לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2006, 12:32
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
רעיון חמוד אבל לא ישים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gadi-s שמתחילה ב "רוצה לפתוח אתר של 100GB... איך?"

קראתי פה את כל מה שכתבו..וקראתי את הרעיון שלך.
בכלליות..אם אתה רוצה לאחסן את זה אצל ספקית בארץ זה יעלה לך ביוקר..המהירות תיהיה סבירה(הורדה במהירות מקסימלית של קרוב ל400-500 קילובייט לשניה בהתאם לחיבור של הגולש) אבל המחיר גבוה בעשרות מונים ממה שאפשר למצוא בחברות אחסון אחרות בארץ ובחו"ל.

אם תאחסן תוכן לא חוקי באתר..הספקיות יעדיפו להעיף אותך ללא אזהרה ובמהירות האפשרית מאשר להסתבך בתביעות של זכויות יוצרים.
כנ"ל גם לגבי מרבית חברות האחסון האחרות בארץ ובעולם.(אולי אצל פרילנסרים תיהיה פחות בעיה..אבל הם גם יעדיפו אולי לזרוק אותך).

גודל אחסון כזה יכול לעלות לך אצל חברות בארץ די הרבה כסף..אתה יכול לקנות בגו חבילת PRO מבוססת לינוקס וזה יצא לך משהו כמו 15 דולר לחודש ל100 ג'יגה בסיס...אתה תצטרף לקנות סטטיסטיקות בנפרד(מערכת טובה של סטטיסטיקות...ולא הג'יפה שהם מספקים בתור ברירת מחדל).
אבל אתה תשלם ביוקר על המהירות(ותאמין לי על זה..לי יש אצלם שתי חבילות של 50 ג'יגה בשביל האתר שלי..ולפעמים האתר מקרטע...)...וגם..אם תעלה תוכן לא חוקי..הם פשוט יזרקו אותך בלי למצמץ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 14:15
  ron72 ron72 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.06
הנה עזרה קטנה במחירים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gadi-s שמתחילה ב "רוצה לפתוח אתר של 100GB... איך?"

ידיד יקר
ברור לי שאתה חסר ריאליות,
מהירות העלאה בקישור פרטי לבית יעלה לך לפחות 2500 ש"ח לחודש (תשתית + ספק)בשביל 1/1 מגה בייט וכל שתעלה במהירות העלאה שלך כמעט תכפיל את המחיר, וכל זה עד 4 מגה בייט. משם זה כבר לא חיבור ATM אלא תמסורות שהמחיר יגיע לך כמו כלום לכמה אלפי דולרים בחודש. ותוסיף את הראוטר שתצטרך שהמחיר שלו כולל הכרטיס ATM שיהיה בו יעלה לך משהו כמו 1700 $ של CISCO. וזה הפשוט שלהם.לא כולל התקנה וקינפוג שזה עוד 1000 מבזק ועוד אלפייה של הספק שלך.
אני מבין שאין לאן להמשיך איתך מכאן או שיש?

בחוות שרתים תוכל לקבל עד 5 מגה בייט בהעלאה תמורת בערך משהו כמו 400 דולר למחשב U1 ואם אפשר לדעת על איזה מחשב אתה הולך לשים 100GB על השרת עצמו או בSTORAGE שזה עוד כסף בחווה,

יש לי מה להאריך המון, אבל שתחליט שהמספרים מדברים אליך אולי אוכל להשיב לך עוד.
בברכה רבה
רון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר