לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2006, 23:41
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gal_dahan שמתחילה ב "חלומות"

וואי..יש הרבה ואני זוכרת את כולם :]

חלום מדצמבר 2004
השלמתי בחלום עם מישהי שהייתה החברה הכי טובה שלי (לא דיברנו במשך שנה וחצי..השלמנו במציאות לפני שנה ככה) אבל עדיין היינו קרות אחת לשנייה, ויצאנו לבילוי ביחד. התארגנו ביחד ויצאנו.. משום מה הלכנו לבית הספר שלנו (שובצנו בתיכון באותה כיתה) לכיתה שלנו. בחוץ הכל היה אפור וחורפי. היו כמה ילדים בודדים מהכיתה. פתאום הגיע בחור רוסי גבוה ויפה ואמר לי שאני צריכה להתחתן איתו.
בחלום הייתי בת 16 (היו חסרים לי חודשיים ל16 במציאות), ועברו שנתיים במהירות מול העיניים שלי, אני מתכוונת שראיתי כמו שמריצים קלטת וידאו והכל הולך מהר. הייתי בת 18 והתחתנו. שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בת 20 בקניון במרכז העיר. הייתי עם חברה טובה שלי, והייתי בסוף ההריון הראשון שלי. כל הקניון היה שונה.. לבן משלג ומקושט לכבוד הקריסמס. הסתכלתי על עגילים שהחלטתי שהם עגילים רוסים..[?!]
זה עבר מהר ופתאום הייתי במיטת יולדות וילדתי את התינוק הראשון שלי. לא ראיתי אותו, ולא ידעתי את מינו.
שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בסוף ההריון השני שלי באותו מקום עם אותה חברה. הייתה לי סוכריה אדומה פשוטה על מקל, ופתאום היא נבקעה לי בפה ויצא מתוכה נוזל של סוכריה. קפאתי לרגע במקום ונהייתי עצובה, כי ידעתי שמתי שנשברת הסוכריה זה סימן שעומדים למות.
פתאום כל החיים שלי בחלום עברו לי במהירות מול העיניים ושוב על הייתי על מיטת היולדות. לבשתי חלוק יולדות לבן, המיטה הייתה לבנה, והכל מסביב היה לבן וחשוך, ושליו.
ילדתי את התינוק השני שגם אותו לא ראיתי וגם את מינו לא ידעתי.
נגמרה לי הסוכריה וראיתי את עצמי מתה שלווה ויפה על המיטה.

אחרי החלום הזה הייתי עצובה יומיים!! חח

ישלי יותר ביזאריים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 08:58
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "וואי..יש הרבה ואני זוכרת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Little Kiwi
וואי..יש הרבה ואני זוכרת את כולם :]

חלום מדצמבר 2004
השלמתי בחלום עם מישהי שהייתה החברה הכי טובה שלי (לא דיברנו במשך שנה וחצי..השלמנו במציאות לפני שנה ככה) אבל עדיין היינו קרות אחת לשנייה, ויצאנו לבילוי ביחד. התארגנו ביחד ויצאנו.. משום מה הלכנו לבית הספר שלנו (שובצנו בתיכון באותה כיתה) לכיתה שלנו. בחוץ הכל היה אפור וחורפי. היו כמה ילדים בודדים מהכיתה. פתאום הגיע בחור רוסי גבוה ויפה ואמר לי שאני צריכה להתחתן איתו.
בחלום הייתי בת 16 (היו חסרים לי חודשיים ל16 במציאות), ועברו שנתיים במהירות מול העיניים שלי, אני מתכוונת שראיתי כמו שמריצים קלטת וידאו והכל הולך מהר. הייתי בת 18 והתחתנו. שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בת 20 בקניון במרכז העיר. הייתי עם חברה טובה שלי, והייתי בסוף ההריון הראשון שלי. כל הקניון היה שונה.. לבן משלג ומקושט לכבוד הקריסמס. הסתכלתי על עגילים שהחלטתי שהם עגילים רוסים..[?!]
זה עבר מהר ופתאום הייתי במיטת יולדות וילדתי את התינוק הראשון שלי. לא ראיתי אותו, ולא ידעתי את מינו.
שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בסוף ההריון השני שלי באותו מקום עם אותה חברה. הייתה לי סוכריה אדומה פשוטה על מקל, ופתאום היא נבקעה לי בפה ויצא מתוכה נוזל של סוכריה. קפאתי לרגע במקום ונהייתי עצובה, כי ידעתי שמתי שנשברת הסוכריה זה סימן שעומדים למות.
פתאום כל החיים שלי בחלום עברו לי במהירות מול העיניים ושוב על הייתי על מיטת היולדות. לבשתי חלוק יולדות לבן, המיטה הייתה לבנה, והכל מסביב היה לבן וחשוך, ושליו.
ילדתי את התינוק השני שגם אותו לא ראיתי וגם את מינו לא ידעתי.
נגמרה לי הסוכריה וראיתי את עצמי מתה שלווה ויפה על המיטה.

אחרי החלום הזה הייתי עצובה יומיים!! חח

ישלי יותר ביזאריים

לפי פרוייד, מה שאת חולמת זה בא מהתת מודע, אז מה שאני אומר זה: תמצאי רוסי ותולידי שני ילדים!!! חחחח
ישן 15-06-2006, 22:22
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gal_dahan שמתחילה ב "חלומות"

אויי! ישלי כל הזמן חלומות שחותכים לי את יד שמאל..כל פעם בסיטואציה אחרת..

בחלום הראשון על זה הייתי במכונית שאפשר לעמוד בה עם חברים שאני לא מכירה.. והיינו בכביש מתחת לאיזה גשר.. פתאום נכנס מישהו מבוגר ו"שדד" אותנו.. כולם נתנו לו דברים ולי לא היה כלום לתת לו.. אז הוא פשוט לקח לי את היד וחתך פעמיים..ומזה נבהלתי אז נתתי לו את הפלאפון והתקשרתי ממישהו לאמאבא שיבטלו חח

ובאחרון שהיה כל ילדי המשלחת לפולין שכבו בזוגות עם החולצת משלחת אחד ליד השני בטורים כאלה.. וחתכו אחד לשני את הידיים..ומישהי חתכה לי את היד ואמרתי לה שתפסיק כי זה כואב..וכל היד שלי הייתה מלאה חריטות.. מוזרררר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר