לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 20:11
  Xmix Xmix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.06
מתבייש לשאול?

אני מסיים עכשיו י"ב... ויש לנו נשף עוד כמה זמן.. הקיצר חשבתי לשאול ידידה שלי אם היא רוצה לצאת איתי לנשף.. לא יודע.. כבר כמה זמן אני מושך את זה.. כל זמן אומר לעצמי שזה לא הטיימינג.. וזה כולה נשף... ואני בת'כלס אין לי קטע של ביישנות או דברים כאלה.. אבל וואלה.. לא יודע.. כבר כל כך הרבה זמן לא היה לי איזה קטע עם מישהי, כאילו חזרתי 5 שנים אחורה.
לרוב האנשים בוא נגיד כבר יש עם מי לצאת, ולא יודע אני חושב שאין לה עם מי.. ואני לא ממש רואה את עצמי יוצא עם מישהי אחרת.. כלומר לא פוסל, אבל פשוט לא נראה לי..
אין בינינו איזה משהו מטורף.. סתם כולה ידידים וזה..
וזה מן הסתם יצטרך לבוא ממני כי היא לא תשאל כלום..אבל וואלה לא יודע איך תגיב וזה.. ולא הכי נעים לקבל שלילי...מה שגם שאני לא יודע מתי לשאול אותה את זה..
למרות שבתכלס זה כולה נשף.. מה מגיעים ביחד ו..? לא יודע.. בסוף עוד איזה מישהי ישאל אותה עד שאני יזוז..

נערך לאחרונה ע"י Xmix בתאריך 02-06-2006 בשעה 20:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2006, 22:39
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xmix שמתחילה ב "מתבייש לשאול?"

תראה אחי לי יש נשף ב 15.7 ויש לי כבר מישהי אבל בעיקרון אני יסביר לך קצת פחות או יותר מה עושים.. אנחנו עושים באיזה מלון יוקרתי 5 כוכבים בת"א ואם אתה מציע למישהי לבוא איתך לנשף זה לא אומר שהיא תחשוב שתה רוצה איתה משהו זה סתם כידידים מהשכבה.. אין מה לעשות אחי ככה זה כולם מחפשים בנות או להפך.. ושאתה ניכנס בהתחלה ישלך צילומים ותמונות עם הבת זוג שלך שזה ישמר לך לכל החיים (או עד שתאבד את זה או משהו חח) אחרי זה אתה מעיף תה לכוסעמק והולך לחברים שלך או רוקד עם כולםם ככה כמו מסיבה שכבתית כזאת ויש שם אוכל שתיה הכל..
אולייי רק בשירי סלואו אתה תרקוד איתה וזהו.. זה מה שעושים בדרך כלל בנשף.. אבל אם אתה רוצה איתה משהו אז תיהיה איתה כמעט כל הערב ותתקרב אליה יותר.
ישן 03-06-2006, 17:16
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רחלי למה באלימות?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "למה אתה מחכה ??"

למה לשרוף אפשר פשוט לעבור ולהשאיר אותו קיים לשאר

ובגדול אני מצטרף לשאר, כיוון שבזמני לא היה דבר כזה נשף לסיום אלא אולי מסיבת סיום שארגנו בבית ספר אני לא יודע מה עושים בדיוק אבל סביר להניח שנפגשים ורוקדים שם ואני חושב שבעיקר תלוי כמה אתם רוצים אחד את השני אם תלכו ביחד ותהיו מעוניינים אחד בשני אני בטוח שתחפשו ותמצאו מקום שקט יותר ותהיו שניכם אם זה רק בשביל לא להיות לבד אז כמו שנאמר סביר להניח שתגיעו ביחד ואחרי זה כל אחד יהיה עם החבורה שלו אם היא תהיה פנויה תבדוק שלא יהיה מצב שתגיעו ביחד ואחרי זה תהייה לבד כי החברים שלך יהיו עם מישהי ואתה תתקע שם לבד

בקשר לאיך להזמין אני אומר תעשה מה שנח לך אם יותר נח לך בטלפון תזמין בטלפון
והעיקר שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-06-2006, 18:11
  Xmix Xmix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.06
כי..
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "למה לא פנים מול פנים?"

ת'כלס כבר אין ביה"ס.. אז בקושי נפגשים.. ואנחנו מדברים בעיקר אייסי לפעמים טלפון.. מה נשמע מה קורה.. כלומר אני גם לא יודע מה בדיוק היחס שלה כלפי בגדול.. זה כזה יחס סביר נקרא לזה..
ולא יודע אני לא ממש נפגש איתה אחר הצהריים וכאלה.. היא גם לא גרה ממש קרוב, אבל ת'אמת שאני מסתכל על עצמי.. ת'כלס כמעט זה ככה עם כל הידידות או עם הידידות שהיו.. לא ממש היינו נפגשים אחר הצהרים.. כלומר.. לא יודע נראה לי מוזר מה איפה ניפגש? אם לא נהגנו עד עכשיו .. אז מה פתאום לומר לה יאללה בואי ניפגש ואז אני שואל אותה על הנשף? לא יודע..
ת'כלס לא הייתי יוזם דברים כאלה... הכל נראה לי רשמי מידי ..כאילו אם הייתי נפגש אז לימודים וכאלה.. לא מעבר.. או אם נפגשים במסיבה אז מדברים מן הסתם.. אבל לא איזה פגישה סתם באיפשהו מקום..

נערך לאחרונה ע"י Xmix בתאריך 04-06-2006 בשעה 18:15.
ישן 04-06-2006, 23:41
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
שמע גבר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xmix שמתחילה ב "מתבייש לשאול?"

יש כמה אופציות...אני באמת לא מבין את הבעיה שלך כל כך כי זה באמת לא כזה סיפור, כמו שכבר אמרו, אבל קבל:
קודם כל אל תקבע איתה להיפגש פנים מול פנים רק בשביל להזמין אותה כי זה יראה מזה רשמי ורציני והיא אולי תיבהל ותחשוב שהכוונות שלך הם אולי מעבר לידידות ולא בטוח שזה מה שהיא רוצה. או שתמצא תרוץ להיפגש איתה ואז בין השאר תדברו על זה ואם אתה לא הולך לפגוש אותה בקרוב אז תקשר אליה עכשיו! אבל באמת עכשיו כי חבל שתפספס אותה אם מישהו אחר יזמין אותה.
אני הולך גם עם ידידה שלי לנשף ואתה יודע איך "הזמנתי" אותה? אמרתי לה: "אנחנו הולכים לנשף ביחד" וזהו...כל כך פשוט..והיא אמרה "סבבה". כן, זה כל כך פשוט אחי!
וגם זה עלה לנו במקרה...הלכנו לאיזה פאב ביחד ופשוט אמרתי את זה....גם לא חשבתי על זה אפילו רגע אחד לפני זה..פשוט אמרתי את זה כאילו כדרך אגב כזה...קח את הדברים יותר בקלות והכל יהיה לך פשוט יותר.
בהצלחה אחי.

נערך לאחרונה ע"י Gadi-x בתאריך 04-06-2006 בשעה 23:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר