לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2004, 17:24
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "שאלה בקשר לפסיכולוג צבאי"

פסיכולוג צבאי הוא מה שידוע כקב"ן (ברוב המקרים) והינו איש מקצוע שאחראי על אבחנה וטיפול בבעיות אישיות, רגשיות , נפשיות וכו'.
לא בהכרח ברמה של בעיות/מחלות נפש, אלא בד"כ ברמת קשיי הסתגלות למערכת הצבאית, פחדים שונים, בעיות חברתיות וכו'.,היסטוריה של בעיות חמורות במשפחה/בית ספר עם עבר של טיפול נפשי.
במקרה שלך לא נתת מספיק פרטים , אבל אם הופנית ע"י המערכת כנראה קיימת סיבה כלשהי שמטילה ספק בכשירותך.
תגיע לראיון מוכן למה שתשאל, רק אתה יודע למה זימנו אותך. אם אתה יודע למה זומנת, תסביר טוב את מצבך,עברך, בעיותך וכו', דבר בצורה רהוטה ובוגרת והכל יהיה בסדר (תלוי מה רצונך כמובן). אם הוא יחליט שיש ספק בכשירות שלך, יכולים לזמן אותך גם לעשות מבחני כשירות פסיכולוגיים וכמובן שיכולים להוריד פרופיל/לתת סעיף בהתאם לבעיות שלך, בכל מקרה זה נעשה ע"י וועדה וניתן לערער.

נ"ב לגבי "סיכויים" רק אתה יודע מה הבעיה ומה מצבך היום, אז לא ניתן לומר.
אם אתה רוצה לפנות בפרטי עם ההיסטוריה, אולי אוכל לעזור יותר.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 23-12-2004 בשעה 17:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2004, 08:33
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
טוב .. אין לי כוונה לדכא אותך יותר ..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "[b][i]אז ככה זה הסיפור בכיתה..."

אך כרגע נסה רגע להפעיל את ההגיון ולענות לעצמך בנושא זה ..
חשוב רגע למה אתה לא יכול להיות לוחם אם אתה עדיין משתמש בכדור זה ?
אני לא פסיכולוג ולא מתיימר להיות .. אך הדבר לדעתי הוא טרווילי לחלוטין ..!
לוחמים מטבע הדברים חשופים לסכנות רבות .. הם מסכנים את חייהם .. מאבדים חברים .. הורגים באוייב .. מתמודדים עם לחץ נפשי ופיזי מאוד כבד ..
אם אתה אתה נוטל את הסם המסוכן הזה מי ערב לכך שתוכל לסיים את שירותך מבלי לתאבד את שפיותך ..!
לסיכומם של דברים ..
לדעתי לא תשרת ביחידה קרבית .. והזימון לקב"ן הוא בכדי להוריד לך את הפרופיל או סעיף נפשי כול שהו ..!
היה ותפסיק להשתמש בכדור זה ותוכל לחיות את חייך בלעדיו אני מניח שקב"ן לא יפגע לך בפרופיל ..!
אז תהיה חזק .. ואם תרצה לדבר על הדברים לאחר המפגש עם הקב"ן תעלה אותם כאן ונגיב לך ..!
תהיה בריא ובהצלחה !
ישן 28-12-2004, 08:22
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
תרגע .. אף אחד לא אמר שאתה מסכן וכ"ו ..!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "[b][i]למה אתה חושב שאני..."

הצגתי בפניך תמונה מציאותית לחלוטין .. זה שאתה לא מסכים עם זה זוהי זכותך המלאה ..!
תענה לי אתה בלי ללכת לקב"ן .. תחשוב שנייה אחת ...
איך לדעתך תוכל לשרת כלוחם בצה"ל אם אתה נוטל פרוזק ..?
אף אחד לא צוחק על הבעייה שלך .. בקשת עזרה .. קבלת .. זה שאתה לא מוכן לקבל דעתם של אחרים זוהי כבר בעייה אחרת ..!
אתה סובל מחרדות או פחדים וזה מה שאובחן אצלך וזאת בסיבה שאתה נוטל כדור זה נכון ?
לדוגמא : נניח ותשרת ביחידה קרבית וחבר שלך יחטוף כדור בראש מול העניים שלך ? או שברגע שהמפקד שלך יצרח " קדימה להסתער " תשאר שכוב מרוב פחד וחרדה . ?
אתה חושב שתוכל לעמוד בזה ?
לא צריך להיות קב"ן בשביל לדעת את התשובה .. אתה בוודאי לא רוצה לאבד את שפיותך בצה"ל
והאמן גם צה"ל לא יהיה מוכן לקבל את האחריות הזו על עצמו ..כול עוד אתה סובל מבעייה זו ונוטל את הכדור המסוכן בזה !
וזו הסיבה שזומנת לקב"ן !!!!!
בקשר לכדור שאתה נוטל " הפרוזק " אל תאמר שאתה אדם בריא כמו כולם ולהם קיים סיכוי להשתגע בדיוק כמוך כי זה לא נכון ..
כי אם כך היה לא היית נוטל את התרופה הזו
עכשיו תקשיב .. אני נסיתי לעזור על סמך נסיוני .. אם אתה מתכוון לענות לי בילדותיות כמו שענית בתגובה הקודמת שלך .. אל תעשה זה .. פנה לעזרתם של אחרים ..!
מי יודע .. אולי אני טועה !!!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 28-12-2004 בשעה 08:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר