לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2006, 11:51
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ממ אם אתה מוכן להשקיע
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eliranmanho שמתחילה ב "איזה עוד רעיונות יש לך שהם קיטשים כאלה? חח"

אז תראה אתה יכול לקנות לה מיטה וחצי, מעץ, לא כזה יקר, המזרון הוא מה שיקר במיטה. זה יקח לך סביבות ה700 שקל לדעתי, ומצעים עם הקדשה כמו שאמרתי, כל זה לא יותר מ 1000, אני משערת שסביבות ה900.

אמרתי שנסיעות אתה לא רוצה כי גם ככה אתם עושים, אבל מה בדבר תיעוד של כל הנסיעות? אם יש לכם מלא תמונות שלכם בכל מיני נסיעות תאסוף את כולם ותעשה מעין תמונה גדולה מורכבת מכל התמונות האלו ושיהיה כתוב למטה 'לא משנה לאן תוליכי אותי, אלך אחרייך עד סוף העולם'

אתה יכול לכתוב לה שיר, אתה יכול לעשות פזל מתמונה של שניכם {בכל חנות צילום רגילה} ולתת לה להרכיב ואחר כך תשים קרטון גדול מאחורה, בריסטול עבה, ותמסגר ותתלה לה על הקיר.
אפשר גם לעשות לה 'חפש את המטמון', בבית שלה, להציף לה את החדר בורדים ובלונים ולעשות לה שביל בכניסה לבית של ורדים, שלכל ורד מחובר לב מבריסטול שכתוב בלב משפט אהבה שיתחיל ב 'רגלייך הולכות עכשיו בשביל אהבתינו' 'אני מוביל אותך אחריי, כדי שלנצח תדעי איפה אהיה, לצידך'. 'כל ורד מסמל בשבילי משהו על הקשר שלנו, הראשון כנות, השני אמינות..... וכ'ו - ואני מבטיח שלנצח ישאר כזה, כי כל עוד אנחנו מאוהבים כך זה יהיה, ומבחינתי - זה לעולם לא ישתנה."

אתה יכול לעשות קופסא ובה כל מיני דברים שחשובים לה, או שתקח מצלמה, ותצלם את המקום הראשון בו התנשקתם המקום הראשון בו נפגשתם. מישהו אמר פעם פגישת נוסטלגיה אני לא זוכרת מי, אבל ה גם רעיון, לעשות את הדייט הראשון מהתחלה... רק עם יותר רומנטיקה.

להשאיר לה ורד על כניסת הבית(וליד הורד כתוב הלימוזינה מחכה למטה), ובזמן שאתה רואה שהיא עולה במדרגות לבית, לחנות מחוצה לו במכונית ולכתוב שלט על המכונית 'הלימוזינה שלך נסיכה שלי' ולקחת אותה לדייט רומנטי, על חשבונך - ים, ארוחה רומנטית לאור נרות עם קינוח שוקול שתאכלו ביחד...

דיסק עם שירים רומנטיים, שאתה שר {אם אתה זמר טוב} אולי אם חברים שלך הקימו להקה אז שישירו שיר עם השם שלה, ותקליט את זה ותשמיע לה. אולי לעשות ספר אלבום קטן, גם עם תמונה מכל מקום שהייתם בו וכתיבה למעלה מה עשיתם במקום הזה ומה אתה הרגשת שהייתם שם...

טוב מספיק קיטשי ליום אחד, אני מרגישה יותר מידי דביקי חיחי...
אם תרצה עוד רעיונות תגיד, לעולם לא נגמר לי הסטוק, אני אחת הדביקיות ברעיונות, אבל בביצוע אני לא ממש קישטית אז לא תראה אותי עושה את זה חחחח לא בשנה הקרובה לפחות.

יאאלה, אני עפתי לישון קצת...

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 18-06-2006 בשעה 11:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר