לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 12:26
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
מקבץ תגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "מפלגת הגימלאים צוברת כוח"

א. הטיל הוא פיתון 3 - ניתן לראות זאת עפ"י מסילת השיגור הארוכה יותר שנועדה להרחיק את הזנב הארוך מפיילון מיכל הדלק.

ב. תנועה ימינה היתה מגדילה את המרחק שבין הקשישה לבין המטוס, ואז היתה נשאלת השאלה - האם רציתי לצלם קשישה על רקע דגלים או את המטוס. הזוית הזו נועדה לחבר את כל השלושה יחד עם מינימום מסלול ושמיים.

ג. באשר לחדות - זו מושפעת מסריקת סרט של 400 אסא (הדיגיטאלית לא רחבה מספיק כדי ליצור קשישה עם נוכחות לצד מטוס גדול - העדשה הרחבה מסייעת בעיוות הפרספקטיבה כנדרש).

ד. באשר לחדות הקשישה - בואו נגיד כך - ביום בהיר, עם סרט רגיש, עם עדשה רחבה (נגיד 24 מ"מ) - בצמצם שסביר שנמצא בין 8 ל-32 .... עומק השדה אפילו לא דורש לעשות פוקוס....
לפיכך - המסקנה המתבקשת היא ש"איכות הפוקוס" נובעת מגרעיניות הסרט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 22:20
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
עם כל הכבוד...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "התמונה הראשונה לא טובה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrUsH69
התמונה הראשונה לא טובה, הצבעים פשוט אנמיים לגמרי
השמיים מגורענות בטירוף והאיכות פשוט ירודה.

לעומת זאת השניה באמת יפייפיה ובחירת הגוונים בהתאם.

אולי היה עדיף להתחיל בזה שאתה אומר "לטעמי התמונה הראשונה אינה טובה" - יש בזה מן הצניעות, בעיקר שבנתיים אתה בדעת מיעוט.

מעבר לזה - אני ממליץ לך לכייל את המסך שלך (אני עובד על מסך מכוייל). אומנם השחור אינו שחור אטום, אבל הצבעים בהחלט שאינם אנמיים.

לגבי הגרעיניות - מה לעשות. הפילמים עודם גרעיניים, אבל מכאן לאיכות ירודה - שמע, המרחק גדול.

מה תגיד על תמונות שצולמו ב-3200 אסא? שהם לא ראויים לפרסום?

תשמע. עם כל הכבוד, אני לא נעלב. אני מצלם כבר המון שנים באופן מקצועי, ועובד בין היתר גם כעורך צילומים. אבל התגובה שלך מלמדת בעיקר עליך, ועוד יש לך מה ללמוד.

תמונה נחשבת לטובה אם היא מעבירה היטב את המסר.

יצא לי כבר לראות תמונה שהאובייקט אינו בפוקוס כלל (גופה מטושטשת ליד עץ חד להפליא - כי המצלמה - EOS שעוקבת אחרי האישון לביצוע פוקוס, הוחזקה בידיו של צלם שלא הכיר את המצלמה מספיק ולא ידע לנטרל את התכונה, ומפאת הרחמים לא אזכיר כאן את שמו).

בכמה נמכרה התמונה הזו? 500 דולאר! תפוצה? אל תשאל אפילו. מעטים העיתונים הגדולים בעולם שלא פרסמו אותה...

מה תגיד על זה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר