה. פעם היית הולך למסיבה, ואנשים היו מחייכים אליך, אנשים היו חופרים כאלו אין מחר, ולא משנה איזה מוזיקה היתה ברקע. היום אתה הולך למסיבה, האנשים מאוד שונים. אני יתן לך דוגמא - נגיד אם אתה בא דלוק למסיבה, ויושב ואוכל סרטים בסבבה שלך, תמיד אתה תמצא את הפרצופים שמסתכלים עליך כאלו אתה מוזר או משהו כזה. פעם זה לא היה ככה. או שלמשל אתה מגיע למסיבה, ו10 אנשים רוקדים והשאר מסתכלים בפרצוץ מלגלג על הDJ, ואומרים אחד לשני - מי זה המעפן הזה - "הייתי מביא את הקייס מהבית ומרים פה את המסיבה". הבעיה היא שבשנים 2003-2002 פתאום זה נהיה אין להיות סטלן. פתאום כולם התחילו להאריך שער, לעשן והלדלק בכמויות מסחריות, ולבוא למסיבות ולהרוס את כל האווירה הטובה. אני מאשים גם את האנשים שהיו בסצינה לפני זה, שהפכו לממורמרים של המסיבות (תזכרות: מי זה המעפן הזה - הייתי מביא את הקייס מהבית ומרים את המסיבה)

נכון. המסחריות גרמה לכל זה. אבל זה לא אומר שהמוזיקה המסחרית היא גרועה. לאנשים יש נטיה לשנאות אותה בגלל מה שקרה לסצינה, ולשלול אותה מאותה סיבה.

וד"א, אין דבר כזה חובב טראנס אמיתי. יש מישהו ששומע סקאזי, ויש אחד ששומע סימון פוספורט, ואחד שחופר עם אזקס סינדרום, ואחד שמרביץ עם אוסום. כולם חובבי טראנס.
הויכוחים האלה, מי יותר טוב, זה פשוט פטתי. תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים.
חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 14:19
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי WarMaster שמתחילה ב "שלום. אני חייב להגיב בנושא,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי WarMaster
שלום.
אני חייב להגיב בנושא, שכן יצא לי לדבר על זה עם חברים מס' פעמים.
סקאזי הוא מסחרי. זאת עובדה. אבל SO WHAT ?
גם בריטני ספירס היא מסחרית, ואנחנו עוקבים אחרי מה שהיא עושה ?
סקאזי לא אוהב טראנס ? זה הדבר הכי מונפץ ששמעתי...
עכשיו, PSYSEX, בקשר ל"טראנס לא צריך ליהיות בכותרות זאת לא המטרה של הטראנס זה בידיוק כמו ברייקביט , רייב, דראם אנד בייס זה צריכה ליהיות מוזיקה שאתה לא תשמע אותה בכל מקום"
פעם זה היה ככה. אבל מה לעשות, זה השתנה. סקאזי לדעתי הוא הממשיך של אייל ברקן. לאף אחד לא היה שום דבר נגד אייל ברקן עד שהוא הצליח. הבעיה של הסצינה הזאת היא שיש אנשים שרוצים שהמוזיקה תהיה שלהם. רק שלהם. ואם עובר לידם אוטו עם הטראק שהם אוהבים, אז פתאום הטראק נשמע לא משהו. אייל ברקן, סקאזי, אסטריקס, ואינפקדט (ואולי שכחתי עוד כמה), בעצם הוציאו את הטראנס מהארון, ושיגרו אותו להמונים. יש בזה יתרונות, ויש בזה חיסרונות. היתרון העיקרי שפעם לשמוע טראנס זה היה גובל בפשע. טראנס היתה מוזיקה של מסוממים, המשטרה אף פעם לא אישרה מסיבות, ובגלל זה התפתחה סצינה של UNDERGROUND. היום, כל ילד שומע טראנס. החיסרון הוא שבשנים האחרונות (ואני התחלתי להרגיש את זה לפני 3 שנים שהייתי בי"א)
שהתפתחה תרבות טראנס שונה ממה שהיתה קיימת עד עכשיו. psysex - סקאזי לא צריך להרוס את הסצינה - הסצנה כבר הרוסה, ואין דרך חזרה. פעם היית הולך למסיבה, ואנשים היו מחייכים אליך, אנשים היו חופרים כאלו אין מחר, ולא משנה איזה מוזיקה היתה ברקע. היום אתה הולך למסיבה, האנשים מאוד שונים. אני יתן לך דוגמא - נגיד אם אתה בא דלוק למסיבה, ויושב ואוכל סרטים בסבבה שלך, תמיד אתה תמצא את הפרצופים שמסתכלים עליך כאלו אתה מוזר או משהו כזה. פעם זה לא היה ככה. או שלמשל אתה מגיע למסיבה, ו10 אנשים רוקדים והשאר מסתכלים בפרצוץ מלגלג על הDJ, ואומרים אחד לשני - מי זה המעפן הזה - "הייתי מביא את הקייס מהבית ומרים פה את המסיבה". הבעיה היא שבשנים 2003-2002 פתאום זה נהיה אין להיות סטלן. פתאום כולם התחילו להאריך שער, לעשן והלדלק בכמויות מסחריות, ולבוא למסיבות ולהרוס את כל האווירה הטובה. אני מאשים גם את האנשים שהיו בסצינה לפני זה, שהפכו לממורמרים של המסיבות (תזכרות: מי זה המעפן הזה - הייתי מביא את הקייס מהבית ומרים את המסיבה)

נכון. המסחריות גרמה לכל זה. אבל זה לא אומר שהמוזיקה המסחרית היא גרועה. לאנשים יש נטיה לשנאות אותה בגלל מה שקרה לסצינה, ולשלול אותה מאותה סיבה.

וד"א, אין דבר כזה חובב טראנס אמיתי. יש מישהו ששומע סקאזי, ויש אחד ששומע סימון פוספורט, ואחד שחופר עם אזקס סינדרום, ואחד שמרביץ עם אוסום. כולם חובבי טראנס.
הויכוחים האלה, מי יותר טוב, זה פשוט פטתי. תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים.

אתה צודק אבל מה שאני התכוונתי אליו זה שסקאזי הפך לבריטני ספירס של הטראנס הפסיכודלי הוא פחות או יותר הרס את זה קצת והפך את זה לשיגעון חולף...היה את שגעון ההיט אנד ראן,אחריי זה אאוט אוף ספייס ועכשיו השיט של אלון דה לוקו
:|
חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 15:56

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "[QUOTE=WarMaster]שלום. אני..."

אתה לא יכול להאשים את סקאזי בזה שהוא הצליח. אני מבטיח לך שגם אם אוסום פתאום היה מצליח וכולם היו מקבלים אותו, אז הדארק היה הופך למוזיקה מסחרית. אבל זה לא אומר שהמוזיקה היא פחות טובה.
פשוט אנשים לא מסוגלים לקבל את זה שמוזיקה שהיתה בעבר רק שלהם, הופכת להיות של כולם.

ד"א, בתוכנית רדיו "אפטר פרטי" ברדיו י-ם, הארח מישהו מכימיכל קרו, והוא אמר משהו חכם על הסגנון - הפול און זה אבולוציה של המטאל. הרבה אנשים שעושים פול און באו מהמטל. מסיבות פול-און דומות למסיבות פוגו - אנשים באים להתפוצץ, לחפור בטירוף.
יש אנשים במעדיפים את זה, ויש אנשים שמעדיפים לשמוע מוזיקה שהיא יותר מתוחכמת ומורכבת. (סימון פוספורט לדוגמא). אף אחד משני האנשים הוא לא "חובב טראנס אמיתי". כל אחד הוא חובב טראנס. הבעיה שיש מס' פוצים שמרגישים גברים שהם שמעו טראנס לפני שכולם התחילו. אני למשל, התחלתי לשמוע בגיל 13, ועכשיו אני בן 20. אבל מה זה על הזין שלי. שכולם ישמעו טראנס בכיף שלהם, אני לא מתעסק עם משחקי כבוד מטומטמים.
חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 17:26
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי WarMaster שמתחילה ב "שלום. אני חייב להגיב בנושא,..."

וואלה אחלה תגובה אחי , אבל אני חולק עליך במספר מסויים של דברים כמו הסצנה של הטראנס בהתדרדרות גדולה מאוד שאני חושב שאפשר לעצור , אני לא אוהב את סקאזי בגלל מה שהוא עשה בגלל שהוא בא ועשה מוזיקה שפונה אל כולם ואך ורק בשביל להקפיץ אנשים לא בשביל שאנשים יואהבו את המוזיקה שעושה בגלל שהיא טובה אלה בגלל שהיא מקפיצה, גם ראיתי את אינפקטד עושים את זה בשנת 2004 ומאוד הייתי מאוכזב מהם כי אני בתור אחד ששמעתי את אינפטקד משנת 2001 זה קצת קשה לראות את זה קורה דווקא להם, אבל אני חושב שהם קצת התאפסו על עצמם וירדו מהסגנון המסחרי החזק , הם עדין מסחרים אבל בגבול מסויים.
חבל שהסצנה שלנו נראת ככה אבל אין מה לעשות ועוד משהו אני בטוח שאם אוסום היה מצליח זה בגלל המוזיקה שלו ולא בגלל "איזה הופעה הוא דופק" או "איזה ווקאל חזק" הוא שם בטראקים שלו.
ואני לא שונא מוזיקה מסחרית כי 40 אחוז מהפול און של היום הוא מסחרי אבל עדין עד גבול מסויים שאני חושב שסקאזי עברו את הגבול הזה מזמן.

חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 01:45

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי ~psysex~ שמתחילה ב "וואלה אחלה תגובה אחי , אבל..."

אי אפשר לעצור את התדרדרות. זה קרה להמון ז'אנרים במהלך ההיסטוריה. מתישהו תבוא מוזיקה אחרת ותחליף פה את הפול און. אבל בינתיים. עכשיו מה שאתה אומר במשפט השני זה דיי תמוה... סקאזי עשה מוזיקה מאוד מאוד טובה שהוא נכנס לעסק (דיסק ראשון - אנימל), ואז התסכל סקאזי על האנשים שמתחרפנים מהBMP הגבוה שלו, והבין שבעצם ההמונים אוהבים מוזיקה שמקפיצה. מה זאת אומרת שסקאזי עושה מוזיקה מקפיצה אבל לא טובה ? לא טובה למי ? לך ? אז סבבה לך - כל אחד והטעם שלו. אז אתה לא אוהב את המוזיקה. לא נורא. אבל זה ממש לא אומר שהמוזיקה לא טובה. וההוכחות בשטח - אלפים שומעים סקאזי בארץ ובעולם.

ואני מתערב איתך שאם אוסום היה מצליח בקנה מידה של סקאזי, הוא היה מוסיף עוד 38 ערוצים של צלילים לטראקים שלו, שיהיו פי 10 משוגעים - כי זה מה שהיה שגורם לו להצליח.
חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 11:18
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי WarMaster שמתחילה ב "אי אפשר לעצור את התדרדרות. זה..."

אני לא אומר שמוזיקה של סקאזי גרועה יש אנשים שאוהבים אותה אבל אני לא , אבל לך תחזור קצת אחורה בזמן לאלבום הראשון שלו אנימל מי בכלל הסתכל אז על סקאזי באותה תקופה המוזיקה שלו לא הייתה משולבת עם ווקאלים חזקים שממכרים אנשים לטראקים שלו באותה תקופה הוא עוד היה בסדר אבל אז החליט שהוא רוצה להקפיץ קהל בלי שום קשר למוזיקה עצמה מיצדו שהיא תיהיה בהפקה נמוכה מאוד של הטראקים אבל העיקר שזה יהיה מקפיץ דוגמא לכך היא אסלרה, היט אנד ראן, אווטר ספייס < איך אפשר להרוס את השיר האגדי הזה?!? והנה בא עכשיו גם אלון דה לוקו זה כבר לא קשור למוזיקה אצלו זה אך ורק קשור לפרסום הוא לוקח את האנשים שמצליחים באותה תקופה ופשוט עושה איתם טראק בשביל שהוא התפרסם עוד קצת , ואם תשמע עוד פעם את המוזיקה החדשה שלו לעומק תבין שזה הכל באס קיק ועוד כמה צלילים בודדים ברקע אה ושחכתי גם יש כמה שריטות .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר