לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2006, 21:55
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avinoam666 שמתחילה ב "דחוף(!): האם בעל רישיון 01 שמוציא 02 הוא נהג חדש? קצת מסובך במקרה שלי"

אני לא יודע אם אומרים דרגה 01 אומרים דרגה א או ב או ג.
דרגה א זה 50 סמ"ק.

ואם עברת טסט והמורה שלך אמר לך שעברת(אתה גם יכול לבדוק באתר של משרד הרישוי) אז זה כבר לא משנה מתי תבוא לאסוף את הרישיון.כרגע אתה כבר נהג חדש שהזמן מלווה שלא יורד גם אם אל באת לקחת את הרישיון.
אני לדוגמא עברתי טסט בתאריך ה20/6/06 ולקחתי את הרישיון בתאריך ה22/6/06 והמלווה שלי נגמר ב-21.6.06 ככה שזה לא משנה מתי אתה אוסף זה תלוי מתי אתה עובר את הטסט.
אגב אם עברת את הטסט(לא ממש הבנתי ממה שרשמת)אתה צריך ללכת למשרד הרישוי.המורה שלך לא מביא לך את זה.לך עם תעודת זהות למשרד הרישוי ויביאו לך את הרישיון.

אם היה לך רישיון על 50 סמ"ק ורק אחר כך(הפרש של 24 שעות לפחות אני חושב אולי יותר)עברת טסט על רישיון מדרגה 02 רק אז אין לך מלווה ואין לך הגבלת נוסעים אבל אתה עדיין נקרא נהג חדש רק בלי ההגבלות.אתה צריך לשים את השלט של נהג חדש למשך שנתיים והכל.

אם נכשלת אתה יכול לעשות טסט על 50 סמ"ק ולעבור אותו ואז לעשות את הטסט על המכונית ולעבור ואז לא יהיו לך הגבלות אך עדיין אתה נקרא נהג חדש..

בהצלחה!

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר