לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2006, 17:27
  אופק17 אופק17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
שאלה קניית מצלמה

דבר אחד הבנתי(אע"פ שהרבה לא מבינים אותו) בצילום:
קונים רק מה שצריך!!!

אני יודע בצילום את הדברים הבאים:
זום, רזולוציה. (ופה זה מסתיים)

משמע אני לא מבין כמעט כלום בצילום ואף פעם לא הייתה לי מצלמה דיגיטלית.
ימות המשיח הגיעו ואני רוצה לקנות אחת!

יש לי בסביבות אלפיים שקל. ואני לא חייב להשקיע את כולם...)

אני עומד לצלם בה: נוף בטיולים של פעם בכמה חודשים, אנשים, ופעם ב.. גם ארועים משפחתיים קטנים.

מה אני צריך???

אני אוהב זום, ואני לא עומד לעשות תמונות של קיר שלם ואפילו לא A4.
אני רק רוצה שהיא תצלם תמונות נורמליות, שלא יהיו בעיות בפוקוס ושלא יהיו בעיות פעוטות כמו עיניים אדומות וכד'.

ממה שאני בררתי יכול להיות שטוב לי הS2 של קנון.
אני אשמח לכל הערה והארה או שאלת הבהרה (חרוזים בשפע) רק תעזרו לי.
אני לא עומד לעשות תמונות מקצועיות כמו שיש באתר עם כל מיני חשיפות ועדשות למיניהם רק סטנדרטי.

תודה מראש. אופק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 17:37
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אופק17 שמתחילה ב "קניית מצלמה"

הרבה עושים טעות כאשר הם חושבים שזום גדול יעזור להם ואז מוצאים אותו כמעט ולא שימושי, אז דבר ראשון אני מציע לך לחשוב למה אתה צריך זום גדול.
אם בכל זאת אתה רוצה זום גדול אז אני יודע שיש את הS2 או את הפנסוניק fz 20 או 30 שהיא עדיפה אבל גדולה יותר.

אם אתה לא כל כך מעוניין בזום גדול יש מצלמות שלדעתי עדיפות בהרבה כמו הקאנון A95 או 620 פוגי E550 ואפילו בתקציב שלך רמה אחת יותר.

בעיות פוקוס במצלמות עם זום רגיל X3 או X4 לא קורות הרבה כי העומק שדה רדוד מאד ולכן גם אם פיספסת פוקוס עדיין זה לא נורא. לעומת זאת במצלמות עם זום X12 הפוקוס כאשר אתה מצלם בזום מקסימלי הוא לרוב די איטי ויעשה בעיות לפעמים (על עצמים דוממים אני מדבר כי על עצמים דינמים יהיה קשה להתפקסס).

בקשר לעיניים אדומות, כל עוד לא יהיה לך פלאש חיצוני אפילו מצלמת SLR איכותית מאד באלפי שקלים תיתן לך עיניים אדומות, אבל עיינים אדומות תמיד אפשר לתקן בפועלה קטנה במחשב.

ישן 05-06-2006, 15:20
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אופק17 שמתחילה ב "קודם כל תודה לכולם."

בוא נעשה סדר בדברים.

זום גבוה לא הורס בד"כ את הפוקוס, אם משתמשים בו כמו שצריך. מה שכן, צריך באמת איך לדעת להשתמש בו, כי הוא יותר רגיש לתזוזה (כלומר - שימוש בחצובה, יד יציבה מאוד או מהירות גבוהה, כאשר עדיף שלושתם), וכן כי צריך לפקס איתו מדוייק.

רוב המצלמות המוכרות והידועות - אין להן בעיית פוקוס. מה לגבי, למשל, הפוג'י S5500 או ה- S5200 (בארץ S5600)? יש עוד כמה חברות טובות עם דגמים טובים - ואני ממלץ בחום להיכנס לכאן ולמצוא את הדגם המתאים לך, עפ"י הדרישות שלך. היתרון באתר הזה הוא שאתה יכול להכניס משתנים רבים - אפילו סוג כרטיס בזיכרון, אם יש לך, למשל, כרטיס ממצלמה קודמת.

לגבי ה-A95 - מצלמה מעולה, מנסיון, אבל כבר די ישנה. למה לא ללכת על מצלמה חדשה יותר? ה-A620 טובה.. והיא דומה לה מאוד. היא מומלצת מאוד בפורום, למרות שלי אין איתה נסיון.

לפסול ככה את פוג'י? למה? יש לה מצלמות טובות מאוד.. אין לי מושג לגבי הדגמים שהעלית קודם, אבל פוג'י היא בעיקרון חברה טובה, עם מצלמות טובות. אם תלכלך על הפוג'י - ובעיקר על ה-S9000 - מתן ירביץ לך עם חצובה.. היזהר

עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 06-06-2006, 09:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אופק17 שמתחילה ב "קניית מצלמה"

כשאליסה שאלה את החתול המחייך באיזו דרך עליה ללכת, הוא שאל אותה "לאן את רוצה להגיע?"
היא אמרה לו שהיא לא יודעת, אז החתול ענה "אז זה לא משנה באיזו דרך תלכי".

בעיקרון, ה S2 היא מצלמה בסדר.
לא וואו, אבל גם לא פושטית מדי.
ממליץ על A610 מהסיבה הפשוטה שהיא זולה ונותנת איכות טובה מאוד למחיר שלה. בשביל אנשים שרוצים סתם לצלם היא סבבה לגמרי. קלה להפעלה ונותנת גם ווידאו טוב.
לאחותי יש את האחות הזקנה שלה - a510 ואני רואה צילומים שהיא עושה בכל מיני מצבים, וגם ווידאו, הצילומים יחסית סבבה (בהתחשב בעובדה שאין לה מושג בצילום).
היא מרוצה ממנה בסך הכל. כשבדקתי את יכולת הפיקוס הידני והמקרו שלה, הופתעתי לטובה. יחסית למצלמה כל כל פושטית, יש לה אחלה של ביצועים.

ולכל מי שהתחיל להתווכח מי יותר טוב, פוג'י או קנון, זה לא לעניין ואל תשאו את שמי לשווא בוויכוחים האלה שלכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר