לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2006, 17:56
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
מה קורה לחיפה????(כנסו דחוף)

חיפה בדרך לליגה לאומית ....??? אני אוהד חיפה כבר 35 שנים
אני גידלתי את ילדי על מכבי חיפה אך הביזיון שקורה בתקופה האחרונה מעלה בי חששות גדולות לגבי העונה הבאה...חיפה מ ת פ ר ק ת !!!!!!!!!!
איך תוך חודש לא נשאר אף שחקן מוביל בחיפה ....אנשים שמחים שקטן חזר על מה לשמוח השחקן עזב בדיוק לחודש חודשיים לא נתן לעצמו הזדמנות להצליח בחו"ל וחזר לארץ כמו תינוק... תסלחו לי השחקן הזה פשוט אפס שמבייש את המועדון למה בן חיים ואוואט ידעו גם ברגעים הקשים להתחזק ולא להשבר והנה הם ביססו את מעמדם כל אחד בליגה שלו
איפה בנאדו ? זנדברג ? עידן ? קייסי ? כל הסמלים מי שהביאו כבוד עצום לחיפה בשנים האחרונות עוזבים אותנו.... תאמינו לי אם הכל היה וורוד בחיפה שום דבר כזה לא היה קורה.... שחר פשוט החליט להרוס את הקבוצה אני קורה לכל אוהד שאיכפת לו להתחיל בחרם, חורא לי המצב שמסתמכים על הצעירים איפה הסמלים לאן הם נעלמו ... עצוב לי שהקבוצה פשוט נופלת ... קחו לדוגמה את ביתר תאמינו לי הקבוצה הזאת קבוצה שהולכת על אירופה בגדול נבנית שמה קבוצה ברמה גבוהה לא כמונו שבסיבוב הראשון נעוף בגלל חור בידיים של דוידוביץ גאידמק מביא כבוד גדול לקבוצה הירושלמית לא כמו שחר האפס הזה גאידמק פשוט מלך ...חיפה רוצה אירופה???? שיסעו לירושלים וילמדו מה זה אירופה זה האירופה הכי רחוק שהם יגיעו !!!!
חזרה לפורום
ישן 11-06-2006, 23:07
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
כנראה שרק ילדים קטנים נכנסים לפורום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "מה קורה לחיפה????(כנסו דחוף)"

בסה"כ הבעתי דעה לאחר 35 שנות שתיקה
אך כנראה שיש כאן ילדים קטנים כמו רועי AZ וקרטמן

אני אומר מה שאני מרגיש אך חוסר ההתבגרות שלכם משתלט על הפורום
אני לא יודע מה אתם קוראים אבל בנאדו וקייסי מתקרבים מאוד לנתניה
שחר פשוט החליט לשחרר כל מי שקשור לאליפויות האחרונות כמו שעשה לרוסו וכל שחקן שהביא למועדון שלנו כבוד... חורא לי מאוד שאתם "הילדים" חיים "בנדמה לי"כי אני בטוח לצערי שמשהו לא טוב קורה בחיפה אחרת הכוכבים היו נשארים ....
קטן????
מה יש לכם ממנו בתחילת העונה ידעתם לעשות עליו חרם כמו אוהדים זבל עכשיו דווקא עכשיו שהוא באמת 0 אתם נותנים לו גב כי לא נשאר למי לתת גב בחיפה כולם עוזבים אותנו....
אם לשחר איכפת שיביא שחקנים שבאמת מביאים כבוד ... אבי נמני,טל בן חיים , יוסי בניון....(ולא שהוא יירד ברמה אלא שהוא בשיא הרי עוד 3-4 שנים שרמתו תרד והוא יהיה שחקן ספסל בקבוצה (הלוואי וימשיך לשחק עד גיל 40 ברמות הגבוהות) יביאו אותו לחיפה ויתגאו שהוא בא הרי זה מה ששחר יעשה וזה ברור לכולנו שאת טעות ברקוביץ הוא לא יעשה ....

בקיצור מקווה אני שחיפה תשאר ירוקה .... אבל עם גאידמק!!!!!!!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר