לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2006, 13:33
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
האקסים שלכם , איך הסתדרתם אחרי שזה נגמר ?

אני והחברה לשעבר היינו ידידים מאוד טובים לפני שנכנסו למערכת יחסים ,
היא פגעה בי פעם אחת בהתחלה , אחרי זה "התבהרו לה דברים" והחלטתי לתת לזה עוד הזדמנות ,
אחרי כמה זמן היא פגעה בי שוב ( Women .... ) .
עכשיו חודש וקצת אחרי , התגברתי עליה לגמרי ( למען האמת זה קרה כבר לפני שבועיים וחצי-שלוש ) .
היא די רוצה שנחזור להיות ידידים כמו מקודם , עכשיו לי זה די לא בוער ,
משהו השתנה בי , אני לא רוצה אותה יותר ( מבחינה רומנטית ) ויש מצב שזה גלש לאיזור הידידים כי די נמאס לי ממנה והתחושה האישית שלי שכשאני איתה היא שאני מרגיש פחות טוב עם עצמי ( לא בגלל חולשה ממנה , יותר בתור תפיסה עצמית ) .

עכשיו , אחרי החפירה הזאת , איך אתם הסתדרתם אחרי שהוילון נסגר על מערכת היחסים שלך עם הבן זוג , חזרתם להיות ידידים כמו מקודם או שהתרחקתם לגמרי ( ואם כן... עד כמה ) ?
( עדיף גם לציין איך הדברים היו מקודם , כמובן שזה שונה כאשר ישר נכנסים למערכת יחסים ולא הייתה ידידות חזקה לפני זה )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 14:01
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה שאלה מעולה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "האקסים שלכם , איך הסתדרתם אחרי שזה נגמר ?"

קודם כל, אחרי מערכת יחסים אי אפשר לחזור להיות ידידים כמו בהתחלה (אבל בהחלט ניתן לשמור על קשר כלשהו) כי נלווים לכך מטענים וזכרונות שאולי אפשר לשים בצד אך תמיד יש רגשות ואי אפשר להתעלם מכך .

אני אישית חושבת שזה חשוב לשמר קשר טוב (לא בהכרח צפוף) אחרי פרידה כי ראבק - נמצאים ביחד תקופה מסויימת וחולקים הכל, איך אפשר יום אחד פשוט לשים קאט ולשכוח מהאדם שהיה אתך ?
אני יודעת שאני לא מסוגלת לשכוח אנשים משמעותיים בחיים שלי ולהתנתק ממגע אתם אבל היו לי אקסים שבהחלט היו מסוגלים אז מכורח הנסיבות, לא נותר שום קשר עימם .

למזלי - החבר הכי משמעותי שהיה לי עד כה במשך שנה פלוס נותר ידיד טוב שלי (אגב, לא חייבים להגדיר את זה כ"ידידות", אלא פשוט כשמירה על קשר) וזה לא מובן מאליו ולא אפשרי עם כל אחד אבל הוא טיפוס כזה - פשוט מקסים . נפרדנו מתוך הבנה משותפת ואמנם היה קשה בהתחלה אבל עכשיו אנחנו מתראים מדי פעם ומדברים בטלפון עם המון איכפתיות ודאגה, בצורה נקייה לחלוטין, זה ממש כיף .

לסיכום הנושא - זה מאוד תלוי באופי בני הזוג, צורת הפרידה ובשורה תחתונה - כמה רוצים לשמור על קשר .
אני נגד שריפת גשרים אבל לכל אחד יש תפיסה אחרת בנוגע לנושא, לכן צריך לקבל כל החלטה שמתקבלת ע"י הצד השני לאחר הפרידה ולזכור שמי שלא רוצה בקשר עימנו - הפסד שלו, סה טו .

שבוע טוב חמוד
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 03-06-2006 בשעה 14:09.
ישן 03-06-2006, 17:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הסיפור שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "האקסים שלכם , איך הסתדרתם אחרי שזה נגמר ?"

אצלי היו 2 המקרים : במקרה אחד הכרתי מישהי שלא היה לי קשר איתה לפני זה היינו חודשיים וזה נגמר על ידי שנינו אבל היינו באותה חבורה כך שבהתחלה בחצי שנה הראשונה בערך היא העדיפה לא להגיע כשאני הייתי ובקשה שאני לא אגיע אם זה היתה חברה טובה שלה שעשתה את המסיבה, אבל אחרי זה היא התגברה והיום אנחנו רק מתראים פעם ב... שהחבורה נפגשת אבל שמתראים אין שום בעיה ושום מתח או משהו דומה
במקרה השני היה לי קשר של ידידות קרובה עם אותה בחורה שלאחר מכן היינו במערכת יחסים ואכן לאחר מכן היו עליות וירידות וכעסים אבל אם הזמן חזרנו להיות ידידים טובים לא כמו שהיינו קודם אלא משהו שונה, כמו שרחלי אמרה וכמו שידוע לא נראה לי שאפשר לחזור לאותו מצב כי המצב השתנה לאו דוקא לרעה או לטובה אלא לפעמים פשוט שונה וגם במקרה הזה אנחנו היום בקשר טוב מאוד ושמנו את מה שהיה מאחורינו בייחוד שלשנינו היום יש כבר משפחה

ולכן אני מציע לך קח את הזמן אם מתאים לך קצת נתק ממנה סבבה רק תהיה נחמד ותסביר לה בצורה הכי טובה ומכובדת כך שתרצה לחזור ולהיות איתה אפילו סתם בקשר ולא משהו מעבר לזה תוכל
שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-06-2006, 22:45
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
לחלק השני שלך - זה הלקח שהפקתי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "הסיפור שלי"

מהפעם הראשונה שהשתבשו הדברים , אז אמרתי לה שאני לא ממש רוצה לדבר איתה ...
בפעם השנייה החכמתי וראיתי שזה סתם יצר אי נעימות ואווירה עכורה בין שנינו ולא רציתי את זה ,
כי אחרי הכל היא הייתה בן אדם מאוד חשוב בשבילי .
הפעם אמרתי לה , אחרי שראיתי שהיא די נמנעת מלהשאר באותו מקום שאני נמצא בו למשך זמן , שהיא לא צריכה לעשות את זה , לי אין בעיה לדבר איתה ולהיות איתה באותו מקום ושאם היא תצטרך משהו שלא תתבייש ותדבר איתי ואם יהיה משהו דחוף שלא תהסס אפילו להתקשר ( היה קטע בתקופה שהיינו ביחד עם הבהלה לבית חולים ... , עברתי איתה בתקופה של חודש אירועים ותפניות של שנה -שנתיים לפחות ,חח ) .

אז הפעם אני לא צריך נתק ממנה , פשוט די שבעתי ממנה והחשק להיות איתה נמוג ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר