לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2006, 14:59
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
שומדבר מיוחד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "סקר- האם עקצה/הכישה/נשכה אותך חיה כלשהי פעם?"

כלבה נשכה אותי, אבל זה לא כל כך חוליירעת קיץ P:

שהייתי קטנה הייתה לי פודלית שחורה חמודה כזאת... הבאנו אותה בתחילת הקיץ, כשהיא הייתה ממש גורה. ובדיוק בקיץ הזה לא גרתי בבית... גרתי בבית קיץ עם סבתא וסבא P:
כך שהכלבה לא ממש הכירה אותי, אבל את אמא שלי היא הכירה טוב מאוד וחשה שהיא אמא *שלה*.
ואז באחד הביקורים של אמא שלי היא הביאה את הכלבה איתה...
ואז כשבאתי וקפצתי על אמא שלי בשביל לחבק אותה... הכלבה קפצה עליי ונשכה אותי בלחי (אלוהים יודע איך היא הגיעה לשם).
יש לי צלקת קטנה עד היום :|

וגם עוקצים אותי יתושים ממש הרבה... אבל פה זה מסתכם... אין דבורים עקרבים נחשים D:

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 21-06-2006 בשעה 15:05. סיבה: אה... נו, שכחתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 15:21
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "סקר- האם עקצה/הכישה/נשכה אותך חיה כלשהי פעם?"

אולי ביזנטום - לא סגור על החיה בכלל (בגודל של פר, שיער ארוך וקרניים), זה היה בשוויץ על הר בגובה כמה אלפי מטרים מעל פני הים - וניסיתי לצלם את הצעיר מבין החיות ושם עוד סתם תמונות שלהם, חיה מוזרה.
בכל מקרה - אני מצלם ככה בפחד, מתקרב לאט לאט כי יש להם קרניים ולי יש חור תחת ;p
הגעתי למרחק של מטר ככה, אחרי כמה דקות שם עם הרבה צילומים, חבר שלי צועק לי להיזהר - אני מסתובב ורואה כי מהגבעה שמאחורי רץ אחד ענק מהם לכיוון שלי, ריצה מטורפת כזו שלו - התקפלתי ורצתי כמו הרוח ואני זוכר את הרעש של הנשימה שלו ואת הצל שלו בזמן הריצה...פאק זה היה מפחיד. הגעתי לאזור מאוד הררי ולו כנראה נשבר הזין לרוץ אחרי וככה זה נגמר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img236.imageshack.us/img236/1455/img05361hc.th.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 21-06-2006, 16:49
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
האחרונה הייתה בשבת ,עקיצת דבורה ישר בצוואר ,ומעבר את בטח יודעת שבנות גם נושכות ..:-)

ובנוגע למה עושים ..?

הכשות בע"ח

ניכר על נפגע :

נפיחות באיזור הפגיעה , סימני שן הנחש , שלפוחיות , כאבי תופת , וכמובן יסבול מבחילות והקאות הזעה מרובה
עקיצת עקרב .. ניתן בקלות לפרכס ממנה ולהפריש רוק , כאב מקומי קל , חרדה , ירידה בדופק של הנפגע

הסכנה :
איבוד דם שיביא להלם , הפרעות קצב לב , שיתוק \ דיכוי הנשימה { תלוי בסוגי הנחש }

מה עושים עד הגעת צוותי החירום :

הרגעה ומנוחה מוחלטת של הנפגע והסירו ממנו בגדים לוחצים ותכשיטים

בשום אופן

לא מקררים את סימן ההכשה ,
לא מניחים איזה שהו סוג של חסם ,
לא חותכים את מקום ההכשה או מוצצים את הארס
לצוותי החירום יכולה לעזור הבאת הנחש או העקרב לבי"ח , אבל אם זה לא ניתן להשגה אל תעשו זאת , לא לרדוף אחרי הבע"ח ע"מ ללכודו .
במידה וברח בע"ח ומישהו ראה איך הוא נראה .. ציינו את תאורו בפני הצוותים הרפואים המגיעים לסייע

ישנם מקרים קיצוניים שבהם מפתח הנעקץ .. שוק שנקרא אנפילקסיס כתוצאה מרגישות או אלרגייה מהחומר שהחדיר הבע"ח ..
{דבר זה יכול לקרות גם לאנשים שרגישים לכול חומר אחר והם לוקחים אותו בטעות}
המראה בכלל לא נעים ,
הנעקץ מתחיל להתנפח כמו בלון , ובכול גופו סימני פריחה ,אדמומיות
איום על קנה הנשימה הוא המסוכן ביותר מכיוון שיש חשש שיחסם כתוצאה מהנפיחות שגורמת ההכשה ,וכ"ו
ההדרדרות במצב זה היא מהירה מאוד והרבה מה לעשות במקרים כאלו אין ..מכיוון שהטיפול שיסייע הוא תרופתי ובמקרים ממש קשים הנשמה וכ"ו..

זכרו:
הזעקת העזרה ומתן הפרטים חשובים לא פחות
דווחו על מצב הנפגע
מה בדיוק אתם רואים עליו ,
ממה הוכש , מצב הכרתו, מיקומכם המדוייק ,
תהיו קשובים להנחיות המוקד שאליו התקשרתם יתכן ותקבלו סיוע טלפוני עד הגעת צוותי החרום

המצב עצמו ,במידה והגעתם אליו חלילה הוא בכלל לא נעים..
שמרו על קור רוח ,מנוחה מוחלטת והרגעה של הנפגע
והכי חשוב :

אל תתנו לאף גורם \ אדם \ גוף לגעת בנפגע אם לא הזדהה בפניכם כאחד שמורשה להתעסק במצבים כאלו

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 21-06-2006 בשעה 17:03.
ישן 26-08-2006, 23:31
  piano piano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.06
נעקצתי פעמיים בים

אולי זה יהיה מצחיק אבל זו האמת.....

הלכתי לים פעם אחת עם חבר שלי וקנינו אבטיח אז אחריי ששחינו קצת רציתי לחתוך ת'אבטיח והמכנסיים היו גדולות עליי אז הם נפלו לי קצת ואז התיישב עליי דבור עכשיו חבר שלי אומר לי "אל תזוז" אני אומר לו "למה מה קרה" וזזתי בכוונה הדבור עקץ אותי בתחת חבר שלי הדפוק הזה צילם לי את מקום העקיצה בקיצור רצתי את כל החוף 3 פעמים הלוך חזור......
עבר מאז 4 ימים ולא יכולתי לשבת פתאום חבר שלי אומר לי בא נלך שוב לים
אז הלכנו שוב לים ואז ראיתי כזה משהו לבן על החוף אז הלכתי לגעת בזה פתאום שנייה אחריי שנגעתי בזה אני קולט זה מדוזה.......
היד שלי התחילה לשרוף ומרוב שנבהלתי נפלתי על הישבן על המדוזה......
קמתי בבהלה והמדוזה נדבקה לי לישבן אני רצתי כולי צורח וחבר שלי הדפוק מצלם אותי עם הW800 שלו כל האנדים שהיו בחוף מתו מצחוק ואישה אחת מרוב צחוק לא יכלה לנשום אז הזעיקו רופאים שהסתכלו מה קרה לה......
בקיצור משתיי הצדדים של הישבן נעקצתי ושרציתי ללכת לישון הייתי שם את הראש על המיטה ואת הרגליים על הריצפה......
בקיצור חוויתי 8 ימים של עוקץ......

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר