לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2006, 10:53
  sensya sensya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
פיגוע חובלים- מה הם באמת עושים?

בתור גדנ"עיסטית לעתיד, רציתי לדעת מה חובל (במיוחד קצין גנ"ק) עושה כשהוא מסיים את הקורס? אני מכירה את הגיבוש בעל פה ויש לי מידע על שלבי הקורס עצמו, אך הקבע הוא -נכון לעכשיו- 4+ שנים. אם בגיל 17 אני צריכה לקבל החלטה אם להתגייס לחובלים, והקורס עצמו הוא 27 חודש, זה להתחייב עבור תקופה השווה לכשליש מחיי כרגע. אני לא מתחייבת למסיבה שבוע הבא, במיוחד אם אני לא יודעת אם היא שווה. כל פיסות המידע שהצלחתי לאסוף על שירות הקבע עצמו מובילות לפיקוד על חיילים שיעטפו ספרים ולדאוג לסידורים לוגיסטיים(בגנ"ק).
אני מאד מקווה שהרושם שגוי, ובגלל זה אני פונה עכשיו לכל יודע-דבר על האתגר/המבצעיות/העבודה שבשירות כחובל/ת? וההבדל שבין פיקוד דבור לבין מחלקה בסטי"ל? (-צוללת לא רלוונטית כי יש לי רחם, אך לגבי פיקוד כלי בט"ש אני אופטימית יותר)
ואני אודה מאד אם התגובה תהיה יותר מפורטת מ"הכל יחסי" (נור- תשתדל שלא לנעול אותי)

thanks!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2006, 09:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sensya שמתחילה ב "חיל הים לא מאפשר כרגע"

אני מבין שכבר תייגת אותי?

האמת שאין לי שום בעיה עם חובלות בשום מקום. או טייסות. או לוחמות דבור/סטי"ל. או אב"כ וכדומה....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-06-2006, 11:08
  manson manson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sensya שמתחילה ב "חובלים- מה הם באמת עושים?"

קיצר ככה..סיימת את הקורס כמפקדת כלי בט"ש או קצינת נשק או גנ"ק בסט"יל וזה בתנאי שתהיי בשייט יש גם אלקטרוניקה )ואני לא בטוח אם בנות מגיעות למכונה)
קיצר אחרי הקורס את מקבלת הצבה כסגנית מפקד מחלקה בסטי"ל או סגנית מפקד דבורה ולאחר כמה חודשים יורדים לפי"מ(פיקוד ימי) שהוא ההשלמה החיילית של חצי שנה ואחריו מקבלים תפקיד כמפקד...
קצין גנ"ק או נשק ברור שאני לא באמת יודע מה העבודה אבל לפי מה שאני יודע זה להיות מפקד משמרת את מקבלת מחלקה בסטי"ל שאחראית על התחום שלך נשק או גנ"ק ובמשמרות שלך את מפקדת עליהם...
מפקד דבור זה קצת יותר ברור בעיקרון הוא המפקד העליון בדבור/ה....

כולם אומרים שבדבורים רואים הרבה יותר פעילות מסטילים אז זה כנראה נכון כי הפעילות היא פעילות בט"ש אבל זה לא אומר שקצין גנ"ק משחק סודוקו כל היום

מקווה שתרמתי..ואגב יפה שאת לוקחת את התפקיד בתור מטרה ולא את הקורס כי זו הגישה הכי טובה שיש

ישן 05-06-2006, 11:18
  sensya sensya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sensya שמתחילה ב "חובלים- מה הם באמת עושים?"

את ה"עטיפת ספרים" קיבלתי מחבר'ה שמשרתים כלוחמי סטי"ל ומקרובת משפחה שהיא קצינה בחיל הים. למכונה לא מקבלים בנות (סיפור בפני עצמו- כי הספינה היא גם בחורה והיא מקנאת שבחורה אחרת נכנסת לתחום שלה ואז היא מפסיקה לעבוד. מקור המידע הזה מוסמך ומבוסס מפי כמה וכמה כתבות שציטטו חובלים ומפקדים גבוהיי-דרג) ולאקטרוניקה אני לא מעוניינת לגשת אף על פי שיש לי את הבגרות. את נוסח התפקיד הרשמי של אחראית על קבוצת חיילים בסטי"ל אני מכירה, הבעיה היא שמהמידע שליקטתי מסתמן שמכיוון שאין פעילות עוינת גדולה (וטוב שכך כמובן), ככל שרמת המבצעיות יורדת (במיוחד בסטי"לים) כך גם האתגר וכל מה שנשאר באופן מעשי הוא לתחזק ולארגן כוננויות במשך 4 שנים. הי, אני מקווה שאני טועה..
ישן 05-06-2006, 12:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sensya שמתחילה ב "תודה על התגובה"

את טועה. יש לא מעט עבודה לסטי"לים. נכון, זה לא איזה פלס"רניק שעושה מבצעים כל שני וחמישי בקסבה של שכם, אבל לא חסר עבודה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-06-2006, 09:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sensya שמתחילה ב "אם תוכל לפרט,"

הצעה שלי - כנסי לפורום צבא ובטחון, יש שם נציגים לא מועטים של חיל הים והסטי"לים. אני מציע שתפני אליהם בפרטי, כי הם יוכלו לתת לך את המידע המדוייק ביותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר