לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 01:36
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "תגיד לי אתה צוחק עליי?"

לא, גבר אם תסתכל ממש לא רחוק בהיסטוריה שלנו פה בארץ ת'תראה כלי רכב שונים ומשונים ששימשו אותנו וגם את הצבאות הלוחמים נגדנו. האופניים הם כלי מאוד יעיל עובדה שיחידות משטרה רבות משתמשות בהן (אצלנו בכרמיאל למשל יש יחידת אופניים שבימי העצמאות ובפסטיבלים מפטרלת ברחבי העיר, אני בטוח שהם פועלים באירועים נוספים אבל אני פשוט לא פוגש אותם), אני בטוח שבערים כמו נהריה תל-אביב וערים מישוריות אחרות נעשה בהן שימוש נרחב יותר מאשר בכרמיאל שהיא עיר יותר הררית. לא עולה לי בראש מבצע ספציפי שהשתמשו בו באופניים, אבל שימוש בכלי רכב מוזר הוא ליל הגילשונים שכולנו יודעים את תוצאותיו. חבר אל תקל ראש אפילו באמצעי שנראה לך הכי דבילי, אני אומנם לא איזה גשש בלש ולא חייל באף יחידה מובחרת, אבל אני בטוח שחבר'ה ביחידות האלה משתמשים בכלים רבים שהשימוש בהם יראה לנו תמוה, אני בטוח שלא כל המבצעים נראים כמו סרט הולוודי ואם אופנים הם אמצעי שיכול לסייע למבצע אז למה לא? המטרה מקדשת את האמצעים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 17:47
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
אמרתי בדר''כ ואני אסביר לך גם למה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "ואתה אומר את זה כי עשית סטטיסטיקה של 1000 מדסים בשייטת"

בניווט שעשיתי איתם היה להם חולצה לבנה עם סמל של שייטת על השרוול...בריצה שהם עשו בעתלית הייתה להם גופיית נייק, גם עם סמל שייטת, ועוד אחד שראיתי מתאמן (איזה מפק''ץ שם) היה גם עם חולצה שהיה רשום עלייה הקומנדו הימי...ויש לי תחושה שThere is more where that came from
ועזוב את העניין של מה ההסתברות שאני אראה אותם מתאמנים בכלל באיזה מד''ס/תרגיל, אבל בכול אחד מהם שראיתי יש להם חולצה שקשורה לשייטת..
יש גם הרגשה שהם מוכרחים משום מה לשלב בלבוש שלהם שהם בקומנדו הימי...כנראה הגאוות יחידה הגדולה ביותר בצה''ל.

ישן 06-06-2006, 23:54
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
אימון אופניים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיל שם בבקשה! שמתחילה ב "אימון של השייטת-מגניבבבב"

אכן לשייטת יש מדסים של אופניים..
לכל הסדירים שאומרים שגם בבאח יש וגם באמו יש..אז הפתעה האופניים שלהם עולות פי עשר..
מקבלים תרומות, קונים להם..
אפילו לפני שנתיים היה מדסניק שהיה במסלול ביחידה , וויתר על ספורטאי מצטיין כאלוף הארץ באופני הרים, ואז נפל במסלול והעביר להם מדסי אופניים בין השאר.
גם בוגר היחידה, רם גולומבניק, הוא שותף ואיש בכיר במצמן את מרוץ, בעבר היה שת"פ ביניהם.
לגבי המבצעיות,, אין לי שמץ ונרא לי לא סביר.
בתור רוכב, אני יודע שישנם סיכונים לתקלות שלא תלויות בהכרח ברוכב..תקלות מאלוהים, כמו קריעת שרשרת, שבירת מעביר הילוכים פנצר רציני וכדומה ואי אפשר לקחת סיכונים מיותרים.
אופניים ככלי לאימון מפתחות כושר שונה מכל ספורט אחר, לא פוגעות בברכיים, מחזקות שרירים רבים ושונים מאלו המתחזקים בריצה.
אגב סיפור מצחיק, בטקס סיום לפני חודש בעתלית הראו את אחד הצוותים רוכב באזור כלשהו, על מעין קורה וכמעט כולם נפלו..היה קורע ברגע שנגמרה הקורה הם פשוט התהפכו .
מתקן אדם למי ששאל-באזור מודיעין, הרבה כיף בעליות שם..כיף שבא לך שהכלבים של עוקץ כבר יטרפו אותך..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר