לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2006, 00:50
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
ממממממההההההההההה??!?!?!?
בתגובה להודעה מספר 170 שנכתבה על ידי wild wave שמתחילה ב "אתה לא חסום ואין שום הודעה ..."

את באמת חושבת שאני הייתי כותב לך אי פעם משהו מטורף כזה?!?!?
זה בדיוק הסיבה שכתבתי לך את ההודעה בפרטי מישהו פרץ לי למסן ולאייסי זה מישהו שאני ממש שונא והוא רצה להתנקם בי אז הוא כתב לך ולעוד מלא בנות את ההודעות האלה ורק ביום חמישי אני ידעתי מזה והוא הרס לי מלא קשרים המניאק...ובגלל זה אני כל הזמן שאלתי אותך למה את מקללת אותי...וואי אני ממש מצטער הוא עוד ישלם על זה ביוקר אל תדאגי חכי אני תופס אותו אני יזיין לא את הצורה....הנה עכשיו כתבתי לך את כל מה שכתבתי לך בפרטי אני מקווה שאת סולחת לי...
הוא עוד יחטוף ממני מילה שלי אני לעולם לא הייתי מעז על לחשוב להגיד דבר כזה למישהו אפילו אם אני לא מכיר אותו, שלא לדבר על בנות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2006, 00:59
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
נשבע לך בספר תורה ביקר לי מכל
בתגובה להודעה מספר 175 שנכתבה על ידי zion 18 שמתחילה ב "אחי ברגע שאני יתפוס את החבר..."

אני בחיים לא הייתי מקלל אותה, הוכחה שאפילו שהיא קיללה אותי בפורום לפחות מאה פעם אני לא החזרתי לה...
וחוצמזה אני לא נכנסתי למסן יותר משבועיים ולאייסי נכנסתי ביום חמישי וראיתי שגל שלחה לי הודעה כאילו היא באמצע דיבור איתי ואני בכלל לא נכנסתי, זה היה מישהו אחר שפעם גיליתי לו את הסיסמה שלי ומאז שיניתי ואז החזרתי עוד פעם לזאת והוא גילה המניאק והרס לי את החיים ועל תחשוב שרק עם גל הוא קילל חצי מהבנות שבאייסי שלי אתה לא יודע איזה חרא זה עכשיו בקושי בנות רוצות לדבר איתי..אפילו אחת שהיה לי קשר טוב איתה.....אבל זה כל מה שיש לי לומר ואני חושב שזה באמת צודק שגל קיללה אותי ככה כי היא חשבה אחרי הכל שזה אני קיללתי אותה אבל לפי התגובות שלי בפורום היא היתה יכולה להבין לבד שזה לא אני, אני תמיד הייתי המום כשהיא קיללה אותי ושאלתי אותה למה היא עושה את זה וזה הוכחה שזה לא יכול להיות אני...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום