לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2006, 19:30
  צריך עזרה צריך עזרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
המלצה גדנ"ע תקשוב - 2 מחזורים בפתח

שלום ידידי,
אני יספר לכם קצת על עצמי, שמי אהד ואני מדריך בבסמ"ח (בית ספר למקצועות המחשב), אשר מהווה ענף בבה"ד 7 (בית הספר הארצי לתקשוב).
נהגתי להכנס לפורום בעיקר לפני השירות הצבאי, וכרגע אני משתדל להשיב למה שרלוונטי לגבי.
מהקריאה השוטפת שלי בפורום שמתי לב שהמגמה השלטת היא להגיע ליחידה קרבית, והעדיפות היא ליחידת עילית, ועל כן מגיע כל הכבוד לכם, ולאנשים אשר נותנים כאן מענה ועוזרים. בכל אופן, מאחר וזהו פורום מלש"בים לכלל תפקידי הצבא, מצאתי לנכון לחשוף בפניכם צד אחר של שירות, מהנה ומאתגר לא פחות.

קודם כל נפתח בטעות נפוצה, כשאומרים "תקשוב" לא מתכוונים למודיעין, להאזנות, או לקשר בלבד. תקשוב פירושו תקשורת ומחשוב אשר מהווים את ליבת העיסוק של החיל. אגף התקשוב הינו אגף מגוון ואיכותי המרכז את מערכי הקשר, התקשורת, המחשוב, השליטה והבקרה והגנת המידע תחת קורת גג אחת ומוביל את צה"ל לעליונות טכנולוגית בשדה הקרב המודרני.
השירות בחיל התקשוב מציע תפקידים רבים ורב גוניים (אני אמנע מלפרט כל תפקיד לגופו) בתחומים שונים בחזית הטכנולוגיה (הן במערך הלוחם ובמערך תומך הלחימה).
אני לא בקיא בתהליך האיתור של החיל, וכיצד הוא בוחר את חילייו. אבל אני מכיר משפט שאומר "אם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יבוא אל מוחמד", ואיך אתם יכולים להביא את עצמכם לחיל התקשוב?
בראש ובראשונה ע"י הצטרפות לגדנ"ע תקשוב.

מה בתכלס עושים בגדנ"ע?
מעבר לעובדה שזו תיהיה טעימה קצרה מהצבא (או בעצם הזדמנות חד פעמית לעשות גם קצת צחוק מהצבא), אתם תחשפו במשך ימי השבוע למערכות תקשוב מתקדמות, תלמדו קצת תכנות, קצת קשר, קצת תקשורת, קצת מחשבים, ואפילו תהנו משדאות קצרה. אשר בעצם יעזרו לכם להחליט לאיזה עולם תוכן אתם נמשכים ומתאימים.

איך מצטרפים?
מצאתי באתר חיל התקשוב דף המכיל מידע רב משאני יודע לספר, ואף נותן פרטים לגבי הרשמה לגדנ"ע. שימו לב שתאריכי הפתיחה מאוד קרובים...
http://www1.idf.il/tikshuv/site/tem...ng=he&fid=46682
דגש חשוב, ההרשמה פתוחה לבנים ובנות.

זהו פחות או יותר, אתם מוזמנים לשאול אותי כל שאלה שקשורה לגדנ"ע, לבסמ"ח, או לחיל התקשוב בכלל.
בברכה, אהד.

נערך לאחרונה ע"י צריך עזרה בתאריך 14-06-2006 בשעה 19:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 21:18

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי def11 שמתחילה ב "יש לי פרופיל קרבי (72) אבל אני רוצה ממר"מ, איך אני יכול להתמיין ולהתקבל בכל זאת?"

אני יעשה קצת סדר,
כשאתה אומר ממר"ם אני מניח שאתה מתכוון לזה שאתה רוצה להיות תוכניתן. אך שים לב שממר"ם זו יחידה בפני עצמה ולא מקצוע. ממר"ם מורכבת ממנהלי רשת, תוכניתנים, נתמ"מניקים וכו'
את כל המקצועות האלה רוכשים בבסמ"ח (בית הספר למקצועות מחשב), כך שבעצם בסמ"ח הוא הגוף שמכשיר את האנשים בממר"ם, ובכלל את אנשי המחשב בצבא.
בין היתר בבסמ"ח עובר גם קורס התכנות בו אתה מעונין, ועל פי מיטב ידיעתי, ברגע שיש לך את הנתונים המתאימים אתה תוזמן למיונים גם אם יש לך פרופיל קרבי. כמו כן אתה יכול גם לבקש להתמיין לתכנות. (אני חושב שהטלפונים הרלוונים נמצאים באתר חיל התקשוב)
ישן 16-06-2006, 13:40

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ^Praetorian^ שמתחילה ב "זה לא קצת דפוק? בעוד יש אנשים..."

בכלל לא דפוק

אלה שהגישו את הטפסים בזמן ועשו הכל באופן תקין יגיעו גם כן לאנשים הנכונים.. אין לך מה לדאוג.

אבל בגלל שזה צבא, לפעמים דברים קצת מתפקששים, ונופלים בין הכסאות. אני לא אומר שזה מה שקרה לכל מי ששלח לשם טפסים, אני פשוט אומר שיכול להיות מצב שזה יקרה למשהו.

ולכן למען הסר ספק, אני אישית מתכוון להגיש את הטפסים לאנשים הנכונים, כי אני במקרה בבה"ד 7 ביום ראשון אז לפחות אני ינצל את זה.

שוב... מי שאני יגיש בשבלו את הטופס שלא יחשוב שהוא התקבל כבר! בסך הכל אני מוודא שיתחסו אליכם והמועמדות שלכם תבדק שווה בשווה עם שאר המועמדים. אין לי אינטרס לקדם ספציפית אנשים מהפורום, אלא המטרה היא שככל שיותר אנשים ירשמו, הרמה של הגדנע גם תעלה וכך גם הרמה של החיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר