לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2006, 18:55
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "תודה רבה אני מחכה לתשובה..!!"

שיר יקירתי, עניתי לך כבר על כל תפקידי הלחימה שאני מכיר....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 19:00
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
אני יענה לך!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "מדריכת חיר-מישהו יודע איזה מיונים הם עוברות לפני"

אז ככה, מדריכת חי"ר כמו כל שאר מדריכות יח"ש עוברות את המיונים של הדרכה ביחידות שדה ובבסיסי טירונות (יעני המיונים שיש במחנה 80 וניצנים).
במיונים את מדרגת איזה הדרכה את רוצה (שריון <כבוד על ועוצמה!>, חי"ר, נ"מ, תותחנים, צניחה, הנדסה וכולי....) או אם את דווקא רוצה פיקוד (מ"כית במג"ל)...
תאכלס הדירוג פחות קובע- אלא יותר מה שהממינות שלך חושבות (ותסמכי עליהן שהן יודעות לקשר בין האופי שלך לחיל שמתאים לך... זה בלתי יאמן).

אם עברת את המיונים- מזל טוב, את מדריכה ביחידות השדה!!!!
אם לא- מציעים לך להיות מפעילת האמר קרבי (שזה פשוט כדי שבחורה איכותית כמוך תדע לאן היא מתגייסת ולא תזרק ישר לכלל צהלי)- אל תלכי על זה... תתרחקי כמו מאש...

זהו! עוד שאלות?!
ישן 16-06-2006, 22:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "תודה ביטיס ותודה שי!!!"

שלום דניאל.

דבר ראשון, את מוזמנת לפתוח שם משתמש משל עצמך ולבקר אותנו יותר...

בנוגע למג"ל - מודבר על מ"כיות של טירונות 02. אני לא זוכר בדיוק את ראשי התיבות, אבל מדובר על קורס מ"כיות שבו את מוכשרת 03, ולאחר מכן מעבירה טירונות 02 (או 01) למחזורים שונים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-06-2006, 10:03

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "תודה ביטיס ותודה שי!!!"

לגבי מה שרשמת לי יש כמה שאלות
1.אם אני לא עוברת את המיונים למדריכת חי"ר (שזה משהו שנשמע לי ממש מאתגר ועונה על הדרישות שלי) מציעים לי להיות מפעילת האמר שאתזה אני ממש ממש לא רוצה!!ולא רוצה כלל צהלי...אז במידה ולא עברתי יש באפשרותי ללכת לקרבי כדוגמא קרקל???

הכל תלוי... זה כמו לשאול כמה מיונים מגיע לך....
אם יש מספיק זמן עד הגיוס ויש מחזורי מיונים את יכולה לבקש גיבוש לוחמות (אבל אף אחד לא מבטיח לך כלום...)

2.איזה מיונים הם כבר עוברות כדי להתקבל לזה?למדריכת חי"ר?

אהה?!?!

3.ידוע על קב"א מסוימת שדרוש לתפקיד?

אין קב"א מסוימת- אבל תהיי בטוחה שמדובר בבנות איכותיות... אומרים שזה קבע 51-52 אאבל אי אפשר לדעת...

4.מה זה מכי"ת במגל??מה זה בכלל מגל?

מג"ל- מערך גיבוי לחימה.
טירונים 00-02.....
את עוברת את הקורס הבערך הכי קשה שבנות עוברות בצה"ל ואז את מפקדת על טירונים בבסיסי הטירונות.
ישן 17-06-2006, 12:43

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה? מדריכות חי"ר כאילו? שוב,..."

וואו... אמירה קשה....
קודם כל- ברור שמדריכות ידעו מה שרובאי יודע- כי הם אלו שלימדו אותו!
חוץ מזה- בהדרכת חי"ר זה ממש לא נכון להגיד שהם יודעות כמו רובאי- כי זה בולשיט.... נכחתי בשיעורים של מדריכות חי"ר, ולא משנה מה שאלו אותן- הם ידעו הכל... פירוק לחלקים שלא ידעת שיש במק"כ וחישובים מטורפים של סטיות של עורב... תאמין לי שאתה אפילו לא חושב על מה שהן יודעות....

אבל אני מבינה מאיפה אתה אומר את זה- מההנחה שמדריכות חי"ר מדריכות על משהו אחד ספציפי (נשק, סיור, וכולי) ולא על מגוון דברים... וזה דיי נכון...
אבל קח לדוגמא מדריכות שמדריכות מחוץ לבא"חים: ברוב המקרים הן מולטי מדריכות- מה שאומר שהם מדריכות על כל מיני דברים ולא רק על נשק אחד... לפחות ככה זה אצלי בתור מדריכות שריון- אני לא יודעת רק ללמד תותחנים- אלא יודעת הרבה יותר מזה....
חוץ מזה הכל תלוי בעניין ובהגדלת ראש של המדריכה...
ישן 17-06-2006, 13:07
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "וואו... אמירה קשה.... קודם..."

קודם כל אני רוצה להתנצל, התכוונתי למדריכות חי"ר בבא"חים, היות ואת אלה אני מכיר.
על השאר אני לא אדבר גם כי לא נתקלתי בכאלה וגם כי אני לא מכיר יותר מדי את תחומי ההדרכה שלהן.
בכל מקרה, נתקלתי בלא מעט זוועות עולם בתחום ההדרכה בבא"חים. מש"קית שטענה שאין מצב בו RPG לא יורה, או אחת שהמליצה (בשיא הרצינות, לא בציניות בכלל) ל"התחפר" באדמה כשיורים RPG כי יש לו רתע ממש חזק. אחת שאמרה שהייעוד של קנה מעובה בפלאטופ הוא שהוא לא ישבר כשפותחים זיג, אחד שטענה שהמא"ג יוצר ב1964 (כאן זה כבר ממש טמטום, המא"ג הגיע לארץ ב64 אבל יוצר ב1928. אם כבר זוכרים פרט אחד כמה קשה לזכור אותו נכון?) ועוד כהנה וכהנה פנינים. אני עדיין משוכנע שלפחות בתחום הכשרת הבא"חים, המ"כים סמלים וקצינים יעשו עבודה טובה בהרבה מזאת של המש"קיות חי"ר/הדרכה.
ישן 23-06-2006, 15:11
  ^keren^ ^keren^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "מדריכת חיר-מישהו יודע איזה מיונים הם עוברות לפני"

ואיי אני לפני שנה לא ידעתי מזה חי"ר בכלל..
ממ לא קצת מוקדם להיות מוטרדת מזה? לכי לים נצלי ת'חופש האחרון שלך =)
גם ככה מנילה מקבלים רק לקראת נובמבר ככה שעכשיו אין יותר מדיי דברים שאת יכולה לעשות בעניין, חוץ מאולי ללכת לגדנ"ע של חובלים וחה"א.. אבל כל הכבוד על המוטיבציה אגב =)

ובכל זאת, תפקידים מעניינים לבנות? יש המון.. השאלה אם את רוצה לסגור את עצמך רק על קרבי (שתכלס לא כדאי לעשות את זה, גם ככה יש קרבי התנדבותי שלא חוסם לך מיונים אחרים אז מה אכפת לך שהיו לך עוד אפשרויות ), אם כן אז באמת טיס וחובלים לדעתי הכי מעניין ובנות באמת יכולות להשתלב שם.. חוצמזה יש את כל תפקידי ההדרכה, מודיעין, פקחיות טיסה, מדריכות סימולטור, דוברות ומידע ועוד.., שחלקם באמת קצת פחות בשטח אבל אני לא חושבת שפחות מעניינים..

ואני מבינה ת'פחד שלך מלהגיע לכלל צה"לי (באמת באמת שאני מבינה אין לך מושג אפילו עד כמה..), אבל האמת שקרו כבר דברים יותר נוראים מעולם.. יהיה טוב
ישן 23-06-2006, 15:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בנות!

אם כבר מדברים - יש מחסור אדיר במאמרים של גיבושים ומיונים מיוחדים לבנות, וגיבושים רגילים מנקודת הראות של בנות. אז קדימה לעבודה! תשאירו איזו נדוניה!

ישן 23-06-2006, 16:57
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ^keren^ שמתחילה ב "אממ אני יכולה לעזור במיוני..."

רק אם את רוצה...
נקודת המבט של נשים וגברים שונה, גם לגבי אותם אירועים. זוכרים דברים שונים, רואים דברים שונים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר