לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2006, 15:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "כושר קרבי !"

אני מצטרף להצעה לשחות. מעבר לכך - אין שום בעיה שאני מכיר עם ריצה על הליכון.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 22:34
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי gholateg שמתחילה ב "[QUOTE=SSOTL]ד"א הליכון פולט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gholateg
או מיי גאד אני לא יודע מה עם האשכול הזה אבל כניראה שהוא מוציא את כל האהבליות שבאנשים פה! אזיה שטויות... עזוב אותך אין קרינה מהליכונים יותר מאשר יש מכל מכשיר אלקטרוני אחר כלומר - אין שום קרינה!! בחייאת איזה אידיוטים אל תז**ן לאנשים תשכל, באמת

גבר, דבר ראשון יש פה באמת מישהו שהתגלתה האהבליות שלו ברבים, אבל זה לא אני...דבר שני כדאי שתקרא את ההודעה שלך, כי רמת הכתיבה מראה...טוב אתה כבר יודע על מה היא מראה, הרי אתה בעצמך אמרת את זה דבר שלישי אם היית פותח עיתון לפני חודש ככה היית רואה מודעה שמספרת כי השעוני דופק של השוטרים התחרפנו כשהם רצו על ההליכונים בחדר-כושר המשטרתי. השוטרים החליטו לבדוק מה זה, שלחו את ההליכונים למכון התקנים (או למקום אחר שבודק כבר לא זוכר) וראו שהקרינה שם הייתה עצומה וחרגה בהרבה מהתקן. דבר רביעי פעם אחרונה שבדקתי לא היית איזה מומחה בסוגי קרינות שונות, אני מזמין אותך להיכנס לכאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/קרינה
ולקרוא קצת על קרינה וסוגי קרינה, תקרא בעיקר על קרינה אלקטרומגנטית
דבר חמישי באמת חבל על סיגנון הכתיבה, קצת לא במקום וקצת צורם. אם הדברים היו נאמרים ברוח יותר טובה אולי הייתי מצ'פר אותך גם בכתבה על ההליכונים בחדר-כושר של המשטרה אבל כנראה שכל מה שאתה רוצה זה לקלל אז שיהיה בכיף, ערב נעים לכולם

ישן 04-06-2006, 22:13
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
אני מצטער לומר, אך כל הגישה שלך לחיים דפוקה

רד מהסימני קריאה המרובים בכתיבתך. זה מתלהם וילדותי.
רד מהנרגילה.
רד מה"נרקומן בדם". זה לא "מגניב". זה לא עושה אותך "יותר גבר". זה סתם נשמע מפגר. נרקומן זה דבר שלילי, ונרגילה זה דבר שלילי, ואתה אוכל אותה בהתאם.

חושב שזה מקרי שסיימת את הריצת 2000 בקושי ועוד משתעל? הכל קשור בסגנון החיים שלך ובנרגילה. בנאדם שהגוף שלו בסדר לא אמור להשתעל במהלך או בסוף אימון אירובי. אבל הגוף שלך לא בסדר. לא רק שיש לך אסטמה, אלא שאתה מתבל את זה בנרגילה. גאוני ממש.
אף אחד לא קם בבוקר ואומר "וואי, אני הולך לעשן היום נרגילה בפעם הראשונה, ולהמשיך עם זה". אתה תוצר של לחץ חברתי סביבך. נכנעת לזה שראית חברים ו\או בני משפחה מעשנים, וגם רצית לנסות, ואתה ממשיך מאותה הסיבה. נרגילה זה לא ממכר חביבי. אתה עושה את זה כדי להיות כמו שאר הסביבה שלך ו\או למצוא חן בעינהם. עכשיו תן לי להבהיר לך משהו ידידי - המקום שאתה נמצא בו זה חרא של מקום להיות בו. החברים שלך, באם עודדו לעשן נרגילה, אינם חברים טובים, כיוון שהם פוגעים בך. אתה צריך לעשות חושבין לגבי כל הגישה שלך לחיים. אם אתה רוצה לשמור על החברים שסביבך והטיפוסים שאתה מסתובב איתם, שאני מניח שמתנהגים כמוך, תיאלץ להתבגר ולעלות מעל לרמה שאתה מצוי בה כעת.

והיכן אתה מצוי?
אתה מצוי בשלב ילדותי בו אתה נכנע ללחצי החברה לעשות "מה שמקובל". אתה מצוי בקטע של "להיות עם החברה". צא מזה. לך לאנשים שאתה מכיר בני 40-50 שמעשנים וסובלים מזה. רובם יספרו לך שפעם הם היו ילדים כמוך שהלכו ועישנו כי המבוגרים עישנו, וחברים שלהם עישנו, ואולי גם המשפחה, וזה נראה להם סבבה. היום הבריאות שלהם בקאנטים והם סובלים עם כל נשימה. כל שאיפה שהם הכניסו אי פעם לריאות תישאר שם, והם יודעים זאת היטב. אותו הדבר לגביך. תחליט עכשיו אם אתה רוצה להיות ככה, או להיות יותר בוגר ולומר: "אני אכתיב לעצמי מי אני אהיה, ולא אתן לאחרים להכתיב לי את האישיות".

אני מקווה שמה שכתבתי לא גדול עליך. אני מאוד מקווה שבפנים אתה גם יודע את הדברים האלה, ותעזור לעצמך. אבל העזרה יכולה להגיע רק ממך.
ישן 04-06-2006, 22:46
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04

לאסמטי, אנ'לא אהיה בוטה כמו הישראלי (למרות שיש דברים נכונים שהוא אמר) אבל צ'מע ת'סיפור שלי:
סוף כיתה ט' איזה חבר לימוד אותי איך לעשות בועות מסבון ובתוכן עשן של נרגילה (עם גליל ארוך כזה של נייר טואלט-קטע מפגר כזה) ואני כמו ילד אינפנטיל התלהבתי ועישנתי כללללללללללל הלילה... שואף מוציא ת'אוויר לתוך הגליל ומוציא בועות סבון עם עשן בתוכן ממש כמו ילד אינפנטיל, מה שקרה שאחרי איזה 4 שעות שאני יושב ככה בכיף ומעשן התעייפתי והלכתי לישון, התעוררתי אחרי שעתיים וכולי לא מצליח לנשום. אם אתה אסמטי ת'בטח מכיר ת'מצב שאתה מנסה לנשום והריאות לא מתמלאות עד הסוף, קיצר זה מה שקרה לי ונכנסתי לסרטים, חשבתי יעבור שתיתי תה כל מיני שטויות לא עזר, הערתי את אבא שלי עשו לי במד"א אנלציה והביאו לי משאף, וזה כשבחיים לא היה לי אסטמה ולא בעיות נשימה ולא שום כלום. המשאף עדיין כאן באיזה מגירה אבל ברוך השם אפ'פעם לא השתמשתי בו ולא הורידו לי פרופיל על זה (למרות שרצו). בכל מקרה בדוגרי זה רק אחד מהסיפורים ויש המוווווון עם סיפורים כאלה ואחרים על נרגילה סיגריות סרטן סמים התמכרויות וכו' חבל שתשקיע (בריצה והכל) ואחוריזה תדפוק את הכל בגלל הנרגילה, תעשה ת'החלטה הנכונה ותעזוב ת'שטויות האלה (אני מרגיש כמו בפרסומת נגד עישון)

ישן 05-06-2006, 00:09
  Lior_Co Lior_Co אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Lior_Co
בבקשה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lior_Co
יום ראשון - ריצה של 6-7 ק"מ בסיומה פק"ל כוח.
שני - מנוחה
שלישי - אינטרבאלים. ארבעה סטים של 4 סיבובים. כל סיבוב בין 150 ל-400 מטר.
סט ראשון 70% אחוז יכולת, סט שני 80% יכולת, סט שלישי 90% יכולת, סט אחרון - להפציץ ספריט עד הסוף. ממליץ לעשות עם מתחרים.
רביעי-מנוחה
חמישי - שוב אותה ריצה כמו ביום הראשון במטרה לנצח את הזמן.
שישי/שבת - (איזה שיותר מתאים), אינטרבלים שוב כמו ביום שלישי וגם לנסות לנצח את הזמן.

כמובן שממולץ לעשות הכל על חול עמוק ואכזרי של החוף (:
אפשר כמובן לשחק עם הימים, ואחרי שבועיים להגדיל את המאמץ.
אבל לא לשכוח (!!) שהמטרה היא אימון מרוכז. תמיד לזכור מה עשיתם אימון קודם ולשפר.
לא ישר לקפוץ למרחקים מטורפים.

והכי חשוב, לפני כל אימון חצי שעה מתיחות+חימום.
ושמרו על עצמכם.

חדר כושר זה בונוס.
לא אימון.
ישן 05-06-2006, 18:31

חלק מהפגיעה עוד הפיך
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "[font=Arial]קודם כל תודה..."

אם תפסיק לעשן נרגילה עכשיו ומיד, עם הזמן תופעות הלוואי שמפריעות לנשימה, ובכללן השיעולים, עשויות להיעלם, לפחות ברובן. אם אתה לא ממש מעשן כבד ומעשן כבר הרבה שנים סביר להניח שהתופעות האלה ייעלמו. כדי לעזור לזה, וגם כדי להכניס את עצמך לכושר, תצטרך להתחיל לרוץ בקביעות. תתחיל מפעמיים בשבוע, לא יום אחרי יום. כרגע עוד קשה לך לרוץ 2 ק"מ. תעבוד על ריצת 2 ק"מ שבועיים-שלושה עד שאתה מרגיש ששיפרת קצת את המהירות, וכבר קל לך יחסית לעשות את הריצה הזו, שהיא דיי בסיסית. לאחר מכן תמשיך ותגדיל את מרחק הריצה ו\או המהירות, ותוכל להוסיף אחד אחד עוד אימון או שניים בשבוע.
נזק שלא תצליח להפוך לעולם הוא כל העשן ששאפת לריאות. זה הולך להישאר שם, ולהגדיל במקצת את הסיכון שלך לחלות בסרטן. אל תיקח את העניין קשה מדי. אתה עוד צעיר, ולמרות שהעלת את רמת הסיכון, לא עישנת כ"כ הרבה זמן כי עוד בכלל לא היתה לך הזדמנות. תשמח על כך ותקווה שלא תידפק בעתיד עם איזה סרטן שהטריגר שלו יהיה העישון שלך עד כה. זה בעיקר כבר תלוי במה תעשה עם עצמך בעתיד, ובנטיה הגנטית שלך. בכל אופן, שמירה על כושר גופני טוב הוא מתכון בדוק להימנעות מכל סוגי המחלות, וזה תמיד מומלץ.
ישן 06-06-2006, 15:38

חכם בלילה
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי האסמטי שמתחילה ב "חחח אזה פרופיל 82.... והם לא..."

יכול להיות שהאסטמה בשילוב הניתוח היו מורידים אותך אפילו ל64, אם לא פחות.
אתה מטפל באסטמה? טיפול שעובד על ריפוי ממנה ולא רק הקלה?
אתה צריך להתייעץ עם רופא, ולחשוב טוב טוב אם למרות שאתה רוצה להיות קרבי, אתה באמת יכול. בסוף מה שעלול לצאת זה שרק תדפוק את עצמך, את הגוף שלך, ואת הצבא, וחבל.
אני מקווה בשבילך שעם חלוף הזמן המצב עם האסטמה והברך הופך יותר ויותר טוב. אם זהו המצב, הייתי מציע שאם אתה נעול על קרבי, תשתדל לדחות כמה שיותר את הגיוס כדי שתגיע אליו בכושר יותר סביר ובמצב גופני יותר טוב. במצבך הנוכחי עם כאלה נזקים בגוף אני בספק מאוד אם תוכל להסתדר בקרבי. קח אחריות על מה שאתה עושה. אם אתה לא מספר לצבא, לפחות תדאג יותר לעצמך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:03

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר