לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 00:25
  AAA1234 AAA1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי YossiNew שמתחילה ב "2000 אני על הפנים משהו כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YossiNew
2000 אני על הפנים משהו כמו 9-10 דקות...
אבל ספירנטים קשה לי להאמין שמישהו מסוגל עליי פה בפורום (גם הייתי מקום ראשון בארץ ב80 מטר)

כפיפות בטן (לדקה כן?) 60-70

שכיבות שמיכה - 40-50 (לפני שנה יכלתי גם 80)

מכיר את זה, גם אני בספרינטים תותח ובריצות ארוכות קצת פחות.

ובכפיפות בטן זה לא חייב לדקה, עד שאתה מפסיק.
(משום מה אומרים שבבראור צריך לעשות בדקה\2דקות כפיפות בטן, אבל באמת פשוט צריך לעשות עד שאתה מפסיק ואסור לעשות הפסקות של יותר מ2 שניות)

עריכה:
נראהלי כל סגל נבחרת ישראל באתלטיקה קלה פה בפורום,
אחד 2000, אחד 80, יש פה מישהו קופץ במוט? (סטאגאדוש!)

נערך לאחרונה ע"י AAA1234 בתאריך 23-06-2006 בשעה 00:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2006, 12:49
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
זה מוזר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AAA1234 שמתחילה ב "לקראת הגיוס - מה התוצאות שלכם ב2000\בטן\ידיים?"

נגיד 2000 ב 7:40-7:50 נראה לי
אבל ידיים פעם הייתי יכול יותר ורק התחזקתי.
כי לעשות המון פעמים זה מראה על סיבולת, אבל שעובדים עם התנגדות אז הסיבולת יורדת והכוח עולה.
אין שום סיבה לעשות 80-90 בחיים האמיתים זה לא עוזר בכלום.
עכשיו נראה לי אני מגיע ל 65 בקושי וגם זה לא בטוח.
בטן מלא זה פשוט לא כל כך עובד על שרירי הבטן כמו המותן כסל.
לכן ביום סיירות שהתאמנתי על בטן מלא הייתי מגיע ל 78 בדקה וחצי, והייתי יכול להמשיך.
עכשיו אני מגיע בערך ל 60 בדקה וחצי. אבל בטן סטטי ובטן רגיל לא עד למעלה אבל איכותי מאוד, אני יכול להמשיך כל היום.
אז כביכול ירדתי בבר אור אבל הכושר שלי השתפר
ישן 23-06-2006, 21:26
  yziser yziser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
חבר'ה אל תאמינו פה לכל מה שאתם קוראים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AAA1234 שמתחילה ב "לקראת הגיוס - מה התוצאות שלכם ב2000\בטן\ידיים?"

כי אנשים פה פשוט משקרים. איכשהו בפורום הזה כל אחד עושה ציון 90-100 בבראור. זה פשוט לא הגיוני סטטיסטית שיש 20 איש שכולם רצים בציונים כאלה גבוהים, ועושים 200 בטן ו-100 שכיבות שמיכה. ובטח שלא לפני הגיוס.

אני עכשיו בקורס קצינים ובפלוגה שלי יש חבר'ה מדובדבן מגלן שייטת ומכל היחידות המיוחדות והסיירות ואולי יש 2 שיורדים מ7 דקות בריצת בראור.

מי שרשם שהוא עשה 200 בטן חבל לעבוד על עצמך, אם באמת עשית 200 בטן רצוף אז כנראה שעשית אותם בצורה ממש עקומה.
כל מי שפה עושה בכיף שלו 100 שכיבות שמיכה ברציפות אז כנראה שהוא לא יורד עד לגובה האגרוף. ואם כן, אז כנראה שאתה מתאמן כבר 3 שנים באיזה נבחרת.

אז לכל מי שרץ מעל 8 ו-9 דקות ב2000, ולא עושה 300 שכיבות שמיכה, תדעו שאתם בסדר גמור, ומה שאנשים רושמים פה הוא שגוי ולא מייצג.
ישן 23-06-2006, 22:13
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי yziser שמתחילה ב "חבר'ה אל תאמינו פה לכל מה שאתם קוראים"

1)אל תשכח שהתנאים בצבא הם גורמים משמועתיים שהתוצאות פחות טובות מאשר באזרחות. החבר'ה פה ישנים הרבה יותר מ6 שעות שינה, התזונה שלהם הרבה יותר בריאה. התכנית אימונים שלהם (לאלו שמתאמנים לפני הצבא) כוללות בעיקר ריצות. החבר'ה משייטת אמנם עושים 2000 בתוצאה פחות טובה, אבל יכולים ללכת עם 50 קילו על הגב הרבה יותר מכל אחד כאן בפורום, בקצב הרבה יותר מהיר. לצבא אין צורך לאמן אנשים לאולימפיאדה, אלא לאמן לפעילות מבצעית.

2)רוב מי שעונה באשכולות כאלו הוא מורעל מאוד וחלק ניכר מהכותבים גם עברו גיבושים שונים\ יעברו בעתיד ויתגייסו ליחידות מובחרות.

אני ממש לא רוצה מזלזל בך, חלילה, אתה בקורס קצינים ואני מעריך אותך מאוד על כך.
אבל אתה חייב להבין שלעשות 200 כפיפות בטן זה לא בשמיים. תוך 3 חודשי עבודה גם אתה תהיה מסוגל.
עם שכיבות סמיכה זה קצת יותר בעייתי אבל אפשרי בהחלט (פרק זמן ארוך יותר אבל אפשרי)
ואתה צודק ב100% שאתה אומר שגם מתגייסים שעושים 2000 מעל 8 או 9 הם בסדר גמור...
הצבא מוכן לזה שהמתגייסים לא יגיעו עם כושר...

אני אישית התאמנתי בקבוצת ריצה כלשהי לפני הצבא, הייתי בין החלשים (אם לא הכי חלש) ועשיתי 2000 בסביבות 7:30. בקבוצה גם היה אחד שעשה 2000 ב5:55 (אלוף מחוז דן) ראיתי במו עיני...
לכן אני נוטה להאמין לחבר'ה פה.

נערך לאחרונה ע"י gothic_ בתאריך 23-06-2006 בשעה 22:17.
ישן 23-06-2006, 22:24
  yziser yziser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "1)אל תשכח שהתנאים בצבא הם..."

")אל תשכח שהתנאים בצבא הם גורמים משמועתיים שהתוצאות פחות טובות מאשר באזרחות. החבר'ה פה ישנים הרבה יותר מ6 שעות שינה, התזונה שלהם הרבה יותר בריאה. התכנית אימונים שלהם (לאלו שמתאמנים לפני הצבא) כוללות בעיקר ריצות. החבר'ה משייטת אמנם עושים 2000 בתוצאה פחות טובה, אבל יכולים ללכת עם 50 קילו על הגב הרבה יותר מכל אחד כאן בפורום, בקצב הרבה יותר מהיר. לצבא אין צורך לאמן אנשים לאולימפיאדה, אלא לאמן לפעילות מבצעית.

2)רוב מי שעונה באשכולות כאלו הוא מורעל מאוד וחלק ניכר מהכותבים גם עברו גיבושים שונים\ יעברו בעתיד ויתגייסו ליחידות מובחרות.

אני אישית התאמנתי בקבוצת ריצה כלשהי לפני הצבא, הייתי בין החלשים (אם לא הכי חלש) ועשיתי 2000 בסביבות 7:30. בקבוצה גם היה אחד שעשה 2000 ב5:55 (אלוף מחוז דן) ראיתי במו עיני...
לכן אני נוטה להאמין לחבר'ה פה."

1) מה שאתה אומר היא טעות.עובדתית, לחיילים שהם אחרי סוף מסלול (החל מחי"רניק פשוט ועד ליחידות העלית) יש כושר יותר טוב מאשר כושר שהם התגייסו איתו. זה בא לידי ביטוי גם בכושר קרבי ( לרוץ עם 50 קילו בשבילך) וגם כושר אירובי. זאת בתאני שהם לא התאמנו באיזשהו נבחרת לפני הגיוס (ואני מדגיש - נבחרת, לא בהכרח כושר קרבי).

ולכן, אין מצב שיש פה מלש"בים שרצים בממוצע כל כך גבוהה. פשוט לא הגיוני.

2) מה שאתה כאן הוא נכון, אבל גם אינו מספיק. למרות שכאן יש חבר'ה בעלי מוטיבציה, עדיין אין מצב שדווקא נפלנו פה על 10 אנשים שהם באופן קיצוני בעלי יכולות גופניות יותר משאר האוכלוסיה
ישן 24-06-2006, 19:51
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "[font=Verdana]19:00..."

לא ידעתי למי להגיב אז החלטתי שאני אגיב לעצמי... בכל אופן ברור שאני לא עושה ככה אבל באתי להוציא אנשים מהשוק שזה באמת לא משנה כמה עושים...המקום היחידי שראיתי שזה ממין לפני הצבא זה גיבוש צנחנים ובגדנ"ע שייטת...שזה יכול ממש לפסול אותכם...גם ביום סיירות זה ממין אבל זה בקטנה...יש גם כמובן כניסה לקורס קצינים וכו' אבל עד לשם...לכולנו יש דרך ערוכה לעבור. ברור שזה נחמד לראות את השיפור שלנו בכל אימון אבל בשביל בר-אור הוא לא הפרמטר עד כמה לוחמים טובים נהיה. ברור שכושר זה אחלה שיהיה לכל לוחם...אבל יש עוד הרבה ערכים כמו אמינות, אחריות, כושר הנהגה, חברות (רעות) וכו' וכו'....אלו הדברים החשובים באמת! שיהיה בהצלחה לכולם בהמשך
(ובקשר לבר-אור...אני עושה כמו הרוב כאן...).

אההההההה ולא אני מתגייס בקיט חהחהחה המחזור הכי קיט שיש! אני סתאם בא לקומונה הזאת כי אפשר לדבר שם עם עוד חבלנים...

ישן 24-06-2006, 22:29
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
חברה

בר אור זה לא מבחן כזה חשוב
יש דברים יותר חשובים.
שמתאמנים בכלליות אז הבר אור משתפר. אני אישית בקצת יותר מחצי שנה עלתי מ 50 נקודות ל 85.
ולא אכפת לי עד הגיוס במרץ אני עולה על 90.
אם כל מה שתעשו זה שלוש פעמים בשבוע ריצת אלפיים שכיבות סמיכה ובטן מלא, אז תשתפרו בבר אור. אבל מה זה יעזור לכם. ישימו עליכם שק או יעבירו אותכם לחול הרך וכולכם תתפרקו.

כל הוויכוח פה הוא מטומטם כי זה לא באמת משנה כמה אתה עושה בבר אור(אלא אם התוצאה די נמוכה, 10 דקות באלפיים, אז כדי להתחיל להתאמן).
אני אישית בן אדם לא גדול, וצפוף, אז בריצות ארוכות קשה לי כי אני כבד יחסית לגופי, אבל בכוח אני טוב. אותו דבר חבר שלי שבריצות הוא שפיץ אבל בכוח ממש לא. כי כל הפלג גוף עליון שלו לא מאט אותו כמוני.
זה כל אחד כמה הוא משפר ולא איך הוא נולד. תכלס בן אדם ששיפר מ 14 ל 10, ראוי הרבה יותר לערכה מאשר בן אדם שנולד עם 7-8 דקות באלפיים. אם יש כזה בן אדם. תאמינו לי שאף אחד לא מסתכל על התוצאה מסתכלים על גרף השיפור. אז אל תחשבו שאתם טובים, תמיד תחשבו שיש מקום לשפר. אתם עושים 6 דקות באלפיים אני רוצה לראות אותך תוך חודשיים עושה 5:55.
אני עכשיו עושה בסביבות 7:50 באלפיים יש מצב שאנ יורד מזה, לא אפכת לי עד הגיוס אני מגיע ל 7:30.

ובקשר לגיבושים זה שהבר אור שלכם טוב, זה בכלל לא אומר שתיהיו טובים. יש אנשים שמשיגים אותי כמאט בדקה באלפיים, אבל בסידרי הגעה אני משיג אותם. מצד שני בזחילות מזיינים אותי.
http://www.yuvaleilam.com/images/album/2-tn_1%20013.jpg אני חייב ללמוד לזחול.
זה המון איך שהגוף שלך בנוי. כל אחד והגוף שלו. לי יש מזל, כי אני לא ידעתי שאני טוב בספרינטים עד שעשיתי את זה.
וזה לא שאני מהיר זה פשוט הגוף שלי סובל טוב. לא מקיא ומתושש מהר. מצד שני בפעילות מאומצת בלי הפסקות ממש ממש קשה לי, למשל ריצת 10 ק"מ עם המון עליות באמצע, המון אנשים שאני משיג אותם בספרינטים עקפו אותי ב 5 דקות, אבל העיקר שסיימתי.

ואווווווווווווווווווו כמה כתבתי, איך זה קרה.
חברה אני מתנצל לא התכוונתי
ישן 24-06-2006, 23:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
אני אתן תקווה לכל אלה שפוחדים בגלל בעיית הכושר שלהם.

בגיוס:
14:00 אלפיים
בטן: 35
ידיים: 8

בשיא:
7:30
בטן: 80 (דקה)
ידיים: 40 (דקה)

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 26-06-2006, 22:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "זה באמת כול כך חשוב..."

בא נאמר כך - גם אתה מגיע לא בכושר, יכניסו אותך לכושר כל עוד תתאמץ. אין מה לדאוג.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:55

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר