לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2006, 14:46
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
אני שונא שוטרים! + משהו שלא קשור.. חיחיחי

לא יודע אם מישהו שמע.. אבל אתמול היו אמורות להתקיים הופעות ברחוב החרש בתל אביב, בסוף העבירו את ההופעות לתחנת רכבת נטושה באיזור דרום תל אביב (בצפר הולץ למי שמכיר).

ההופעות התחילו כרגיל והכל היה יפה וטוב, עד שהגיעה המשטרה ופיזרה את המסיבה.. עד עכשיו הכל סביל...

במהלך ה"פינוי" בזמן שכולם יוצאים, השוטרים התחילו סתם ככה להרביץ לאנשים! פשוט מאוד באו והתחילו להרביץ לילדות וילדים! 2 אנשים כבר מאושפזים ועוד כמה במעצר... זאת לא פעם ראשונה שאני נתקל בכזאת אלימות סתמית ומיותרת מצד השוטרים החארות המסריחים האלה...

ושאלה שלא קשורה..
מישהו יודע אם מלך הנרגילות (ביפו) פתוח היום אחה"צ\ערב?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 17:18
צלמית המשתמש של roboman

הנה עדות של בחורצ'יק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני שונא שוטרים! + משהו שלא קשור.. חיחיחי"

לקוח מפורום פאנק בתפוז

"...לא כתבתי פה אףפעם, אך אני קורא פה. מה שאירע אתמול, שהדבר היחיד שדומה לו לדעתי זה ליל הבדולח, מצדיק הרשמות הנה.
אז בכל מקרה - הינה מנקודת המבט שלי

הגעתי למקום סביבות 1:30
עמדנו בכניסה ולא נכנסנו, חיכינו לכמה חברים שגם היו אמורים להגיע
ואז התחילו להגיע שוטרים ולהכנס למתחם ההופעה
באה ניידת-שתיים, והם לא אמרו כלום.
ואז הגיעו עוד משו כמו 20 ניידות לפחות (בלי הגזמה)
והכל מלא שוטרים וכולם הלכו פנימה.
המוסיקה נסגרה אבל עדיין לא ביקשו מאף אחד לצאת ולא כלום
ואז המארגנים אמרו שמשטרת ישראל מבקשת יפה שנתפנה - ולכן אנחנו נתפנה יפה.
האנשים לא ממש הלכו, כילו מעט הלכו.
ואז השוטרים התחילו להאיר עם פנסים וזה ולהגיד לאנשים להסתלק, אבל עדיין בלי אלימות, לפחות איפה שאני הייתי.
בשלב מסויים השוטרים אמרו שיש לנו 4 דקות להתפנות בטוב.
אני לא יודע בקשר לאבן שנזרקה על שוטר - הבנתי שזה קרה - אבל לא יודע אם לפני או אחרי מה שאני מספר, אני מפרט רק מה שראיתי.
כבר הייתי די קרוב לכביש הראשי, רחוק ממרכז העניינים (200 מטר+- מהכניסה לאיפה שהיו ההופעות), איפה שהכניסה לחניון של האוטובוסים.
ואז לשם הגיעו אפילו עוד ניידות ובין היתר גם יס"מניקים (בלי כינויי חיבה, כדי שבמידה ויהיה צורך - יהיה אפשר לשלוח את הפוסט כמו שהוא למי שצריך).
כשהיס"מניקים, או מי שזה לא היו, לבושים שחור, ירדו מהאופנועים שלהם. הם פשוט ראו אחד שכבר היה בדרך לכביש הראשי - בדרך לעוף מהמקום!!, ופשוט קרעו לו את הצורה.
וכשהוא שכב כבר על הריצפה, נראה לי בלי הכרה, הרימו אותו מהחולצה ובעטו בו שוב עוד כמה פעמים.
היה שם חייל, חובש, שרץ לראות אם הוא יכול לטפל בבחור שפשוט זנחו מרוח על הכביש.
אז הם הרביצו גם לו, וצעקו עליו שיעוף משם, והוא התחנן שיתנו לו לטפל בפגוע ופשוט לא נתנו לו, לא נתנו לו להתקרב אליו.
אז הגיע מד"א, והכניסו אותו לאמבולנס.
אז השוטרים המשיכו להתקדם לאיפה שהיתה הכניסה להופעה.
בינתיים נשארתי איפה שראינו את זה, אני ועוד רבים.
לאחר כרבע שעה ראיתי המונים בורחים, הראשונים בהליכה מהירה, האחרונים בריצה, והאחרונים אחרונים עם מצלמות ביד - חצי בורחים חצי מצלמים עדויות.
ואז הרוב נעצרו, התקהלו כזה, איפה שהייתי, לא רחוק מהכביש הראשי, והשוטרים ריססו אותנו בגז מדמיע, גם אני שאפתי מעט ממנו.
והמרדף המשיך, כל מי שהשוטרים הצליחו לשים את הטלפיים שלהם עליו - אכל מכות פשוט.
ודם ובלאגן ואלות ואנשים בוכים - ופשוט סתם.
אני כבר התחלתי להתקפל משם אז, ובדרכי החוצה, ראיתי שהביאו לשם כלובים גדולים, אני חושב שעם סוסים בתוכם.
עברתי שם שוב 20 דקות אחרי, וכבר לא ראיתי שם בן אדם אחד אפילו, לא שוטרים לא פאנקים לא כלום. רק בצמתים בסביבה ראיתי מספר דל של אנשים יושבים, מוכי הלם.

אשכרה ליל הבדולח."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 17-06-2006, 22:55
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "הנה עדות של בחורצ'יק"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, הרג אותי. ליל הבדולח.
אתה משווה את החרטא שהוא סיפר, לזה: (לקוח מתוך וויקיפדיה)

ליל הבדולח התרחש ביום השנה הכפול לפוטש במרתף הבירה (1923) ומהפכת נובמבר (1918), יום חשוב בלוח השנה הנאצי. בכל רחבי הרייך נקבצו חברי המפלגה כדי לציינו. היטלר ובכירי המפלגה הגיעו למינכן, עיר המוצא של התנועה הנאצית והתכנסו בבניין העירייה הישן.

לאחר שנועץ עם היטלר בארבע עיניים, החל גבלס לארגן את פעילי המפלגה והאס אה לערוך פוגרום יזום ומתואם היטב ביהודים, קודם במינכן ולאחר מכן בברלין ובכל רחבי הרייך. הפוגרום תואר רשמית כהתפרצות ספונטנית של הגרמנים, אך למעשה היה מתוכנן מלמעלה, כפי שמעידה פקודתו של היידריך לאס אס שניתנה באחת אחר חצות . במקומות רבים יצאו הפורעים לדרכם היישר מהמסיבות וההתכנסויות האמורות. רבים מהם אף היו שתויים.

בפוגרום נהרסו כמעט כל בתי הכנסת בגרמניה, בתי קברות יהודיים רבים, אלפי חנויות בבעלות יהודים ו-29 בתי כל-בו. יותר משלושים אלף יהודים נעצרו, לעתים על-פי רשימות מוכנות מראש, ונשלחו למחנות ריכוז. מאות יהודים נרצחו או נפצעו קשה. גרמנים אחדים בעלי מראה יהודי נרצחו אף הם.

בהוראה מגבוה, נמנעה המשטרה מלהפריע לפורעים או להחזיר את הסדר על כנו. השרפות המשתוללות כובו רק במקומות שבהם הייתה סכנת התפשטות לבתיהם ורכושם של לא יהודיים. ההרס, ההתעללות והרצח נמשכו כל הלילה באין מפריע ונפסקו בבוקר, גם כן בהוראה מפורשת מגבוה.

נערך לאחרונה ע"י ^NoX בתאריך 17-06-2006 בשעה 23:10.
ישן 18-06-2006, 13:31
צלמית המשתמש של roboman

אתה טועה ובגדול חביבי..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אני מתכוון לכל מי שלא היה אף פעם ליד כניסה למועדון ביום שישי בערב"

הופעות פאנק זאת מנטליות שונה לגמרי. מתי שמעת על זה שהיו בהופעות פאנק מכות? (אני לא מדבר על מכות שמביאים לחזירים כחולים... אלא מכות אחד בין השני) מתי שמעת על זה שהיו שם דקירות? פאנק זה אחדות, פאנק זה ביחד... אנשים בתוך הסצינה לא הולכים מכות אחד עם השני.. אין אלימות בהופעות.. הפעמים היחידות שהיה אלימות זה רק בייקונים נגד פאנקס למיניהם שנראים שונה מהשאר... השוטרים נכנסים בהם רק בגלל המראה שלהם.

ישן 18-06-2006, 12:46
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
החתימה שלך באמת מסבירה את הכול- כל מה שאתה אומר/כותב שווה לתחת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "איזה בני-זונות!!! (השוטרים)"

אבל אני בכל זאת אתייחס.

ילד, כשתגדל (ואולי) ותבין מה קורה במדינה שלנו, תוכל לכתוב כאלה דברים.
אני מניח שכשאתה יוצא עם חברים שלך בימי שישי בערב זה למדרחוב או משהו כזה, ואתה חוזר הביתה ב 22:00-23:00.
יש אנשים שרק אז מתחילים את הערב שלהם, מגיעים למועדונים עם סכינים קפיציות, אולרים ואגרופנים.
לפני שהם נכנסים למועדון הם מורידים כמה וודקות ועוד כל מיני משקאות גורמים להם "לתפוס ראש".
ואז, כשהמאבטחים בכניסה לא מרשים להם להיכנס כי הם שיכורים לגמרי, הבליינים תוקפים את המאבטחים ואת כל מי שמסביב.
היו על זה לפחות 3 תוכניות בטלויזיה- של חיים הכט, של אילנה דיין (עובדה ) ותחקיר "אולפן שישי" בערוץ 2.

אבל העיקר שהשוטרים בני זונות...

ישן 18-06-2006, 14:08
  acab acab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "החתימה שלך באמת מסבירה את הכול- כל מה שאתה אומר/כותב שווה לתחת"

יש ויש

אז נכון שיש אנשים שבאים למסיבה בשביל מכות, אבל מדובר פה על אלימות משטרתית ולא על מסיבות
וכבר יצא לי לשמוע יותר מפעם אחת על אלימות של שוטרים נגד בני נוער, ותתפלא, זה לא רק נגד פאנקיסיטים
אני ראיתי שוטר מפעיל כוח מופרז במעצר על נער בן 17
ואתה יודע מה? נגיד והאלימות הזאת הייתה בסדר, מה שעוד יותר לא בסדר זה שהמשטרה אחרי זה תופרת לבני נוער האלה תיקים על תקיפת שוטר ואני לא מדבר איתך על מקרה אחד, אני מדבר איתך על כמה וכמה מקרים שהשוטרים התקיפו ותפרו לאנשים תיקים.

אז זה שיש אנשים שבאים עם סכינים למסיבה אחרי שהם שיכורים מהתחת זה משהו אחד
אבל אתה לא יכול להכחיש ולהגיד לי שאין אלימות משטרתית וגם אם היא מוצדקת, למה בכוח מופרז?

ישן 18-06-2006, 14:14
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי acab שמתחילה ב "יש ויש אז נכון שיש אנשים..."

למה כח מופרז?
אז בוא אני יסביר לךמשהו.. אבא שלי שוטר ואני הייתי בכמה מקומות איתו ואני רוצה להגיד לך שהם בני אדם.. וכשילד בן 16 17 אומר לבן אדם מבוגר בן זונה, אני יזיין אותך,מזדיין בתחת למישהו מבוגר שיכול ליהיות אבא שלו אז זה מוציא מהדעת ושהוא עוד בא אליו הוא ממשיך לקלל שכל השוטרים מניאקים וזונות ומתנגד לו ומרביץ עם הרגליים, ומשתולל אז זה ממש קשה להשתלט על עצמך וליהיות מאופק בזמן שקורים לך דברים כאלה.. אני רוצה לראות איך אתה תתנהג עם "ילד" כזה..

ישן 17-06-2006, 18:03
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
דיברתי עם קצין משטרה שהיה שם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני שונא שוטרים! + משהו שלא קשור.. חיחיחי"

מבלי להתייחס להגזמות המטורפות של חלק מהאנשים שהיו שם, להתנהגות השוטרים היתה סיבה מאוד טובה, והיא התנהגות האנשים שהיו שם.
שוטרים הותקפו, אבנים נזרקו, בני נוער שיכורים התפרעו, ועוד...

אתם יכולים לצעוק עד מחר שכל השוטרים זונות/נבלות/מה שתרצו, האמת? גם אני לא מת עליהם.
אבל הארוע הספציפי שקרה אתמול ממש לא נכנס לקטגוריית האלימות המשטרתית המיותרת וכו'.

חוץ מזה, אבא של חבר מאוד טוב שלי הוא קצין בכיר במשטרה, במחוז הצפוני.
אם הייתם שומעים את הסיפורים שלו בקשר למה שקורה בסופי השבוע באזור הייתם מתפלצים.

ישן 17-06-2006, 18:58
צלמית המשתמש של roboman

אתה יכול לתת לי שמות של שוטרים שהיו שם?
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "את הכתבות ב"אולפן שישי" וב"עובדה" ראית?"

כרגע מתוכננת תביעה ייצוגית נגדם, נאספות עדויות כרגע...

הנה כתבה מוואלה:
http://news.walla.co.il/?w=//925169

הנה עוד עדויות מאתמול:
"אני עליתי עם הפצועים לבית חולים ונסעתי איתם (לא כי היתי פצועה פשוט עליתי איתם..) לא חטפתי מכה רצינית משוטרים סתם איזה כפאה ודחיפות...היה מגעיל מה שהלך אתמול ולראות חברים שלי בבית חולים עד 5 בבוקר היה משהו שממש לא רציתי לעשות לכיף שלי בשישי בערב..
עצוב אבל גם אם נעשה מליון הפגנות זה לא ישתנה..
בכל זאת, אני אתמוך בכל דבר שיארגנו/נארגן (הפגנה וכו'....)"

עוד תגובה שנכתבה בפורום:
"הפגנה רק תעשה לכם בעיות,
תראו , אני הייתי בין המארגנים של ההפגנה נגד האלימות המשטרתית מטעם אירגון "אולטראס הפועל" לפני חצי שנה בערך.
כמובן שלא קיבלנו אישורים מהמשטרע לעשות את ההפגנה , והיא לא הייתה מאושרת
היינו בערך 200-150 איש בהפגנה מול תחנת משטרת מרחב יפתח אני חושב ,
השוטרי יס"מ נכנסו בנו , שוטר אחד בשם צביקה מגד זיין אותי מכות עם פנס מגלייט גדול , ואחר גם עשה לי סוג של אונס אחרי שהשאיר אותי עם חולצה קרועה, נעל אחת , בלי דברים חשובים נוספים וזיוני מח (כמובן שהוא לא פתח לי תיק , כי הוא יודע שאני אזיין אותו אם אני אגיש תלונה במח"ש), לאחר מכן הוא זרק אותי באיזה רחוב בת"א, אמר לי לחזור לתחנה עוד שעה וחצי כדי לקבל את שאר הדברים שלי , והבן זונה הלך הביתה והיה לי סיפור רציני להחזיר את הכסף וכל מה שהיה לי שם.

צריך להיות מאוחדים ושנהיה קבוצה מאוד גדולה נגד המשטרה , ואז להכנס בהם בלי פחד.
אין דרך אחרת."

ישן 18-06-2006, 13:27
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "את הכתבות ב"אולפן שישי" וב"עובדה" ראית?"

וזה לא רק במועדונים זה מה שעצוב..

אני רואה לפעמים ילדים שיש להם באוטו איזה נבוט כזה מקל כבד ואני אומר להם למה אתם צריכים את זה מה זה יעזור ..

ובעניין התידלוק גם אני שותה קצת לפני מועדון אז מה הרבה עושים את זה אבל הדגש צריך ליהיות על קצת.. יש אנשים יורדים על 4 בקבוקים של וודקה .. מספיק אחד לכמה אנשים ואז ללכת לא צריך להשתכר..! וזה ד"א עושים מכיוון שאין מספיק כסף לבזבז על שתייה במועדונים.. כי על כל כוס צריך לפתוח משכנתא..

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 18-06-2006 בשעה 13:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:50

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר