לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2006, 01:41
  ZahiT ZahiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
איזה זכרון אפשר לקנות וכרטיס מסך זול

שלום. פעם ראשונה באתר. דווקא נחמד פה.
אז ככה, לעניין.
אני רוצה להוסיף זכרון למחשב. כרגע יש לי 256מגה ואני רוצה לדעת מה אני יכול להוסיף. אם אפשר 512 או שאני חייב להוסיף 256 כדי שזה יעבוד נורמלי, ובאיזה מהירות זה צריך להיות. זה מה יש לי כרגע:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בנוסף, אני רוצה לקנות כרטיס מסך. זול. משהו עד אזור ה500 שקל (כשכל המחסיר הרי זה משובח). אין לי מושג מה ההבדל בין הראדונים לג'יפורסים ובין הPX לGT לGS ולכל החברים שלהם. אם מישהו יכול להגיד לי גם איפה אני יכול למצוא מידע שיסביר לי את ההבדלים זה יהיה מצוין (והבדלים זה אומר מהירות ולא פונקציות הליבה המושרשת בזכרון הדואלי של המעבד של הכרטיס או משהו כזה) כי אני פשוט מסתכל על המספרים (6600,6800,7300,...) ולא נראה לי שזה כ"כ קשור.
{אחת הסיבות שבגללן אני רוצה לקנות היא זאת http://groups.zahav.net.il/comm_dis...on=1&CommID=105 אם מישהו יכול על הדרך להגיד לי מה לעשות, אחלה}. הלוח אם שלי אם צריך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 17:15
  shoval02 shoval02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
לא יאומן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZahiT שמתחילה ב "איזה זכרון אפשר לקנות וכרטיס מסך זול"

פעם ראשונה שאני רואה מישהו עם אותה בעיה.. יש לי את הבעיה הזאת כבר כל כך הרבה זמן ואני לא מבין איך לסדר אותה
חשבתי שאולי זה בגלל שהמאורר שעל הכרטיס מסך לא עובד והוא מתחמם אבל זה לא נראה לי כי אחרי שהוא מתכבה הוא לא עושה את הבעיה הזאת של הצבעים
ניסיתי כל דבר אפשרי אבל לא מצליח לסדר את זה..... חייבים למצוא פיתרון!

אם זה משנה משהו אז לי יש כרטיס מסך דומה לשלך
Ge force 4 mx440 128MB

ד"א זה לא בעיה של דרייברים לא מעודכנים או משהו כי עידכנתי ובאמת שניסיתי הכל ואני לא מבין מה הבעיה.. אם מישהו מוצא את הפתרון לזה אז הוא פשוט גאון חחח למרות שיש מצב שזה פשוט מהתחממות...

נערך לאחרונה ע"י shoval02 בתאריך 31-05-2006 בשעה 17:19.
ישן 06-08-2006, 15:23
  ZahiT ZahiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZahiT שמתחילה ב "איזה זכרון אפשר לקנות וכרטיס מסך זול"

טוב, פתחתי את המחשב, הוצאתי את הכרטיס מסך, ועכשיו המחשב עולה רגיל דרך הכטיס המובנה בלוח. כששניהם היו מחוברים בו זמנית היציאה הזאת לא עשתה כלום והכרטיס מסך עבד בVGA כמו שרשמתי. התחלתי לנקות כל מיני דברים שאני לא מבין בהם והיה ממש כיף, וכשהוצאתי את המאורר של הכרטיס מסך (מה שלא עשיתי אף פעם לפני זה), היה (ויש) חומר לבן, עם מרקם כמו של משחה על השבב הכי גדול שם (שהמאוורר היה עליו). אז אני אנסה לשחק קצת ולראות אם הבאג הזה שהיה לי קורה גם עכשיו (מה שאני לא מאמין שיקרה, למרות שאני לא יודע מה אני אצליח להפעיל עם הדבר הזה), אבל בהנחה שלא יהיו באגים, מה עכשיו? מה זה החומר הלבן הזה והאם זה אומר שהכרטיס נדפק (למרות שהוא פועל בעקרון) והאם יכול להיות שהבעיה החריץ של הכרטיס? לצערי זה החריץ היחדי שמתאים לכרטיס בלוח, אז אני לא ממש יודע איך אפשר לבדוק
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר