לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2006, 15:32
  the_sting the_sting אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך MSN אל the_sting
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "למה יש איזו בעיה עם זה שימ"מ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
למה יש איזו בעיה עם זה שימ"מ נשמע לו אחלה קריירה?נשמע לו
נעזוב את זה שהוא קרץ, מה שאומר שהוא מבין בימ"מ ובשירות בימ"מ כמוני וכמוך - הבנה של מלשב"ים.
כמובן שעכשיו תודיע בגאווה שדוד שלך מפקד הימ"מ והיית איתם בהכשרות כחלק מקייטנת המוסד בקיץ.

הבהרות :
אני לא מתכנן על הימ"מ כעבודה לאחרי הצבא ( למרות שהייתי שמח להיות שם)

רק ציינתי את זה בגלל שרוב התפקידים שאנשים מציעים פה הם תפקידים לא קרביים ורציתי להראות שיש חיים גם אחרי הסיירת

וד"א הרבה אנשי עסקים מובילים שירתו ביחידות מובחרות , כנראה שמקבלים שם משהו ..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/03072003/305601/eilat_a.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 22:47
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "אני לא ייכנס לוויכוחים של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
אני לא ייכנס לוויכוחים של ילדים, אם נשמע לו אחלה קרירה להיות רוצח, אמנם בשירות החוק, אבל עדיין רוצח במשך כל חייו שיהיה לו בכיף, מה אתה רוצה?

פשש יפה יפה לך...לקרוא לאנשים שנותנים את כל החיים שלהם, ולא רק שלוש שנים, כדי להציל לי, לך ובעצם לכל עם ישראל את התחת - רוצחים...יפה יפה..
עכשיו שלא תבין לא נכון, אני לא תוקף אותך, אני בטוח במיליון אחוז שלא התכוונת רוצחים סטייל יגאל עמיר, האנשים השפלים ביותר...אני בטוח שהתכוונת שהם הורגים כמקצוע...ובכן אני בטוח שאתה יודע שהם לא רק הורגים, ורק רציתי שתחשוב יותר לעומק מה משמעות המילה רוצח, כי אני יותר מבטוח שלא התכוונת לקרוא ללוחמי הימ"מ רוצחים.
ישן 23-06-2006, 10:49
  the_sting the_sting אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך MSN אל the_sting
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "שמע, קל מאוד לראות את המשפט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
שמע,
קל מאוד לראות את המשפט שלי בזוית שאתה רואה, וצריך קצת יותר ממבט כדי להבין שהתכוונתי שלמרות שהעבודה מבורכת, זה לא קל כל החיים שלך לעסוק בלהרוג, או בלחלץ בני ערובה.
ברור שהוא יהיה זכאי להערכה וכבוד,
אבל שיחשוב אם מתאים לו כל החיים לחיות ככה, ולגדל ככה משפחה וילדים, ואם זה בשבילו אחלה קריירה, אז אני לא מבין מה הבעיה..

א. זה ממש לא כל החיים , אני לא יודע להגיד לך גיל מסויים אבל בשבלב מסויים עוברים לתפקידים פיקודיים ( או פרישה עם פנסיה יפה)

ב.דיברתי עם אדם שעבד שם , יש שם אווירה טובה הם מתעסיקם בציוד הטוב ביותר והם בין הטבים ביותר בעבודה שלהם . זה לא הכל רציני ומדכא שם

ג. אני חושב שלשמור על ישראל בצורה הכי ישירה וממשית , ובנוסף להתפרנס מזה זאת אחלה קריירה

נ.ב.
אני לא חושב שזה נכון/מתאים לקרוא לאנשי הימ"מ רוצחים , הם מצילים חיים בדיוק כמו מד"א ומכבי האש

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/03072003/305601/eilat_a.jpg]

ישן 22-06-2006, 20:58
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתכלס זה שתתגייס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ybsh שמתחילה ב "עבודות באזרחות"

כי הצבא זה בית ספר לחיים, ולא יעזור.
אבל... יש הבדל כמובן בין תפקידים. להיות חייל קרבי זה לא כמו להיות ג'ובניק כמובן...
יש תפקידים הכוללים קורסים שיכולים לעזור בעבודות באזרחות, ויש תפקידים בהם אתה גם יוצא לתואר ראשון, ולעיתים אפילו עם אפשרות לשני (בד"כ תוך כדי קבע).
ההורים שלי חינכו אותי לדעת שקצונה קרבית זה ג'וב ששווה לשאוף אליו כי הוא מביא לך המון ניסיון חיים.

בכל מקרה הרבה פעמים באזרחות יסתכלו עליך בעין הרבה יותר חיובית בגלל ששירתת (במיוחד מעסיקים שיודעים להעריך חיילים ואת פועלם כי הם היו חיילים בעצמם), והרבה מעסיקים יתנו לך קרדיט על פני אחרים אם לך, בניגוד לאחרים, יהיה קצונה בקורות חיים.
אבל זה מאוד מאוד תלוי במקצוע שתעבוד בו ובמעסיק. הכל תלוי בגורמים האלה. עזוב אותך עכשיו. לך בצבא למה שמעניין אותך ושאתה חושב שתוכל לתרום בו. איפה אתה היום ואיפה מקצוע? יש עוד זמן לחשוב על זה...
ישן 24-06-2006, 17:15
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "עוד משהו ששכחתי לציין"

אז בוא אני אתקן אותך..

מרוויחים בעבודות של אבטחה אולי את ההכי הרבה כסף מכל עבודה זמנית שתמצא..(ואני לא מדבר על שומר בסופר שהוא עובד אצל קבלן.)
דוד שלי השתחרר לפני כמה שבועות מהצבא הוא היה סמל בדוכיפת.. איך שהוא השתחרר היו לו מלא הצעות לעבודות.. הוא יכול היה ללכת ליהיות שומר ראש של שרים (לא היחידה לאבטחת אישים של השב"כ) ולהרוויח 1000 שקל ליום.. אז למרות שאין לך חיים במקצוע הזה ושאתה חייב לחתום שאתה שנה בעבודה ואתה לא יכול ללמוד ולא לעשות כלום חוץ מלעבוד אבל הכסף מעולה..
או ללכת לעבוד באבטחת נמלים שמרוויחים שם גם כסף יפה מאוד או אבטחת נמל תעופה שזה גם כסף טוב.. יש לדעתי הכי הרבה אפשרויות בחירה אחרי הצבא למישהו שמשתחרר מקרבי, ורוצה לעסוק בתפקידי אבטחה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר