לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 10:57
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "זה נכון.."

לנור:

בשני המקרים אתה עובד על סיבולת לב ריאה (קרדיו וסקולר),בריצה אתה מפעיל את שרירי הבטן בכדי לייצב אתה עצמך,בשחייה תלוי בסגנון עובדים בנוסף לשרירי הרגליים,שרירי הכתף (אחורית -בסגנון חזה),שרירי החזה (סגנון חזה),בסגנון חתירה עובדים הכתפיים באופן חזק כנ"ל גם יד אחורית ויד קדמית.

לאורמ"צ:

אני אומר דבר כזה,אני לא מת על ריצות והאהבה הכי גדולה שלי זה משקולות,אבל אני עושה אליפטיקל 4 פעמים בשבוע,מכשיר שמשפר טוב מאוד את הכושר ועובדה שגם אני וגם חבר שמתאמן איתי אחרי שלושה חודשים הצלחנו לרדת מ9 דקות ל8:20 בריצת 2000,ורק משתפרים.תעשה את האירובי שאתה אוהב אם זה שחייה,ריצה,אופניים,קרוסטריינר (אליפטיקל),ואל תסבול אחרת מתישהו זה יימאס לך ולא תרוויח כלום.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 06-06-2006 בשעה 11:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 15:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "אחי אם ירדת ב-3 חודשים רק 40..."

אם אין לך מושג מהי הפזיולוגיה של האדם, אני לא מבין איך אתה מעיר בנושא. נוסף על כך, ככל שמתקרבים לתקרת היכולות של האדם, השיפור יהיה קטן יותר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-06-2006, 09:08
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "תסתכל טוב טוב על התגובה שלך..."

הסתכלתי מצויין. יש לא מעט אנשים שקצב השיפור שלהם הוא איטי מאוד. שקצה גבול היכולת שלהם הוא לא ב-4:47, ואפילו לא 5:47. זה תלוי בהמון משתנים, ואת אף אחד מהם אנחנו לא יכולים לשפוט כאן.
יתר על כן - אתה לא באמת יודע איך הבחור מתאמן, איך הוא אוכל ובאיזה קצב הוא רץ.
אני חושב שבמצב כזה, שבו אתה לא באמת יודע מה המצב, להעיר הערות כאלה, זו איוולת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-06-2006, 13:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אימון בעצימות גבוהה = שריפת יותר קלוריות =
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מורעל על מטכל שמתחילה ב "זה משנה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מורעל על מטכל
גם המהירות בה אני שוחה?? כאילו אני יכול לשחות בסבבה שלי ועדיין לפתח אחלה סיבולת לב-ריאה?

חילוף חומרים גבוה יותר וכן, גם כושר גופני גבוה יותר... חובה בהתחלה לשחות לאט ולהתרגל לכך ולאחר מכן להגביר. גם במצב כזה (התחלתי) יהיה אפקט טוב.

ישן 06-06-2006, 15:39
  zivshabat zivshabat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל zivshabat שלח הודעה דרך MSN אל zivshabat
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "שאלה לעמוס ולשאר המומחים.( שחייה+ריצה)"

אחי תשמע אני שוחה בערך 8 שנים כבר ותאמין לי אני מחשיב את עצמי כמבין בשחיה...

שחיה זה עוזר לך בריצה אני לא אומר שלא וגם מחזק את השרירים
אך למשל אם תעשה בחדר כושר תרגילים על רגליים זה יהיה יותר אפקטיבי ויותר מהר התוצאות מאשר של השחייה השרירים בשחייה עובדים חזק אבל לא בצורה אינטסיבית בגלל כח העילוי במים...
אז כן זה יכול לעזור לך בסיבולת לב ריאה אבל עדיין תאמין לי מנסיון
אם יש לך סיבולת טובה במים זה לא אומר שתיהיה טוב בריצה
למשל אני יש לי כושר די טוב אני עושה 26 דקות ב2000 מטר חתירה וזה מעולה
אבל עדיין בריצה אני לא סוס אני בסדר עושה 8 דקות ב2000 אבל עדיין זה לא מבטיח תוצאות
עצה שלי תשחה תתאמן בשחיה זה טוב גם לגוף אבל תתאמן בחדר כושר ותרוץ בים
זה מה שאני ממליץ לך....גם דיברתי עם המון מומחים שאמרו לי אותו דבר ריצה בים שחיה וחדר כושר
זה המפתח להצלחה ולסיבולת טובה וככה לפי דעתי אתה תיהיה מוכן לכל גיבוש אם אתה בשייטת או במטכל....(כמובן בעיקר בכח המנטלי אבל אנחנו מדברים עכשיו על הכח הפיזי)

נערך לאחרונה ע"י zivshabat בתאריך 06-06-2006 בשעה 15:41.
ישן 06-06-2006, 18:19
  zivshabat zivshabat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל zivshabat שלח הודעה דרך MSN אל zivshabat
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה ממש לא מבין לא בשחיה ולא בכושר בכלל"

אחי אתה מדבר בתיאוריה יפה מאוד.....
אני מדבר איתך מנסיון אז כדאי שתירגע...
לרגע לא אמרתי שזה לא עוזר אבל הפעולה היותר אינטנסיבית אך בחות טובה בריאותית היא חדר כושר
ויותר מהר מחזקת...
שחיה עובדת על השרירים לטווח ארוך ולכן אתה יכול לשחות אפילו 1000 מטר בקצב טוב ועדיין לא להרגיש בכאב....(כמובן תלוי ברמת הכושר שלך)
לעומת ריצה שאם תרוץ בקצב מהיר במשך 13 דקות(קצב של 1000) תאמין לי שתרגיש את המאמץ
או 13 דקות של משקולות...תרגיש את החומצת חלב בהרבה יותר מהר ותרגיש יותר כאב
לזה מה שהתכוונתי.. אז אל תבלבל לי בשכל...
שחיה ריצה וחדר כושר (ככה גם אנחנו עושים באימונים שלנו וככה המאמן שלי אמר לי שזה הדבר האידיאלי במיוחד בשביל שייטת) זה האימון האידיאלי...
דרך אגב אפשר לשלב באותו יום ריצה ושחיה או חדר כושר ושחיה אין ניגוד בין הדברים..

ישן 06-06-2006, 18:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מדבר מניסיון?...זה לקוח מספר פרי עטו של מיכה קניץ - ד"ר לפיזיולוגיה
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי zivshabat שמתחילה ב "אחי אתה מדבר בתיאוריה יפה..."

מנהל בכיר בווינגייט ועוד כמה וכמה תארים שקצרה היריעה מלפרטם. מצידי תתאמן 80 שנה אני עדיין אומר שאתה לא מבין בזה כלום...לא אתה לא אוהד ולא הסוכן. אז תפסיקו לחרטט...

ישן 07-06-2006, 01:52
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מדבר מניסיון?...זה לקוח מספר פרי עטו של מיכה קניץ - ד"ר לפיזיולוגיה"

שמע לי ושמע לי טוב...

בתור גובניק שיושב מול המחשב... מנסה לייבש צעירים שמתלהבים בפעם הראשונה שהם שמעו על יחידות...
מעתיק צילומים מספרים שמדברים על פעולות פיזיות שהוא לא עשה בחיים..
ומתווכח עם אנשים שלפחות מדברים מניסיון ומנסים לעזור...

אתה מדבר ק צ ת יותר מדי..

אני מוכן להתערב שגם לא קראת את הפרק שסרקת..
כי אם היית קורה
היית רואה שהפרק
והדברים שאמר זיו שבת
לא סותרים זה את זה !!!!

וזיו שבת..
בנוגע למשולש של ריצה שחיה וחד"כ...
גם אני חושב שזה שילוב טוב...

עריכה:

דרך אגב גם אני לא חושב שאני מבין מש'ו בנושא...
וגם לא עניתי פה על שום דבר...
רק ניסיתי להראות לכותב שהתשובה די הגיוניץ...

נקודה למחשבה:
לפעמים אני חושב שאתה שוכח שהדוקטור הנחמד בספר, הוא לא אתה..
והידע שלו, לא קיים אצלך..
משפט ענק שראיתי פה באחת החתימות ומתאים לך ולספרים שלך:

בתאוריה - בתכלס ובתאוריה זה אותו דבר,
בתאכלס - זה לא...

מקווה שתצליח להבין..

נערך לאחרונה ע"י -=Ohad=- בתאריך 07-06-2006 בשעה 01:57.
ישן 07-06-2006, 12:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

שמע לי ושמע לי טוב - אתה ילד טמבל שחושב שהוא מבין משהו
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "שמע לי ושמע לי טוב... בתור..."

ואתה חושב שהעובדה שיש לך דוד בחיל הים, אז אתה יודע מה הולך שם אז אתה טועה. אתה לא מבין לא בחה"י ובטח לא בכושר גופני. גם אם תלמד לא תבין כי אתה אפס. אתה בסה"כ תלמיד תיכון פישר.

ישן 07-06-2006, 12:58

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שמע לי ושמע לי טוב - אתה ילד טמבל שחושב שהוא מבין משהו"

א. נכון אני לא מבין בחיל הים
ב. אני גם לא חושב שאני מבין בחיל הים
ג. לא טענתי שאני מבין בחיל הים
ד. אם אתה מתכוון לזה שפעם הסברתי למישהו על יחידת סנפיר, זה בגלל שבמקרה בן דוד שלי משרת שם ויכלתי לענות על שאלות ששאלו, כדי לעזור לאנשים..
ויש אחד בפורום שעד היום שולח לי שאלות בפרטי על היחידה ואני מעביר בשבילו למי שיודע את התשובות...
ה. נכון אני גם לא מבין בכושר גופני, אף פעם לא טענתי ככה, אין לי שום הסמכה, ולא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שיכולת גבוהה בשחיה משפרת יכולת בריצה.

ודבר אחרון
בנוסף להיותי תלמיד תיכון פישר, אני גם סטודנט כבר חצי שנה לתואר ראשון בכלכלה, באוניברסיטה הפתוחה..

יום טוב.
ישן 07-06-2006, 13:58

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שבענו מספיק חירטוטים..."

בה' רועי,
אתה כזה אפס...
והצלחת לגרום לכל כך הרבה אנשים שלא פגשו אותך אפילו לחשוב את זה..
עם כל האשכולות נוסח:
"אני רואה פה הרבה הודעות של אנשים שמדברים לא בכבוד לחבר'ה קרביים שתרמו למדינה"
"אני רואה פה אנשים שמדברים בלי ניסיון על יחידות בלי מושג, תנו לי להסביר לכם, אני יודע"

לפחות כשכל אחד מאיתנו בא ודיבר קצת שטויות היתה לו סיבה..
הוא בדיוק התחיל לבנות לעצמו חלום, רצה פרטים, רצה קצת אקשן, קצת עניין..

אנשים מתווכחים עם שחיה תורמת לריצה, ואתה מביא 2 עמודים שמסתכמים במשפט אחד שבריצה יש יותר פעימות, שלא סותר את הדעות של עמוס וכל מי שעוד רשם פה..
כבר פעם או פעמיים התווכחת איתי וביקשת סליחה ואני יכול לתת קישורים,

אז תעשה טובה, לך תסרוק עוד כמה דפים מאיזה ספר ושלח אותם במתנה לכל החברים מהקריה.

ובבקשה אל תגרום לי לרדת לרמה שלך ולנסות להוכיח.
בסוף אני אסרוק איזה ממ"ן או מש'ו מהאוניברסיטה ושוב תצטרך להתנצל.
ישן 07-06-2006, 14:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני אשמח לאכול את הכובע בקשר ללימודים שלך בכלכלה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "בה' רועי, אתה כזה..."

בונים חלומות...? כולכם פלאברות... לאגוז אנשים לא רוצים ללכת..."אני רוצה רק יהלו"ם ","אגוז לא מתאים לי"..."669 הם היח' הכי מבצעית בצה"ל"...תבנו חלומות, אבל אל תגיבו בדברים שאתם לא מבינים בהם. כבר הוכח 200 פעם שהרוב פה לא שווים כלום והם הכי הרבה מדברים.. כל הטובים מגיעים גבוה ולא מדברים.

מי אתה (או עמוס או לא משנה מי) שתתן עצות לכושר גופני, למדת את זה? אתה בעל תעודה? אתה מאמן כושר? אתה יודע איזה נזק אתה יכול לגרום לחברים שלך?

ראבאק תחשבו קצת! אתם מתנהגים כמו ילדים בני 12.

ישן 07-06-2006, 18:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא..חלילה, אתה לא נהנה
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "כשאני חושב שאני יכול לעזור,..."

אתה פשוט חושב שאתה יודע ומנסה להפגין ידע. בוא אגלה לך סוד קטן:

מתי מעט במדינת ישראל, מבינים עניין באמת! ואני אומר לך מי הם: אלו שבווינגייט על כל המחלקות, ועוד כמה מאמנים במכונים היוקרתיים (הולמס פלייס, גרייט שייפ וכד').

ואפשר להוכיח זאת

ישן 07-06-2006, 22:25
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

יופי טופי.
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מבין שהיית אצלו בטיפול ..."

כל הכבוד לשניכם. הבאתם לנעילה של האשכול.

ישן 06-06-2006, 20:28
  big-foot 17 big-foot 17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי חן אברהם שמתחילה ב "תגובה.... בואו תשכילו קצת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חן אברהם
מלמד העובדה ששחיה מפתחת את כל השרירים בגוף (הכל, אם שוחים נכון) , שחיה מפתחת יכולת לנשום בריצה מהפה, שמכניס הרבה יותר אוויר לריאות.
מי שרץ, יודע שבריצה נושמים מהאף ומוציאים מהפה. כששוחים בחתירה למשל, האוויר נכנס רק מהפה, והוא מרגיל את הגוף לקבל את החמצן ישר מהפה, דבר שמקבל עם הזמן על הריצה, בכך שכמות גדולה יותר של חמצן נכנסת לגוף על מנת לבצע נשימה תאית שבסופו של דבר מעניקה לנו את האנרגיה לריצה.

אחי תיקון קטן.....

דרך האף והפה נכנסת אותה כמות אויר לריאות...

דרך הפה היא אולי יותר מהירה..אבל לא מכניסה יותר אויר...

ובריצה עדיף להכניס מהאף ולהוציא מהפה...בשביל סדר נשימה נכון..ולאויר יות רנקי..
ישן 06-06-2006, 22:19
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "שאלה לעמוס ולשאר המומחים.( שחייה+ריצה)"

לא קראתי מה הלך פה ומה כתבו פה, אז אם אני חוזר על דבריו של איש סליחה. בכל מקרה גבר, מניסיון אישי כשהתחלתי להתאמן בשחיה ההישגים שלי בריצות ארוכות פחתו והקצב התקדמות הואט, מנגד דפקא השתפרתי בספרינטים! ההשערה שלי היא שהסיבה לכך היא שבזמן שחיה אתה מפתח את שרירי הידיים יחד עם שרירי הרגליים (בעוד שבריצה אתה זקוק יותר לשרירי הרגליים), ככה קורה שבזמן הריצה בעצם יש עוד משקל (שהוא שריר בעצם) של הידים שאתה פחות משתמש בו ולכן הוא יותר מקשה עליך בריצה. מנגד את השיפור בספרינטים אני רואה בגלל שלספרינטים זקוקים לכוח וכוח מתפרץ! אפשר גם לשים לב למבנה של אצנים למרחקים שהם דיי דחלילים (יחסית) ושל אצנים למרחקים קצרים שהם יותר שרירים ומוצקים, אבל כמובן שכל מה שחפרתי כאן זאת השערה שלי ויכול להיות שזה בולשיט גמור!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר