לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2004, 18:41
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
סוף סוף המזרקה פועלת

סוף סוף המזרקה פועלת מאת אלכס לוין

טסתי עוד הפעם השבוע וסוף סוף המזרקה פעלה . ירדו מים מהתקרה לרצפה לא שיא התכנון אך מעניין והעיקר המזרקה פעלה סוף סוף . אתם יודעים כי זאת הפעם הראשונה מאז אני טס בטרמינל החדש סוף סוף אני עובר גם בשרוול נו סוף סוף אני זוכה לעבור בשרוול.

שאר הפגמים לא תוקנו אלה נשארו כפי שהיו קירות אקוסטיים מלוכלכים. תקרות אקוסטיות עקומות ומלוכלכות. כתמים צהובים ומלוכלכים על התקרות בכל מקום בקיצור הפרטציות חוגגת רק לשם המחשה עד כמה החובבנות חוגגת בשדה התעופה כאשר אתם בטרמינל החדש והחדיש הזה ממש בכניסה יש קטע של מדרגות נעות מקומת קבלת הפנים לנוסעים הנכנסים ועליה במדרגות הנעות עד לטרמינל הנוסעים היוצאים. מעל למדרגות הנעות הללו יש צינור שמחבר בין הקיר הזכוכית ולבין תקרת הטרמינל, תביטו על הצינור הזה כמה שניות ותבינו את מצבו של הטרמינל ואת הזלזול של הנהלת השדה בכם הטסים ,את ההתייחסות של הפיקוח על הבניה על הגימור הכל כך גרוע ,הצינור הנ"ל מלא צואת ציפורים. הצינור בתוך הטרמינל לא בחוץ. הוא לא נוקה מיום שבנו את הטרמינל בקיצור מלא צואה והצואה הזאת מסמלת את כל מה שקורה וקרה בפיקוח על הבניה והגימור וכל המוסיף גורע.

לתגובות להלן כתובת הדואר האלקטרוני שלי alex@levin.name
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר