לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2006, 19:43
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Foxtrot1 שמתחילה ב "שאלת צעיר מתחיל"

איזה סלט... בנאדם.
העדשה המדוברת היא 150מ"מ עם צמצם 2.8 ולא 3.5.
דבר שני, אין לה כלל זום. היא עדשה קבועה, מה שאומר שהיא תקועה על מצב 150 מ"מ.
זה טלה לא פראייר בכלל והוא מאפשר לך לצלם מקרו בהגדלה מקסימלית של 1:1 ממרחק יחסית גדול, מה שמקל במיוחד בצילום חרקים פחדניים, או צילומי סטודיו.

עדשה נהדרת, ומכל עדשות המקרו שצילמתי איתן (50מ"מ של סיגמא, 105 מ"מ של ניקון, 105 מ"מ של קנון והמדוברת 150מ"מ של סיגמא) היא הטובה ביותר שיצא לי להחזיק.

עריכה: ההבדל הפיסי בעדשה הוא שהיא מסוגלת להתפקס על אובייקטים הכל מאין-סוף (כמו כל עדשה) עד לאובייקטים מאוד מאוד קרובים. יש לה עוד זכוכיות בפנים שמאפשרות לעשות את זה ברמה האופטית.
רוב העדשות לא מסוגלות להתפקס על דברים מאוד מאוד קטנים מקרוב, וזו כן מסוגלת (או כל עדשת מקרו לצורך העניין).
המקרו נמדד ביחס הגדלה. למשל, ה 70-300 APO2 של סיגמא מגדילה עד ל 1:2, שזה חצי מההגדלה שתעשה עדשת מקרו עם יחס הגדלה 1:1 (לצורך העניין, כל העדשות שהזכרתי למעלה קודם).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 01:26
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Foxtrot1 שמתחילה ב "אז אם לאחד את מה שכלכם רשמתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Foxtrot1
ועכשיו לשאלה קצת יותר משמעותית. כיצד ניתן לתרגם את אורך מוקד העדשה למשהו יותר מוחשי?

האורך המוקד זה נתון שקצת מבלבל בהתחלה ..

למעשה זה המרחק בין החיישן / פילם לאלמנט (של העדשה )
הכי קל להבין שלכל אורך מוקד יש זווית ראייה אחר ...

לדוגמה : אורך מוקד של 50 מ"מ נותן זווית ראייה של 46 מעלות ...

אולי הטבלה הזאת תעזור לך להבין -http://www.geocities.com/gelrad/CanonLens.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 01-06-2006, 13:29
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Foxtrot1 שמתחילה ב "שאלת צעיר מתחיל"

אני מגיב בסוף ההודעה כי אני רוצה שאתה תיראה את זה.
נרקיס דבר ראשון העדשה של קנון היא לא 105 אלה 100 ממ ויש להם 2 עדשות כאלו. אחת היא לא כול כך טובה ביגלל שהיא לא אולטרה סוניק והשניה כן. האולטרה סוניק נחשבת לעדשה מדהימה ואני לא חושב ישצה לך לצלם איתה. כי היא נחשבת ליבן העדשות הטובות ביותר. היא מהירה יותר מהסיגמה. יש לקנון עוד מיספר גדול של עדשות מקרו. אחת מהן היא 180 ממ L והיא אולה יותר מכול העדשות שלך והגוף ביחד. ויש להם עוד עדשה אחת שגם היא יקרה מעוד היא 65 ממ עם פוקוס ידני ויש לה מקרו של 1ל 5- . אתה לא יכול להגיד שהסיגמה היא העדשת המקרו הטובה ביותר. אפילו שהיא הקניה ההידיאלית.
ישן 01-06-2006, 13:36
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "[font=Verdana]אני מגיב בסוף..."

א. ההתנצחויות שלך לא שייכות לפורום. יכלת להגיד את הדברים שלך ב ICQ או בהודעה פרטית.
ב. תיקנתי את עצמי ואמרתי שצילמתי ב 105מ"מ של ניר שהיא סיגמא. אין צורך להגיד לי שלא צילמתי בקנון, אחרי שאני אמרתי את זה בעצמי.
ג. אני מודע טוב מאוד למחירים של ה 180מ"מ של סיגמא ושל קנון, גם אני שמעתי על האתר www.bhphotovideo.com ...
ד. איך זה שהיא (ה 100מ"מ) יקרה ואיכותית, מונע ממני לצלם בה? אתה יודע שצילמתי עם 300 מ"מ 2.8 פיקס של ניקון? היא עולה יותר מהפיג'ו 205 והפיאסטה שלך ביחד (כולל המערכת ב 300 שקל).
אז?
ה. לא אמרתי שהסיגמא זו העדשה הטובה ביותר. הבנת הנקרא ידידי - אמרתי שהסיגמא 150 זו העדשת מקרו הטובה ביותר שיצא לי באופן אישי לצלם איתה (וכבר פירטתי באילו עדשות השתמשתי).
ו. עכשיו לך תכין קפה. כפית קפה, שתיים סוכר, רבע חלב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר