לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2007, 08:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "מקפיץ את האשכול בכוונה"

זה לא חורים ב DB, זה חורים בתצוגה של האתר, לכל המשתמשים, בכל המקומות שבהם המשתמש הגיב.

אם זה כתוב בתקנון שאי אפשר למחוק כלום? לא, כתוב בפירוש שאפשר למחוק, ושאנחנו שומרים לעצמנו את הזכות הבלעדית לעריכת התוכן באתר לפי שיקול דעתנו.

אגיד לך מה, לעומת זאת, לא כתוב... לא כתוב בתקנון שכל דכפין יכול להתחיל להפעיל את הנהלת האתר בעבודה סיזיפית של מחיקת הודעות ועריכתן (כדי שלא להרוס מבני אשכולות קיימים) שהוא עצמו כתב רק כי הוא לא חשב לפני שהוא לחץ על מקש האנטר...

נ.ב. תראה לי אתר רציני אחד באינטרנט שמאפשר לגולשים למחוק את כל הודעותיהם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2007, 01:11
  kapusta kapusta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
זה שכולם לא בסדר לא אומר שגם אתם צריכים להיות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זה לא חורים ב DB, זה חורים..."

אם זה כתוב בתקנון וכתבתי משהו שאני מתחרט עליו,
למה אני לא יכול לערוך? או לפחות למחוק את המשתמש שלי לאלתר מהאתר?
או לפחות שזה יהיה כתוב בתקנון?

בתשובה לבקשתך,
http://www.ukscreen.com/support/forum/delmessage

http://groups.google.com/support/bi...en&answer=46493

http://club.cdfreaks.com/f20/cant-d...own-post-44345/

http://forums.gentoo.org/viewtopic-...904ebfdd69f4cd3

http://www.webmasterworld.com/webma...rld/3225478.htm

הבנתי את הקשיים במחיקת הודעות, כמו שמתואר כאן:
http://www.leakylounge.com/index.ph...0&#entry1374686
אבל גם בלינק הנ"ל הם נותנים אופציה לפנות למנהלים ולמחוק את ההודעה, אם ממש יש צורך.

עריכה
לאחר עיון נוסף בתקנון
בסעיף 4 נאמר שכל תוכן הנתתב ע"י משתמש הינו נתון לשימושם החופשי של מנהלי פרש, לכן אני מסכים עם הטענה שאני צריך "לחשוב לפני שאני כותב". לעומת זאת בסעיף 2 נאמר בפירוש שאתר פרש ינסה בכל יכולתו לשמור על פרטיות הגולשים (בניגוד לגורמים שלא בשליטתכם).
אם יש הודעה מסויימת אשר פוגעת בפרטיותי, וזה ביכולתכם למחוק אותה, למה ההתנערות? מכיוון שזו עבודה סיזיפית?

במידה מסויימת, בכך שאתה מודה שהאפשרות למחיקה מצויינת בתקנון, אך באותה נשימה מזכיר שזוהי עבודה סיזיפית שרצוי להתנער ממנה, אתה עובר על סעיף 22 בתקנון "אין להסית לעבירה על חוקי ישראל", שכן תקנון האתר מחוייב בחוק.

נערך לאחרונה ע"י kapusta בתאריך 23-11-2007 בשעה 01:26.
ישן 23-11-2007, 01:27
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "זה שכולם לא בסדר לא אומר שגם אתם צריכים להיות"

1. אף אחד ממנהלי פרש לא ימנע ממך לגלוש באחד האתרים בקישורים שצירפת...
2. הרבה הודעות נמחקות מדי יום בפרש בהתאם לצורך, אך בד"כ לא "כל ההודעות של משתמש מסויים" בהתאם לגחמותיו של גולש זה או אחר וסיבות נוספות [שלפחות אחת מהן פורטה].
3. אי סיבת יכולת העריכה מעבר לפרק זמן מסויים כבר פורטה פעמים מאד רבות, חיפוש בפורום זה(!) יכול לעזור לך למצוא את התשובה ואף הסברים נוספים.
4. זה לא משנה אם זה כתוב בתקנון או לא, אנו מקפידים על התקנון ולא פועלים בניגוד אליו, אך כמובן שלא כל דבר קטן ביותר חייב להיות מצויין בו [עצם זה שהוא יכיל מאות עמודים רק בגלל שכל שטות קטנה הקשורה לצורת ניהול האתר תפורט בו, תהפוך אותו לחסרת תוחלת כלל].

המשך לילה נפלא
ישן 23-11-2007, 02:26
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
באמת שאני לא מבין אותך :\
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "זה שכולם לא בסדר לא אומר שגם אתם צריכים להיות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kapusta
לאחר עיון נוסף בתקנון
בסעיף 4 נאמר שכל תוכן הנתתב ע"י משתמש הינו נתון לשימושם החופשי של מנהלי פרש, לכן אני מסכים עם הטענה שאני צריך "לחשוב לפני שאני כותב". לעומת זאת בסעיף 2 נאמר בפירוש שאתר פרש ינסה בכל יכולתו לשמור על פרטיות הגולשים (בניגוד לגורמים שלא בשליטתכם).
אם יש הודעה מסויימת אשר פוגעת בפרטיותי, וזה ביכולתכם למחוק אותה, למה ההתנערות? מכיוון שזו עבודה סיזיפית?
התקנון מתיר לבעלי האתר למחוק הודעות במקרה הצורך!
אם יש הודעה מסויימת שאכן פוגעת בפרטיותך אין שום בעיה שתמחק
צריך רק לבקש מהמנהלים
אבל מכאן עד למחוק את כל ההודעות של משתמש??
אין שום סיבה שבעולם שצריך להרוס, פשוטו כמשמעו, אשכולות שלמים רק כי משתמש מסויים חפץ בכך
הרי לא ייתכן שכל הודעותיו של המשתמש פוגעות בפרטיותו! :\

ציטוט:
במידה מסויימת, בכך שאתה מודה שהאפשרות למחיקה מצויינת בתקנון, אך באותה נשימה מזכיר שזוהי עבודה סיזיפית שרצוי להתנער ממנה,
לדעתי הריסת האשכולות חמורה יותר מהעבודה שבמחיקה
אבל עזוב את זה..
זה באמת נשמע לך הגיוני להטיל על המנהלים להתחיל למחוק את כל ההודעות של משתמש??
שוב, לא מדובר בהודעה או שתיים..
כל ההודעות!
על שום מה ולמה?

התקנון לא מחייב את המנהלים למחוק
ההיפך הוא הנכון
התקנון מתיר להם למחוק!

ציטוט:
אתה עובר על סעיף 22 בתקנון "אין להסית לעבירה על חוקי ישראל", שכן תקנון האתר מחוייב בחוק.
פה לגמרי איבדתי אותך...

ישן 23-11-2007, 09:08
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "אם אפשר לבקש מהמנהלים למחוק הודעה ספציפית"

אבל על זה כתבתי מלכתחילה - דיברתי כל הזמן על "כל הודעותיהם"...

וד"א, הפלא ופלא, בכל אחד ואחד מהלינקים (למעט הראשון שאני לא יודע מה זה ואיפה שמעת עליהם - ולכן זה לא נחשב מבחינתי "אתר פורומים רציני") שנתת לי, גיליתי (באופן לא מפתיע במיוחד, עלי לציין) - שבכולם לא נותנים לגולשים למחוק את הודעותיהם, כנראה בדיוק מהסיבות שאני ציינתי, ושאם מישהו רוצה, הוא יכול לבקש שימחקו הודעה מסויימת באופן פרטני, וגם אז, בכל האתרים האלה, כתוב שזה נתון לשיקול דעת ההנהלה.

את הסיפור של סעיף 22 ממש לא הבנתי, כי לא הבנתי איך התקנון עצמו קשור לעבירה על חוקי ישראל. התקנון הוא הסכם בין הגולש לאתר, שהאתר (ולא הגולש) דורש שהגולש יסכים לו לפני שימוש באתר - זאת כדי שלגולשים לא תהיינה טענות ומענות על כך שהם השתמשו באתר ונגרם להם נזק שהם לא ידעו שהוא יכול להיגרם. אז התקנון מודיע, שכן, יכולים לקרות נזקים (למשל לפרטיות) בעקבות גלישה באתר, ושהאתר לא אחראי עליהם, והגולש באתר למרות האזהרה, עושה זאת על דעתו האישית ובאחריותו. (סעיף 2, ממש בהתחלה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר