לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2006, 10:00
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "הרשימו אותי התמונות הבאות:"

מה הרשים אותך באנשים שעומדים, כמעט נופלים, מחוץ למכוניות נוסעות? אולי זה שהם עומדים בצורה כזו שאיש מהם לא יכול לירות? אולי זה שהם מטרה מקובצת, צרור אחד או רימון וכולם נופלים? או זה שהמכוניות לא יכולות לממש את יעודן ולנסוע מהר (לא עדיף ללת ברגל?)?
אולי בכלל הרשים אותך המקלע המאד מיושן M60?

מדים שחורים ומכוניות בצבע תואם עושים הרבה וואסח, אבל מוואסח אף אוייב עוד לא מת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 21:56
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
זה כבר עושה את העניין הגיוני הרבה יותר:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מה הרשים אותך באנשים שעומדים,..."

squad pose for Chef in the first military parade since King Abdullah II ascended the throne seven years ago, during celebrations to mark the 85th anniversary of Jordan's armed forces, 10 June 2006 in Amman. The Jordanian army has grown from 750 men in 1923 to a combined force of more than 100,000 troops ever since conscription was suspended in 1999, in the aftermath of the 1994 peace treaty with Israel. PHOTO/KHALIL MAZRAAWI (Photo credit should

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cache.gettyimages.com/xc/71174836.jpg?v=1&c=MS_GINS&k=2&d=08A8BA3C818346D00E0A3FA11954004B]

ולמי ששואל - כן זה מתקן יציב. נסעתי בשטח במהירות גבוהה על מתקן הרבה פחות יציב.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-06-2006, 20:07
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
הילד הלבוש במדים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "הרשימו אותי התמונות הבאות:"

הדבר האחרון שאפשר להגיד על המעמד הזה זה זילות!, נהפוך הוא בעיני הירדנים זהו כבוד גדול וזאת מכמה סיבות:
- המשפחה בתמונה, היא משפחת המלוכה ובפומבי הם מופיעים הלבוש השרד הכי מכובד והכי ייצוגי שקיים וזה כולל את כולם - המלך, אשתו, ילדיו, אחיו ואחיותיו
- הילד הזה הוא לא סתם ילד במשפחת המלוכה, אלא הוא אמור יום אחד לשלוט על המדינה הזו.
העם צריך לראות אותו, להתרגל אליו, לקבל אותו בדיוק כמו אביו וסבו לפניו.
לכשיגדל הילד הזה יצא לאנגליה ללימודים אקדמאיים שיהוו חלק מתוכנית ההכשרה שלו, הוא יחזור ומין הסתם יוכשר ברמה הצבאית כטייס מסוק/מטוס, טנקים, כלי שייט, מודיעין וכו', יקבל דרגות גנרל ותפקיד ממלכתי בכיר.
במשפחת המלוכה קיימים מתחים רבים מצד אחיו ודודיו של המלך שממתינים לשעת אי כושר הכי קלה מצד היורש הטבעי על מנת להשתלט על השילטון.
כך היה עם האב וכך היה עם הסב שאותו כולנו למדנו להעריץ ולכבד.
- מצעד צבאי בירדן זהו הטקס הממלכתי הכי משמעותי והכי מרשים בו המלך מפגין את השליטה והעוצמה הטמונה בידיו והעם רואה ומבין, לכן המלך, בני משפחתו ובעיקר יורשו המיועד חייבים להופיע בהתאם כשליטים העשויים ללא חת.
דרך אגב, גם מי שצופה בטלוויזיה הירדנית עד להרבה קטעי מעבר (שאצלנו מבוזבזים על פרומואים ופרסומות מעצבנים) בהם רואים את עוצמת הצבא בסרט תעמולה כשברקע המלך והדגל.
זהו עוד אקט פטריוטי מגבש שצופן בתוכו רמז ברור למי בעל הבית פה.
זוהי מסורת שקיימת בירדן שנים רבות בה החל המלך חוסיין המנוח.
ירדן מורכבת משבטים בדואים שצריך ללא הרף לגבש אותם, אף אחד בשילטון לא רוצה למצוא את עצמו עומד מול אירועים כדוגמת אירועי ספטמבר השחור 1970.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 12-06-2006 בשעה 20:10.
ישן 12-06-2006, 19:42
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שמתם לב לגאווה הלאומית?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "הדגש תמיד היה בעקר על כלים בריטיים..."

והסוואה שכזו אינה יעילה בהסוואת רק"ם, בשונה מבד שמתקפל או מכלים ימיים שבהם שבירת הצורה חשובה יותר מאשר ההשתלבות בתכסית (הלא קיימת בים), הסוואה מפוקסלת אינה מתאימה בשטח, עדיף להשתלב עם כפלי קרקע ושיחים מאשר כך.
עריכה:
אופס!
הנה התמונה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 12-06-2006 בשעה 19:47.
ישן 14-06-2006, 18:05
צלמית המשתמש של b.a
  b.a b.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05
203 מ"מ
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "על התותחים M-107 ו M-110 הישראלים לא הורכבו בלמי לוע"

תודה עידו על הצילומים שצירפת המזכירים לי ימי נעורי. בזמנו ,בתחילת שנות ה_70 היינו מחליפים את קני הרומח לקרדום לצורך אימונים. בכך נחסכה שחיקת קני הרומח. הקנים המוחלפים היו מונחים בגדוד על גבי אדני עץ. במצעד יום העצמאות 1973 הצעדנו כלים של שני גדודים, רובם נמשכו ממחסני האגד המטכלי. הקנים נצבעו בקצה בטבעת שחורה לצורך המצעד. בצילום של סוללת הרומח ממלחמת יו"כ שצירפת רואים את סכמת הצביעה הזאת. לפי דעתי הסוללה שבצילום הינה סוללה של גדוד 55 שהיתה פרוסה באיזור עכביש55- חמדיה . גדוד 55 ירד מרמת הגולן ב16.10 והחליף את קני הרומח לקרדום עקב מחסור בתחמושת 175 מ"מ דווקא בשלב הקריטי של המלחמה.

ומכאן לכלים הירדניים: התותחים בצילום הם תותחי M110A2 -תותחי 203 מ"מ ארוכי קנה עם בלם לוע. לכלים אלה טווח של כ28 ק"מ. זכורני כי לאחר מלחמת יו"כ דובר על רכישת כלים כאלה, אולם הדבר לא נסתייע.להלן קישור לגבי כלי זה.

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/land/m110a2.htm
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:33

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר