לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2006, 13:46
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
כבר ראיתי את זה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי junkiemonkey שמתחילה ב "פורטרייט הפתעה"

הפנים מדהימות, הנמשים נתנו להן הרבה אופי ומראה הרבה יותר מציאותי, למרות שלדעתי אפשר היה לעבד אותן עוד קצת. (אולי היית מתחיל על אספלט ).
למרות שהשיער עשוי כמקשה אחת עם היילייטס פה ושם, אני מאד אוהב אותו. יצא לנו לדבר על זה, ואני באמת לא חושב שיש צורך כלשהו לצייר שערה שערה כדי להשיג מראה מציאותי, כך שאני מסכים איתך על השינוי הזה בתפישת ציור השיער.

לדעתי חסר עוד קצת קונטקסט בין הראש לצוואר, כי יש שם גוונים מאד קרובים.
הגוף לא מגיע למידת ההשקעה בפנים, אבל כשאני ממשיך להתבונן בציור זה נראה לי חשוב פחות ופחות, ולא נראה לי שהייתי עובד על זה עוד. בכל מקרה זה שינוי משמעותי ממה שהראת לי לפני.
הקו התוחם באיזור הצווארון קצת מפריע לי. אני מתאר לעצמי שהוא תורם לתחימת האיזור לעומת הרקע, אבל אפשר להכהות במעט את הרקע ולוותר על הקווים הללו.

הגוף מאד פלסטיקי ובובתי, אבל משום מה נדמה לי שזה דווקא משרת את הציור, ובטח עם הכיתוב המצורף, אז קטונתי.

סחתיין

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 21-06-2006 בשעה 13:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 14:44
צלמית המשתמש של junkiemonkey
  junkiemonkey junkiemonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
וואו, כל-כך הרבה תגובות

תודה לכם על התגובות, אני נוטה להסכים עם כולכם בקשר לדברים שצריך לסדר ולתקן בציור:

"in-A-coma: המשפט באמצע הציור צורם.."
את המשפט ביקשו ממני להכניס, ולא בדיוק הבנתי היכן עדיף.. ניסיתי כמה וריאצות, ונראה שהמיקום הנוכחי הוא "הרע" במיעוטו. איפה לדעתך היה כדאי למקם אותו?

"Au79: הקו התוחם באיזור הצווארון קצת מפריע לי. אני מתאר לעצמי שהוא תורם לתחימת האיזור לעומת הרקע, אבל אפשר להכהות במעט את הרקע ולוותר על הקווים הללו."
מסכים לגמרי, הקו התוחם היה מאחרוני הקוים, אפשר והיה צריך לעשות אותו בצורה עדינה יותר.

"g0d: נראה כאילו חסר לה נחיר. אני חושב שמהזווית הזאת אמור להיות הזכר לנחיר."
עוד אנשים אמרו את אותו הדבר, אבל אני לא מצליח לראות את זה (אל מול הרפרנס), זה מוזר, כנראה שאני מפספס משהו, אני אצטרך להתבונן יותר.

"wild wave: היו כמה דברים שנראו לא גמורים [או לא שייכים] פתאום סגול בעיניים.. אדום במצח [?]"
הצבעים המנוגדים נעשו לקראת סוף הציור, בכדי לתת "חיות" לציור, בדיוק כמו עם הקו התוחם שאסף הזכיר, גם הם נעשו בצורה פזיזה, לכן הם לא נראים קשורים, הייתי צריך לעבד אותם יותר.

puzpuz: אני מודה לך על התגובה, אבל באמת שאני לא צייר, וזו לא יצירת אומנות, אני בסה"כ מצייר מתוך רפרנס, מה שאומר שאני מסתכל ומעתיק, אין כאן שום דבר מקורי, לכן ההשוואה שעשית בהחלט לא היתה רלבנטית, ומציבה אותי במקום מאוד לא נעים ביחס לציירים האמיתיים שבפורום.

בקשר לרפרנס, אני לא יכול להעלות אותו.. מצטער.

נערך לאחרונה ע"י junkiemonkey בתאריך 21-06-2006 בשעה 14:49.
ישן 21-06-2006, 16:53
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
פשוט מקסים!(:

אולי בגלל הרפרנס שבה דמות עדינה ונעימה למראה וגם בזכות הביצוע הממכר!
פשוט כל הכבוד..

הדבר היחידי שקצת הפריע לי הם כמה דברים שכבר הזכירו כאן, לגבי הכתמים האדומים, שנמצאים בעיקר באזור הלחיים, בלחי ימין יש פשוט שניים שלושה פסים אדומים שנראה ממש לא במקום, אולי כדאי לטשטש אותם או להוריד אותם ולצבוע מחדש את האזור הזה..

לגבי הסגול בעיניים אהבתי, זה אומנם לא ריאליסטי אבל זה פשוט נראה טוב!<ולא- זו לא נראית כטעות בציור.>

הקווים התוחמים באזור הצווארון בעיקר כל מה שקרוב לרקע באמת קצת מפריעים, אני מסכימה עם אסף..

ובסך הכל פשוט מקסים!
כל הכבוד על ההשקעה, ועוד יותר אני מצדיעה לך על הכישרון העצום שטמון בך!

ישן 21-06-2006, 21:21
צלמית המשתמש של junkiemonkey
  junkiemonkey junkiemonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי homelessit שמתחילה ב "מדהים!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי homelessit
תגידו, לוקחים תמונה וצובעים עליה או שמציירים ממש מהסתכלות? מפליא שזה תמיד יוצא כזה מדוייק...
וסליחה על הבורות

כשהרפרנס הוא תמונה במחשב, אני נוהג לפתוח שני חלונות אחד על יד השני, הראשון הוא עם הרפרנס, והשני הוא קובץ חדש.
בציור הנ"ל היו לי לא מעט טעויות בסיסיות - מה שמוכיח שהוא לא צוייר על גבי תמונה קיימת - לצערי לא הזדמן לי לשמור שלבים ראשוניים יותר בעבודה, אלה רק נקודות קריטיות שבהן חששתי לגורלו של הציור, ואותן אני מראה כאן:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

העבודה על הציור נמשכה מספר ימים, עד שהוא הגיע לרמת דיוק מספקת (יותר נכון עד שאני הגעתי רגע לפני יאוש), מה שאולי נראה כקווים חופשיים וקלילים, היה למעשה עבודה מאומצת ומייגעת.

נערך לאחרונה ע"י junkiemonkey בתאריך 21-06-2006 בשעה 21:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר