לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2006, 21:15
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
אין ספק שאפשר להלחם בלי עבודת ידיים.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי big-foot 17 שמתחילה ב "[QUOTE=elyasaft]אבל אין..."

אפשר להכניע מישהו בבעיטה בלי שום בעיה,וזה אפילו עדיף כי ככה אתה יכול לשמור על מרחק . אל תשכח שרוב האנשים ברחוב לא יודעים לבעוט ולהשתמש כמו שצריך ברגליים שלהם,ורובם משתמשים בידיים ומנסים לצמצם מרחק, וזורקים אגרופים. אבל עדיין לדעתי זה מחסור לא ללמוד להשתמש בידיים.

לא תמיד תהיה במצב שאתה יכול לבעוט,לא תמיד יהיה לך מקום ,מכנסיים לא מתאימות וכו'.

(וביננו- אם כבר מישהו התחיל איתך מכות ברחוב ולא היתה לך ברירה אלא לענות לו במכות,מה יותר כיף,להכניס לו אגרוף שישנה לו ת'צורה של הפנים או בעיטה שתפיל אותו ותתן לך זמן לברוח? )))

חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 21:13
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה דברים....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "לא רע"

אמרת אין הגנה.... איך בדיוק אתה רוצה שהוא יגן?? או למה אתה מתכוון כשאתה אומר את זה? אם אתה מתכוון לחסום בעיטות עם הידיים אז תדע שבקרב טאקוונדו זה ממש לא דבר מומלץ ואני אומר את זה מנסיון (אמרתי דווקא קרב טאקוונדו ולא משהו אחר כי הבעיטות של לוחם טאקוונדו ממוצא יותר חזקות\יעולות\מסוכנות תקרא לזה איך שאתה רוצה מבעיטות של מישהו שמתאמן באומנות לחימה אחרת , הכוונה שלי היא שלוחם טאקוונדו יותר מיומן בבעיטות ממישהו שלומד אומנות לחימה אחרת... אני חושב שהבנתם), כי יש בעיטות שנכנסות בכל הכוח והם נורא עוצמתיות, בגלל זה עדיף להתחמק או להיכנס פנימה בנוסף להגנה על הצד הפתוח,למרות שיש בעיטות שאפשר לחסום עם הידיים על ידי שינוי הכיוון למשל בעיטת נליו צ'אגי (בעיטת פטיש) אפשר להסיט את הכיוון כשהרגל יורדת.
עוד אפשרות בבעיטת אן-צ'גי - זה בעיטה שנקראת באנגלית HALF MOON למי שמכיר, או ביפנית (קראטה וכו') - MIKAZUKI-GUERI. אפשר לחסום עם היד כאשר הרגל מגיע לגובה וככה גם היריב פתוח.... טוב זה היה חפירה קטנה בנושא חסימות....

ודרך אגב עבודת ידיים - אגרופים בקרב זה משהו מעוד יעיל שמשום מה לא רואים את זה בהרבה מועדוני טאקוונדו, בדרך כלל משתמשים באגרופים כדי לשמור את היריב רחוק ולא לתת לו להיכנס, או גם כהרתעה ובמטרה להחליש את היריב.... לא יודע למה לא הרבה משתמשים בזה לפי מה שראיתי כל מי שהתחיל להשתמש באגרופים הרמה הקרבית שלו השתפרה מאוד...
אבל ככה זה... כל אחד והסגנון וההעדפות שלו, למשל שבאליפות ישראל האחרונה ראיתי מישהו שעושה קרב ובמשך כל הזמן של הקרב לא הוריד את הידיים מהראש, זה באמת היה נראה מוזר....

ועוד משהו האומנות לחימה טאקוונדו לא הפכה לקרבות אולימפיים אלה רק התחרויות... אבל שיהיה...

טוב זה היה חפירה קטנה.... אז תהנו

חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 21:24
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
ככה-
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כמה דברים...."

אתה חייב ללמוד להגן,גם מבעיטות. אם זה חזק אז יש דרכים לחסום בעיטה בדרכים שלא יכאבו אבל זה אבסורטי לברוח כל הזמן אחורה ולתת לבעיטות להמשיך להגיע או להכנס ולפגוע בך. באיזשהי דרך צריך לחסם,אתה תגיע לרחוב ופשוט תתקע כי תלך אחורה עד הקיר ושם לא יהיה לך לאן ללכת אחורה.

לגבי מה שאמרת על אגרופים שהם משמשים להרחיק או לעייף את היריב-אני לא מסכים,אגרופים לא יועדו כדי לעייף את היריב אלא כדי להכנס ולנטרל את היריב.

הגנה על הראש- לדעתי זה דבר מאוד חכם...הידיים תמיד צריכות להיות מורמות למעלה,אם לא על האש אז לפחות באזור החזה איפה שתגיע במהירות לכל מקום עם היד לחסימה. על הראש זה כדי שלא תקבל בעיטה לראש ותקבל זעזוע מוח עצבני. יותר חכם מלהשאיר אותם למטה אם תשאל אותי.

חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 21:54
צלמית המשתמש של @=Nir=@

עכשיו תורי -
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "ככה-"

אנחנו לומדים להגן מפני בעיטות, אבל בתחרות זה שונה בעיקר בגלל העוצמה של הבעיטה... אם מישהו ברחוב תוקף אותי אני ממש לא בורח אחורה אלא מגיב בצורה שונה, שמתאימה יותר לרחוב מאשר לזירה (כמובן שיש דברים שבתאימים בשני המקרים אבל זה פחות...)... מה שאתה רואה בתחרויות זה לא בדיוק לברוח אחורה, יש גם יציאות לצדדים, כניסות חסימות וכו'... אבל לפעמים כשמישהו יוצא נגדך ברצף של בעיטות הכי טוב זה להתחמק כי הוא לא יוכל להמשיך ככה עוד הרבה ואז תוכל להכנס...

בקשר לאגרופים - בקרב זה ממש נדיר שמישהו נופל מאגרוף לאזור הצלעות ומקבל נוק אאוט בין אם זה ברחוב ובין אם זה בזירה ששם זה כמעט לא קורה....

מיקום הידיים - אני בדרך כלל שם את הידיים יותר במרכז הגוף ככה בצורה שאני יוכל בקלות להגן על הראש וגם על הבטן (מה שיותר קשה)... זה הרבה יותר קל מלהשאיר את הידיים במשך כל הזמן בגובה הראש מה שגם מסרבל אותך וזה ממש לא נוח ועושה אותך יותר כבד .... אבל שוב- זה כבר כל אחד ומה שהוא חושב שטוב בשבילו... ועוד משהו אני מתאים את העמידה שלי גם בהתאם ליריב - אם אני רואה שהוא בועט הרבה לראש אז הידיים ישמרו יותר על הראש וכו'.....

** אל תשכח שמה שאני מדבר פה זה הרוב בקשר לקרבות תחרותיים ולא קרבות רחוב, שאתה קצת מבלבל בינהם, אל תשכח שהאשכול נפתח עם סרטון של קרב תחרותי ולא קרב רחוב, ובעקבותיו התפתח הדיון

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 24-06-2006 בשעה 21:57.
חזרה לפורום
ישן 24-06-2006, 22:30
צלמית המשתמש של @=Nir=@

א.שחכת שאנחנו מדברים על קרב בזירה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אגרופים"

ולפי חוקי הקרבות בטאקוונדו אסור לתת אגרופים לראש, ובגלל זה אמרתי לצלעות. אם מדברים על הרחוב אז ברור שעדיף לתת אגרוף לראש(אלא אם אתה לא רוצה להשאיר סימנים)...
ב. נכון אגרוף לצלעות יכול מעוד לכאוב אבל בגלל שבקרב תחרותי יש מגינים אז הכוח התפזר ופחות ממוקד באזור מסוים, ככה שההפעה שלו פחות חזקה, אבל זה לא אומר שאין לא השפעה... בגלל זה בתחרויות רוב האגרופים הולכים לאזור הסטרנום ומפתח הלב ששם האפקט של האגרוף הרבה יותר משמעותי...

חזרה לפורום
ישן 25-06-2006, 07:16
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כמה דברים...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי @=Nir=@
אמרת אין הגנה.... איך בדיוק אתה רוצה שהוא יגן?? או למה אתה מתכוון כשאתה אומר את זה? אם אתה מתכוון לחסום בעיטות עם הידיים אז תדע שבקרב טאקוונדו זה ממש לא דבר מומלץ ואני אומר את זה מנסיון (אמרתי דווקא קרב טאקוונדו ולא משהו אחר כי הבעיטות של לוחם טאקוונדו ממוצא יותר חזקות\יעולות\מסוכנות תקרא לזה איך שאתה רוצה מבעיטות של מישהו שמתאמן באומנות לחימה אחרת

אולי, אבל שוב, אין שיווי משקל, ואין שליטה כמו שרואים על אנשים שתאמנים קונג פו, אתה חושב שהבעיטות שלהם פחות טובות?
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר