לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם את/ה מאמינ/ה שקשר שהתחיל באינטרנט (אתר הכרויות/פורום/צ'אט) יכול להצליח במציאות ?
כן 58 78.38%
לא 10 13.51%
אחר (נא לפרט באשכול) 6 8.11%
מצביעים: 74. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2006, 11:52
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אולי לאנשים אחרים..לי ספציפית ממש לא.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "האם את/ה מאמינ/ה שקשר שהתחיל באינטרנט יכול להצליח במציאות ?"

לק"י

היו לי קשרים כאלה..ולא,לא הייתי חוזרת עליהם.אולי רק כדי לדעת איך זה,אבל לא כי אני חושבת שזה נכון.זה יוצר מצב נוראי,ואחרי זה להפגש..זה עוד יותר מלחיץ ואם בפגישה רגילה אתה מפחד לצאת דפוק,אז בקשר שהתחיל באינטרנט עוד יותר.מצפים ממך להיות משהו מסויים,ולא בטוח שאתה באמת כזה.קיצור אני ממש לא ממליצה לפריק קונטרול כמוני,להתחיל קשר כזה....זה די מתסבך את החיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 14:59
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב לא קראתי את התגובות האחרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "האם את/ה מאמינ/ה שקשר שהתחיל באינטרנט יכול להצליח במציאות ?"

אבל אני יכולה להעיד שהייתי בצ'אט לסביות מדברת עם חברות שלי {אנחנו נפגשים שם לפני יציאות למועדונים שלנו, לראות מי באה וכ'ו} וישבתי לדבר ומישהי פנתה אליי וביקשה להתחיל איתי ולא הסכמתי ואחרי איזה חצי שעה שנדנדה לה שלפחות נדבר דיברתי איתה 10 דקות בפרטי ובאמת שזרמה השיחה, החלטנו להחליף טלפונים אחרי שעתיים שיחה ולדבר למחרת, דיברנו ואחרי שבוע נפגשנו ואכן היינו ביחד 9 חודש. אז, קשרים דרך האינטרנט כן יכולים לקרות גם אם לא ניסתה להכיר באינטרנט וגם אם אתה לא מאמין בזה.

=] להת'.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-06-2006, 08:40
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אחר...

בהיכרויות באינטרנט יש כ"כ הרבה סכנות, ואפשר לפגוש המון אנשים מהמון סוגים, חלק גם יכולים רק להזיק.

בנוסף, יש תמיד את ה"חשש" הזה שהאדם שעומד בצידו השני של המסך אינו האדם האמיתי שיעמוד מולנו <שינוי תדמית בצורת הכתיבה>.

חוץ מזה שכמעט תמיד האדם יגור בעיר אחרת והמרחק ישמש כמכשול.
עוד נקודה קטנה שאני בטוחה שיאכלו אותי עליה- כל אתרי הקופידון למינהם בד"כ מושכים אליהם אנשים שהמצב שלהם לא הכי טוב <הבריאותי/נפשי/ יש להם איזה בעיה חמורה שבגללה זה נעשה דרך מחשב>, למרות שזאת הכללה ולא כולם ככה

מצד אחר לגמרי, אי אפשר לדעת ואהבות גדולות כבר צמחו מהאינטרנט.
אני אישית מעדיפה להכיר במציאות, זה פחות לחץ, וסביר להניח שגם אותה קידומת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר