לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2006, 23:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
אשכול שאלות למאבחנת פסיכוטכנית - אשכול מס' IV

שוב, האשכולות הקודמים נמצאים בארכיון. אנא, כמינימום נימוס, חפשו בהם תשובות לשאלותיכם לפני שאתם שואלים שוב ושוב את אותן שאלות.
קדימה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 17:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Experiment שמתחילה ב "איזה קב"א צריך בשביל עתודה?"

מה זה דפ"ר? תגיד, עשית חיפוש לפני ששאלת את זה?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-06-2006, 14:23
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אשכול שאלות למאבחנת פסיכוטכנית - אשכול מס' IV"

קודם כל רציתי להגיד שאני מאוד מעריך את מה שאת עושה פה.. תודה רבה! למדתי מהתגובות שלך הרבה.

יש לי כמה שאלות שלא מצאתי להן תשובה, אני אשמח אם תעזרי לי בזה.
1. במבחן הפסיכוטכני עניתי על כל השאלות נכון (הייתי בטוח בתשובה), וסיימתי הרבה לפני הזמן, חוץ מהמבחן של המתמטיקה, שבו לא הספקתי לענות על 3 השאלות האחרונות.
האם זה שסיימתי לפני הזמן נותן לי נקודות כלשהן על עבודה מהירה?

2. באימות נתונים סימנתי בדף שיש לי סיוטים לעיתים קרובות מאוד, ושלעיתים קרובות מאוד קשה לי להירדם. עד כמה זה משפיע על הקב"א ועל השיבוץ שלי בצה"ל?

3. בראיון, אמרתי למראיינת שאני לא רב עם ההורים שלי ולא מתווכח עם מורים, ואף התקשיתי לתת לה דוגמה לכך. אחרי הראיון שאלתי כמה אנשים והם אמרו לי שזה סימן רע, וזה אומר שיש לי חרדות. זה באמת עד כדי כך רע? יש סיכוי שלא יקבלו אותי לסיירת בגלל זה?
ישן 14-06-2006, 19:40
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "קודם כל רציתי להגיד שאני מאוד..."

1.לא נראה לי, אני אפילו חושב שאומרים לך את זה לפני, לא?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ^NoX
בראיון, אמרתי למראיינת שאני לא רב עם ההורים שלי ולא מתווכח עם מורים, ואף התקשיתי לתת לה דוגמה לכך. אחרי הראיון שאלתי כמה אנשים והם אמרו לי שזה סימן רע, וזה אומר שיש לי חרדות. זה באמת עד כדי כך רע? יש סיכוי שלא יקבלו אותי לסיירת בגלל זה?

מי שאמר לך דבר כזה, כנראה שהקב"א שלו לא תהיה גבוהה מספיק לסיירות... אמנם אני לא יודע טוב כמו חתולים, אבל נשמע לי ממש אידיוטי שיורידו על דבר כזה... חרדה? WTF? אז אתה בחור טוב שלא אוהב להכנס לריבים סתמיים עם אנשים שהוא מכבד... אווו, ממש דפוק על כל הראש אתה.

ישן 23-06-2006, 17:09
צלמית המשתמש של צלף טוב עם דרגונוב
  צלף טוב עם דרגונוב צלף טוב עם דרגונוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.05
שבת שלום חתולים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אשכול שאלות למאבחנת פסיכוטכנית - אשכול מס' IV"

לא מזמן הייתי בצו ראשון. באימות נתונים, נתנו לי כמו לכל אחד אחר לקרוא מישפטים בעיברית ולפרש אותם...
עכשיו, אני לא עולה חדש או משהו...ואני די תותח בעיברית...הרמה של השפה שלי היא ממש גבוהה...
אבל מה לעשות...דווקא בשני המישפטים שנתנו לי, לא הלך לי מי יודע מה...היו שני מילים אם אני לא טועה שבחיים לא שמעתי אותם, ודי התקשתי בלהסביר את המילים...
עכשיו יש את השיקול של מה עם העולים החדשים?שהם בטח מפשלים בחלק הזה...
מה יהיה?? באמת שלא חשבתי שהם יתקילו אותי בחלק הזה...יש איזו שהיא דרך לתקן או שהם יבינו שאני לא עילג או משהו?

ישן 27-06-2006, 12:37
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ^GammaRay^ שמתחילה ב "ספורט זה בהחלט יחידת בגרות אז..."

גם לי לא רשום שאני עושה יחידה בספורט אבל בכלל לא שאלו אותי על ספורט...

שאלו אותי על כמה מקצועות ולא שאלו אותי על ספורט..

חוץ מזה שיש לי בלי הספורט יותר מ21 יחידות אבל ספורט היא יחידת חובה אז בכל זאת להתקשר??

וחתולים,

היה אמור להיות לי צו למחר לבחינה פסיכוטכנית אבל יש לי בגרות בפיסיקה...התקשרתי אליהם והיא כמובן אמרה לי שאני לא יכול לדחות אז הסברתי לה יפה והיא אמרה לי שילחו לי זימון מחדש בדואר בלי לקבוע איתי תאריך שנוח לי בטוח ולא יהיה סיכוי שאני אדחה שוב...מה את אומרת להתקשר שוב ולדאוג שזה יהיה תאריך נוח או פשוט לחכות לזימון ומקסימום לדחות שוב??
היא גם אמרה שהיא תעביר את הבקשה שלי למדור מסוים והם ישלחו לי...עכשיו הצו הוא למחר...אין סיכוי שיגידו לי שלא הגעתי ואני אקבל צו אזהרה??

תודה על כל העזרה!!

נוב 07.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:50

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר