לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 15:38
  aek aek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שאלה לגבי שני כרטיסי רשת במחשב אחד

שלום.

פירטתי מראש ככל שאפשר על התקלה ומקווה שתוכללו לעזור לי.

יש לי מחשב שעליו מותקנים שני כרטיסי רשת, אחד מובנה על הלוח מדגם BroadCom BCM57xx והשני הוא כרטיס PCI של Realtek 8139D.

על המחשב רץ Windows XP Pro מעודכן לחלוטין.

הכרטיס המובנה מקבל IP אוטומטי מתוך VPN וגולש באינטרנט. לכרטיס השני (ה Realtek) מחוברת מדפסת של IBM והוא מוגדר לכתובת ידנית 10.0.0.250 בשביל לעבוד מול המדפסת.

המדפסת מחוברת בנוסף גם מחיבור USB ומותקנת רק במצב USB. חיבור הרשת נועד בשביל שליטה על המדפסת.

אני עובד על המחשב בשליטה מרחוק מידיי פעם.

עד כאן הסיקור הקטן. עכשיו לשאלה.

במצב ששני הכרטיסים מאופשרים, אני יכול להיכנס למדפסת וגם למחשב מרחוק אך האינטרנט לא עובד.
אם אני מבטל את הכרטיס רשת שמחובר למדפסת (Disable) מתוך החלונות, האינטרנט עובד אך כמובן אני לא יכול להיכנס למדפסת עד שאני מאפשר אותו בחזרה, עושה מה שצריך מול המדפסת ואז מבטל אותו שוב.

יש לציין שלמרות ששני הכרטיסים מאופשרים ואני יכול להיכנס למדפסת אך לא יכול לגלוש באינטרנט, יש לי עדיין גישה למחשב הזה מרחוק מתוך תחנות ברשת ה VPN שלי.

אני מניח שהתקלה שאני לא יכול לגלוש באינטרנט כששני הכרטיסים מאופשרים נובעת ממצב בו המחשב "מנסה" לגלוש באינטרנט מהכרטיס שמחובר למדפסת.

האם יש אפשרות לסדר את המצב הזה שהכל יעבוד בצורה רגילה בלי שאצטרך לבטל ולאפשר את הכרטיס שמחובר למדפסת כל הזמן?

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר