לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2006, 13:30
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "מה אכפת לך אם אתה מד"ס של..."

אני לא מבין על מה ההתלהמות המיותרת והבהמתית הזאת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
מה אכפת לך אם אתה מד"ס של מטכ"ל?! מה ההבדל בין להיות מד"ס שם או מד"ס במקום אחר?

רצוני הוא כבודי,להיות מד"ס זאת לא השאיפה העיקרית שלי,דירגתי אותו בין העדיפויות האחרונות ובחרת להתעסק בקטנות.
מד"ס של סיירת מטכ"ל זה לא מד"ס של גדוד 605 ,השוני באופן האימונים,בהקצאות ובמקומות נותן לך אופציות ודברים מגוונים יותר.

וואלה זה ילדותי...כאילו...אתה מעדיף להיות מד"ס שלהם ולא להיות לוחם בגדוד? אז אתה לא באמת רוצה להיות לוחם...זו בדיוק גישה של סיירת או ניירת...למה אתה חושב שמד"ס במטכ"ל זה יותר כיף ממד"ס במקום אחר?

אתה שיכור?,לא שמת לב ששלושת העדיפויות הראשונות שלי הן לוחם?(בראש ובראשונה,אומר לך את האמת אני הולך על לוקסוס בשאיפות שלי,זה לא אומר שאני אסרב לתפקיד של לוחם בגדוד להיפך אני אהיה שמח ואקבל הכל ברצון ואעשה הכל כדי לגרום לכך שיהיה לי שירות מספק ומהנה ועם אתגרי וקשה),אני מה שבטוח לא בגישה של סיירת או ניירת אין לי שאיפות לא מציאותיות להתקבל לחצי היחידות המובחרות בצה"ל ולהכריז על עצמי כלוחם סיירת עוד לפני שעברתי צו ראשון.
זה פשוט מקומם מה שאתה אומר עליי לפני שאתה מכיר אותי... חבל.
ולגבי המד"ס פירטתי לך למעלה.

ולכל השאר...למה דווקא בחרתם ביחידות האלה?כאילו...תכלס..מה אתם יודעים עליהם?מזתומרת אלו ה5 שהכי מעניינים אותכם? אולי שאתם הכי רוצים להגיע, אבל לא הכי מעניינים אותכם כי אתם לא יודעים עליהם כלום...

שיישארו עם הבחירות שלהם ויגלו שרובם יהיו בגדוד חי"ר בסופו של דבר ולא שאני מזלזל ביכולות שלהם ,אבל כך הסטטיסטיקה אומרת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2006, 04:19
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
כולכם מחרטטים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "שירות מעניין ביחידות קרביות"

הכי מעניין זה עתודאי... שמקבל אח"כ ג'וב בכור האטומי.
xD
אבל אם נהיה קצת מציאותיים יותר, תכלס הכי מעניין זה צוללות. אין מה לדבר.
למרות שזה גם די creepy... איזה חבר הומו שלי תמיד אומר שהוא היה רוצה לשרת בתפקיד הזה. והמבין יבין מה עלול לקרות לחבורת גברים שנמצאת יותר מדי זמן יחד במקום סגור, צפוף וקטן מתחת למים :-X
סתם סתם
אבל ברצינות עכשיו - לקחת את הג'וב הזה, זה סוג של התאבדות חברתית. אני לא מסוגל לקלוט בכלל איך בנאדם יכול לכלוא את עצמו לכמה חודשים במקום סגור עם מעט מאוד אנשים אחרים, בלי קשר עם העולם החיצון במעט בשום צורה. האנשים האלה מוותרים על לראות את העולם שבחוץ לתקופות ארוכות. יודעים מראש שחברה מן הסתם הם לא יוכלו להחזיק כל תקופת השירות... שלא נדבר על ההשפעה הפסיכולוגית של מרחב כה קטן לאורך זמן, אפילו לאנשים שאין להם נטיה לקלסטרופוביה. ללא ספק צריך מבנה אישיות מאוד מיוחד.

נערך לאחרונה ע"י The_Israeli בתאריך 25-06-2006 בשעה 04:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר