לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 19:16
צלמית המשתמש של ddking
  ddking ddking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
תודה רבה לכולם על הבחירה בתמונתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "התמונה הזוכה באתגר האנונימי !"

ובשאר התמונות שללא ספק היו מספר רב של תמונות מעולות וראויות לא פחות.

לעיניין השאלה האם התמונה מתאימה או לא, יש לי מספר תמונות של מים, מפלים, קפיצות, גלישה וכו'.

החלטתי להעלות את התמונה הזאת כי היא משלבת שני צורות שונות של מים:
האחת -
את הרוגע של המים והשלווה (המים עומדים כמו זכוכית)

השניה-
הסכנה שעורבת- התנין

לעיניין האם התמונות שבאתגר צריכות להיות תמונות שצולמו לאחר האתגר, ללא ספק יש לכך יתרונות, אבל גם ללא ספק זה יוריד את רמת התמונות.

לדעתי, התמונות שמשתתפות באתגר צריכות להיות תמונות שצולמו בכל תאריך, אבל לא פורסמו בפורום הזה, פורומים אחרים ואתרים, אפשרי. (כמובן שזאת המלצתי בלבד)

שוב תודה לכולם

דרור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2006, 18:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ddking שמתחילה ב "תודה רבה לכולם על הבחירה בתמונתי"

ידידי חד העין, וחד העדשה.
אני לא מסכים איתך בנוגע לרלוונטיות של התמונה שלך, ואסביר את עצמי.

הקונספט שלך מעולה. מים כמקור לחיים, שלווה ורוגע, ומצד שני סכנת מוות נוראית.
ישנן הרבה מאוד דרכים להציג את המים כסכנת חיים ובעת ובעונה אחת כמקור לשלווה ורוגע, כמו למשל צילום של ים צלול כשבתחתיתו בצורה רומזת, רואים צורה של כריש.
צילום של נחל שקט אשר בסופו מפל גבוה, ומיקום בחור אשר שוכב על מזרן ים כשהוא רגוע ומתקרב באופן בלתי מודע לסופו הטרגי (אפשר לביים אם כי אני בספק אם תוכל לביים כזה צילום בארץ).

ואם בתנין בחרת להשתמש, רמיזה של הנוכחות שלו היתה מדגישה יותר את הסכנה שבמים, ולא נותנת לתנין נפח של נושא.
התנין גדול מדי בפריים ובולט מדי לנושא מים.
התמונה מקסימה והיא היזה זוכה בהרבה אתגרים אחרים כמו "השתקפות", "עיניים", "זהירות!!", מישהו עוקב אחריך..." וכו'.

זו דעתי, בכל אופן.
עצם נוכחות המים בתמונה שלך, לא הופך את מים לנושא. הנושא שלך הוא ללא ספק התנין.

ישן 03-06-2006, 14:45
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "התמונה הזוכה באתגר האנונימי !"

ברכות על הזכיה - תמונה באמת מצויינת, אם כי לדעתי לא מתאימה לאתגר ואני אסביר למה. באתגר שהנושא שלו "מים", המים אמורים להיות הנושא המרכזי בתמונה (זה נכון, אגב, לכל נושא), ובתמונה הספציפית הזאת קצת קשה לי לראות שהמים הם הנושא המרכזי. איך שלא הסתכלתי על התמונה - הנושא המרכזי בה הוא תנין. אפשר לתת פרשנויות ואפשר להסביר את התמונה בכל מיני דרכים - אבל הנושא המרכזי הוויזואלי בה הוא תנין.

כנ"ל לגבי הרבה מאוד מהתמונות האחרות שהוצגו באתגר הזה - היו גלישות, היו קפיצות והיו עוד כל מיני דברים שהנושא הויזואלי העיקרי שלהם היה כל מיני דברים, חוץ ממים.

לדעתי על המנהלים לבצע את הסינון הראשוני הזה ולבחור מכל התמונות המגיעות לתחרות רק את התמונות שבהן נושא האתגר מוצג כנושא מרכזי בתמונה ולא כמשהו משני, מעין "קיים בתמונה כי נכנס לפריים במקרה". אחרת חבל על אתגרים עם נושא מסויים - נעשה אתגרים של התמונה הטובה ביותר, מכל נושא שהוא, וגמרנו.

ישן 04-06-2006, 07:20
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "[QUOTE=ArnonG]מסכים איתך, מצד..."

אל תשכח שהרבה מצביעים מפורומים שכנים.
אנשים שלא מבינים כמוך בצילום מגיעים מפורומי צבא ובטחון, פוליטיקה וגורמה, ונכנסים לפה ומצביעים לתמונה שלדעתם הכי יפה.
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל יהיה קשה לתת באמת משקל נכון ל"עד כמה הנושא הוא המוטיב העיקרי בפריים".
לא הצבעתי לתמונה של דרור כי אני חושב שהיא לא מתאימה, אבל הצבעתי לצללית של עלים שעליהם היתה טיפת מים, ומאחוריהם זרימת מים (נחל או מפל, או שלפחות כך זה נראה).
לדעתי המים עשו את כל התמונה, אפילו שכביכול הנושא העיקרי היה צללית של עלים.

מאוד סובייקטיבי הנושא הזה.
ומה יהיה באתגר ילדות? אתגר שנתון כל כך לפרשנות אישית?
אני מתאר לעצמי שיהיו מלא פורטרטים של ילדים (עוד לא עלו תמונות לאתגר)...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר