לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2006, 19:11
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
כולכם פה לא משתווים אליי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GodofCha0s שמתחילה ב "מה הדבר הכי מגעיל שקרה לכם או עשיתם?"

מאותו יום.. אני מודה, אני קצת מפחד מקשר ארוך טווח עם נשים.
אותו יום אני חוזר עם שני חברים שלי, שני מפגרים שמלטפים פיטמות. משגעים לי את השכל.. "אנחנו באים
אליך! אני חייב להראות לך משהו במחשב!" מזיינים את השכל, אלף פעם הם רוצים להראות לי משהו במחשב
ותמיד הם מאלתרים משהו. פאק ד'אם... בקיצור אותו יום המנוולים האלה משגעים אותי, אני נכנס למעלית,
לוחץ על קומה 4 ובינתיים מפוצץ אותם בכאפות. כולי מבואס מהקטע כי אותו יום הייתי עייף ולא היה לי כוח
לזוג מתחנגלים שישגעו לי את השכל. המעלית הבת זונה עוצרת (ותכף תבינו גם למה היא בתם זונה). אני
מגיע למקום שבו אמורה להיות הדלת של הבית שלי, פתאום חבר שלי אומר לי "מה זה אביאם? החלפתם את
השלט בדלת?" אני עונה כמו שאפשר לצפות מבן אדם שזוג מושכי צמות משגעים אותו "אל תזיין לי את השכל,
בוא תראה לי למה מגיע לך כאפה היום ותלך... אני נותן 2 דפיקות מהירות על הדלת, ופותח אותה לרווחה.
פתאום! לנגד עיניי! מה אני רואה?!!?!?! אישה זקנה! לבושה רק בחזייה! רק עם טייץ וחזייה!!!!!!!! כולה מקומתת!!!!
כיביכול, אישה מבוגרת שישבה בסלון חצי ערומה והזדקנה לה בשקט, כשאני ברוב פזיזותי ניכנסתי לביתה
בסערה והכלבה לא נעלה את הדלת!
וווווווהההההההההההההאאאאאאאאאאוווווווווווווווייייי ייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

אני כזה כולי בהלם, והיא רק עושה לי "היייייייייייייייייייייי" והחברים הבני זונות שלי דוחפים אותי פנימה!
לא מבינים מה קורה!!!!!!!!! מרפק לעין, בעיטה לרגל, שניהם עפים אחורה, אני סוגר את הדלת ("אופס,
סליחה" לא מצאתי משהו יותר מפגר להגיד...) אני מסתכל, ואני רואה שהמעלית הבת זונה עצרה בקומה
שלוש!!!!!!!! מי ביקש קומה שלוש יא זין מטייוואן?!?!!?!?!??!?!!?!?!?!?!!?!?!!?!?!?!?!!?!?! ?!?!
כולי בלחץ טס קומה ברגל (כבר הזכרתי שהחברים שלי לא נשמו מרוב צחוק?) ומה אני מגלה?! המפתח
לא נכנס אינעל ראבק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קיללתי את אחותי על זה שהיא בטח דפקה את המנעול, טסתי למטה, כשהחברים שלי צועקים בכל השכונה
"אביאם מדירה 19, לאן אתה בורח?!" בחיי שאם היתה לי לום הם היו שותקים... הגעתי לטלפון ציבורי, אני
מנסה להתקשר, אבל לא! הבני זונות יורקים על המקשים!!! לקחתי מקל, פוצצתי כל אחד בכאפה אורגינל
של אביאם... התקשרתי לאמא שלי... המנוולת צחקה לי בטלפון!!!! מאז לא יצאתי כמעט בכלל מהבית...
רק אחרי שעברנו דירה....
זה היה היום המגעיל בחיי... אני כאן כדי להגיד לכל הבנים באשר הם. אל תתחתנו! כל אישה תסיים את
חייה כחצי ערומה בסלון... אני כבר הבנתי את זה ואתם?
בעעע... עשה לי בחילה לספר את זה... בכל מקרה, מה אתם מתבכיינים על שטויות כאלה?!!?!?
אתם יודעים שמאז יש לי פחדים עם בנות?!?!?!?!?!?!!?!?!? בכל הרצינות!!!!!!!!!
T_T

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2006, 22:04
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
לי קרה איד הדברים . . .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GodofCha0s שמתחילה ב "מה הדבר הכי מגעיל שקרה לכם או עשיתם?"

פעם ישבנו אני וכמה חברים באחת הגינות ליד הבית, וגר לידי איזה ילד עם פיגור שכלי רציני, ממש אוטיסט בשם נחמיה.
בקיצור אני וחברים שלנו ישבנו עסקנו בעניינינו , ופתאום הוא בא והתחיל להתפלצף.
אז אנחנו בלי חשבון שהוא מפגר (זה היה לפני שלוש שנים בערך- הייתי בן 13) ושצריך לרחם עליו, התחלנו לרדת עליו ולייבש אותו שם בטירוף!
בסוף הפסקנו כי הוא כמעט התחיל לבכות, אז המשכנו לדבר ולצחוק בינינו ובין עצמנו.
פתאום אני מרגיש משהו רטוב וחם..... חשבתי זה סתם.. אבל שזה המשיך כמה שניות אני מסובב ת'ראש ורואה את החרייאט הקטן משתין לי על כל הרגל (היה לי מכנס גולשים כזה) אני מתחיל לקפוץ ולקלל את כל העולם, וחברים שלי משתינים מרוב צחוק (לא משתינים באמת חחחח)
הלכתי הביתה ושטפתי את הרגלייים (ובדרך את כל הגוף רק ליתר בטחון) איזה 8-9 פעמים עד שהייתי בטוח שלא נשאר אפילו זכר.
מאז כשאני רואה אותו עם אמא שלו אני מתעלם ומתחמק מהם כמה שאפשר...

בסך הכל היה מצחיק!

ישן 10-06-2006, 14:10
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
כל מה שכתבתם לא מגיע למה שקרה לי בכלל!

תראו, יום אחד הייתי אצל חברה שלי ולא התביישתי לבקש ממנה שאני צריך ללכת לשירותים וזה..
טוב בקיצור, היה לי חרא של החיים וזה קרא לי דווקא כשהייתי אצל חברה שלי (היה לה בית ריק)
טוב אני מחרבן וזה וכולי לחוץ ומזיע מיזה שאני יותר מידי זמן אצלה ואני כל רגע פותח מים כדי שלא יהיה ריח לא נעים ומרסס מידי כמה דקות קצת. טוב וזה הורדתי תמים בקיצור אני קולט שאין לי מספיק נייר טואלט.. הוא היה לקראת הסוף ובדיוק אמא שלה חזרה מהעבודה ואני עדין תקוע בחרא.
אמא שלה היתה צריכה ללכת להשתין היא באה פתחה תדלת ראתה שזה נעול והיא שאלה "מי שם?"
והחברה הגאונה שלי לא אמרה לה בנתים שאני אצלה.. אז אמרתי לאמא שלה דרך הדלת שאני כאן חח
והיא לא הבינה מי זה עד שחברה שלי אמרה לה את זה ואני כולי בבאסה בלי נייר ובלי כלום.
בקיצור אני מביא נודים אחושרמוטה בחיים לא חירבנתי ככה ועוד אצל חברה שלי הכי מפדח.
ניגבתי במה שיש (לא היה לי נעים לבקש ממנה נייר הסתפקתי בקצת שנישאר) פתחתי ת'מים שוב וריססתי
ואת הנייר זרקתי בתוך האסלה לא רציתי בתוך הפח לא היה כזה נעים.. פתאום אני קולט שהמים לא יורדים כאילו פתחתי ת'מים וזה עולה למעלההה ואני עוד יותר נלחץץ וכל הנייר שזרקתי ומכל החרא זה גרם לסתימה ואני כוליי אדוםםםם מזיעע כמו חמור בשירותים של חברה שלי ושעוד אמא שלה בבית!!
פתאוםם משום מקוםם אמא שלי מתקשרת אלי ולא יכלתי לענות לההה וזה עוד יותר מלחיץ ואני לא יודע מה לעשות בשיא הלחץ.. שלחתי הודעה לחברה שלי מהפלאפון דרך השירותים לפלאפון שלה ואמרתי לה שתבוא אלי זריז זריז קרה משהו נורא אבל שתדאג שאמא שלה תיהיה רחוקה מהאיזור.. בקיצור הורדתי כל כמה דקות ת'מים עד שהכל נירגע מזל שזה לא היה משהו רציני..
וזהו זה הדבר הכי פאדחני ומגעיל (אולי גם מצחיק וחוויה כזאת שלא אשכח חח).
ישן 11-08-2006, 01:55
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
הדבר המגעיל שקרא לי !

לפני כמה שנים הייתי אצל סבא וסבתא שלי בכפר ובאותו יום נסתם להם השירותים , אז הם הזמינו בעל מקצוע שיפתח את הסתימה והבעל מקצוע שפתח את הסתימה ( הסתימה היתה ערימת חרא ) לקח את כל הערימת חרא הזאת ושפך אותה איפה שהוא בגינה של סבא וסבתא שלי ( חצר ענקית כזאת שפעם היה לם שם רפת וזה בימי הבינים ) ואני בתור ילד קטן אהבתי לשוטט שם ושיטתי לי שם עד שפתאום הרגשתי שדרכתי על הגוש חרא הזה , וזה היה כזה מגעיל ומסריח - ואחרי זה עד שניקיתי את הנעל !!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר