לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2006, 21:40
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
גם אני הייתי ממש נגד תחרויות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "תראה"

וגם עכשיו התחרויות זה ממש לא התחום שהכי מעניין אותי...

למרות זה יש לתחרויות גם יתרונות - למשל תחרות מפתחת רוח לחימה, אגרסיביות, קור רוח וכו'... ואת הדברים האלו אני רואה על עצמי.... ואלו דברים שבאמת היו קצת חסרים לי לפני שהתחלתי להתאמן בנבחרת ולהתחרות...
עוד משהו אם תשים לב בדרך כלל באומנויות לחימה או מועדונים שיש תחרויות או מתאמנים לקראת תחרות אתה יכול לראות הבדל גדול בין הקרבות של מקומות אלו למקומות שעושים קרבות אבל לא מתאמנים לקראת תחרות, זה מתבטא בכך שבמקומות התחרותיים הקרבות יותר רציניים אני מתכוון לזה ששני הצדדים נלחמים בכל הכוח, בלי לוותר וכו' בטח הבנתם אותי... ולעומת זאת במקומות שלא מתחרים הקרבות יותר מתונים ויש להם אופי שונה בדרך כלל... כמובן שיש יוצא מן הכלל אבל זה ככה בגדול....

וגם יש משהו במה שאליסף אומר - תמיד יהיה מי שיקח את האומנות לחימה כספורט תחרותי לכל דבר וזה לאו דווקא אם זה ספורט אולימפי או לא, כמו שאמרו בכל מקום יש את הטיפוס התחרותי שמה שמעניין אותו זה ההשגים....
אך אם המסורת תישמר וכו' זה כבר תלוי במתאמנים ובמאמן ואופי של המועדון בכלל.

** אני חייב להגיד את זה אבל בטאקוונדו לא איבדנו את המסורת.... לפחות לפי מה שאני יודע... אולי תתפלא לשמוע אבל יש מועדונים שעובדים רק טכני, (כן גם בארץ) ואם אתה מתעניין במה שקורה בטאקוונדו ועדיין חושב שאיבד את המסורת אתה מוזמן להינס לאתר : http://www.kukkiwon.or.kr/english/index.jsp זה המוסד הראשי שאחראי על הטאקוונדו בכלל יש שם המון חומר מעניין, אם אתה מבין טוב אנגלית אז בכיף....

חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 22:18
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אוקיי אני יסביר לך כמה דברים:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "ניר"

כמו שאתה יודע אימון מורכב מסוגים שונים של פעילויות, יכול למשל להיות בהתחלה קאטות אחר כך עודה על רקטות\לאפות\כריות וכו', או אימון שמתרכז בנושא מסויימם... מה שעושה את האימון מעניין יותר זה גם הגיון והשינוי ככה שאי אפשר לעשות כל הזמן אותו דבר כי זה פשוט יתחיל לשעמן אחרי הכל... ככה שבדרך כלל באימון אפשר להספיק יותר מנושא אחד ככה שאפשר לגוון וגם לעשות כל שיעור שמתמקד בנושא אחר (זה כבר תלוי במספר האימונים בשבוע) .... בטח הבנת את זה.
עכשיו בוא למשל אני ייתן ל לדוגמה את מערכת האימונים שלי :
יום ראשון - אימון ראשון של הנבחרת שבו עושים הרבה פעמים קרבות וגם עובים על מהירות, כוח וכו'...
האימון השני הוא אימון של כולם(לא רק הנבחרת) שבו עובדים על הרבה נושאים אבל בגדול זה אימון יותר טכני.
יום שלישי - אימון נבחרת - בדרך כלל זה אימון טקטי,
יום רביעי- אימון ראשון של נבחרת- כוח, ואימון שני כמו האימון השני של יום ראשון.
יום חמישי- זה משתנה, לא קבוע, לפעמים טכני לפעמים קרבות, לפעמים מתחלקים לשני קבוצות וכל קבוצה עושה משהו אחר וכו'...
אני חושב שהבנת פחות או יותר איך הולכים האימונים ושלא כל הזמן עושים קרבות וכו'...

יש משהו לא כל כך מובן במה שאמרת: "זה לא מצב הגיוני ש80% יעדו תחרותי ו20% נורמלי." תלוי מה אתה מגדיר נורמאלי ומה מסורתי, בגדול כל אימון הוא מסורתי וכל אימון הוא נורמאלי, ובגלל זה אני לא מבין למה אתה קורא "טאקוונדו מסורתי"... הקרבות הם גם חלק מהאומנות לחימה וכך גם כל דבר...

** נראה לי שברתי היום את השיא שלי בכתיבה....

חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 21:44
  idol idol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.06
******* תיקון -- האליפות היא אליפות אירופה לבוגרים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idol שמתחילה ב "קראטה WKF תחרותי"

ובקשר לכל מי שהגיב פה שהקראטה מאבד את משמעותו, לדעתי בכל אופן זה לא נכון, תשימו לב שמי שזוכה באליפויות האלה הוא באמת מתאמן בקראטה ומבין שזה לא סתם ספורט, ניתן לזהות בתחילת התחרות מי באמת מתאמן בשביל לנצח ויש לו את הבסיס והיכולת לבין מי שמחשיב את זה כספורט.

נ.ב.

כיום הקראטה השתנה רק בחוקים של הקרבות, למשל מכה עם היד זה נקודה בעיטה 3 הפלה 3 וכו'... אבל בעצם המכות והעוצמה היא אותו דבר --> ד"א מי שאומר שהמכות הן חלשות אז הוא טועה, שימו לב שאם מכה פוגעת בפנים של מישהו אז הוא נופל

הינה עוד קטע ווידאו של סגן אלוף עולם ומקום שלישי באירופה.
http://www.shogun.com.ua/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=49

אגב, הוא יהודי מנבחרת הונגריה שבא להתאמן עם הנבחרת לפני חודש ומשהו.
חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 22:24
צלמית המשתמש של @=Nir=@

הערה קטנה -
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי idol שמתחילה ב "******* תיקון -- האליפות היא אליפות אירופה לבוגרים."

בזמן האחרון המונח "אומנות לחימה" משתווה למונח "ספורט", וניתן לראות זאת בהרבה מקרים.
האחרון שראיתי ושגרם לי לחשוב על זה הוא שראיתי מאמן קנדו (שזו אומנות לחימה מסורתית ללא ספק) קרא לקנדו ספורט וגם אומנות לחימה. יכול להיות לזה כמה סיבות אולי כדי שישמע פחות "מפחיד" לציבור או אולי כי ככה יותר קל לו לקבל את זה ויכולים להיות עוד הרבה סיבות... אבל ככה אפשר להבין שאולי המילה"ספורט" היא לא כזאת רעה.... בכל זאת יותר קל לקרוא למתאמנים ספורטאים מאשר לוחמים... תחשבו על זה.....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר