לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 11:48
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~~~~~ שמתחילה ב "שאלה בקשר לתיק שאני צריך להביא לגיוס + עוד שאלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~~~~~
טוב השאלה הראשונה שלי מה צריך להביא בתיק שאני מתגייס קיבלתי מכתב עם מה שהצבא מביא לי אבל מה צריך להביא בתיק שאני מכין בעצמי.......

ושאלה שניה אני מתגייס ב25 ביולי לפי זה אני יכול לדעת לאיפה אני הולך יעני איפה אני ישרת ???

בעיקר בגדים, כי לשאר הצבא פחות או יותר דואג
אני למשל הבאתי גרביים אפורות שקניתי מראש וכמובן גופיות לבנות (או ירוקות, אבל לבן יפה יותר לדעתי ).
גם איזה MP3 נחמד כדאי לקחת (קטן ולא יקר מדי) מכונת גילוח אם יש, כלי רחצה...
בתכלס הצבא מביא לך את שאר הדברים כמו צ'ימידן (לקרביים, ואתה כזה נראה לי, לא?), סכין גילוח, מגבת (נראה לי מגבת, אני לא זוכר פשוט...)
כמובן אל תשכח גם מסמכים רפואיים (אם יש לך בעיות כלשהן), פרטי כרטיס אשראי (אם יש לך אז פשוט אתה מביא להם אותו והם רושמים הכל)...
סה"כ אתה מתגייס ביום שלישי ורוב הסיכויים שתחזור בשישי, ואז תוכל להיות מאורגן יותר אחרי שתהיה בבית, אבל קח בחשבון שיכו להיות מצב שתסגור כבר בשבוע הראשון (שוב-זה בד"כ לא קורה אבל זה עלול לקרות)

ובשורה התחתונה-חוץ מבגדים וכלי רחצה אין לך מה להביא יותר מדי בשבוע הראשון, ובעצם שכחתי-כדאי נעלי סופרט ובגדי ספורט ולהתכונן לאפשרות של מד"ס, אבל שוב-לשאר הדברים ידאגו לך אני מאמין

גיוס קל ונעים, ואל תשכח לספר חוויות, שבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר